img
Репетитор англійської мови
2021-12-18 - Сервис и услуги- Жмеринка
Надаю послуги репетиторства з англійської мови для дітей віком до 13 років. Урок триває 60 хвилин . Індивідуальний підхід та план навчання. Якщо Ви хочете покращити навички англійської мови свого малюка телефонуйте за номером для більш детального обговорення деталей.

грн

Подробно
img
Уроки Англійської для дітей чи дорослих
2021-04-16 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
Репетитор з Англійської Мови для дітей чи дорослих. Наталя. Досвід роботи 3 роки. Деталі по телефону або Вайбер, WhatsAPP, Telegram.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови для дітей від 7 років
2021-08-27 - Сервис и услуги- Київ
Привіт! Мене звати Настя. Надаю послуги репетитора англійської мови для дітей. Люблю свою справу, а ще більше передавати власний досвід та знання іншим, тому гарантую цікаві та ефективні заняття в ігровій та нестандартній формі, поглиблену лексику, граматику, розвиток розмовної та писемної англійської, індивідуальний підхід, сучасні інтерактивні методи навчання, гарний настрій та комфорт. Є досвід роботи з дітками 4 роки та практики з англомовними волонтерами. Буду чекати на Ваш відбек.За усіма деталями та питаннями звертайтесь за номером телефону 0636267974.

180грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови
2021-09-12 - Сервис и услуги- Лубны
Репетитор з англійської мови для дітей 1-9 класів. Індивідуальні заняття. Працюю на результат! Центр. За всіма деталями в особисті повідомлення, або ж за телефоном 06******67

грн

Подробно
img
Репетитор початкова школа, англійська, дошкільнята
2022-01-22 - Сервис и услуги- Черкассы
Репетитор для дітей 1-4 класів, допомога у виконанні домашніх завданнь з усіх предметів (математика, англійська мова, українська мова). Підготовка дітей до школи. Репетитор з англійської мови. Індивідуальний підхід.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської для дітей та дорослих онлайн
2022-01-19 - Сервис и услуги- Днепр
Вітаю! Мене звуть Тетяна і я English teacher! Якщо ви хочете вдосконалити свою англійську, почати вчити мову з нуля або ж шукаєте викладача для своєї дитини, то вам до мене! Чому саме я? -маю досвід викладання більше 5 років -вищу філологічну освіту -рівень англійської С1 -володію комунікативною методикою викладання англійської мови -використовую на заняттях сучасні навчальні платформи -викладаю цікаво, шукаю особливий підхід до кожного студента -постійно розвиваюся та навчаюся Що я пропоную? -цікаві, не нудні та інтерактивні уроки у Zoom для дітей від 8 років та дорослих Тривалість та вартість: Діти: 45 хв - 200 грн Дорослі (від 17 років): 60 хв - 250 грн Кількість занять на тиждень обговорюється індивідуально. Маю гнучкий графік, тому оберемо найзручніший для вас час! Перше пробне заняття, де ми визначимо рівень є безкоштовним і триває 20-30 хв! Не зволікайте з рішенням, чекаю на меседж (не завжди є можливість відповісти на дзвінок) Viber/telegram 06******00 insta: miss.taniiaa

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови
2021-10-10 - Сервис и услуги- Винница
Дипломований викладач англійської мови з досвідом викладання. Репетитор для дорослих, студентів і дітей. Індивідуальний підхід і програма занять для кожного, уроки в дружелюбній навчальній атмосфері. Уроки розмовної, граматики, робота над вимовою, збільшення словникового запасу. Район Ближнє замостя

грн

Подробно
img
Репетитор английского и немецкого языка (скайп, онлайн)
2021-07-24 - Сервис и услуги- Київ
Пропоную послуги приватного репетитора англійської та німецької мови для дітей, студентів і дорослих. Індивідуальний підхід до кожного учня. Business English для студентів і дорослих. Також пропоную заняття по Skype. Досвід роботи репетитором – 12 років. Освіта – Київський національний лінгвістичний університет. Кваліфікація - викладач англійської і німецької мов, перекладач.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови вишневе
2021-08-09 - Сервис и услуги- Вишневе
Репетитор з внглійської мови, приватні уроки у вас вдома. Всі рівні, вища педагогічна освіта викладача англійської мови. 15 років досвіду. Лілія Олександрівна 050-746-05-12.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови онлайн, репетитор ЗНО англійська мова
2021-02-19 - Сервис и услуги- Хмельницкий
Репетитор англійської мови( магістр англійської філології ХНУ) з досвідом проживання у Сполучених Штатах(6 місяців), викладання у школах Китаю(2 роки). Надаю послуги викладання англійської , підготовки до ЗНО. Година заняття - 200 грн Місце розташування Хмельницький, р-н Дубово.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови
2021-01-18 - Сервис и услуги- Киев, Голосеевский
Мене звати Вікторія, зараз навчаюся на 5 курсі магістратури в КНУ ім. Тараса Шевченка на англійській філології. Займаюся репетиторством вже більше 3х років. Також готую дітей до ДПА та ЗНО. Буду рада відповісти на ваші запитання. + 380 - Показать номер -

грн

Подробно
img
Репетитор англійської для дітей 10+років
2022-01-14 - Сервис и услуги- Львов
Володію англійською на рівні b2. навчу вашу дитину основам цієї мови(слова, граматика, письмо, слухання). заняття будуть проводитись дистанційно. Ціна 80-140грн – залежить від рівня дитини та складність занять

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови
2020-08-16 - Сервис и услуги- Хмельницкий
Репетитор з англійської мови. Досвід викладання більше 10 років.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови для дітей
2022-01-02 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
Привіт , мене звуть Тетяна , мені 22 роки ;) Візьму дітей та підлітків віком від 5 до 14 років на приватні уроки англійської мови . Закінчила ПНУ імені Василя Стефаника , спеціальність : англійська філологія . Досвід репетиторства : 2 роки . Допоможу з домашніми завданнями , навчу граматики та вимови . Уроки відбуватимуться з власними матеріалами або зі шкільними підручниками + ігрова форма навчання . Вартість : Перше заняття ,ознайомче -безкоштовно . Надалі один урок 45 хв - 120грн 60хв- 150грн Працюю на виїзд додому в межах Івано-Франківська :) Звертатись за телефоном: +38********93 або месенджери: Вайбер та Телеграм . P.S. Дітки в першому класі , на заняттях зі мною рахують не до десяти , а до тисячі . Тому welcome

грн

Подробно
img
Репетитор англійської/English tutor (Skype/Zoom)
2020-10-04 - Сервис и услуги- Львов, Шевченковский
Якщо Ви опинилися саме тут, то,мабуть, вже настав час вдосконалювати Вашу англійську ! Займаюся викладанням англійської близько 6 років. Протягом 2 років викладала у приватній мовній школі, де працювала зі студентами різного віку та рівнів. Отримала міжнародні сертифікати IELTS та C1 Advanced . Напрями підготовки : - загальна англійська для дітей шкільного віку ( починаючи з 5 класу) та дорослих (Elementary - Advanced) - підготовка до складання ЗНО, ЄВІ, ДПА та міжнародних іспитів з англійської мови YLE, KET, PET, FCE, IELTS, TOEFL. Використовую сучасні методи викладання, навчальні посібники та спеціально обрані додаткові матеріали. Заняття під час карантину проводяться виключно у Skype/Zoom. Вітаються лише цілеспрямовані та старанні студенти ! За більш детальною інформацією - пишіть у viber/whatsapp/telegram What you plant now, you'll harvest later :)

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови
2021-07-05 - Сервис и услуги- Рівне
Пропоную вивчення англійської мови для дітей шкільного віку та дорослих. Індивідуальний підхід до кожного учня та використання різноманітних методик. Результат після декількох занять.Маю вищу педагогічну освіту, закріплену практикою. Всі питання по телефону.

грн

Подробно
img
Репетитор английского языка Виноградарь
2021-08-06 - Сервис и услуги- Киев
Репетитор англійської дітям (6-14 років). Досвід роботи - 15 років. Відпрацювання граматичних структур, живі діалоги (розмовна англійська), розширення словникового запасу, допомога у виконанні домашніх завдань. Математика англійською. Вартість - 300 грн за 60 хв. (підготовка до ЗНО - 350 грн.) Заняття - Skype, Viber, на дому (р-н Виноградар). Маргарита Вікторівна. Телефон 06*********53 або 09*********87.

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови
2021-11-15 - Сервис и услуги- Золочев
Не вдається подолати мовний бар'єр або ж якась тема із граматики здається надто складною? Я радо Вам допоможу подолати ці проблеми! Проводжу індивідуальні заняття, які повністю підлаштовані під Ваші потреби у вивченні англійської мови: - виконання домашнього завдання; - комплексне вивчення англійської мови за індивідуальним планом; - розвиток мовлення, сприйняття мови на слух; Можу проводити заняття онлайн (на платформі Zoom або Skype) або вживу, для дітей та дорослих (заняття для дітей до 4 класу - лише вживу). У навчанні використовую безліч цікавих методик, матеріалів та підручників іноземного видавництва (безкоштовно надсилаю Вам електронні версії) для ідеального вивчення граматики та лексики. Ціна за годину заняття - 100 грн. За деталями звертайтесь по телефону, або ж у Телеграм/ Viber. Не відкладайте вивчення англійської на потім, нумо разом працювати вже зараз! :)

грн

Подробно
img
Репетитор английского и французского языка
2021-06-10 - Сервис и услуги- Киев
Добрий день) Мене звати Анастасія. Я дипломований викладач англійської та французької мови. Пропоную послуги репетитора з англійської та французької мови для дітей шкільного віку та дорослих. Розвиваю навички читання, письма, розмовної мови (розширення словникового запасу), слухання і навчаю граматиці в легкій доступній формі (повторення, закріплення, розвиток). З дітьми заняття проходять в ігровій формі. Використовую різноманітну літературу, яку Вам не доведеться купувати, всі підручники і матеріали надам (Oxford University Press, Pearson / Longman Education + додаткова література). Підбираю програму в залежності від мети вивчення англійської мови. Заняття проводжу ОНЛАЙН та ОФФЛАЙН. Освіта: Київський Національний Лінгвістичний Університет. Досвід роботи: 4 років викладання англійської, та 3 роки - французької. ВАРТІСТЬ ЗАНЯТТЯ - 300грн/год Пробний урок - 150 грн/год Viber 38********16

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської та української мов (літератури) та історії
2020-08-03 - Сервис и услуги- Житомир
Займаюсь репетиторством вже більше 3 років.Закінчила ЖДУ ім. Івана Франка.Можу проводити заняття вдома чи на виїзді.Ціна договірна та залежить від часу.Займаюсь з дітками та дорослими різного віку.Уважна та вимоглива, але при цьому заняття проходять у легкій формі та максимально інформативно.Мій рівень англійської мови - С1Заняття з англійської мови:- для дітей 1-4 класів;- учнів 5-9 класів;- розмовна англійськ для дорослих;- займаюсь з дітьми, учнями, дорослими з нуля;- готую до ДПА.- займаюсь з учнями 10 класів, аби підвищити рівень англійської. Польська мова лише для діток.Українська мова та література, історія України - підготовка до ЗНО та ДПА.Також для людей старшого віку викладаю ПК (вчу як правильно користуватися, обмінюватися данними, як правильно користуватися Інтернетом та набору програм (Microsoft office)).Всі деталі можна з'ясувати та обговорити.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови
2020-12-15 - Сервис и услуги- Львов, Франковский
Мене звати Анастасія. За освітою я філолог іноземних мов, закінчила ЛНУ ім. І. Франка ,спеціальність- англійська та німецька мови та літератури.Більше 2 років займаюсь репетиторством англійської мови. Заснувала свої курси англійської мови. Заняття проходять в офісі за адресою:вулиця Володимира Великого ,18,бізнес- центр. Маю необхідні матеріали для вивчення англійської від початкового рівня до вище середнього.. Моє завдання - допомогти Вам навчитися розуміти і використовувати цю мову в повсякденному житті і в професійній діяльності. Іноземні мови-це моя професія, якій я приділяю весь свій вільний час ,щоб розвиватися і пізнавати щось нове в цій сфері. Пропоную послуги репетитора з англійської для дошкільнят, дітей шкільного віку та дорослих. Основний напрямок - це розвиток розмовної мови та граматики. Для кожного підбираю індивідуальний план. Креативні заняття з використанням аудіо,відео.Надаю всі додаткові матеріали та користуюся підручниками британського та американського видавництв. Легко знаходжу підхід до кожного учня. Проводжу заняття також у Zoom , Skype. Ціна за заняття-150 грн.

грн

Подробно
img
Репетитор початкових класів. Підготовка до школи.
2021-07-19 - Сервис и услуги- Буча
Пропоную послуги репетитора початкових класів. Освіта педагогічна,вища. Досвід роботи 5 років. Індивідуальні заняття з подготовки діток до школи з математики, читання, письма, англійської мови ( Вік 5-6 років). Індивідуальні заняття з дітками з математики, української мови, літературного читання, англійської мови, природознавства за програмою початкової школи ( Вік 7 - 10 років). Заняття проходять виключно українською мовою. Всі деталі в повідомленні або за телефоном. Вартість занять: 1 год. -200 грн;

грн

Подробно
img
Вчитель / репетитор англійської та німецької мови онлайн
2021-05-05 - Сервис и услуги- Киев, Деснянский
Привіт! Мене звати Дар'я. Я - викладач англійської та німецької мови. Маю фахову освіту. Закінчила КНЛУ. Досвід роботи: понад 7 років. Проводжу заняття для дорослих і дітей. Заняття ОНЛАЙН. До кожного студента знайду індивідуальний підхід і складу програму навчання за вашими побажаннями. На уроках завжди роблю наголос на покращенні ваших розмовних навичок. Можемо займатися за вашими підручниками, якщо вони у вас є, або взагалі без підручників. Можна приділити увагу граматиці, прослуховуванням, письму або говорінню. Все за вашими побажаннями. Пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp за вказаним номером. Відповім на всі ваші запитання. + 380 - Показать номер -

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови/ English tutor
2020-08-29 - Сервис и услуги- Киев, Голосеевский
Репетитор англійської мови. Онлайн. Англійська з "нуля". Досвід роботи з дітьми та дорослими. Освіта спеціальна бакалаврат. 1 год- 100грн

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови від 150 грн
2020-09-02 - Сервис и услуги- Киев
ДЛЯ ДІТЕЙ: - Молодші класи 1-4 - 5 - 9 класи - Граматика - Розмовний курс- зацікавлю Вашу дитину у вивченні англійської мови;- допоможу з виконанням домашнього завдання;- навчу розуміти граматичний матеріал за простими формулами;- сформую вміння поєднувати граматичну теорію з розмовною практикою;- забезпечу індивідуальний підхід.ДЛЯ ДОРОСЛИХ: індивідуально або в групах- англійська з нуля - розмовний курсУсі заняття проводяться онлайн.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської
2021-10-09 - Сервис и услуги- Львов
Доброго дня, мене звати Ірина. Пропоную допомогу в вивченні англійської мови (особисто і через онлайн платформи) рівня Beginner, Elementary, Pre-Intermidiate і Indermidiate. Маю досвід у навчанні дітей і дорослих англійської мови, оскільки викладаю англійську у Львівській школі. Надіюся на плідну співпрацю і гарантую хороші результати. Індивідуальна програма (відповідно до вимог учня): робота з дітьми шкільного віку, допомога з домашнім завданням, вдосконалення граматики і збільшення словникового запасу, розмовна англійська. Перша зустріч безкоштовна, знайомство, узгодження часу занять, кількості занять на тиждень, перевірка рівня англійської. Буду також рада відповісти на всі Ваші запитання. Ціна за 120 - 150/год (в залежності від рівня студента)

грн

Подробно
img
Вчи англійську легко. Репетитор. Заняття по відеозв'язку. Професійно.
2021-08-27 - Сервис и услуги- Киев
Онлайн-уроки англійської мови по відеозв'язку. Розговорю будь-кого) Займаюсь, як з дітьми, так і з дорослими. Ефективно підбираю матеріал перед кожним заняттям. Кажу НІ монотонним урокам, буде пізнавально та цікаво! Комплексно навчу граматиці, лексиці, правильній вимові. Якісну подачу і результат гарантую! Маю міжнародні сертифікати викладача. Профільна освіта (вища). Досвід роботи з дітьми та дорослими більше 5-ти років. Вартість навчання від 200 грн./год. Не менше 2-х годин на тиждень для результату. Більше - краще. Дзвоніть прямо зараз, не чекайте! З радістю відповім на питання, що Вас цікавлять! Підтягніть свій рівень англійської та своїх дітей, зайвим не буде, тим паче, в наш час! З повагою, Ксенія)

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови
2021-08-05 - Сервис и услуги- Луцк
Репетитор з англійської мови Репетиторство включає: -Допомогу з домашнім завданням; -Позашкільну програму; -Пояснення граматики та поповнення запасу слів; Проводжу заняття у себе вдома та учня. Ціна 100грн/год. Вікторія 09******84

грн

Подробно
img
Допомога з домашнім завданням з англійської мови
2021-11-23 - Сервис и услуги- Киев
Допоможу зі шкільними й університетськими завданнями з англійської мови (вправи, твори, реферати). Підготовка до контрольних, олімпіад, екзаменів, ЗНО — можливо, але потрібно домовлятися щодо формату. Ціна — за домовленістю. Освіта: магістр, «Германські мови та літератури (переклад включно)». Понад 6 років роботи перекладачем англійської мови, 1 рік роботи викладачем англійської мови в університеті, 3 роки роботи репетитором англійської мови. Зв’язок: Телеграм.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови/ English Tutor
2020-12-11 - Сервис и услуги- Киев, Святошинский
Пропоную уроки англійської мови для дітей та дорослих в он лайн режимі (Skype). Всі програми уроків підбираю індивідуально для кожного, в залежності від рівня знання мови та побажань. Використовую тільки сучасні матеріали, аудио та відео записи, розроблені провідними методистами. Всі уроки поєднують розвиток таких навиків,як: speaking, reading, writing and understanding. Маю вищу освіту, в 2008 році закінчила Київський міжнародний університет, факультет лінгвістики (англійська та іспанська мови). Більше 10 років займаюсь репетиторством. Моя друга мова-це іспанська. Зараз також вивчаю французьку. Маю більше 15 учнів, різного віку, також практикую уроки через Скайп. Вартість уроку - 200 грн (1 год). Урок може тривати годину, півтори або 2 години.

грн

Подробно
img
Уроки скрипки для дітей та дорослих!
2021-11-23 - Сервис и услуги- Софіївська Борщагівка
Викладаю уроки скрипки для дітей від 4х років та дорослих!Маю досвід гри на скрипці 15 років та 6 років практики викладання! Готую до вступу у музичний коледж та консерваторію!Креативно підхожу до навчання кожного учня, на уроках весело і приємно навчатися новому. За рік можна навчитися грати те що в школах вчать 3-4 роки! Від вас праця від мене навички!

300грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови для 1-4 класів
2021-12-11 - Сервис и услуги- Біла Церква
Репетитор з англійської мови для молодших класів (1-4). Допоможу виконати домашнє завдання, зрозуміти та вивчити матеріал, цікаво поясню тему. Мій сайт :https://annaf555.wixsite.com/my-site-2. При появі питань дзвоніть!

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови
2021-08-26 - Сервис и услуги- Луцк
Заняття з англійської мови для школярів. Диплом магістра англійської філології з відзнакою. Легко знаходжу спільну мову з дітьми. Досвід роботи. При потребі забезпечую додатковими друкованими матеріалами з найсучасніших британських видавництв. За деталями телефонуйте.

грн

Подробно
img
Репетитор немецкого для деток!
2021-11-18 - Сервис и услуги- Киев
Німецька для дітей, 7-15 років Вивчення німецької з нуля Підготовка до екзаменів (DSD1, DSD2) 45 хвилин -200 грн 1 година - 300 грн Офлайн/онлайн

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови/Репетитор английского языка ЗНО,ДПА,IELTS
2021-04-11 - Сервис и услуги- Киев, Днепровский
Пропоную уроки англійської мови. Допоможу подолати мовний бар'єр, розібратися з граматикою та підняти рівень англійської мови. Працюю як з дорослими, так і з дітьми. Рівні підготовки від А1 до C1. Також проводжу розмовні та граматичні клуби повністю англійською мовою для своїх учнів, тривалістю 2 години + та не більше 6-7 учасників, таким чином роблячи заняття ефективним. Дітям та дорослим від рівня elementary заняття проводяться англійською мовою. Підготовка до: - IELTS - ЗНО; - ДПА; - КЕТ;РЕТ, FCE, CAE; - виїзду за кордон; - співбесіди; - курс speaking& writing Заняття проходять: — по Skype, Viber, etc; Коротко про мене: — професійно викладацькою діяльністю займаюся вже понад 5 років; — рівень англійської Advanced, C1 ( сертифікат IELTS.); — повна вища освіта; — постійний контакт з носіями мови; — відвідую курси та тренінги для підвищення кваліфікації; Вартість заняття : 250 грн. ( 60 хв) і 190 грн. ( 45 хв) Можливі групові заняття. Номер телефону: 507 - Показать номер -

грн

Подробно
img
Репетитор англійської для дошкільнят та школярів.
2020-10-26 - Сервис и услуги- Львов, Железнодорожный
Репетитор англійської мови для дошкільнят та школярів.Досвід роботи в мовній школі та дошкільному центрі.Спеціальність: перекладач.Повна вища освіта. Заняття різноманітні,включаючи аудіо та відео уроки. Уроки онлайн! Деталі за телефоном.

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови
2020-12-02 - Сервис и услуги- Вараш
Викладаю англійську мову для дітей та підлітків онлайн на платформі zoom або google meet. Також займаюсь репетиторством у м.Вараш. Освіта.Національний університет "Острозька академія" Шукаю індивідуальний підхід до кожного та підбираю якісні матеріали. За детальнішою інформацію:+ 380 - Показать номер - у Viber або Telegram.

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови
2021-08-29 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
Навчаю англійської дорослих онлайн. Стаж роботи 7 років (багато спілкуюсь з іноземцями, викоалала в 3 школах англійської мови, працювала за кордоном з англійцями) Використовую цікаві методи, вчимось по ваших улюблених фільмах, серіалах та піснях! Ми граємо ігри на уроках та складаємо історії! В такий спосіб ви швидко заговорите Приєднуйтесь! Додаткова інформація на сайті http://engdahouse.tilda.ws/home Ціна заняття 250 грн/година Є групові заняття, парні, розмовні клуби та підготовка до ЗНО! Ціни дізнавайтесь на сайті або в приват. Завжди буду рада проконсультувати! Перше заняття (коуч сесія) завжди безкоштовне! Тел. +38********63 Пишіть або телефонуйте !!

грн

Подробно
img
Репетитор з української мови
2021-11-14 - Сервис и услуги- Васильків
Репетитор з української мови та літератури. Освіта: Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, магістр філології. Педагогічний стаж: 13 років. Репетиторською діяльністю займаюся 8 років. В роботі використовую індивідуальний підхід до кожного учня та сучасні методи навчання. Добре знаю вікову психологію,тому легко знаходжу спільну мову з різними віковими категоріями. Працюю з учнями початкової, середньої, старшої школи. Маю досвід роботи з підготовки дітей до вступу в школу.Зайняття проводу офлайн та онлайн (з використанням різних платформ, таких як зум, міт, класрум та інші)

грн

Подробно
img
Французська мова. Репетитор французского языка.
2021-06-16 - Сервис и услуги- Харьков
Репетитор французької мови з досвідом понад 15 років, пропонує заняття по Скайп (Skype) для дітей та дорослих різного віку. Заняття індивідуально та в малих групах (2-4 учні) від 40 хвилин. Гарні результати, підручники у форматі PDF. 200грн година Французский по Скайп (Skype) для детей и взрослых. Занятия индивидуально и в малых группах (2-4 ученика) от 40 минут)

грн

Подробно
img
шукаю няню для 2 дітей
2021-12-16 - Сервис и услуги- Борщев
шукааю няню з проживанням для двох дітей 12 і 8 років виїжжаю за кордон на 3 місяці потрібня няня для догляду за дітьми

грн

Подробно
img
Репетитор англійської
2021-11-24 - Сервис и услуги- Одесса
Привіт усім! Якщо Ви бажаєте вивчати англійську мову з нуля, весело та цікаво, або ж просто покращити свій рівень, тоді в цьому допоможу Вам я!) Мене звати Інна, я репетитор англійської мови для дітей та дорослих. Маю вищу філологічну освіту за спеціальністю філолог, перекладач, викладач англійської мови та літератури. Навчалась в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова. Я й надалі продовжую вчитися та здобувати нові знання, аби якісніше проводити свої уроки. Вже два роки успішно проводжу курси для дорослих та допомагаю їм вивчати англійську в легкій та цікавій формі, адже вивчати мову це шлях і людина має насолоджуватися ним: • Заняття проводжу на платформі Zoom, а програму уроків розробляю для кожного учня індивідуально. При проведенні уроку використовую різні ресурси: відео контент, аудіо контент(пісні), авторські презентації. • Викладаю для початкового та середнього рівня. • Працюю тільки з відповідальними та вмотивованими учнями! Якщо Ви налаштовані на продуктивну працю, то з радістю допоможу Вам у вивченні англійської). • Вартість індивідуального заняття 160 грн/ год. • Перше пробне заняття 100 грн/ год. • Дипломи та сертифікати у каруселі. За детальною інформацією телефонуйте або пишіть у вайбер за номером: +38********23

грн

Подробно
img
РЕПЕТИТОР. ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ. ТРОЕЩИНА
2021-11-09 - Сервис и услуги- Київ
ЯКІСНА ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ. ТІЛЬКИ ТРОЄЩИНА. ЧИТАННЯ, МАТЕМАТИКА, ПІДГОТОВКА ДО ПИСЬМА, ЛОГІЧНЕ МИСЛЕНЯ. 2 ДНІ НА ТИЖДЕНЬ. ПО 1 ГОД. НА ДОМУ В УЧНЯ. З 9.00 - 13 00.ОПЛАТА 450 ГРН. ЗА ГОДИНУ ПРО СЕБЕ: 50 РОКІВ, ПЕД СТАЖ 19 РОКІВ, ВИХОВАТЕЛЬ, ПСИХОЛОГ. РЕПЕТИТОР - ПОНАД 10 РОКІВ.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської та німецької
2020-12-17 - Сервис и услуги- Житомир, Корбутовка
Допомога з виконанням домашнього завдання Підготовка до ДПА / ЗНО Вивчення мови з нуля Навчання і дітей, і дорослих Разом подолаємо мовний бар'єр Створюю індивідуальний план уроку в залежності від ваших цілей Гарантую результат і НЕ нудний англійський Ціна - 80грн/45хв; 100грн/год Контакти: 973 - Показать номер - , 635 - Показать номер -

грн

Подробно
img
Репетитор
2022-01-11 - Сервис и услуги- Умань
Надаю послуги з підготовки дитини до школи (математики,читання,письмо,логічне мислення ).Підтягування з відстаючих предметів учнів молодших класів. Стаж роботи :8 років. Місце занять : вдома у репетитора Ціна : 80 грн /год Заняття з англійської мови -1 год /100 грн

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови)
2020-08-25 - Сервис и услуги- Львов, Сиховский
Я репетитор для діток 1-6 класів. На заняттях виконуємо домашні завдання, вдосконалюємо навики читання, письма, слухання та граматики. Постійно додатково вивчаємо новий матеріал. Заняття проходять весело та цікаво, адже я за ЯКІСТЬ у навчанні) Використовуємо аудіо, відео матеріали, а також настільні ігри для вивчення англійської мови мого виробництва!) Вашим діткам сподобається вивчати англійську мову! Обіцяю

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської. Розмовна мова за 3 місяці!
2021-11-16 - Сервис и услуги- Львов
Репетитор англійської з практикою викладання більше 10 років. Допомагаю оволодіти розмовною англійською мовою за короткий термін! Пропоную свій власний Експрес Метод з вивчення англійської мови. Eфективність методу - 100%! Вам потрібно навчитися розмовляти англійською і ви готові приділяти для цього власні зусилля? Супер! Буду рада вам в цьому допомогти.) Заняття побудовані на вивченні базової основи граматики та одночасному застосуванні цих знань на практиці! Це допоможе заговорити вам на англійській мові за мінімально короткий термін. До навчання підходжу творчо та креативно, приміняю комплекс класичних та сучасних методик, а також свої авторські розробки. Як виглядають заняття? 1. Гнучкий графік занять (ранок, день, вечір). 2. Індивідуальний підхід до навчання. 3. Висока результативність. Можливі заняття з дорослими та дітьми по Скайпу у зручний для Вас час. Також можливі заняття в невеликих групах (2-3 чол). Детальна інформація, відносно місця знаходження та вартості за телефоном: 06*******94

грн

Подробно
img
Репетирор з англійської
2021-08-15 - Сервис и услуги- Львов
Якщо ви давно хотіли покращит рівень англійської своєї дитини і вже давно шукаєте людину, яка би допомогла вам це зробити, то звертайтесь до мене! Я з радістю допоможу це зробити, адже легко знаходжу підхід до дітей і маю хороші знання англійскої. Працюю з школярами 1-5 класів. Зможу проводити уроки на дому у зручний для вас час і за невелику плату.

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови
2021-04-08 - Сервис и услуги- Луцк
Маю досвід спілкування з носіями мови. Візьму діток 1-9 клас школи. Навчу англійської з нуля. Можливий виїзд на територію учня. Орієнтовна ціна 100 грн за годину. В залежності від місця заняття

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови
2021-06-19 - Сервис и услуги- Кропивницький
Викладач англійської мови. Є досвід роботи в мовній школі. Адаптую програму відповідно до потреб студента, індивідуальний підхід до кожного учня. Заняття проводу онлайн за допомогою скайпу або платформи Зум.

грн

Подробно