img
Викладання англійської
2020-06-12 - Сервис и услуги- Львов, Лычаковский
Пропоную навчання англійської з нуля. Якщо ви давно хотіли навчитися англійської мови то я вам допоможу ) Є досвід роботи з дітьми 4+.

грн

Подробно
img
50 ГРН! Репетитор англійської та німецької, английский, немецкий
2020-05-27 - Сервис и услуги- Переяслав-Хмельницкий
Репетитор англійської мови, також у підготовці до ДПА, ЗНО( англійська), підготовка до школи. Література для викладання Cambridge. Також допоможу вивчити німецьку мову діткам (вік від 7 до 14) 1 година - 50 грн Телефонуйте - 961 - Показать номер - (є вайбер) Індивідуальний і творчий підхід до кожного учня Цікаве викладання матеріалу Використовую англомовну літературу, сучасні методики, посібники, аудіо та відео матеріали Допоможу виконати домашні завдання, зрозуміти шкільний матеріал, наздогнати програму в доступній для дитини формі

грн

Подробно
img
Репетитор англійської та французької
2020-07-01 - Сервис и услуги- Николаев, Центральный
Пропоную цікаві заняття англійської та французької мов для школярів та дорослих. Викладаю дистанційно по скайпу чи за допомогою платформи zoom. Можливий варіант занять з виїздом до учня. Досвід викладання понад 4 роки. Маю міжнародні сертифікати та профільну освіту. Ціна 250 грн /год

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови ЗНО МАГІСТРАТУРА
2020-06-24 - Сервис и услуги- Львов
20 РОКІВ СТАЖУ ВИКЛАДАННЯ У ВУЗІ. ПІДРУЧНИКИ СУЧАСНІ ,ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ЗНО

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови
2020-05-27 - Сервис и услуги- Львов, Франковский
Надаю приватні уроки з англійської і польської мов, досвід викладання як репетитора англійської близько 10 років. Освіта-ЛНУ імені Івана Франка, факультет Міжнародних відносин з червоним дипломом. Ціна договірна. Для школярів або дорослих з вже більш-менш початковим рівнем все заняття ведеться виключно на англійській мові. Готую до ДПА, ЗНО, інтенсивний курс, спрямований на досягнення певного результату і цілі. Використовую різні підручники, аудіо і відео . Повністю відповідальна за свою роботу, порядність на 100 процентів гарантована. Звертайтеся, буду рада відповісти)

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської онлайн
2020-04-06 - Сервис и услуги- Киев, Соломенский
Репетитор з англійської мови онлайн - це найкраще рішення для тих, кому треба допомога з навчанням на час карантину і навіть після нього. Все, що вам потрібно - БАЖАННЯ ВЧИТИСЯ, доступ до інтернету, гарнітура або робочі навушники і комп"ютер або смартфон. Я вчитель англійської мови з досвідом викладання 8 років. Готую учнів до ЗНО , займаюсь з дорослими та школярами від 5 класу. Використовую в роботі підручники видавництв Oxford, Pearson, Macmillan. Допоможу окремо з граматикою, якщо є потреба. Навчання можливе з будь-якої точки України. Вартість 1 онлайн заняття - 200 грн.

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської для учнів молодших класів, дешево
2020-07-09 - Сервис и услуги- Ровно
Дівчина 16років,з високим знанням англійської мови, дружелюбна,добре ладжу з дітьми, є досвід викладання іноземної мови для учнів початкових класів. До кожного учня буде знаходитися індивідуальний підхід, будуть дані тільки ті знання,які необхідні. Я буду намагатися подати інформацію цікаво,пізнавально,в ногу із сучасним світом

грн

Подробно
img
Підготовка до ЗНО з англійської мови
2020-04-22 - Сервис и услуги- Ровно
Пропоную якісну підготовку до зно з англійської мови, також уроки англійської для школярів

грн

Подробно
img
Онлайн-репетитор англійської, давньогрецької і грецької мов
2020-03-29 - Сервис и услуги- Львов, Лычаковский
Про себе: випускник Чернівецької гімназії №4, відомої своєю традицією викладання англійської мови і гуманітарних предметів. Зараз - студент ЛНУ, спеціалізація - латинська, давньогрецька, грецька мова і антична література. Англійська: диплом Cambridge English Advanced, С1 (2016). пройшов курси розмовної англійської в Лондоні (2012) і академічної в Нідерландах (2018). Використовую лише видані в англомовних країнах підручники, дію за методикою своєї гімназії, однієї з найкращих шкіл України. Грека: поясню основи граматики і синтаксису давньогрецької прозової мови. Особливо можу допомогти тим, хто цікавиться грецькою мовою Святого Письма. Використовую вітчизняні (ЛНУ, КНУ) та англомовні (Гарвард, Кембридж, Зондерван) підручники і граматики. Учасник міжнародних програм обміну та літніх шкіл з біблеїстики та класичної філології. Новогрецька: займаюся з початківцями за оригіналними грецькими підручниками

грн

Подробно
img
уроки англійської та іспанської мов
2020-06-14 - Сервис и услуги- Львов
Втомилися від дистанційного навчання? Прагнете підвищити рівень англійської ьа іспанської мов за літо? Тоді Вам до нас. Даємо приватні уроки з англійської та іспанської мов для учнів 1-11 класів, робимо домашні завдання та переклади з цих мов. Недорого. Ірина. 099 421 2720.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови
2020-06-19 - Сервис и услуги- Винница, Ленинский
Пропоную індивідуальні уроки з англійської мови для школярів. Заняття розробляю індивідуально під учня, але всі вони орієнтовані на розвиток як усної, так і письмової мови з використанням додаткових матеріалів, відео, аудіо, максимально цікавих для дітей. Допоможу виконати домашні завдання, підтягнути рівень англійської "для себе", покращити знання перед ДПА, ЗНО, тестами, контрольними роботами. Працюю індивідуально 1/1,5 год. по 2-3 рази на тиждень.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови по Skype
2020-06-02 - Сервис и услуги- Хорол
Допоможу підготуватися до ДПА та ЗНО, виконати домашні завдання, покращити свої знання англійської мови.

грн

Подробно
img
Англійська мова для дітей.
2020-06-14 - Сервис и услуги- Ужгород
Педагог з багаторічним стажем у сфері викладання іноземної мови проводить набір дітей для вивчення англійської мови. Заняття проходять весело і цікаво, з використанням аудіо та відео матеріалів. Після пробного заняття складається індивідуальна програма для кожного учня і вже через 4 місяці дитина зможе говорити англійською мовою. Перше заняття - безкоштовне. Чекаємо Ваших діток за адресою- вул.Грушевського,70 ( навпроти ЗОШ № 8 ). Більш детальна інформація по телефону. Тел. 956 - Показать номер - ( Віта ).

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови, вчитель онлайн, підготовка до ЗНО
2020-03-29 - Сервис и услуги- Львов
Готую учнів 10-11 класів до ЗНО з англійської мови індивідуально та в парах. Фаховий викладач. Досвід роботи 15 років.Бали за 3 останні роки 175-200.Можливі також онлайн заняття по Viber та Skype. Допоможу розвинути навички спілкування, письма, читання, сприйняття англійської мови на слух в максимально комфортній для вас обстановці.Індивідуальний підхід та програма* Розмовна мова* Курс для початківців (А1-А2)* Курс для середнього рівня (В1-В2)* Курс англійської мови за професійним спрямуванням* Підготовка до ЗНО (для учнів 10-11 класів)* Шкільна, університетська програми* Підготовка до вступу в магістратуруБуду рада співпраці,Світлана 0965999208

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови
2020-05-29 - Сервис и услуги- Черкассы
Репетитор англійської для дітей молодшого шкільного віку (1-4) класи. Навчаю писати, читати англійською, вивчаємо лексику та граматику. Територіально - Площа 700-річчя Черкас. 100 грн/год.

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови
2020-03-31 - Сервис и услуги- Львов, Франковский
Пропоную індивідуальні заняття з англійської мови! ( є можливість по скайпу) індивідуальний підхід до кожного допомога з домашніми завданнями. Підготовка до ЗНО. За деталями пишіть на вайбер 631 - Показать номер -

грн

Подробно
img
Студія англійської мови, репетитор англійської мови
2020-06-27 - Сервис и услуги- Полтава
Навчальний проект «Студія англійської мови» у мікрорайоні «Садовий». Проект пропонує групові заняття, міні-групи, індивідуальні заняття , уроки на платформі Skype , тематичні уроки, вечірки та міні-літній табір. Наша концепція робити кожне заняття особливим. насиченим та цікавим. Інтерактивний простір - це сучасний вибір кожного, хто хоче вивчати іноземну мову.

грн

Подробно
img
Репетитор Англійської Мови (онлайн)
2020-05-27 - Сервис и услуги- Киев, Дарницкий
Пропоную послуги репетитора з англійської мови для дорослих. - Працюю з усіма рівнями. - Місце проведення занять: Skype, Zoom тощо. -Уроки індивідуальні та повністю відповідають рівню та цілям студентів (розмовна англійська, граматика, ЗНО тощо). -Навчання англійської за допомогою різних інтерактивних методик. -Використання сучасних посібників (New English File, Oxford Practice Grammar, English Vocabulary in Use тощо) з аудіо та відео ресурсами. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону.

грн

Подробно
img
Контрольні роботи з німецької/англійської мови
2020-06-16 - Сервис и услуги- Жобрин
Пропоную послуги виконання контрольних робіт, тестових, граматичних завдань, написання доповідей з німецької/англійської мови. Ціна договірна. Звертайтеся, радо допоможу)))

грн

Подробно
img
Онлайн репетитор english, polska ДЕШЕВО
2020-05-17 - Сервис и услуги- Львов, Франковский
Вчитель англійської та польської мов. Заняття по знижці під час карантину у Скайпі, Зумі та на інших платформах. Підготую до ДПА, ЗНО, міжнародних іспитів. Підтягну розмовну англійську та допоможу в опануванні граматики. Також пропоную послуги перекладу та бізнес англійської.

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської мови НЕДОРОГО
2020-05-29 - Сервис и услуги- Львов, Шевченковский
Пропоную послуги репетитора з англійської мови. Досвід роботи репетитором 5 років. Працюю, як з дорослими так і з дітьми. Після моїх занять у багатьох діток підвищуються оцінки в школі з англійської мови. Займаюсь по Оксфордських підручниках, а також по своїх матеріалах. Виїжджаю додому до учня. Також можливі заняття онлайн, оскільки зараз карантин. Але якщо ви живете в Шевченківському районі міста Львова, то це чудово. Я буду до вас приходити. Практикую на уроках слухання, читання, письмо, говоріння - всі види діяльності. З маленькими дітками можливі заняття в ігровій формі. Якщо ви хочете підвищити свій рівень англійської мови - вам до мене! Дзвоніть на мобільний, або пишіть сюди повідомлення. Відповім на всі питання.

грн

Подробно
img
Репетитор і перекладач англійської мови
2020-03-22 - Сервис и услуги- Кропивницкий, Кировский район
Репетитор з англійської мови для учнів молодших та середніх класів. Допомога в засвоєнні шкільної програми,збільшення словарного запасу,удосконалення знань з граматики та підвищення загально знання мови.

грн

Подробно
img
Репетитор з французької, англійської та німецької мов онлайн.
2020-04-28 - Сервис и услуги- Ивано-Франковск
Надаю послуги репетитора з французької, англійської та німецької мов онлайн(Скайп). Переклади.Вища освіта.Стаж роботи 10 років.

грн

Подробно
img
Навчання англійської мови
2020-04-21 - Сервис и услуги- Кременчуг
Навчання англійської мови без обмежень. Можливість дистанційного навчання під час карантину для підлітків та дорослих.

грн

Подробно
img
Виконання англійської в Word документі
2020-04-26 - Сервис и услуги- Хмельницкий
Виконання англійської в Word документі від 10 грн. за завдання. (В залежності від складності) Приклад в скріншотах . Оплата на приват 24 після виконання. За більш детальною інформацією звертайтесь в повідомленні.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської. Репетитор английского.английский.онлайн.
2020-06-07 - Сервис и услуги- Полтава
Репетитор англійської мови онлайн (Skype,Viber, Google meet,Zoom). Англійська з нуля Англійська для дітей Підготовка до ЗНО,ДПА, IELTS

грн

Подробно
img
Німецька та англійська мови. Підготовка до міжнародних екзаменів
2020-06-06 - Сервис и услуги- Умань
Вивчення німецької та англійської мов. Підготовка до міжнародних екзаменів з англійської та німецької мов KET, PET, FCE та Goethe-Zertifikat в Гете-Інституті. http://bilingua.at.ua/

грн

Подробно
img
Уроки англійської мови
2020-06-11 - Сервис и услуги- Ровно
Уроки англійської мови для учнів та студентів.

грн

Подробно
img
Вчитель англійської , та німецької мови
2020-06-21 - Сервис и услуги- Киев, Голосеевский
Вчитель англійської та німецької мови, готую до здачі ЗНО , ДПА , IELTS.

грн

Подробно
img
репетитор з англійської мови
2020-03-13 - Сервис и услуги- Пилипец
Надаю послуги репетитора для діток від 5 років. Спеціальність:вчитель англійської мови та зарубіжної літератури.Маю досвід спілкування з носіями мови. Індивідуальний підхід до кожного учня в удосконаленні насамперед навичок говоріння, читання та письма.Звертайтесь за телефоном 662 - Показать номер - 984 - Показать номер - або viber 662 - Показать номер -

грн

Подробно
img
Уроки англійської мови. Репетитор з англійської
2020-04-25 - Сервис и услуги- Ужгород
Уроки англійської мови для дорослих та дітей середнього і старшого шкільного віку. Увага. Заняття будуть проходити після карантину! Заняття відбудуться лише після офіційного скасування карантинних меж. Заняття побудоване за власною рекомендованою літературою та власною програмою виходячи з загальноосвітніх норм та досвіду навчання (з роз'ясненням матеріалу, що також є важливою частиною сприйняття інформації). Освіта - закінчена вища (спеціальність англ.мова, спеціаліст), попередній досвід навчання. У вартість також включено забезпечення додатковими навчальними матеріалами у паперовому вигляді за необхідністю (роздрукування матеріалу, ксерокопії, ітп). Для питань які Вас цікавлять і запису - пишіть.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови
2020-04-15 - Сервис и услуги- Криховцы
Пропоную послуги репетитора англійської мови для дошкільнят, та учнів 1-9 класів, допомогу у підготовці домашніх завдань. Індивідуальний підхід до кожного учня, орієнтуючись на рівень знань та здібності до вивчення вашої дитини. Ретельно готуюсь до кожного заняття, особливо з малечею, щоб урок був цікавим. Забезпечую матеріалами для проведення занять. Ціна - 90 грн/год Крихівці, р-н Калинової Слободи. Телефонуйте: 969 - Показать номер -

грн

Подробно
img
English Online / Репетитор англійської мови
2020-04-04 - Сервис и услуги- Львов, Сиховский
Hi there!) Якщо ви досі вагаєтесь чи онлайн заняття є ефективними, то не варто думати над цим 100 раз, варто просто спробувати :) На заняттях ми працюватимемо : - над правильною побудовою речень; - сучасними розмовними висловами; - розбором типових помилок; - лексикою (теми обираються під ваші вподобання, потреби і рівень знання англійської мови). У цьому нам допоможуть слухання (діалоги, пісні та інтерв‘ю), інтерактивні вправи і звичайно ж підручники Оксфордського видання!) Все необхіднення для занять надсилаю заздалегіть :) Перед початком навчання обов‘язково проводимо тест на визначення рівня знання англійської мови та курсу в якому плануємо рухатись! Тут не буде негативного муштрування, зубріння і всього, що ми пам‘ятаємо зі школи, але багато мотивації буде забезпечено! :))

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської / онлайн-заняття
2020-06-12 - Сервис и услуги- Ровно
Запрошую усіх охочих на заняття з англійської мови!:) - заняття для підлітків та дорослих (з дітками не займаємося); - вивчаємо англійську з нуля або з певного рівня; - готуємо та надаємо матеріали до кожного заняття, робимо навчання максимально цікавим;) - гнучкий графік занять, узгоджуємо розклад індивідуально. Вартість: 120 грн/год, пробне заняття безкоштовне За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 685 - Показать номер - або пишіть у Telegram, Viber

грн

Подробно
img
English tutor
2020-03-21 - Сервис и услуги- Прилуцкое
Вітаю! Швидко та результативно підготую ваших дітей до ДПА і ЗНО з англійської мови. Уроки проводжу вдома, маю кабінет або онлайн. Досвід роботи з дітьми та дорослими 10 років. Декілька разів на рік проходжу курси по підвищенню кваліфікації від British Council, Pearson, National Geographic, Cambridge University Press, Macmillan, Oxford та ін. Регулярно відвідую семінари та тренінги з іноземної мови. За освітою перекладач з англійської мови. Виконую переклади з/на англійську мову.

грн

Подробно
img
Преподаватель английского
2020-06-10 - Сервис и услуги- Киев, Дарницкий
У своїй викладацькій діяльності найбільш важливим вважаю розташувати учня, з'ясувати на початковому етапі цілі навчання, сферу інтересів і виробити індивідуальний підхід для забезпечення найбільш ефективних занять. Є досвід викладання для всіх вікових груп, а також підготовка до ЗНО, міжнародних іспитів (IELTS, FCE). У своїй практиці я намагаюся зацікавити учня, всіляко сприяю розвитку їм інтересу і бажання вивчати мову виходячи з його побажань, інтересів, а також застосовуючи свій власний досвід навчання і викладання для найбільш якісного і менш витратного освоєння мови. Упевнений, що зможу вам допомогти і зробити для вас вивчення мови легким і цікавим :)

грн

Подробно
img
Дипломований філолог, викладач німецької та англійської мов.
2020-03-17 - Сервис и услуги- Киев, Голосеевский
Привіт! Мене звати Анна і я викладаю німецьку мову вже більше, ніж 5 років. Займаюся як з дітьми, так і з дорослими, яким потрібна німецька мова для поїздок, бізнесу, проживання та роботи в Німеччині. Деякий період жила та працювала в Німеччині. Тому маю хороший досвід спілкування з носіями мови. У своїй роботі надаю власні матеріали, а також такі матеріали, як: Hueber (Menschen, emneu, Sicher, Schritte), Schubert-Verlag. Використовую різні методики викладання іноземної мови, залежно від рівня знань (А1, А2, В1, В2, С1) та мети вивчення іноземної мови учня. Підбір матеріалу залежить від Ваших інтересів та побажань! Таким чином, розробляю персональний план навчання. Маю повну вищу освіту в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького (магістр). Проводжу заняття по Skype або Viber. Для детальної інформації пишіть в приват або телефонуйте.

грн

Подробно
img
Репетирор з англійської мови та підготовки до школи
2020-06-13 - Сервис и услуги- Золотоноша
Освіта: Університет Ступінь: Магістр Рік закінчення: 2018 Вік:24 Рівні викладання Підготовка до ДПА (4 клас) Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) B1-B2 (Intermediate) 5-6 клас підготовка до Олімпіад , ділова та розмовна мова , Репетитор для початківців Досвід роботи : більше 4 років Про себе: Доброго дня Вас вітає ваш персональний вчитель. Пропоную вашим діткам скоріше зануритися в світ навчання. Навчання англійської відбувається за індивідуально побудованою програмою, що враховує вікові особливості вашої дитини. Програма базується на автентичних посібниках, які вже не перший рік доводять свою ефективність. Індивідуальні програми розраховані на дітей віком від 3 до 10 років (дошкільнята та учні початкової школи). Навчання зі мною дозволить дитині поступово опанувати всі види мовленнєвої діяльності: слухання, говоріння, письмо, читання. З дітьми, які відвідують школу ми будемо займатися за індивідуальною програмою, не перетинаючись з програмою школи. Або ми можемо разом освоювати і поглиблювати знання, займаючись за шкільною програмою. Також я надаю послуги з підготовки до школи ,допомогу у вивченні окремих шкільних предметів. Індивідуально побудована програма занять включає в себе такі аспекти роботи як розвиток усного мовлення, дрібної і крупної моторики, навичок письма, усного обчислення і логічного мислення. Програма будується з урахуванням вікових особливостей вашої дитини. Також ми можемо разом поглиблювати і закріплювати знання, які пропонує нам шкільна програма. Буду рада співпрацювати

грн

Подробно
img
Англійська Skype або Львів
2020-05-29 - Сервис и услуги- Львов, Галицкий
Викладаю англійську для дітей та дорослих у Львові або онлайн. Досвід викладання 8 років, готую до ЗНО та різних міжнародних іспитів.

грн

Подробно
img
Уроки англійської в Skype
2020-03-25 - Сервис и услуги- Ровно
Хелоуууу. Якщо ти добре володієш англійською,тоді можеш не продовжувати читати цей текст. АЛЕ: якщо твій мовний рівень закінчується на «London is the capital of Great Britain», і ти відчуваєш потребу у володінні англійської,або ж ти хочеш підняти свою іноземну на рівень вище, ти на правильному шляху. Я знаю як тобі допомогти! За допомогою Skype,цікавих завдань,відеоматеріалів і мене,( твоєї майбутньої teacher), ти полюбиш English. Так що come on! Пора б вже і повчитись. Індивідуальне заняття,яке триває 1 год, коштує 150 грн Заняття для двох людей - по 120 грн з людини.

грн

Подробно
img
Репетитор англійська мова з англійської мови зно
2020-04-21 - Сервис и услуги- Львов, Галицкий
Займаюсь викладанням уже 4 роки. Навчайю дітей та дорослих, займаюсь корпоративними заняттями, підготовкою учнів до ДПА та ЗНО по Skype. Можливі індивідуальні та групові заняття. Вартість: тиждень 600 грн/ місяць (4 тижні) 2400 грн Зараз діє знижка - 20% на перший курс (2 місяці), тобто замість 4800 ви оплачуєте 3840 за 2 місяці - 1,5 год заняття 2 рази на тиждень - підтримка онлайн 24/7 - використання ігор для навчання - розвиток розмовної англійської - курс за підручниками Кембріджу Дзвоніть та пишіть, чекаю саме на вас. 982 - Показать номер -

грн

Подробно
img
Переводчик и репетитор английского, французского, IELTS, TOEFL, ЗНО.
2020-07-04 - Сервис и услуги- Киев, Печерский
Репетитор та перекладач з англійської мови та французької мови. Володію англійською мовою на рівні C1 (Advanced). Викладаю такі рівні: A1(з нуля), A2(рівень нижче середнього), B1(середній рівень), B2(рівень вище середнього), та C1(дуже високий рівень). Перекладаю тексти на економічну, релігійну, історичну, IT( технічну), та політичну тематики. Маю досвід спілкування з американцями, англійцями, та французами. Навчаюсь у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на перекадача англійської мови, маю сертифікат TOEFL та сертифікат університету ім. Т. Шевченка. Також маю досвід перекладу з англійської мови, та досвід репетитора англійської, та французької мови. Використовую книжки Кембриджського університету. Індивідуальний підхід до кожного. Заняття можу проводити англійською, українською та російською мовами. Граматику пояснюю у зрозумілій формі. Поясню граматику від найпростішого рівня до найскладнішого. Навчу особливостям американської англійської мови. Ви навчитесь з легкістю будувати речення, використовуючи складні граматичні конструкції. Допоможу збільшити словниковий запас, оволодіти розмовними навичками, виконати домашні завдання школярам та студентам, підготуватися до ЗНО, та до міжнародних екзаменів TOEFL та IELTS. Також викладаю Business English. Вартість уроку тривалістю 60 хвилин у групі(3-5 осіб) - 120 гривень Вартість індивідуального уроку - 220 гривень за 60 хвилин Телефонуйте, будь ласка: 938 - Показать номер - Дякую.

грн

Подробно
img
Репетитор англійської мови
2020-03-31 - Сервис и услуги- Винница, Старогородской
Пропоную послуги репетитора англійської мови для школярів. МОЖЛИВІ ЗАНЯТТЯ ПО СКАЙПУ або вайбер - відео ( зв*язок чудовий) лише на період карантину! В період карантину ціна складає всього лиш 50 грн., розрахунок на картку, д\з або всі інші матеріали уроку + відео відсилаю на вайбер\ або на скайп ( як кому зручно) У мої послуги входить: 1) Допомога з домашнім завданням та додаткове пояснення матеріалу. 2) Підготовка до ДПА та ЗНО (тривалість 1,5 години) 3) Вивчення англійської мови з нуля за короткі терміни по доступній ціні. Є всі необхідні матеріали , які видаються учням безкоштовно. Відношусь до дітей із розумінням, ще й як психолог, індивідуальний підхід до кожного.. Не кричу і не хамлю , а чітко, ясно і зрозуміло , пояснюю матеріал, враховуючи ще й те, що дитина втомилась, перебуваючи у школі... Вимоглива. Пунктуальна. Доброзичлива. Без шкідливих звичок. Хто з дітей ходить у 2 зміну, є можливість записати вас у першій половині дня. Телефонуйте , будь ласка, 680 - Показать номер - . Анна Юріївна.

грн

Подробно
img
Репетитор німецької мови
2020-05-20 - Сервис и услуги- Ровно
Проводжу індивідуальні та групові заняття з німецької мови для різних вікових категорій з нуля до рівня С 2. Увага: Суперінтенсив!!! З нуля до А1 за місяць! Групові Заняття проводяться онлайн! З години щодня- вартість 200 грн за 1 заняття, яке триває 3 години!Володію інноваційними методиками викладання мови, уроки проводжу лише німецькою. Основний метод викладання- комунікативний, хоча значна увага приділяється вивченню граматики. На занятті розвиваємо 4 компетенції: говоріння, читання, слухання та письмо. Готую до міжнародних іспитів Goethe Institut, Test DaF. Готую до ЗНО та вступу закордон. Працюю також з дітьми молодшого та середнього шкільного віку. Володію міжнародними сертифікатом Goethe-Institut з німецької мови- С1. Багаторазово перебувала на навчанні та підвищенні кваліфікації закордоном, зокрема в Німеччині. Працюю як індивідуально, так і в скайпі. Очне заняття - 250 грн за годину .

грн

Подробно
img
Репетитор английского языка
2020-03-10 - Сервис и услуги- Киев, Днепровский
Пропоную послуги репетитора з англійської мови для дітей молодших та середніх класів. Знаходжу підхід до кожної дитини. Уроки намагаюсь вести цікаво, в приємній та комфортній атмосфері. Структура уроку: виконання шкільного домашнього завдання (якщо воно є), теоретична частина (правило), гра, практична частина (закріплення правил за допомогою вправ) та різні творчі та пізнавальні завдання. Досвід роботи 3 роки. Навчаюсь в Київському Національному Лінгвістичному Університеті на 4 курсі, спеціальність філологія англійської та французької мови. Уроки проводжу на території учня. Вартість заняття 200 грн/год. Viber 934 - Показать номер - Дніпровський район

грн

Подробно
img
Репетитор английского языка на дому/Репетитор англійської мови на дому
2020-05-26 - Сервис и услуги- Киев, Соломенский
Репетитор англійської мови. ? ?З відзнакою закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, моя спеціальність – викладач англійської мови, української мови та літератури. Англійська мова для мене з дитинства була і залишається дотепер найулюбленішим шляхом удосконалення. Вона неодноразово допомагала самоствердитись у житті – дала можливість: • двічі побувати у США, познайомитись із побутом, культурою, мовними особливостями місцевих жителів, пожити в англомовному середовищі і не розгубитися, спромогтись утвердитись і там; • робити переклади англомовних текстів і перекладати з української на англійську; • доступно пояснювати учням складний матеріал та цікаво вивчати простий; • творчо підходити до побудови уроків. Я дуже відповідально ставлюсь до кожного уроку, цього буду й просити Вас. Натомість, дуже надіюсь, що Вам буде цікаво займатись зі мною, бо я звикла постійно самовдосконалюватись. Ми будемо разом вчитись, а для цього я буду проводити цікаві заняття. Саме тому на наших уроках Ви не просто будете збагачувати теоретичні знання з англійської мови, ми будемо використовувати фрагменти із фільмів, відеоматеріали, аудіозаписи, цікаві та змістовні візуальні матеріали. Якщо Ви хочете: • почати вивчати мову з нуля; • отримати хорошу роботу; • розвинути свої мовні здібності; • переїхати в іншу країну або подоржувати; • просто вдосконалити себе та своє життя; • цікаво та з користю для себе проводити час, то я обов’язково врахую Ваші побажання та індивідуально разом з Вами виберемо найбільш дієву та ефективну програму вивчення англійської. Запрошую Вас на мої заняття з англійської! Досвід роботи: 3 роки Перевагу надаю пропозиціям стосовно занять у мене вдома. Місцерозташування: вулиця Михайла Донця 28 Можливі заняття з виїздом в офіс клієнта Вартість: договірна Звертайтесь за телефоном 951 - Показать номер -

грн

Подробно
img
Репетитор хімії
2020-05-12 - Сервис и услуги- Житомир, Путятинка
Пропоную репетиторство з хімії, підготовка по школі, до ДПА і ЗНО. Досвід викладання більше 3х років. Ціна-від 105 грн. Можливі групові заняття та заняття по скайпу. Навчання проходить в комфортному офісі в центрі міста. Телефонуйте!)

грн

Подробно
img
Математика. Інтенсивна підготовка ЗНО, ДПА, вступ до ліцеїв,коледжів.
2020-04-08 - Сервис и услуги- Вишневое
Інтенсивна підготовка до ЗНО, ДПА, іспитів, тестувань, олімпіад. Великий досвід викладання і репетиторства. Навчу логічно мислити, аналізувати, розуміти, легко засвоювати навчальний матеріал. Можливе заняття онлайн.

грн

Подробно
img
Репетитор з англійської та німецької мов по скайпу.
2020-06-25 - Сервис и услуги- Харьков
Усі рівні. Мої заняття розвивають слухові, письмові, розмовні навички. Дзвоніть або пишіть у вайбер.

грн

Подробно
img
Репетитор по ХИМИИ / РЕПЕТИТОР З ХІМІЇ для учнів та студентів
2020-04-13 - Сервис и услуги- Кривой Рог, Долгинцевский
Доброго дня, мене звати Ольга! -Викладаю хімію на професійному рівні допомагаю у підготовці та вирішенні домашніх, самостійних та контрольних робіт максимально швидко та цікаво для Вас! -Викличу інтерес до хімії та покажу наскільки легким може бути цей предмет. Докладу максимальні зусиль аби всі прогалини з хімії було усунено. -Створюю найкращі умови та індивідуальний підхід за для мотивації навчання у кожного. -Маю повну вищу освіту (диплом бакалавра та магістра( на відмінно)) навчалась у Криворізькому державному педагогічному університеті. -Працювала викладачем хімії у Криворізькому коледжі Національного Авіаційного університету. -Працюю дистанційно та у зручній для Вас програмі ( Viber, FaceTime і т. д.). Одна робоча година: 80 грн. Перше заняття безкоштовно. -Маю великий інтерес до викладання та хімії оскільки навчаючись в КДПУ, приймала учась у багатьох заходах хімічного спрямування та працювала лаборантом у Криворізькому Національному університеті на кафедрі ЗКК та хімії. -Активна доброзичлива, цілеспрямована, відповідальна та маю любов до дітей й викладання. З усіх питань телефонуйте за номеру + 380 - Показать номер - (Viber,telegram)

грн

Подробно