img
Ремонт і налаштування піаніно
2018-03-08 - Сервис и услуги- Ровно
Підготовка до школи розпочинається! Налаштуємо, а за потреби відремонтуємо піаніно. Професійно та якісно! Розбавте життя сусідів приємною музикою!

288грн

Подробно
img
Супутникове ТБ та ефірне цифрове телебачення Т2! (смт. КОЛКИ)
2018-05-26 - Сервис и услуги- Колки
Встановлення та налаштування супутникового та цифрового Т2 телебачення в Колках та в Маневицькому районі! Налаштування та перепрошивання, ремонт супутникових та Т2 приймачів! Також налаштування компютерів та ноутбуків!

грн

Подробно
img
Налаштування-Прошивка Smart TV (БЕЗ АБОНПЛАТ)
2018-05-26 - Сервис и услуги- Ужгород
Професійне налаштування техніки, прошивка Smart TV, прошивка закордонних телевізорів, встановлення IPTV, встановлення навігації, налаштування ПК, прошивка та налаштування смартфонів і планшетів, встановлення ліцензійних (Windows, MS Office, Антивірусів) по доступним цінам Деталі на сайті www.online-tv.uz.ua Або за телефонами: 954 - Показать номер - 958 - Показать номер - 959 - Показать номер -

грн

Подробно
img
!Ремонт комп'ютерної техніки, планшетів, смартфонів, навігаторів!
2018-10-12 - Сервис и услуги- Тернополь
Ремонт, будь якої складності (ПК, ноутбуки, смартфони, планшети), заміна чи ремонт запчастин, відновлення втрачених данних. Модернізація ПК, ноутбуків. допомога та налаштування подачі звітності (можлива постійна підтримка). Прокладання мережі, налаштування WI-FI. Встановлення GPS навігаторів на телефони, планшети. Ремонт навігаторів. Можливий виїзд на дім. Приємні ціни! Гарантія! Консультації по телефону - БЕЗКОШТОВНІ, дзвоніть, домовимось!

грн

Подробно
img
Комп'ютерна допомога
2019-09-09 - Сервис и услуги- Львов

- заміна і налаштування операційної системи (Windows 7, 8, 10) ; - встановлення і налаштування програмного забезпечення і драйверів (антивіруси, Office, мультимедія та інші) ; - прошивка планшетів, смартфонів; - підключення комплектуючих та їх налаштування; - підключення та налаштування додаткових пристроїв (сканер, принтер, веб-камера та інша периферія) ; - оптимізація комп’ютера та покращення продуктивності (чистка від небажаного програмного забезпечення) ; - чистка від пилу та бруду, заміна термопасти; - підключення і налаштування мережевого обладнання (модеми, Wi-Fi роутери та ін. ) ; - відновлення втрачених даних після видалення або форматування з будь-яких носіїв інформації; - лікування вірусів та ліквідація наслідків вірусних атак; - локальні мережі (налаштування обладнання, розподіл інтернету між декількома комп’ютерами) ; - заміна та установка комплектуючих (CD-DVD приводу, оперативної пам’яті, блоку живлення, кулера, жорсткого диску, відеокарти, материнської плати, процесора тощо) ;

250грн

Подробно
img
Встановлення та налаштування OS Windows (ОС Віндовс)
2018-05-21 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
Встановлення ОС Windows (ХР, 7, 8, 10) на ПК та ноутбуки. Налаштування всіх необхідних програм. Профілактична чистка систем охолодення ноутбуків та нетбуків.

грн

Подробно
img
КОМПЬЮТЕРНЫЙ МАСТЕР по вызову в Нововолынске. Компьютерная помощь.
2018-07-08 - Сервис и услуги- Волынская обл.
Комп'ютерні послуги у Нововолинську. МАЙСТЕР по ВИКЛИКУ. - РЕМОНТ на місці у клієнта! - Чистка комп'ютера від пилу переносним компресором - Установка (встановлення) Windows XP/7/8.1/10 - Встановлення та налаштування програм - Антивірусний захист. - Ремонт комп'ютерів, заміна запчастин - Налаштування, роутерів, модемів, Wi-Fi.. інтернету - Відновлення стертих даних (програмним способам) - Проведення інтернету - та багато іншого.... Деталі на сайті або за телефоном. ШВИДКО | ЯКІСНО | ОПЕРАТИВНО

50грн

Подробно
img
Ремонт ноутбуків та комп'ютерів
2018-05-07 - Сервис и услуги- Львов, Шевченковский
Встановлення, відновлення та налаштування операційних систем, програм, антивірусів, драйверів. Налаштування підключення до мережі Internet, Wi-Fi обладнання, прошивка роутерів. Підбір конфігурації комп'ютера, заміна та тестування компьютерних комплектуючих. Відновлення інформації з HDD та переносних пристроїв. Продаж нових та б\у комплектуючих. Діагностика та усунення проблем з налаштуванням операційної системи за допомогою віддаленого доступу. Заміна матриці, клавіатури, ремонт та заміна материнських плат в ноутбуках. Чистка від пилу системных блоків, ноутбуків, заміна термопасти. Підключення та налаштування периферійних пристроїв. Виїзд до клієнта для діагностування та усунення несправностей. Виїзд до клієнта в межах Львова не оплачується. Виконуємо послугу "терміновий виїзд" (за домовленістю). Працюємо без вихідних.

грн

Подробно
img
Переустановка операційних систем.Дешево,якісно.Ремонт ПК та ноутбуків
2018-05-26 - Сервис и услуги- Ровно
Набридли постійні “зависання” ПК або віруси? Не знаєте як встановити програму? Телефонуйте нам. Ми вирішимо ваші проблеми.Швидко,дешево і якісно.На виконані роботи надається гарантія. Надаємо послуги системного адміністратора. - Переустановлення Windows; - Відновлення втрачених даних - Налаштування і підключення принтерів - Налаштування серверів - Обслуговування компютерів - Налаштування смартфонів і планшетів - віртуальні робочі місця та сховище даних.(31 грн за 100 гб місця) - Фізична чистка ПК від пилу та програмна – від вірусів; - Налаштування ПК під Windows та телефонів під Android; - Установка потрібних програм; - Заміна конекторів у мережевому кабелі (Internet кабель); - Підбір комплектуючих - Заміна термопасти - інтернет-магазин з різними дрібницями на сайті інтернет-магазину http://techadmin.ml/?post_type=product Детальніша інформація про послуги та ціни За телефонами тел. + 380 - Показать номер - (Денис) тел. + 380 - Показать номер - (Вадим)

грн

Подробно
img
Налаштування компьютера та ноутбука
2018-05-26 - Сервис и услуги- Львов
Проводжу чистку та налаштування вашого ноутбука та стаціонарного компютера, перевстановлення операційної системи з подальшим її налаштуванням. Встановлення антивіруса, програма для блокуання реклами. Заміна термопасти, чистка від пилу. Выїзд на адресу замовника та консультація БЕЗКОШТОВНА.

грн

Подробно
img
Ремонт, встановлення Windows-XP/7/8/10+софт
2018-05-26 - Сервис и услуги- Львов
Пропоную якісну і недорогу установку Windows та програм на Ваш компютер чи ноутбук! Перелік компютерних послуг: 1. Встановлення Windows на вибір клієнта (XP, 7, 10). 2. Налаштування ОС під потреби користувача. 3. Установка програм . 4. Пошук вірусів, чистка "сміття". 5. Установка чи переустановка драйверів. 6. Налаштування мережі Інтернет. 7. Тестування обладнання. ціни можна дізнатися за телефоном !

грн

Подробно
img
Супутникове ТБ. Встановлення та налаштування супутникових антен.
2018-05-21 - Сервис и услуги- Изяслав
Встановлення та налаштування супутникових антен. Підключення від однієї антени 1,2,3,4 телевізорів. Ізяслав та Ізяславський район.

грн

Подробно
img
Установка Ремонт Настройка Чистка Віндовс Допомога Windows Компьютеров
2018-05-26 - Сервис и услуги- Ровно
КОМП’ЮТЕРНА ДОПОМОГА НА ДОМУ ПРОШИВКА МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ якісно, швидко, недорого (098) 122-80-32 • встановлення операційної системи (Windows) • чищення комп’ютеру від вірусів (антивірусний захист) • налаштування інтернет-з’єднання / Wi-Fi • встановлення програм та драйверів • оптимізація роботи комп’ютера! • налаштування ОС Android Також продаю смартфони, дивись мої інші оголошення

грн

Подробно
img
Прошивка тюнера (тюнерів), налаштування ресивера (ресиверів)
2018-05-26 - Сервис и услуги- Луцк
Здійснюю налаштування (прошивка) ресиверів на нові параметри. Можливе прошивання: звичайний тюнер; ресивер на системі Linux та Enigma 2 (Openbox, VU+, Galaxy Innovation). Для точного визначення моделі вашого ресивера - телефонуйте.

грн

Подробно
img
Супутникове телебачення встановлення, обслуговування, прошивка тюнерів
2018-05-26 - Сервис и услуги- Киверцы
Супутникове телебачення у Луцьку та по області. Встановлення, налаштування, ремонт. 100 укр-рос каналів, та близько 500 іноземних каналів, БЕЗ АБОНПЛАТИ. www.aynera.com.ua Вартість супутникової антени з монтажем. 1тв 1500грн. 2тв 2300грн. 3тв 3500грн. 4тв 4000грн. -Налаштування антен 250грн. -Демонтаж антен 150грн. -Прокладання кабелю 4грн. -Монтаж телевізорів на стіну 200грн. -прошивка тюнерів 100грн. Виїзд за межі міста

грн

Подробно
img
Ремонт супутникових антен
2018-05-26 - Сервис и услуги- Буск
ремонт сат тб,Т2,налаштування каналів,підключення нових тюнерів(Футбол1,2) та інших провайдерів, .

грн

Подробно
img
Установка Windows 7/8/10 (х32/х64). Налаштування smart tv
2018-10-08 - Сервис и услуги- Тернополь
Установка Windows 7/8/10 (х32/х64) + Драйвера = 200 грн Установка ліцензійного пакету microsoft office = 50 грн Установка всіх програм потрібних для роботи та навчання та по вашому бажанню = 50 грн Налаштування smart tv =300 грн Можу під'їхати до вас у зручний для вас час. Гарантія 6 місяців.

грн

Подробно
img
Встановлення Windows linux*nix ремонт пк ноутбуків телефонів планшетів
2018-05-26 - Сервис и услуги- Львов
Встановлення та налаштування ОС Windows XP,Vista,7(seven),8,10,Server 2008,Server 2008 R2,Server 2012 Linux та *nix систем Встановлення та налаштування додаткового програмного забеспечення Розблокування Windows Видалення вірусів Пошук, лікування й видалення вірусів Антивірусна профілактика Видалення SMS-банерів і порновірусов Встановлення антивірусних програм Налаштування роутерів модемів та іншого мережевого обладнання Ремонт та обслуговування компютерів Комплексна діагностика ноутбука Чистка ноутбука та заміна термопасти Заміна модулів памяті Ремонт або заміна клавіатури ноутбука Ремонт та заміна lcd матриць Ремонт, модернізація, заміна CD, DVD приводів Ремонт корпусу ноутбука, або його заміна Ремонт, заміна інтерфейсних розємів ноутбука (живлення, USB, VGA, і т.д.) Модернізація ноутбуків Заміна акумулятора ноутбука Заміна петель матриці Заміна матриці ноутбука Ремонт / заміна мережевих адаптерів; Підвищення продуктивності ноутбуків (апгрейд). встановлення жорстких дисків будь-якої ємності (дані з компютера клієнта зберігаються); Заміна процесора Заміна блоку живлення Заміна жорсткого диска Заміна оперативної памяті Заміна звукових і відеокарт Заміна CD / DVD / Blu-Ray Заміна мережевої карти Заміна елемента живлення BIOS Встановлення додаткових USB портів і мережевих карт Заміна материнської плати *

грн

Подробно
img
Ремонт ,настройка,чистка обслуживание компьютеров,ноутбуков,планшетов.
2018-05-26 - Сервис и услуги- Николаев
Ремонт компютерів у Вас вдома. Встановлення та налаштування програм. Швидко та якісно. Звертайтесь.

грн

Подробно
img
Ремонт та відновлення iPhone, iPad
2018-05-26 - Сервис и услуги- Киев
Проводжу ремонт, відновлення та різнопланове налаштування: - iPhone 4 - iPhone 4s - iPhone 5 - iPhone 5s - iPhone 6 - iPhone 6 Plus - iPhone 6s Plus - iPhone 7 - iPhone 7 Plus - iPhone 8 - iPhone 8 Plus - iPhone X - iPad 1 - iPad 2 - iPad 3 Retina - iPad 4 - iPad Air - iPad Air 2 - iPad mini - iPad mini 2 - iPad mini 3 - iPad mini 4 - iPad 2017 - iPad Pro (9.7/12.9/10.5) Роботи: - Переклей скла екрану (touchsreen) - Заміна екранного модуля - Заміна батареї - Відновлення після попадання вологи/ рідини (вода, сік, кава) - Заміна роз"ємів/шлейфів - Заміна кнопки (звук, power, home) - Заміна внутрішніх елементів (мікрофон, динамік, камера, GSM/WiFi антена, та ін.) - Заміна корпуса - Заміна контроллерів (живлення, аудіо, touch та ін.) - Гідрогерметизування корпуса - Чистка мікрофонів/слухового та гучномовного динаміків від бруду та надмірного запилення. - Прошивка iPhone - Встановлення/ налаштування ОС iOS - Встановлення/ налаштування програм iOS - Правильне створення облікового запису Apple ID щоб в майбутньому без труднощів відновити забутий пароль. - Налаштування сервісу iCloud Також ремонти мобільних телефонів інших брендів. Досить чимало років вже практикую різнопланові ремонти мобільної та цифрової техніки, та не припиняю набувати досвіду, тому сміливо можу сказати що роблю це доволі якісно та надійно. Більш ширший перелік послуг на сторінці у фейсбук - facebook.com/yablukoexpert

грн

Подробно
img
Професійний ремонт телевізорів та моніторів в м. Івано-Франківську
2018-05-26 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
Сервісний центр Nova Service здійснює професійний ремонт телевізорів та моніторів в стислі терміни з гарантією на виконані роботи. Ми використовуємо десятилітній досвід в даній сфері, а також розвинену матеріальну базу, що гарантує максимальну ефективність здійснення ремонту та налаштування роботи Ваших пристроїв. Наш сервісний центр працює виключно із надійними постачальниками запчастин, що мінімізує можливість насупного їх браку при експлуатації. Серед наших послуг: - ремонт рідкокристалічних телевізорів та моніторів будь-якого виробника та рівня складності; - прошивка та налаштування; - заміна дисплеїв та інших комплектуючих; - ремонт та заміна гнізд і розємів; - апаратний ремонт плат; - ремонт та заміна підсвітки; - можливість усунення полос на екрані. Діагностика безкоштовна. Наша адреса: мі. Івано-Франківськ, вул. Шопена 5/2. Завжди Вам раді.

грн

Подробно
img
Windows Професійна Установка (7,8,10)ремонт та чистка,виїзд на дом
2018-07-17 - Сервис и услуги- Черновцы
ВИЇЗД ДО КЛІЄНТА НА ДОМ ПРОФЕСІЙНЕ НАЛАШТУВАННЯ Windows - 200грн. -Установка : Windows - xp, vista, 7, 8, 10. Ліцензія -Установка всіх: Програм. -Установка всіх: Драйверів. -Установка :Антивіруса, Word ,Skype,Viber та ні. -Встановлення Microsoft Office (2003, 2007, 2010, 2013, 2016) -Налаштування доступу до соц.мереж. та ін... ПРОФЕСІЙНА ЧИСТКА, ЗАМІНА ТЕРМОПАСТИ -Ремонт ноутбуків та пк. -Допомога у виборі техніки. -Модернізація ноутбука чи пк. -ЗБОРКА КОМП'ЮТЕРА під замовлення. Всі види комп'ютерних послуг.. Працюю без Вихідних 24/7 Консультація безкоштовна Олександр Viber + 380 - Показать номер - дзвоніть-пишіть в любий час

грн

Подробно
img
Налаштування SmartTV. Розблокування, прошивка телевізорів Samsung, LG
2018-05-21 - Сервис и услуги- Луцк
Налаштування Smart TV в м.Луцьк Налаштування, розблокування, прошивка телевізорів Samsung, LG та ін. 1. Онлайн-кінотеатри з повністю відкритим і БЕЗКОШТОВНИМ доступом. Тисячі фільмів, серіалів у відмінній якості. 2. IPTV (інтернет-телебачення) - Україна-Росія-Європа. Тисячі каналів, в тому числі і футбольні канали з відкритим доступом без абонплати 3. Розблокування, перепрошивка, зміна регіону на телевізорах куплених в Європі, Азії, США і т.д. Якщо Ви бачите на екрані телевізора повідомлення: "As Smart Hub is geo-blocked for this particular product, Samsung Smart Hub may not be available in your current location" або у телевізорі відсутня українська мова то Вам неодмінно слід звернутися до нас!

грн

Подробно
img
Установка Windows, чистка компютера(ноутбука) на дому
2018-05-26 - Сервис и услуги- Львов
Підтримка та обслуговування (ПК,Ноутбука) Установка Windows, Офіс, Драйвера,Антивірус. -Чистка від пороху, заміна термо-пасти. -Оптимізація компютера(очищення від сміття, вірусів) -Розблокування(забули пароль) -Налаштування інтернету(роутера) -Віддалене налаштування компютера

грн

Подробно
img
Не дороге Встановлення (Windows XP SP3, 7 Ultimate, Windows 10 Pro)
2018-05-26 - Сервис и услуги- Подволочиск
-Встановлення (Windows XP SP3, 7 Ultimate, Windows 10 Pro) -Встановлення антивіруса та очищення від вірусів -Встановлення різних програм, ігор та інше. Вартість залежить від складності налаштування і встановлення програм. Стандартні програми не рахуються. Також обслуговування та налаштування телефонів Meizu

грн

Подробно
img
Встановлення Windows. Монтаж мережі
2018-05-26 - Сервис и услуги- Львов
Привіт=) Надаю наступні послуги: - встановлення Windows XP ( буває що в 2k18 ще треба старий добрий XP), 7, 8, 10 (драйверів); - встановлення необхідного для роботи програмного забезпечення; - встановлення Linux систем (Ubuntu, Linux Mint, інші); - якщо потрібні інші послуги, запитуйте. Мережі: - налаштування маршрутизаторів (TP-Link, D-Link, Mikrotik, Cisco. Не банальні налаштування, можу налаштувати прокидання портів на зовні, файєрвол, резервацію каналів інтернет, підняти VPN для доступу в локальну мережу, інші налаштування.); - налаштування зєднання з провайдером (статика, dhcp, pppoe); - налаштування комутаторів; - налаштування WiFi; - планування та монтаж локальної мережі невеликих розмірів (встановлення комутаційного обладнання, інтернет розеток, комутаційних панелей, виконання інших можтажних робіт); Профілактика: - обслуговування компютерної техніки (заміна/встановлення деталей, чистка, заміна термопасти, інше); - збірка пк; Додатково. Всі питання обговорюються індивідуально. - можу змонтувати/налаштувати систему відеонагляду (ір або аналогову); - налаштувати сервер (Linux). Кожен випадок обговорюється окремо; - взяти на обслуговування віддалено невеликий офіс; - не знайшли того що Вас цікавить? Телефонуйте, питайте, якщо буду в змозі бути корисним, допоможу))) Ціна погоджується з кожним клієнтом окремо в залежності від роботи. Гарного настрою=)

грн

Подробно
img
Программное обеспечение вашего ПК. Сборка, замена, чистка!
2018-05-26 - Сервис и услуги- Киев
Професійне обслуговування вашого ПК. Установка Windows і всіх необхідних для роботи програм. Допомога з вибором комплектуючих. Про все це нижче: - Діагностика. - Налаштування Windows. - Установка Windows. - Установка драйверів і утиліт. - Установка антивірусних програм. - Установка аудіо і відео кодеків, а також програм для перегляду мультимедіа. - Установка Microsoft Office 2003/2007/2010/2016. - Установка - Skype для відеодзвінків через інтернет. - Налаштування периферійних пристроїв (принтер, сканер). - Модернізація комплектуючих. - Заміна комплектуючих. - Заміна термопасти. - Чистка компютера. - Модернізація застарілих ПК. - Професійна допомога по вибору комплектуючих. - Збірка нового ПК під замовлення (дешевше ніж у магазині, з гарантією). - Налаштування Android. - Консультації.

грн

Подробно
img
Ремонт і налаштування
2018-05-21 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
Допоможу адекватно оцінити та вирішити ваше завдання, телефонуйте або пишіть у будь який зручний для Вас час

грн

Подробно
img
Послуги по налаштуванню конфігурацій 1С підприємство.
2018-05-26 - Сервис и услуги- Львов
Встановлення, налаштування конфігурацій 1С підприємство. Доопрацювання конфігурацій, написання нових під замовлення. Підключення касових апаратів до облікових систем 1С. 20років досвіду. Можливе віддалене налаштування. Установка и наладка конфигураций 1С предприятие. Доработка конфигураций, написание новых под заказ. Подключение кассовых аппаратов и фискальных регистраторов к учетным системам 1С. 20 лет опыта работы с конфигурациями. Возможна удаленная работа.

грн

Подробно
img
Ремонт компютерів
2018-05-26 - Сервис и услуги- Ковель
Ремонт ПК. Ноутбуків., Офісної техніки. Принтерів. Налаштування Windows. Відновлення втрачених даних. Заправка катриджів. Установка Офісного пакету Антивірус. Гарантія. Сервісне Обслуговування. По Волинській Області. З виїздом Спеціаліста Додому.

грн

Подробно
img
Встановлення Windows/програми/драйвера
2018-07-08 - Сервис и услуги- Львовская обл.
Встановлення сімейства ОС Windows(ХР, Vista, Windows seven(7)), Windows 8. Встановлення та налаштування периферійного обладнання. Встановлення програм. Встановлення Антивірусного ПЗ, чистка від вірусів, розблокування комп’ютера від вірусів. Відновлення втраченої інформації з жорстких дисків. Відновлення ПК після збою зі збереженням інформації. Налаштування мереж. Модернізація ПК. !!!Виїзд до замовника!!! Ціна: договірна

200грн

Подробно
img
Швидка компютерна допомога .
2018-05-21 - Сервис и услуги- Червоноград
Встановлення , розблокування та переустановка операційних систем Windows XP, 7 ,8.1. ,10. Налаштування та прискорення роботи компютерів , ноутбуків , встановлення драйверів і іншого програмного забезпечення по бажанню замовника . Підключення і налаштування Wi-Fi роутерів . Видалення вірусів , чистка системи від непотрібних файлів та програм . Чистка ПК від пилу . " Ultra All Inclusive " - windows + драйвери + антивірус + программи (soft) = 250 грв . Гарантія 3 місяці !!! + 380 - Показать номер - - Viber

грн

Подробно
img
Професійний ремонт телевізорів,тюнерів,антен
2018-05-26 - Сервис и услуги- Львов
Діагностика іремонт телевізорів всіх марок LCD LED і кінескопних.Заміна матриць екранів, ремонт підсвіток LED,материнських плат, блоків живлення.Встановлення ремонт і налаштування антен супутникового телебачення тюнерів Т2 ремонт пультів.Гарантія на роботу.тел.(067) 5817181(у будь-який час) Василь .

грн

Подробно
img
Комп'ютерна допомога надає послуги: Ремонт і настройка комп'ютерів і н
2018-07-10 - Сервис и услуги- Киев, Святошинский
Комп'ютерна допомога надає послуги: Ремонт і настройка комп'ютерів і ноутбуків, Якість і надійність за прийнятну ціну. Установка і відновлення Windows з викликом на будинок. Налаштування планшета, смартфона на ос Android. Перевстановлення та налаштування Операційної системи, особистої інформації, документів (доп. опція), Установка антивірусного захисту Видалення вірусів, блокувальників Windows Установка програмного забезпечення Установка всіх необхідних драйверів Усунення зависання і Синього екрану, артефактів на моніторі Налаштування бездротового інтернету wi fi підключення роутерів Блокування набридливої інтернет реклами (спливаючі вікна) Збірка комп'ютера під будь-які потреби (з гарантією) Чистка системного блоку комп'ютера Профілактична чистка ноутбука від пилу Мастило або заміна шумливих вентиляторів в комп'ютері Заміна термопасти на процесорі і відеокарті (Важливо для довгої, справної роботи) Заміна несправних комплектуючих на нові (материнські плати, процесори, оперативна пам'ять, вінчестер, дисковод, блок живлення) У ноутбуках заміна-батареї, блоку живлення, dvd дисковод, оперативна пам'ять, жорсткий диск, вентилятор. Дзвонити щодня до 22:00

грн

Подробно
img
Обслуговування серверів та комп’ютерів
2018-04-25 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
IT послуги від професіоналів, виїзд спеціаліста протягом години, зменшуємо вірогідність поломки комп’ютерів чи серверів на 18%, завдяки профілактиці та моніторингу. http://soket.com.ua Обслуговування серверів - налаштування серверів будь-якої складності - адміністрування серверної ОС - технічний супровід серверного обладнання - моніторинг серверів - віртуалізації серверів Обслуговування комп'ютерів - налаштування операційної системи - моніторинг операційної системи - налаштування програмного забезпечення - підтримка користувачів Резервування інформації - створення резервних копій даних - створення резервних копій операційних систем - забезпечення максимального збереження даних Обслуговування Linux - перехід з Windows на Linux - встановлення серверів на основі Linux - встановлення робочих станцій на Linux - linux - безкоштовна операційна система

грн

Подробно
img
Ремонт комп'ютерів, ноутбуків, телефонів
2018-09-30 - Сервис и услуги- Черновцы
Наш сайт http://remont-pc.tilda.ws/ Ми пропонуємо швидку та якісну допомогу вашому ноутбуку, комп'ютеру чи планшету у найкоротший термін! - Безплатна діагностика та консультація - Якісне обслуговування по доступним цінам - Чистка комп'ютера і ноутбука від пилу /100 грн - Налаштування Wi-Fi /50 грн - Установка Windows і ПЗ /Від 100 грн - Прошивка планшетів і телефонів /Від 100 грн - Оптимізація і прискорення ПК а) Програмна чистка операційної системи. б) Збільшення продуктивності. - Встановлення захисту а) Захист вашого ПК від вірусів та шпигунів. б) Відключення набридливої реклами. - Обслуговування онлайн а) Консультація по телефону. б) Налаштування ПК через інтернет. - Відновлення доступу а) Розблокування Windows б) Відновлення доступу до сайтів. (Вконтакті, Однокласники, Mail.ru, Яндекс і т.д.)

грн

Подробно
img
Ремонт антен супутникових і Т2.Ремонт тюнерів і телевізорів
2018-05-21 - Сервис и услуги- Львов
Встановлення і ремонт антен,тюнерів,налаштування. Антени і тюнери Т2. Ремонт LED,LCD,кінескопних телевізорів.Виізд за місто. Василь ( 675 - Показать номер - ( 634 - Показать номер -

грн

Подробно
img
Вантажне таксі.Вантажники.Вантажні перевезення.Послуги вантажників.Бус
2019-08-10 - Сервис и услуги- Луцк
Має бути переїзд? Є потреба перевезти вантаж? Потрібні вантажники? щоб розібрати і перевезти меблі або перемістити важкий предмет, типу піаніно, рояля, твердопаливного котла, сейфа або банкомату? Телефонуйте!

250грн

Подробно
img
Сервисный центр « USB »
2018-05-26 - Сервис и услуги- Летичев
Короткий список послуг які надає компанія: 1. Налаштування Windows. OS 2. Встановлення драйверів, антивірусів та програм. 3. Чистка, заміна термопасти, деталей і вдосконалення комп’ютера. 4. Замовлення та продаж Б/У та нової техніки. 5. Ремонт телефонів. 6.Ремонт оргтехніки Для постійних клієнтів діють знижки до 20%. Якість, оперативність і доступність гарантуємо!

грн

Подробно
img
Настройка та встановлення супутникових антен
2018-05-26 - Сервис и услуги- Житомир
Налаштування супутникових антенн пiсля вiтру.дождю,снiгу а також ремонт та встановлювання нового комплекту.виiзд по областi.досвiд 12 рокiв у даннiй сферi.

грн

Подробно
img
Обслуговування компютерів на дому, чистка, встановлення ОС та інше.
2018-05-26 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
Виклик майстра по м.Івано-Франківську БЕЗКОШТОВНО !!! Встановлення операційної системи (Windows), антивірусу та інших програм. Модернізація, діагностика та налаштування комп’ютерів і ноутбуків, лікування ПК від вірусів, розблокування ПК, видалення SMS-банера. Підключення та налаштування периферії. Збірка компютерів під замовлення. Профілактика системи охолодження: - Чистка системи охолодження від пилу. - Заміна термопасти. - Змазка кулерів. Оформлення виклику онлайн по ссилці - http://pcshka.ucoz.com/index/online_vyklyk/0-2 ( 731 - Показать номер - ( 993 - Показать номер -

грн

Подробно
img
Ремонт компютерів
2018-05-26 - Сервис и услуги- Червоноград
+ 380 - Показать номер - Я надаю такі види послуги: - Діагностика, налаштування та чистка компютера, ноутбука, планшета, телефона, ігрової приставки - Безкоштовна консультація по телефону - Стараюсь виконувати замовлення в найшвидший та найзручніший для вас термін - Працюю як і в себе , так і з виїздом до вас додому/в офіс у найзручніший для вас час. - Встановлення Windows XP, 7, 8, 10 - Встановлення драйверів, програмного забезпечення і антивірусних програм на ПК, ноутбук - Прошивка телефонів, планшетів, ігрових приставок - Допомога при виборі ноутбуків, ПК, телефонів - Налаштування wifi, інтернету, прошивка роутерів, модемів; - Разблокування телефонів від графичного ключа або пароля - Відвязка від акаунта гугл, після скидання налаштувань - Повна чистка системи охолодження з заміною термопасти ПК, ноутбука, ігрової приставки - Подальша підтримка, рекомендації та допомога Звертайтеся в любий час. Завжди радий вам допомогти.

грн

Подробно
img
Ремонт газових котлів, колонок. Буча, Ірпінь, Ворзель.
2018-05-26 - Сервис и услуги- Буча
Професійний ремонт газових котлів, колонок. Сервісне обслуговування. Промивання теплообмінніків. Усунення недоліків в роботі газового обладнання. Налаштування та ремонт конденсаційних газовіх котлів. www.kotlov.com.ua Виїзд мастера Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостоміль, Романівка, Горінка, Стоянка

грн

Подробно
img
Ремонт компютерної техніки. Ремонт компютера. ПК.
2018-05-26 - Сервис и услуги- Желтые Воды
Дрібний ремонт компютерної техніки в Жовтих Водах: - Встановлення, перевстановлення операційних систем; - Збереження даних при перевстановленні ОС; - Чистка персональних компютерів та ноутбуків від пилу та бруду; - Налаштування інтернету та оптимізація роботи персонального компютера; - Дрібний ремонт та обслуговування струменевих принтерів; - Можливість виконання робіт у вас вдома; - Допомога у підборі ПК при покупці. Виконання робіт в максимально короткий термін, якісно та недорого.

грн

Подробно
img
Вантажні перевезення.Грузовое такси.Грузовые перевозки. Вантажне таксі
2019-08-10 - Сервис и услуги- Луцк
Наші послуги: вантажного таксі; Вантажоперевезення до 5 тонн; Здійснюєм міжміські перевезення; Організовуєм Квартирний переїзд; (//www.ukrboard.com.ua) Офісний переїзд; Надаєм послуги вантажників; Перевезення меблів, техніки; Перевезення піаніно;

250грн

Подробно
img
Ремонт телефонів, компютерної та офісної техніки
2018-05-26 - Сервис и услуги- Луцк
Ремонт , діагностика, налаштування телефонів, планшетів, компютерної та офісної техніки. Доступні ціни. Також працюємо за допомогою "Нової Пошти".

грн

Подробно
img
Музичні послуги-репетиторські, композиторські тощо
2018-10-18 - Сервис и услуги- Львов
Надаю приватно уроки з музичного мистецтва-із дисциплін спеціальності-сольної гри на скрипці (рівень-всі класи музичної школи) та піаніно (роялі) (рівень-шість з восьми класів музшколи). Вартість навчання-60 гривень за одну годину. Записи мого виконання-можна послухати на моєму каналі в Youtube "Назарій Бандурка", знайшовши його в пошуку там на ці ж слова назви. У мене є деякі умови для проведення уроків, зокрема-я маю вдома колекцію нот, три скрипки, піаніно із спеціальним стільчиком, п'юпітр, ще одне крісло тощо, маю право проводити приватні уроки з учнями вдома.Як музикант і юрист-можу надавати при цьому і правові послуги стосовно музичної сфери, зокрема-оформити це репетиторство складеними мною договором і розпискою з видачею їх копій на руки клієнтові. Також-можу писати музику з моїм її виконанням та аматорським записуванням із висиланням замовнику файлів із звуковим записом та нотами новоствореного музичного твору. Зокрема, пишу музику-гімни організацій, музику до рекламних відеороликів, іншу музику для діяльності юридичних осіб тощо. Можу писти музику в різних стилях, в тому числі-сучасну, із сучасною гармонією, в джазових стилях та іншу.

грн

Подробно
img
Ремонт НОУТБУКІВ, ПК, Планшетів, Смартфонів, доступні ЦІНИ!!!
2018-05-26 - Сервис и услуги- Красилов
Здійснюю професійний ремонт, та налаштування за помірну ціну!!! тел 983 - Показать номер - - Стаціонарні ПК - модернізація, заміна, ремонт PC запчастин та чистка(профілактика) - Ноутбуки-Нетбуки - заміна, ремонт запчастин, заміна битих дисплеїв, відновлення корпусів ноутбуків. - Планшети - перепрошивка, заміна битих сенсорів та дисплеїв, зняття графічних паролів - Смартфони - перепрошивка, заміна битих сенсорів та дисплеїв, відвязка від закордоних операторів, відновлення ІМЕІ - Мережеве обладнання - налаштування, відновлення дієздатності після "ГРОЗИ", протяжка кабеля любої складності - Орг техніка - заправка та відновлення картриджів(струєних, лазерних) - ПЗ - опрограмування ОС Віндовс та прикладного ПО, прошивка БІОС після блокування паролем або не вдалої прошивки - Інтернет - встановлення Інтернету 3G, WiFi, GePON(оптика), покращення сигналу 3G, WiFi - Відеонагляд - проєктування, встановлення, запуск автоматизованої системи відеонагляду Співпрацюю з "МІКРОСИСТЕМОЮ" в хмельницькому яка в свою чергу знаходиться в Міжнародній "Асоціації Сервісних Центрів" можна почитати тут - http://ascnb1.ru/ Знахожусь по вул. Булаєнко 11, вхід в гуртожиток, поряд м-н "Ірбіс", "Бедрик", редакція "Красилівський Замок"

грн

Подробно
img
Ремонт Vu + Uno GI S8895 , Vu + Solo GI S8180 , Vu + Duo S-9895.
2018-05-26 - Сервис и услуги- Тернополь
Ремонт Vu + Uno GI S8895 , Vu + Solo GI S8180 , Vu + Duo S-9895. Відновлюю завантажувач. Якщо на лицьовій панелі Вашого супутникового ресивера світиться червоний світлодіод , ресивер не завантажується і ні нащо він не реагує , то скоріш за все у вас злетів завантажувач. Заміна флеши , перепрограмування , відновлення дампа , налаштування .

грн

Подробно
img
Techno__time
2018-05-26 - Сервис и услуги- Киев
Ремонт,Чистка ,Налаштування Наш сервісний центр пропонує швидку та якісну допомогу Вашому ноутбуку , компютеру , телефону чи планшету у найкоротший термін! Пишіть звоніть ми завжди будемо раді вам відповісти на всі ваші питання!!! Также ми є в Instagram techno__time....

грн

Подробно