img
Юридична допомога
2020-06-12 - Сервис и услуги- Днепр, Жовтневый
Допомога у написанні позовних заяв. Швидко, якісно, не дорого.

грн

Подробно
img
Юридична допомогА
2020-04-07 - Сервис и услуги- Кривой Рог, Саксаганский
Як не ділом, то словом. Земельні питання, спадкові справи, обслуговування підприємств (акціонерних в тому числі). Допомога в отриманні податкової пільги - після встановлення ГБО, сплати за навчання та ін. Отримання копій судових рішень, апостиль, переклад.

грн

Подробно
img
АДВОКАТ, ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. Доступні ціни, можливість оплати частинами
2020-03-30 - Сервис и услуги- Николаев, Центральный
Юридична допомога по: - звернення до Європейського суду по правам людини; - Супроводу електронних торгів (викуп вашого іпотечного майна, банківського боргу, майна яке забираеться для погашення боргу); - Кредитним справам; - Сімейним справам; - Спадковим справам; - Житловим справами; - Трудовим справам; - Земельним справам; - Господарським справам; - Цивільним справам; - Кримінальним справам; - Адміністративним справам; - Юридична допомога при ДТП; - Визнання недійсними договорів фінасового лізингу. Юридична допомога надається на всіх стадії судового процесу. Надаються усні та письмові консультації по різним питанням. Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судах будь-якої інстанції, органах державної влади, органах місцевого самоуправління, правоохоронних органах, органах державної виконавчої служби, підприємствах, установах, організаціях. Складання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, відзивів, заперечень, клопотань, заяв та інших процесуальних документів. Складання адвокатських запитів. Складання інших юридичних документів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, розумні та доступні ціни, можливість оплати частинами. т. (099) 265 35 53 - Олександр Миколайович.

грн

Подробно
img
Англія. Виїзд. Віза. Робота
2020-06-25 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
- Допомога в одержанні візи в Великобританію. - Допомога з виїздом в Англію як з візою так і без. - Допомога з працевлаштуванням - Допомога з житлом

грн

Подробно
img
Адвокат, сімейні спори, майнові спори, медіація
2020-04-22 - Сервис и услуги- Белая Церковь
Адвокат, юридична допомога у вирішенні сімейних спорів, майнові спори, аналіз і супровід договірної роботи, представництво у судах. Медіація - альтернативний спосіб вирішення спору без судового розгляду.

грн

Подробно
img
Адвокат по спорах з податковою. Адміністративні спори - Допомога Адвок
2020-06-23 - Сервис и услуги- Киев, Голосеевский
Адвокат по спорах з податковою. Адміністративні спори - Допомога Адвоката Надаємо послуги: 1. Консультації з податкового права, митне право і адміністративні суперечки. 2. Юридична експертиза документів і аналіз судових перспектив розгляду адміністративних спорів, допоможемо в зборі доказової бази, визначимо стратегію і тактику ведення справи в суді. 3. Комплексне представництво та ведення справ фізичних осіб - підприємців та юр. осіб в судах. 4. Оскаржуємо незаконні рішення, дії (бездіяльності) контролюючих органів, в тому числі (ДПС) Державної податкової служби, (ДМС) Державної митної служби, Трудового Кодексу. 5. Представимо інтереси у вищій інстанції під час адміністративного оскарження. 6. Допоможемо в оптимізації оподаткування.

грн

Подробно
img
Юридические услуги
2020-03-12 - Сервис и услуги- Киев
Правнича група Colares заснована в 2007 році в Києві, в склад якої входить консалтингова компанія та адвокатське об'єднання. Вже більше десяти років команда юристів, радників і адвокатів, активно і плідно працюють на благо і репутацію фірми та надає повний спектр юридичних послуг та правову допомогу юридичним і фізичним особам. Серед напрямків, в яких успішно ми працюємо: • Корпоративне та фінансове право • Консультування та юридична допомога в питаннях антимонопольного законодавства • Податкове право, допомога в податковому плануванні всередині держави, а також на міжнародній арені • Професійне сприяння в питаннях міжнародної торгівлі • Тендерний супровід • Судова практика Наші контакти: 04053, Київ, Вознесенський спуск, 10А +38 (044) 227 81 83 Сайт: colares.ua Електронна адреса: office@colares.ua

грн

Подробно
img
Допомога та консультування з вибору авто у Німеччині
2020-05-02 - Сервис и услуги- Львов, Галицкий
Професійно та якісно консультуємо та допомагаємо з приводу пошуку,вибору та купівлі автомобіля у Німеччині. Наші послуги включають наступне: - допомога вибору авто на німецьких сайтах продажу автомобілів. - комунікація з продавцями з приводу конкретних авто,їх стану, ціни, дефектів та організації огляду. - підготовка до поїздки (квитки, проживання, харчування, резервація автомобілів, розрахунок витрат). - виїзд з клієнтом у Німеччину (або самостійно) для огляду та покупки автомобіля. Огляди здійснюємо з допомогою професійних засобів вимірювання рівня фарби, проведення комп'ютерної діагностики та фізичної перевірки технічного стану авто. - перевезення автомобіля в Україну або до кордону на лаветі або ж своїм ходом; - розмитнення автомобіля або ж кваліфікована юридична допомога у його розмитненні вами, супровід на усіх стадіях; - надання послуг професійного митного брокера за адекватними цінами та хорошим сервісом. - допомога у сертифікації та постановці авто на облік у органах МВС України. Ми не "бариги", не "рішали", не "перекупщики". Ми віднесемось з повагою до вашого вибору та допоможемо обрати найкращий варіант. Ми з радістю займаємось як елітними, так і бюджетними авто. Ціни на наші послуги достатньо демократичні та прямо залежать від обсягу послуг,що надаються.

грн

Подробно
img
Адвокатська контора Дарницького району м. Києва
2020-06-16 - Сервис и услуги- Киев
Стягнення заборгованостей з юридичних та фізичних осіб. Визнання угод недійсними. Відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Спадкові спори. Встановлення юридичних фактів. Супровід угод з нерухомістю. Захист прав споживачів. Кредитні правовідносини. Юридична допомога при виконанні судових рішень. Захист прав пацієнтів, медичне право.

грн

Подробно
img
Юридична допомога у податкових спорах
2020-05-17 - Сервис и услуги- Киев
Надаємо повну юридичну підтримку у взаємовідносинах з податковими органами.До переліку наших послуг у сфері податкового права входить:1. Консультування з усіх видів податків і зборів;2. Надання правової допомоги при перевірках податкових органів;3. Оскарження податкових повідомлень-рішень;4. Оскарження зупинення реєстрації податкових накладних;5. Оскаження наказів про проведення перевірики та інших актів індивідуальної дії.

грн

Подробно
img
Всі види юридичних послуг
2020-06-12 - Сервис и услуги- Измаил
Юридична консультація; Допомога в рішенні питання що до оформлення документів в МІГРАЦІЙНІЙ СЛУЖБІ Письмова юридична консультація; Представлення інтересів клієнта у суді; Господарські спори. Представлення інтересів клієнта в Господарських судах всіх інстанцій; Представництво інтересів клієнта в органах Державної виконавчої служби; Подання правових та організаційних послуг, пов'язаних з приватизацією земельних ділянок фіз. особами; Підготовка документації для приватизації ділянок в приватному секторі, гаражів, сараїв, підвальних і цокольних поверхів; Підготовка документації щодо переведення нерухомості з житлового фонду в нежитловий і з нежитлового фонду в житловий; Реєстрація фізичних осіб - підприємців; Реєстрація фірм та їх відокремлених підрозділів; Реєстрація некомерційної організації (релігійних громад, громадських та благодійних організацій); Зміна директора; Зміни в складі засновників; Зміна розміру статутного капіталу; Зміна юридичної адреси; Зміна назви; Зміна видів економічної діяльності (КВЕД);

грн

Подробно
img
Юридична консультація з приводу перетину державного кордону України
2020-05-23 - Сервис и услуги- Киев, Деснянский
Юридичні консультації з приводу перетину державного кордону України, умови в'їзду/виїзду, перетин кордону в період карантину, перетин кордону з неповнолітніми дітьми тощо, допомога з оформленням запитів/звернень громадян у органи охорони державного кордону. Консультації безкоштовні.

грн

Подробно
img
Автопідбір, компютерна діагностика, перевірка авто, товщиномір
2020-04-05 - Сервис и услуги- Львов, Франковский
Автопідбір, компютерна діагностика, перевірка авто, товщиномір. Допомога при покупці автомобіля у Львові та області , провірка кузова і ЛКП, компютерна діагностика,тест-драйв,фото звіт по провірці авто,супровід при купівлі, юридична провірка на наявність арештів, штрафів ,ДТП ,і т.д..., працюю на виїзді .Дзвоніть , домовимось.

грн

Подробно
img
Юридическая помощь по семейным делам
2020-03-31 - Сервис и услуги- Одесса
Юридическая консультация по семейным спорам. Помощь в сборе документов и написание исковых заявлений: - о расторжении брака - о взыскании алиментов - о лишении родительских прав и т.д. Составление других заявлений и жалоб. *********** Юридична консультація по сімейних справах. Допомога з підготовкою необхідних документів, написання позовних заяв: - про розірвання шлюбу -про стягнення аліментів - про позбавлення батьківських прав тощо. Складання інших заяв та скарг.

грн

Подробно
img
Адвокат, юридична допомога
2020-03-19 - Сервис и услуги- Черкассы
Адвокат Ковтун Юрій Олександрович надасть Вам повний спектр юридичних послуг. Надаю юридичні послуги в наступних галузях права: цивільному, житловому, сімейному, господарському, адміністративному, кримінальному. Підготую необхідні процесуальні документи та представлю інтереси в судах в справах про: - розірвання шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів; - трудові спори; - житлові спори; - справ про спадкування; - допоможу в вирішенні проблемних питань з банківськими установами; - захищу інтереси в кримінальних справах; - допомога у справах по ДТП, - справ про майнові та не майнові спори; Індивідуальний підхід до вирішення кожної проблемної ситуації, робота на результат, а інтереси клієнта понад усе. Звертайтесь, завжди готовий допомогти. Детальніше на сайті www.adv-kovtun.com, в розділі Контакти, за допомогою форми зворотнього зв"зку, Ви можете безкоштовно задати питання та отримати відповідь. тел. 509 - Показать номер - , 739 - Показать номер - Юрій Олександрович

грн

Подробно
img
Адвокат, юридичні послуги. Сімейні, спадкові, житлові, земельні та ін.
2020-05-15 - Сервис и услуги- Львов, Галицкий
Адвокат у Львові Оксана Туркас надає широкий спектр юридичних послуг. Перелік основних послуг: • юридична консультація; • розробка та аналіз договорів; • юридичний супровід операцій з нерухомістю; • оформлення спадщини (продовження строку прийняття спадщини, визнання права власності в порядку спадкування, оскарження заповіту, дистанційне оформлення спадщини в Україні для іноземців та ін..) • допомога та представлення інтересів у цивільних та господарських справах (спорах, що виникають із договірних правовідносин, справах, пов`язаних із оспорюванням права власності, із відшкодуванням завданої шкоди; щодо спадкування; справи, що виникають із сімейних відносин; представництво в трудових спорах; в справах, що виникають із земельних та житлових відносин; проведенням розрахунків за продукцію і послуги; справи пов'язані з укладенням, зміною, розірванням і виконанням договорів між юридичними особами; справах про визнання недійсними договорів, укладених суб`єктами господарювання). • юридичний супровід бізнесу (реєстрація новоствореної юридичної особи, фізичної особи-підприємця, реєстрація змін, отримання ліцензій та дозволів, представлення інтересів клієнта у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами, в тому числі, і під час ведення переговорів,складання вимог та претензій боржникам-контрагентам, представництво та захист інтересів клієнта у суді, інформування про зміни в законодавстві, які стосуються діяльності клієнта та ін.) • консультування та юридична допомога при укладенні та продовженні договорів оренди державного та комунального майна Основні переваги адвоката у Львові Оксани Туркас: • Оперативність Доступні ціни • Професіоналізм • Відповідальність у роботі • Чесність з клієнтами • Уважність до деталей • Коректність у спілкуванні • Ефективність • Індивідуальний підхід • Конфіденційність

грн

Подробно
img
Адвокат.Юридичні послуги.Сімейні, спадкові, житлові, земельні спори ін
2020-05-15 - Сервис и услуги- Львов, Галицкий
Адвокат у Львові Оксана Туркас надає широкий спектр юридичних послуг. Перелік основних послуг: • юридична консультація; • розробка та аналіз договорів; • юридичний супровід операцій з нерухомістю; • оформлення спадщини (продовження строку прийняття спадщини, визнання права власності в порядку спадкування, оскарження заповіту, дистанційне оформлення спадщини в Україні для іноземців та ін..) • допомога та представлення інтересів у цивільних та господарських справах (спорах, що виникають із договірних правовідносин, справах, пов`язаних із оспорюванням права власності, із відшкодуванням завданої шкоди; щодо спадкування; справи, що виникають із сімейних відносин; представництво в трудових спорах; в справах, що виникають із земельних та житлових відносин; проведенням розрахунків за продукцію і послуги; справи пов'язані з укладенням, зміною, розірванням і виконанням договорів між юридичними особами; справах про визнання недійсними договорів, укладених суб`єктами господарювання). • юридичний супровід бізнесу (реєстрація новоствореної юридичної особи, фізичної особи-підприємця, реєстрація змін, отримання ліцензій та дозволів, представлення інтересів клієнта у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами, в тому числі, і під час ведення переговорів,складання вимог та претензій боржникам-контрагентам, представництво та захист інтересів клієнта у суді, інформування про зміни в законодавстві, які стосуються діяльності клієнта та ін.) • консультування та юридична допомога при укладенні та продовженні договорів оренди державного та комунального майна Основні переваги адвоката у Львові Оксани Туркас: • Оперативність • Доступні ціни • Професіоналізм • Відповідальність у роботі • Чесність з клієнтами • Уважність до деталей • Коректність у спілкуванні • Ефективність • Індивідуальний підхід • Конфіденційність З повагою, Ваш адвокат Оксана Туркас

грн

Подробно
img
Послуги юриста
2020-07-02 - Сервис и услуги- Винница, Ленинский
Надамо допомогу в приватизації, узаконенні житлових і не житлових приміщень, отриманні дозвільних документів на реконструкцію квартир будинків, введення в експлуатацію та отримання правовстановлюючих документів після реконструкції, Узаконення горищ і підвальних приміщень, отримання судових рішень для легалізації документів, узаконення орендних приміщень громади, збір документів для оренди землі (в тому числі прибережних зонах на 5,10,15, років), отримання правовстановлюючих документів та кадастрового номера на земельні ділянки в межах міста і област вивід житлового в не житлове і навпаки. Професійна юридична допомога. Консультація за попередньою домовленістю безкоштовна ... Великий досвід роботи і доступні ціни ...

грн

Подробно
img
C,C++,C#,java, Phyton програмування лабораторні допомога
2020-06-23 - Сервис и услуги- Винница, Замостянский
Виконую лабораторні роботи з програмування (різні мови) , більш детально за номером телефону або вайбер , програмування, лабораторні Репетитор з програмування, допомога з лабораторними роботами

грн

Подробно
img
Предоставление юридических услуг
2020-03-27 - Сервис и услуги- Киев
ТОВ «Юридична фірма «Рідлекс» надає кваліфіковану правову допомогу з будь-яких питань, в тому числі: - Захист прав та інтересів фізичних/юридичних осіб у судах всіх інстанцій; - Реєстрація торгових марок, отримання патентів, експертиза торгових марок/промислових зразків, представництво в Державному департаменті інтелектуальної власності/Украпатенті. -Створення всіх видів господарських товариств, внесення змін до установчих документів/відомостей, що містяться в ЄДР; розробка установчих документів, положень, рішень, інструкцій; забезпечення корпоративної реструктуризації бізнесу, відчуження корпоративних прав. - Надання послуг в галузі сімейного права з питань розлучення, стягнення аліментів, поділ майна, опіки. - Юридична допомога у питаннях спадщини. - Підготовка проектів будь-яких договорів, експертиза існуючих, досудове врегулювання договірних спорів. - Послуги в сфері нерухомості: договірне оформлення оренди/купівлі-продажу житлового/нежитлового фонду; правовий аудит нерухомості, що купується/відчужується, перевірка правовстановлюючих документів, існуючих обтяжень; реєстрація прав на нерухоме майно; введення в експлуатацію завершеного будівництва та об’єктів, що підлягають реконструкції; юридичний супровід при участі у електронних торгах про реалізацію арештованого/залогового майна, активів неплатіжездатних банків. 067-501-09-49

грн

Подробно
img
Оголошення про надання юридичних послуг.
2020-04-15 - Сервис и услуги- Киев
ТОВ «Юридична фірма «Рідлекс» надає кваліфіковану правову допомогу з будь-яких питань, в тому числі: - Захист прав та інтересів фізичних/юридичних осіб у судах всіх інстанцій; - Реєстрація торгових марок, отримання патентів, експертиза торгових марок/промислових зразків, представництво в Державному департаменті інтелектуальної власності/Украпатенті. -Створення всіх видів господарських товариств, внесення змін до установчих документів/відомостей, що містяться в ЄДР; розробка установчих документів, положень, рішень, інструкцій; забезпечення корпоративної реструктуризації бізнесу, відчуження корпоративних прав. - Надання послуг в галузі сімейного права з питань розлучення, стягнення аліментів, поділ майна, опіки. - Юридична допомога у питаннях спадщини. - Підготовка проектів будь-яких договорів, експертиза існуючих, досудове врегулювання договірних спорів. - Послуги в сфері нерухомості: договірне оформлення оренди/купівлі-продажу житлового/нежитлового фонду; правовий аудит нерухомості, що купується/відчужується, перевірка правовстановлюючих документів, існуючих обтяжень; реєстрація прав на нерухоме майно; введення в експлуатацію завершеного будівництва та об’єктів, що підлягають реконструкції; юридичний супровід при участі у електронних торгах про реалізацію арештованого/залогового майна, активів неплатіжездатних банків. 067-501-09-49 066-486-24-05 227-91-07

грн

Подробно
img
Реєстрація ФОП
2020-06-18 - Сервис и услуги- Киев
• Консультація • Допомога у виборі КВЕД, згідно обраних видів діяльності; • Вибір системи оподаткування; • Підготовка необхідного пакету документів; • Реєстрація в Державній адміністрації • Постановка на облік в Податковій інспекції; • Реєстрація платником ПДВ (за необхідності); • Реєстрація платником єдиного податку; • Допомога в реєстрації Книги обліку доходів та витрат

1,200грн

Подробно
img
Продовження Карти Поляка
2020-04-14 - Сервис и услуги- Киев, Дарницкий
Якщо Вам потрібне продовження , реєстрація на Карту Поляка, Ви звернулись за адресою. Надаємо всі послуги на дану тему. Допомога в продовженні терміну дії Карти Поляка. Допомога та супровід всієї процедури по документам. Запис на подачу для Києва та Київської області, Вінницької, Житомирської, Хмельницької та ін.областей

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Николаеве (юрадрес, Николаев, юридична адреса)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Николаев, Ингульский
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Качественный юридический адрес (юридична адреса) – это не только престиж, но и безопасность. Lutsenko and Partners Company предоставляет лучший адрес ООО в городе Николаев. Виртуальный офис работает вместо вас, а именно: • проверяет все виды корреспонденции, сканирует письма и пересылает вам на и-мейл; • предоставляет помещение для деловых встреч и проверок; • на ваше усмотрение, размещает рекламную вывеску вашей компании. Вам доступна аренда или субаренда офиса для юридического адреса в самом престижном месте. Оренда юридичної адреси в м. Миколаїв та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 6500 грн. рік. 12 м2.

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Ужгороде (юрадрес, Ужгород, юридична адрес)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Ужгород
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Lutsenko and Partners Company предлагает вам лучший юридический адрес (юридична адреса) в городе Ужгород, что позволит создать престижный виртуальный офис. Самый качественный и безопасный адрес ООО, а также: • прием и сканирование писем с последующей отправкой вам на почту; • предоставление помещения для переговоров; • размещение рекламной вывески вашей компании. Нами предоставляется аренда или субаренда офиса для юридического адреса на самых выгодных условиях. Более качественного сервиса на юрадресе не существует! Оренда юридичної адреси в м. Ужгород та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 5000 грн. рік. 35 м2.

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Херсоне. Адрес ооо, юридична адреса, Херсон.
2020-05-15 - Сервис и услуги- Херсон
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Ищите престижный и безопасный юридический адрес (юридична адреса)? Lutsenko and Partners Company предлагает лучший адрес ООО на максимально выгодных условиях. Полностью укомплектованный виртуальный офис, начиная с удаленного менеджера по работе с корреспонденцией, заканчивая предоставлением места для проведения переговоров и размещением рекламной вывески вашей компании. Вам предоставляется самая качественная аренда или субаренда офиса для юридического адреса в городе Херсон. Более надежного партнера для бронирования юрадресов вы не найдете. Оренда юридичної адреси в м. Херсон та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 6000 грн. рік. 40 м2.

грн

Подробно
img
Юридический адрес во Львове (юрадрес, Львів, юридична адрес)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Львов, Франковский
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Lutsenko and Partners Company предоставляет лучший юридический адрес (юридична адреса) в городе Львов. Виртуальный офис полноценно функционирует, поскольку, организация не только дает лучший адрес ООО, но и: • обрабатывает корреспонденцию и перенаправляет проверенные письма вам на электронный ящик; • располагает местом для проведения деловых встреч; • размещает рекламный щит компании (по желанию). Самая безопасная аренда или субаренда офиса для юридического адреса во Львове. Более качественных сервисов на юрадресе не существует! Оренда юридичної адреси в м. Львів та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 7000 грн. рік. 11 м2.

грн

Подробно
img
Адвокат
2020-03-18 - Сервис и услуги- Киев
АДВОКАТ, приватна юридична практика.Цивільне право, адміністративне право, сімейне право, оскарження дій та бездіяльності суб'єктів владних повноважень, захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації, кримінальне право, трудове право, правова експертиза цивільних справ, договорів та інших правових документів, реєстрація, юридичний супровід діяльності підприємств, пенсійні справи, адміністративне право, тощо.Юридична практика: представництво інтересів в судах та інших органах державної влади та управління, підготовка правових документів, заяв, запитів, юридичний супровід комерційних угод, та інше.

грн

Подробно
img
Допомога в оформленні документів, для виїзду за кордон. Ваканції.
2020-06-13 - Сервис и услуги- Белая Церковь
Допомога в оформленні:- інформаційної довідки про відсутність або наявність судимостей- id-картки- закордонного паспорта- закордонного паспорта для осіб до 16 років- документів для відкриття віз, в Польщу та Чехіюа також:- страхові продукти- проставлення апостилю- безкоштовні вакансії Польща- вакансії Чехія- послуги по нерухомості

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Полтаве (юрадрес Полтава, юридична адреса Полтава
2020-05-15 - Сервис и услуги- Полтава
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Lutsenko and Partners Company предоставляет лучший юридический адрес (юридична адреса) в городе Полтава. Доступна аренда или субаренда офиса для юридического адреса в самых престижных местах. Виртуальный офис надежно работает в безопасном режиме, так как компания не только организует качественный адрес ООО, но и вместо вас: • проверяет почту, а при необходимости сканирует и перенаправляет вам; • предоставляет место для проведения сделок; • по желанию, размещает рекламную вывеску вашей фирмы. Более добросовестного и профессионального сервиса вы не найдете. Оренда юридичної адреси в м. Полтава та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 7500 грн. рік. 13 м2.

грн

Подробно
img
Англійська мова: уроки онлайн, переклад, будь-яка допомога студентам
2020-05-12 - Сервис и услуги- Полтава
Уроки англійської мова онлайн через скайп, вайбер, будь-який вік та рівень та професійне спрямування, переклад та допомога студентам

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Одессе (юрадрес, Одесса, юридична адреса)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Одесса, Киевский
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Лучшие бизнес-адреса от лучшей украинской организации Lutsenko and Partners Company. В городе Одесса и по всей Украине команда опытных специалистов организует для вас качественный юридический адрес (юридична адреса). Аренда или субаренда офиса для юридического адреса в Одессе. Вам доступен полноценный виртуальный офис: • обработка почты. Поступившая корреспонденция пересылается вам; • предоставляется самый безопасный адрес ООО; • размещение рекламного баннера вашей компании; • предоставление места для переговоров. Профессиональный подход на выгодных условиях. Оренда юридичної адреси в м. Одеса та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 6000-7000 грн. рік. 26 м2.

грн

Подробно
img
Юридичні послуги
2020-06-16 - Сервис и услуги- Борисполь
Кваліфікована юридична допомога:-підготовка скарг до Європейського суду з прав людини;-виконання рішень;- оскарження рішень, дій та бездіяльності державної виконавчої служби;-визнання договорів недійсними і застосування наслідків їх недійсності;- спори з банками; -поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу і затримки розрахунку при звільненні, стягнення моральної шкоди;- відшкодування збитків і моральної шкоди, завданих у ДТП, внаслідок залиття, тощо;- захист права власності (визнання права власності, витребування майна з чужого незаконного володіння, усунення перешкод у користуванні власністю, тощо);- розірвання шлюбу і стягнення аліментів на дитину, дружину (чоловіка), батьків, в т.ч. заборгованості з їх сплати і пені;- стягнення страхових виплат;Надання правової допомоги з інших питань.Київ та Київська область.

грн

Подробно
img
Бухгалтерія для ФОП Реальна допомога приватному підприємцю
2020-05-18 - Сервис и услуги- Чернигов
Бухгалтерія для ФОП Реальна допомога приватному підприємцю ***Консультації по бухгалтерському і податковому обліку *** ***Реєстрація/Закриття ФОП. *** ***Надання допомоги в генерації ЕЦП *** ***Складання звітності відповідно до вимог чинного законодавства *** ***Ведення кадрового обліку *** ***Нарахування заробітної плати *** ***Здача звітності в електронному вигляді *** ?? https://ride.pp.ua

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Черновцах (юрадрес, Чернівці, юридична адрес)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Черновцы
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Lutsenko and Partners Company – занимает лидирующие позиции среди представительств по работе с юрлицами в Украине. В городе Черновцы вам предоставят самый качественный юридический адрес (юридична адреса), а также виртуальный офис с возможностью: • обработки писем; • местом для проведения деловых встреч; • размещения рекламного баннера вашей компании. Только лучший адрес ООО и грамотный подход к запуску пилотной системы! Аренда или субаренда офиса для юридического адреса на максимально выгодных условиях. Выбирая нас, вы приобретаете надежный и безопасный юрадрес. Оренда юридичної адреси в м. Чернівці та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 5000 грн. рік. 43 м2.

грн

Подробно
img
Продам ТОВ Юридична компанiя"Народний захист"
2020-06-06 - Сервис и услуги- Киев, Деснянский
Регистрация 2007.Детали по телефону.Торг.

5 000грн

Подробно
img
Обслуговування комп'ютерів. Віддалена допомога.
2020-04-21 - Сервис и услуги- Харьков
Обслуговування комп'ютерів, ноутбуків. Віддалена допомога. Відновлення, розблокування Windows. Підключення / налаштування пристроїв периферії: (сканери, принтери, модеми, Wi-Fi і т.п.). Встановлення, налаштування програмного забеспечення та комп'ютерних комплектуючих. Модернізація на місці. Переобжим конекторів інтернет-кабелів. По Харкову і області. Без вихідних. При повторних зверненнях знижки.

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Чернигове (юрадрес, Чернігів, юридична адреса)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Чернигов
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Lutsenko and Partners Company – украинская организация с многолетним опытом работы предлагает самый лучший юрадрес в городе Чернигов и других регионах Украины. Самый качественный юридический адрес (юридична адреса), а также полноценный виртуальный офис: • обрабатываем все виды писем с последующей отправкой почты вам на и-мейл или вайбер; • предоставляем место для проведения бизнес-переговоров, проверок; • по желанию, размещаем рекламный баннер. Самый безопасный адрес ООО для украинских юрлиц. Вам доступна выгодная аренда или субаренда офиса для юридического адреса. Оренда юридичної адреси в м. Чернігів та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 6000 грн. рік. 50 м2.

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Кировограде. Адрес ооо, юридична адреса.
2020-05-15 - Сервис и услуги- Кропивницкий, Кировский район
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Разместите ваш виртуальный офис в престижном месте, грамотно выбрав организацию по работе с юрлицами. Lutsenko and Partners Company гарантирует только качественный юридический адрес (юридична адреса) в городе Кропивницкий (Кировоград). Удаленный секретарь обрабатывает все виды писем, после чего сканирует и отправляет вам на электронную почту или Viber. Заказывая адрес ООО у нас, вы обеспечиваете себя местом для проведения переговоров, что важно для престижа и заключения сделок. По вашему требованию мы размещаем рекламную вывеску вашей фирмы. У нас самая выгодная аренда или субаренда офиса для юридического адреса! Оренда юридичної адреси в м. Кіровоград та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 7000 грн. на рік з поштою або 5000 грн. рік без пошти. 11,3 м2.

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Ивано-Франковске (юрадрес, юридична адрес)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Lutsenko and Partners Company – крупная украинская компания, где вы можете заказать лучший юридический адрес (юридична адреса) в городе Ивано-Франковск по адекватной цене. Создавая виртуальный офис, нужно сотрудничать с лучшими специалистами, которые обеспечивают: • сбором всех видов писем; • сканированием почты и ее отправкой вам на и-мейл или вайбер (по желанию); • размещение рекламной вывески компании (по необходимости); • качественным безопасным юрадресом; • предоставлением помещения для проведения переговоров и проверок. Вы можете заказать адрес ООО: аренда или субаренда офиса для юридического адреса. Оренда юридичної адреси в м. Івано-Франківськ та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 7000 грн. рік. 7 м2.

грн

Подробно
img
Управління підприємством. Корпоративні спори.
2020-05-13 - Сервис и услуги- Львов
Юридична допомога щодо наступних питань:- надання консультацій учасникам (членам) товариства щодо управління товариством та можливостей вирішення певних спірних ситуацій;- справи, що виникають з корпоративних відносин у між господарським товариством та його учасником (засновником, акціонером);- справи, що виникають між учасником, товариства, що вибув, а також між учасниками (засновниками, акціонерами) господарських товариств, пов'язаних із створенням, діяльністю, управлінням та припиненням діяльності товариства; - вирішення трудових спорів товариства.- справи у спорах щодо обліку прав на цінні папери;- підготовка необхідних документів щодо продажу часток учасників, зміни кількості учасників, перерозподілу часток учасників, зміни учасників.- державна реєстрація відповідних змін.- надання товариству якісних консультацій в усіх галузях законодавства.

грн

Подробно
img
АДВОКАТ
2020-06-18 - Сервис и услуги- Киев и область
АДВОКАТ, приватна юридична практика, 25 років стажу. Цивільне право, адміністративне право, сімейне право, оскарження дій та бездіяльності суб'єктів владних повноважень, захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації, кримінальне право, трудове право, правова експертиза цивільних справ, договорів та інших правових документів, реєстрація, юридичний супровід діяльності підприємств, пенсійні справи, адміністративне право, кримінальне право та процес, тощо. Юридична практика: представництво інтересів в судах та інших органах державної влади та управління, підготовка правових документів, заяв, запитів, адвокатський супровід справ у судах, та інше. Ціни лояльні.

грн

Подробно
img
Адвокат
2020-03-18 - Сервис и услуги- Киев
АДВОКАТ, приватна юридична практика, 20 років стажу.Цивільне право, адміністративне право, сімейне право, оскарження дій та бездіяльності суб'єктів владних повноважень, захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації, кримінальне право, трудове право, правова експертиза цивільних справ, договорів та інших правових документів, реєстрація, юридичний супровід діяльності підприємств, пенсійні справи, адміністративне право, кримінальне право та процес, тощо.Юридична практика: представництво інтересів в судах та інших органах державної влади та управління, підготовка правових документів, заяв, запитів, адвокатський супровід справ у судах, та інше.Ціни лояльні.Цілодобово.

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Ровно (юрадрес, Рівне, юридична адрес)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Ровно
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Самый недорогой и эффективный инструмент для общения с клиентами – виртуальный офис. Аренда или субаренда офиса для юридического адреса упрощает задачу, так как представитель компании может управлять рабочим процессом с другого конца планеты. Конечно, для этого необходим качественный и безопасный юридический адрес (юридична адреса). Lutsenko and Partners Company – наилучший сервис, который предлагает самый безопасный адрес ООО в городе Ровно. Пакет услуг включает проверку почты, предоставление места для переговоров, размещение рекламного баннера вашей компании. Более качественной системы не существует. Оренда юридичної адреси в м. Рівне та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 6000 грн. рік. 47 м2.

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Хмельницком (юрадрес, Хмельницький, юридична адрес
2020-05-15 - Сервис и услуги- Хмельницкий
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Lutsenko and Partners Company поможет выбрать самый лучший юридический адрес (юридична адреса) в городе Хмельницкий. Качество и безопасность на первом месте, поскольку от этого зависит имидж вашей компании. Мы организуем вам престижный адрес ООО. Многофункциональная система работает одновременно в нескольких направлениях: • проверяет вашу почту, сканирует и отправляет ее вам на и-мейл или Viber; • виртуальный офис предоставляет помещение для проведения переговоров; • размещение рекламной вывески вашей фирмы (по желанию). Аренда или субаренда офиса для юридического адреса в самых перспективных местах города. Такого инновационного подхода вы еще не видели. Оренда юридичної адреси в м. Хмельницький та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 5000 грн. рік. 8 м2.

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Харькове (юрадрес, Харків, юридична адрес)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Харьков, Червонозаводской
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Lutsenko and Partners Company – лучший сервис юрадресов в городе Харьков и других городах Украины. Самый качественный юридический адрес (юридична адреса) из всех существующих. С нами ваш виртуальный офис станет многофункциональной системой. Мы лучшие, потому что: • предоставляем самый качественный адрес ООО; • проверяем всю корреспонденцию и пересылаем ее заказчику; • даем место для проведения встреч; • размещаем рекламные вывески вашей компании. Lutsenko and Partners Company – команда специалистов с огромным опытом работы, у которой самая безопасная и надежная аренда или субаренда офиса для юридического адреса. Оренда юридичної адреси в м. Харків та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 6000-7000 грн. пів року. 44 м2.

грн

Подробно
img
Юридичні послуги.Адвокат.Юрист.
2020-05-03 - Сервис и услуги- Запорожье и область
Ви потрапили в складну ситуацію та потребуєте допомоги? Ви шукаєте професійного юриста за помірну ціну? Ми можемо Вам допомогти! Професійна юридична допомога при вирішенні наступних питань: -Складання процесуальних документів; -Досудове врегулювання спорів; -Житлові спори; -Сімейні спори; -Трудові спори; -Земельні спори; -Податкові спори -Адміністративні справи; -Господарські справи; -Цивільні справи; -Справи про відшкодування шкоди; -Справи про розірвання шлюбу, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав, визнання місця проживання неповнолітньої дитини; -Справи про стягнення заборгованостей; -Справи про поділ майна подружжя; -Спори щодо нерухомого майна; -Оскарження постанов про притягнення до адміністративної відповідальності; -Створення та юридичний аналіз договорів та угод; - реєстрація та супровід господарських товариств; -Інші юридичні послуги... Делікатний та професійний підхід до вирішення Ваших питань. Великий досвід та успішна судова практика. тел. (Viber) 098-609-96-29

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Виннице (юрадрес, Винница, юридична адреса)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Винница, Ленинский
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Виртуальный офис может находиться в любой точке планеты по месту регистрации юридического лица, что очень удобно, ведь создается видимость представительства. Lutsenko and Partners Company предлагает лучший юридический адрес (юридична адреса) для предпринимателей в городе Винница и других областях Украины. Сотрудничая с успешными сервисами, вы не только создаете имидж компании, но и упрощаете весь процесс работы, поскольку, партнеры все делают за вас, а именно: • проверка почты; • размещение рекламного плаката; • предоставление места для переговоров. Только лучший адрес ООО! Самая безопасная аренда или субаренда офиса для юридического адреса в Виннице. Оренда юридичної адреси в м. Вінниця та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 5000 грн. рік. 11 м2.

грн

Подробно
img
Юридический адрес в Тернополе (юрадрес, Тернопіль, юридична адрес)
2020-05-15 - Сервис и услуги- Тернополь
Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Виртуальный офис позволяет получить уйму преимуществ корпоративного уровня. Главное – зарегистрировать престижный юридический адрес (юридична адреса). Lutsenko and Partners Company поможет вам выбрать самый лучший адрес ООО, а также обеспечит грамотный удаленный функционал, включая проверку почту, сканирование корреспонденции и ее пересылку вам на электронный ящик. Помимо обработки всех видов писем, вы получаете надежный и безопасный бизнес-адрес в городе Тернополь для юридических лиц. Имеется возможность размещения рекламного баннера вашей компании и есть место для проведения переговоров. Нами осуществляется самая качественная аренда или субаренда офиса для юридического адреса. Оренда юридичної адреси в м. Тернопіль та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щоп'ятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 6000 грн. рік. 9 м2.

грн

Подробно
img
Електромонтажні роботи будь якої складності, високої якості та операт.
2020-04-01 - Сервис и услуги- Гайсин
Якісні ектромонтажні роботи в квартирах, будинках, офісах, розважальних приміщеннях і тд. за любої складності. Пропонуємо: -монтаж електропроводки -встановлення лічильників -встановлення люстр -встановлення вимикачів та розеток. -допомога з доставкою та закупкою матеріалів -гарантія на виконану роботу В Нас є: -досвід -якість -гарантія -доступні ціни -оперативність -закупка матеріалу та допомога з доставкою. 380 - Показать номер - 380 - Показать номер -

грн

Подробно