img
Fender® American Professional Jazzmaster® '2017 Mystic Seafoam
2022-12-01 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Ціна 1750 дол. США або еквівалент в гривні по готівковому курсу на день покупки. Також є оплата в дол. на PayPal (без комісії). Дуже популярний сьогодні Jazzmaster побачив світ у 1958. Він вважався топовою моделлю бренду, навіть замислювався як наступник Stratocaster, і з його теплим звуком та продуманим керуванням був націлений на ринок джазових музикантів. Але його спіткала та ж доля, що й інші футуристичні інструменти кінця п'ятдесятих. І лише після того, як представники альтернативної та гранжрок-сцени згадали про піднесений дизайн та допомогли йому знову піднятися, Jazzmaster є невід'ємною частиною портфоліо традиційного американського бренду. 2017 року Fender запускає American Pro серію. Змінився профіль грифа лади стали тоншими, звукознімачі - спеціально розроблені "V-Mod Alnico"; поріг із натуральної кістки; вібрато з новими армами, що загвинчуються, які залишаються на тому місці, де побажаєте; корпус - та сама модель, що використовується в серії Elite. Зрештою електроніка. В цілому сміливо, тому що для американського варіанту Fender повністю відмовляється від свого оригінального dual rhythm/lead circuit, віддаючи перевагу трипозиційному перемикачу звукознімачів на верхній, а не нижній частині плюс спільні гучність і тембр над вихідним роз'ємом, як зазвичай. По грифу і профілю також все виточено під тих, хто "злізе" з ам стандардів. Тобто за фактом цей джазик - сучасний варіант, і історичним є лише контурами корпусу. І це прижилося, враховуючи як непросто 4 роки раніше до цього звикали. Тим не менш, інструмент зберігає цей «ретро вайб», як звуком і формами, так і не в останню чергу його довгим, високим важелем вібрато з фірмовим ходом. І власник інструменту це оцінить: хоч фанат гілморівських вібрато, хоч ambient boy із сусідньої планети) Отже, корпус трикускова (three-piece) вільха (alder). Gloss Polyurethane фініш Mystic Seafoam. Стандартна мензура "25.5. Гриф однокусковий (one-piece) клен (maple). Холодний, без накладки. Зі звичним, але новим "Deep C" profile. 9.5" радіус. Лади narrow-tall 22. Анкер Bi-Flex Truss Rod System. Під парчмент тришаровим пікгардом: Fender® V-Mod Jazzmaster Single-coil n Fender® V-Mod Jazzmaster Single-coil br Модернове керування з 3-позиційним, а також Treble-bleed circuit для запобігання падінню верхів, коли задіяний регулятор гучності. Бридж класичний тремоло Fender Jaguar/Jazzmaster brass vintage tremolo w. screwed lever. Кілкова механіка Fender® ping die-cast tuners staggered. Гітара у фірмовому кейсі Fender, з набором ключів від анкера та сідел, сертифікатом автентичності, паперами та чеклістами. New old stock або mint. 2017 рік. Майже без слідів використання. Без нюансів. Самовивіз в Києві. Або відправка Новою Поштою у міста / відділення які працюють. Купуйте найкраще – буде краще.

71300грн

Подробно
img
'1987 Fender® Japan '66 Reissue Jazzmaster (AVRi '65 pups) Sunburst
2023-06-24 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Ціна 1190 usd. Цілих 5 джазмастерів було в мене у продажу за останній рік. І так, фішка в тому, що поціеновувачі люблять саме класичні варіанти. А саме видання 62-66 років. Сьогодні в моїх руках та перед вашим поглядом безсмертний представник класики офсету. Гітарка, в яку вкладено чималу кількість роботи та турботи. І яка тішить своїм характером на виході. У стоковому комплекті, але із сетом американських '65 датчиків, хай-енд бриджем та кейсом. Що й казати, адже джазік досі прийнято вважати однією з вершин еволюції звукового експерементаторства та ідеалу побудови того самого "свого" тону. Це інструмент (саме в класичному виконанні), який дає гітаристу неймовірну кількість унікальних для цього можливостей, що само собою важко реалізуються на популярних моделях і розпайках. Справді, важко бути байдужим до таких речей. Після профілактики та налаштування. З новими струнами. Без проблемного ягуаро-джазмайстерівського дзвону та вию струн. Японське вінтажне перевидання 1984-1987 року випуску. Перехідного періоду, коли американських видань не було взагалі. У каталогах і в "кишені" знайоме багатьом як JM-66. Всі печатки та штампи на місці. Вільховий корпус. Класичний фініш Sunburst у поєднанні з черепаховим пікгардом. Візуально дуже гармонійно. Мензура 25.5”. Гриф клен з палісандровою накладкою. Радіус 7.25”. Вінтаж-стайл тонкі лади (22). Стан ладів дуже добрий із величезним ресурсом. А подивіться цей палісандр, Еталон тих років, не рівня сучасній лаурелі. Після догляду та пропитки. Анкер крутиться і коректно працює. Рідні сингли замінені американськими: Fender® American Vintage '65 Jazzmaster Single-coil n Fender® American Vintage '65 Jazzmaster Single-coil br Класичне керування. Майстер тон та гучність "внизу". Далі "вгору-вниз": тон і гучність на низькоомниках потах. Вінтаж-стайл механіка. Кілочки Fender®/Gotoh® Vintage Style Tuning Machines. Бридж замінений на Mastery. Відмінна дорогуща конструкція, якою ви будете задоволені. Дуже добрий стан для своїх років, майже незаймана лицева, зовсім незначні сліди використання. Накладка без ямок та вироблення. Лакування у старших японців тішить. У комплекті жорсткий кейс, важіль тремоло, buzz stop, ключики, нововстановлений сет нових 11-49, новий мериканський пікгард запасний, та купа запасного пластику. Резюмуючи, чудова комплектація перевидання у відмінному стані. Ну а прослуховування на флагманському ламповому підсиленні (Fender, Marshall, ENGL, Mesa) та покупка у мене в Києві чи відправка Україною.

44000грн

Подробно
img
Fender Highway One Stratocaster 2008 Made in USA
2023-11-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Полтава
Fender Highway One Stratocaster 2008 Made in USA Highway One™ Stratocaster® має корпус з вільхи (alder), кленовий (maple) modern С гриф з накладкою з палісандра (rosewood) 22 jumbo лади і обробку сатиновим нітроцелюлозним лаком (satin nitrocellulose lacquer finish) Також зроблені модифікації : + установлені локові кілки LOCKING STRATOCASTER®/TELECASTER® TUNING MACHINE SETS ~(100$) + 3 потенціометри Seymour Duncan SDP-500 + конденсатор Orange Drop ~(50$) + блок латунний Kluson Milled Narrow 2 1/8" Brass Sustain Block for Vintage Tremolo KNSBB ~(50$) + замінена бріджева тарілка на Kluson Replacement Vintage Tremolo Bridge Plate ~(30$) + пружини для тремоло Gotoh Power Spring Silver ~(10$) + додатковий пікгард Strat SSS Pickguard Red Tortoise Shell ~(10$) + зручний чохол GATOR на ліве плече ~(30$) Лади ближчать, накладка доглядається спецiальним маслом, стоять нові струни. Мензура налаштована, струны максимально низько, все звучить, ніде не хрумтить, не шарудить, просто бери насолоджуйся і грай)) По серійному номеру можна подивитись будь-яку специфікацію на офіційному сайті фендер ось посилання serialnumberlookup.fender.com/lookup/

36900грн

Подробно
img
Пікгард SSS+задня накладка (White) для Stratocaster
2023-11-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам пікгард SSS новий (є захисна плівка) + задня накладка тремоло Vintage для електрогітари Stratocaster Пікгард панель сумісна з електрогітарами Fender Standard Stratocaster, виготовлених у США або Мексиці, а також із моделями Squier Standard Stratocaster із 2004 року виготовлення по теперішній час. Конфігурація SSS Колір білий (White) 11 отворів для монтажних гвинтів Матеріал ПВХ Фольгований екран на зворотній стороні Захисна плівка. Окремо НЕ ПРОДАЮ!

400грн

Подробно
img
гитарные остатки детали пикгард бридж струнодержатель
2023-09-13 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
бу детали снятые с гитар при ремонтах, выбрасывать жалко, может кому пригодится. в наличии все, что на фото, больше ничего не осталось. обмен - на любую гитарную мелочь, НЕ детали! медиаторы например, ремень, каподастр, тюнер итп за весь лот. или предлагайте свою цену, отдам за что любую сумму. 1. пикгард от полуакустики йоланы из орг стекла 2. пикгард от fender jaguar переделанный под два хамбакера, трехслойный пластик 3. пикгард от пятиструнного jazz bass (слегка выгнулся после снятия, но при установке на бас выпрямляется) из дерева 4. пикгард от советской домры прима, крашеная фанера 5. струнодержатель от акустики кремона (под восстановление или переделку) 6. струнодержатель от акустического баса - практически в идеале, не считая следов клея на задней стороне олх доставка, в харькове встреча возле метро. просьба не звонить, писать любыми удобными способами.

200грн

Подробно
img
Пікгард HH (Pickguard HH) для Fender Stratocaster
2023-09-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Пікгард панель призначена для електрогітар Fender Standard Stratocaster, виготовлених у США або Мексиці. Особливості пікгард панелі: HH конфігурація; доступні кольори: білий і чорний; 11 монтажних отворів; матеріал ПВХ товщиною 2,2 мм; 3 шари; фольгована зворотна сторона; ДВОШАРОВА захисна плівка; в комплекті монтажні гвинти та медіатор. В оголошені вказана вартість однієї пікгірд панелі білого або чорного кольору. У наявності також є комплектуючі для гітари: 1) комплект ручок ("Volume" - 1 шт., "Tone" - 2 шт.) WHITE, BLACK, CREAM, MINT GREEN призначених для потенціометрів CTS, Fender, Bourns, Dimarzio із роздільним валом розміром 1/4 дюйма (24 шліцеві потенціометри, дрібні насічки). Вартість комплекту ручок - 120,00 грн. 2) наконечник WHITE, BLACK, CREAM, MINT GREEN для перемикачів USA Fender, CRL, OAK та перемикачів, виготовлених в Азії (Китаї, Кореї, Японії). Може використовуватися на 3/4/5 - позиційних перемикачах електрогітар Stratocaster або Telecaster. Вартість наконечника будь-якого кольору - 50 грн.

350грн

Подробно
img
Harley Benton Jazzmaster
2023-11-21 - Музыка и музыкальные инструменты- Гатне
Продаю електрогітару Harley Benton Jazzmaster. Цей інструмент був куплений як конструктор, уважно зібраний та налаштований. Голові грифа надав форму Fender Jazzmaster. Всі компоненти гітари працюють ідеально. Лади знаходяться в заводському стані і не випирають, руку не царапають. Звук гітари достатньо чистий та глибокий, дерево корпусу вібрує рівномірно по всій площині, забезпечуючи рівномірне розподілення звуку. Гітара повністю підготовлена до покраски, але можна і так користуватися, має приємний дерев?яний колір. Цей інструмент є частиною моєї особистої колекції, продаю його у зв'язку з переїздом. Гітара буде чудовим вибором для як новачків, так і досвідчених музикантів, які шукають надійний інструмент за доступною ціною, або бажають про експериментувати. За бажанням можу розібрати знову до стану конструктора, або ж упакувати як є. Дивіться також інші мої оголошення, там буде багато речей по нижчій від ринку ціні.

6000грн

Подробно
img
Продам басові звукознімачи Seymour Duncan, Dimarzio, Soini, Wilkinson
2023-09-09 - Музыка и музыкальные инструменты- Полтава
1. Сет датчиків DiMarzio Ultra Jazz set (DP 549) для 5 струнного баса. Важливий нюанс - вони не direct replacement для, бо мають однаковий розмір, тому враховуйте це, для чого DiMarzio так зробили - мені невідомо) Розміри є на останньому фото. На мексиканський jazz bass, якщо не помиляюсь, стануть без модів. По звуку, думаю, питань немає, бо вони відомі і популярні, на ютубі купа роликів, якщо будуть питання - без проблем розповім свої враження і "як їх готувати") Ціна - 4300 грн. 2. Басовий хамбакер ММ типу Seymour Duncan SMB-4, кераміка, для 4х струнного басу. Один з кращих басових хамбів, потужний, рівний і міксовий звук скрізь і завжди. Direct replacement для всіх басів з таким типом датчика. Вміє серію, паралель і відсічку. Ціна - 3800 грн. 3. PJ сет для 4х струнного баса. Р датчик від Soini Pickups, український виробник, який виготовляє якісні аналоги брендових звучків, в даному випадку це Dimarzio, опір 12 КОм, потужний і прозорий саунд. J датчик - Dimarzio Ultra Jazz, в сеті звучать збалансовано і впевнено. Ціна - 3500 грн. 4. Хамбакер для 5 струнного баса ММ типу Wilkinson, Корея. Адекватний і добре звучащий датчик середнього рівня, класна заміна стоку за невеликі гроші. Ціна - 1000 грн. Всі звукознімачи в гарному робочому стані, дроти нормальної довжини. Якщо зацікавить купівля одним лотом - поговоримо про ціну за все разом) Додаткові фото скину в приватні. Зв'язок в повідомлення.

1000грн

Подробно
img
Продам басові звукознімачи Seymour Duncan, Dimarzio, Soini bass pickup
2023-11-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Полтава
1. Сет датчиків DiMarzio Ultra Jazz set (DP 549) для 5 струнного баса. Важливий нюанс - вони не direct replacement для, бо мають однаковий розмір, тому враховуйте це, для чого DiMarzio так зробили - мені невідомо) Розміри є на останньому фото. На мексиканський jazz bass, якщо не помиляюсь, стануть без модів. По звуку, думаю, питань немає, бо вони відомі і популярні, на ютубі купа роликів, якщо будуть питання - без проблем розповім свої враження і "як їх готувати") Ціна - 4300 грн. 2. Басовий хамбакер ММ типу Seymour Duncan SMB-4, кераміка, для 4х струнного басу. Один з кращих басових хамбів, потужний, рівний і міксовий звук скрізь і завжди. Direct replacement для всіх басів з таким типом датчика. Вміє серію, паралель і відсічку. Ціна - 3800 грн. 3. PJ сет для 4х струнного баса (Precision Jazz bass). Р датчик від Soini Pickups, український виробник, який виготовляє якісні аналоги брендових звучків, в даному випадку це Dimarzio, опір 12 КОм, потужний і прозорий саунд. J датчик - Dimarzio Ultra Jazz, в сеті звучать збалансовано і впевнено. Ціна - 3500 грн. Всі звукознімачи в гарному робочому стані, дроти нормальної довжини. Якщо зацікавить купівля одним лотом - поговоримо про ціну за все разом) Додаткові фото скину в приватні. Зв'язок в повідомлення.

3500грн

Подробно
img
Пикгард Fender USA Stratocaster Loaded. В зборі.
2023-11-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Полтава
Пікгард в зборі. Готовий до встановлення. Знятий з Fender Standard Stratocaster HSS made in USA випуску кінця нульових. Все працює, все крутиться без тріску. Все фірмове. Готовий до встановлення. Звучання всім знайоме, багатьом улюблене. Класика. Схема hss, з хамбакером DH-1, доволі вигідна для використання. Фото погано передає справжній колір пікгардів. Пікгард вінтажно білого кольору, гарно виглядає. Обмін прошу не пропонувати. Можу відправити. Seymour duncan dimarzio lase sensor emg arb

5500грн

Подробно
img
Пикгард для электрогитары, накладка пікгард для акустики
2023-11-17 - Музыка и музыкальные инструменты- Зміїв
Продам пікгард для електрогітари (Strat, Les Paul, Telec, Jazz Bass) та акустики. Стан - новий, в захисній плівці. Ціна вказана за стратівський пікгард на три сінгла №15 або №16 (за 1 шт без шурупів). На інші моделі ціна відрізняється (уточнювати по телефону). Окремо в продажі також шурупи для пікгардів в трьох кольорах, вся гітарна фурнітура, запчастини та аксесуари (детально по телефону). Оплата через доставку ОЛХ (безпечна угода), або передплата на карту (якщо хочете зекономити на комісіях олх) - на вибір Перед оформленням замовлення обов'язково уточнювати що саме вам потрібно.

240грн

Подробно
img
Гитары. Fender, Epiphone, ESP LTD, stratocaster, les paul, squier, sg
2023-01-17 - Музыка и музыкальные инструменты- Хуст
Доброго часу. Декілька цікавих гітар. ~ 1. Epiphone sg standard. - 15000 грн. Ціни в США 500$. якісний, в кращих традиціях сг. Залітає на ура і після гібсонів сг. Все детально якісно. Звук на висоті. ~ 2. Esp ltd m100fm. - 6000 грн. Фірмова палка для важкої сцени. б. У. Коштують в районі 400$. На цій гітарі скалопірований гриф, не зовсім якісно. (Скину більше фото в приват.) Все інше в гарному стані. ~ 3. Les paul від Tenson. - 6500 грн. Класика. Вклеєний гриф. Знайомий звук. Важенька. Гарно зібрана. Дуже приємна. Чудовий стан . ~ 4. Fender stratocaster китай. - 5500 грн. Бачу на олх схожі з юса на грифі продають по 10+. Ставлю значно менше., як і на все інше ... ~ 5. Squier stagemaster stratocaster partcaster) - 5500 грн. Зручна та досить ефектна гітара. Гриф stagemaster, дуже зручний. Дека від stratocaster. Дека хороша, краще за bullet... То ж в цілому хороший інструмент. ( на фото без струн, зняв, бо тоді приводив її в гарний стан.) ~ 6. Fender squier stratocaster 1995. - 10000 грн. Це вінтажний скваєр 95 го року. Перше. Коли підключаєш, зразу розумієш що це щось незвичайне і дуже хороше. Далеко від звичних скваерів. Деревина високої якості. Вставка в грифі. Хороша фурнітура. Її не хочеться випускати з рук. Пікгард був розмальований, як бачите на фото. Маю інший, можемо домовитись. Якщо цікавить щось конкретне , пишіть, питайте. На ютубі можна знайти відео такого ж випуску гітари. ~ 7. Акустика зі Звукознімачем tenson. - 3000 грн. Має ' і сильний звук. Має косметичні недоліки, які не впливають на гру. Дуже хороший варіант за такі гроші, якщо не кращий. ~~~ То ж, якщо є питання, пишіть. Більше Фото в приват, тут ліміт. Миру.

5000грн

Подробно
img
Fender Deluxe Stratocaster MiM body + anodized g old pickguard
2023-08-15 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Ціна 280 дол. Безкоштовна доставка. Ціна 250 дол. якщо берете без пікгарда. Будь ласка, без торгу. Фактично по собівартості. Пікгард окремо не продається. Друзі, постійно збираю проекти. Цей трохи залежавсь, бо не маю зараз тих комплектух, що хочу для нього. Перед вами популярний та затребуваний зовнішній вигляд. Закоханий в нього вже багато років, з тих пір як вперше побачив Fender Deluxe Montego Black. Чорний і голд - це просто казка. Корпус від стокового делюкса на 11 отворів. А пікгард зразка '57 під 8 отворів. Але в корпусі вже є той отвір, що співпаде з '57 тож все стає ідеально. Пікгард новий. Корпус в дуже доброму стані. Не ідеал, є скольчик на ребрі (дивіться фото) та царапки. Але в цілому виглядає супер. Поїде по Україні в рідній коробці, добре запакований. Безкоштовна доставка у разі оплати на карту. +38********13 Філіп.

10500грн

Подробно
img
Електрогітара Fender American Performer Stratocaster HSS MN SURF GREEN
2023-08-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
Стан: у використанні була два місяці, гітара ще в заводській плівці, стан нової, налаштована у Львові майстром Кудрицьким, є сертифікат оригінальності та всі документи та аксесуари. Електрогітара, 6 струн, форма – стратокастер, дека – вільха, гриф – клен/клен, звукознімач – Yosemite Single-Coil Stratocaster/Double Tap Humbucking (HSS), колір – салатовий, чохол у комплекті Основні особливості електрогітари FENDER AMERICAN PERFORMER STRATOCASTER HSS MN SURF GREEN : Дека з вільхи; Два синглових звукознімач Yosemite single-coil Stratocaster і бриджевий хамбакер DoubleTap humbucking; Push/pull потенціометр для відсікання котушки бриджевого звукознімача; Гриф форми Modern C із 9.5-дюймовою накладкою; 22 лади Jumbo; Колки ClassicGear; Срібний логотип 70-х років. Народжена в Короні, Каліфорнія, електрогітара FENDER AMERICAN PERFORMER STRATOCASTER HSS MN SURF GREEN надає виняткові звучання та відчуття, які ви очікуєте від автентичного Fender, з новими поліпшеннями, наприклад, звукознімач DoubleTap humbucking, що ще більше вдихну. Характеристики: Тип: Електрогітари Вид: Правосторонні Кількість струн: 6 Колір: Зелений Кількість ладів: 22 Звукоздымачі: HSS Тремоло: Є Матеріал деки: Вільха Матеріал грифа: Клен/Клен Мензура: 25.5" (648 мм) Форма корпусу: Stratocaster Тип кріплення грифа: Бовчений Профіль грифа: Modern "C" Регулятори: 1 гучність, 2 тони, 5-позиційний перемикач Бридж: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo Колі: American Performer Інкрустація: На грифі у вигляді білих крапок Додатково: Струни: Fender USA 250L Nickel Plated Steel (.009-.042 Gauges) Гарантія: 12 місяців (на механічні компоненти) Комплектація: Гітара, чохол

59500грн

Подробно
img
Пикгард Stratocaster pickguard в зборе.
2023-05-17 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продаю Пикгард Stratocaster pickguard в зборе. С какой точно гитары не скажу. Олх доставка или при встрече.

2000грн

Подробно
img
Fender Squier Bullet Stratocaster звукосниматели пикгард разбор
2023-06-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Fender Squier Bullet Stratocaster новый пикгард со звукоснимателями и регуляторами. Возможна продажа по частям. Возможна отправка по Украине.

2600грн

Подробно
img
Японская дека by Charvel под проект стратокастера Robin
2023-01-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Предлагаю для сборки гитарки типа Robin деку от своего неиспользуемого Charvette, by Charvel / Jackson 1989 года. Дека в сборе с флойдом и крутилками на винтике - заметьте. Стандартный японский переключатель 5? switch, всё родное. Все типоразмеры Fender стандарт. То есть вполне возможно использование в качестве деки под стратокастер fender, так как одна сантана - на фото видно, что идеально совпадают вырезы под пикгард. То есть как в Робинах - пикгард обрезается до хамба. Сам делаю проект Робина телек, поэтому гриф оставляю себе. Цена за в сборе деку. Без крутилок и свитча на 1т дешевле. Флойд тоже уйдет, есть покупатели, минус 2т. То есть само дерево тоже можно дешевле. Цены ибей, по каким и покупал сам. Обмен на сквайр под пикгард светлого цвета. За бесплатно и с предложениями торга не по существу - есть кнопка заблокировать forever.

8000грн

Подробно
img
Пикгард с синглами squire bullet 2013 indonesia
2023-03-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Синглы с индонезийского сквайра 10-летней давности, закос под мексы, мидл и нек на кастомном панковском пикгарде под нековую регулировку анкера. Пикгард бонусом, был апгрейд под другие размеры хамба, незначительно. Цена на этот сет Есть пикгард сквайр, с 10-летним кремовым загаром, с ним будет дороже, 600. Без торга

450грн

Подробно
img
Fender Stratocaster California Fiesta Red 1997 made in U.S.A American
2023-07-25 - Музыка и музыкальные инструменты- Полтава
Зацініть цей неймовірний Fender Stratocaster California Fiesta Red 1997, якому вже на секунду понад 25 років) Данна серія виготовлялась з 1997 по 1998 роки і була результатом спільної роботи заводів компанії в Короні (Каліфорнія, США) і Енсенада (Нижня Каліфорнія, Мексика) Корпус та гриф виготовлені в Сполучених Штатах, а фарбування проводилися в Мексиці перед їх вже остаточою збіркою та контролем якості в США. Усі гітари серії California мають маркування на грифі Made in USA. Насправді, за неофіційними даними ця гітара була настільки хорошою, що вона зменшила продажі серій перевидань Reissue ’62 року. Якими б не були аргументи Fender, але гітари цієї серії більше не доступні. - Корпус виготвлений з класичної вільхи (alder) у вінтажному кольорі Fiesta Red. - Гриф з клену (maple) без накладки в сатіновому фініші, 21 лад medium jumbo в гарному стані. Мензура "25,5 (648мм). Стандартний профіль "C" з радіусом "12 (212мм). Стандартний верхній поріжек замінений на GRAPHTECH PQ-5010-00 TUSQ з туску, екологічного замінника слонової кістки. - Кілки Fender®/Gotoh® vintage-style tuners machines chrome (without logo). - Бридж U.S. Vintage tremolo з сідлами Vintege Style, "FENDER/FENDER" reverse direction. - Пікгард з анодованого алюмінію який додає смачного чвакання і неповторну "металеву віддачу". До того ж це виглядає просто.. та ви й самі бачите, як круто це виглядає). Оригінальний пікгард також зберігся, можна побачити на 3 фото. По звуку це вічна классика: 1. Твангове звучання або блюзове соло на бриджі; 2. Фірмовий ритм страту на другій; 3. Звичні ноти що "прострілюють" наскрізь у соло мідла; 4. Скляний фанк страту четвертої позиції та нарешті 5. Чисте, дзвінке, округле соло у неці. Гітара налаштована професійним майстром, струни стоять нові і максимально низько, мензура відлаштована, все звучить, ніде не хрумтить, не шумить, не шарудить, просто бери насолоджуйся і грай)) Можна почитати відгуки на reverb де цю серію називають діамантом за свої кошти. Якщо Ви шукали саме цю гітару - Вам пощастило, так як до легенди приблизитись дуже тяжко, а це як раз той випадок. Ідеальний вибір як для студійної роботи, так і живих виступів. Це саме той варіант якщо хочете грати на зручному інструменті та шикарно виглядати при цьому. Ось сторінка з вікіпедії про цю серію en.wikipedia.org/wiki/Fender_California_Series

40900грн

Подробно
img
Датчики Fender Stratocaster Tex Mex, пікгард та ручки
2023-11-30 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам датчики Fender stratocaster Tex Mex, випуску до 2010 року. Зняті з раннього Fender Road Worn Strat. Кришки не рідні. Також в комплекті пікгард та ручки. На ютубі є порівняння цих датчиків, Lindy Fralyn blues special та Fender Texas Special. Всі вони +- одне і те саме. Замість них я ставив Fralin blues special, різниці майже нема. У Fralin трошки меньший вихлоп здався, відповідно більш динамічні. Tex Mex мощніші здались  і прям техаський твенг 'в лоб'. На мою думку чудово працюють на стратах з палісандровою накладкою , збалансовано. 4800 грн. за все що на фото. Київ. OLX доставкою не висилаю!

4800грн

Подробно
img
Звукознімач Lollar Jazzmaster P-90 Neck Pick-up
2022-12-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам звукознімач Lollar Jazzmaster P-90 Neck. Звукознімач саме P-90, не плутати з класичними джазмастерівськими звукознімачами. При цьому він спеціально зроблений по формі джазмастерівського, зоб не потрібно було нічого міняти для встановлення. Купляв новим у виробника. Стояв в гітарі декілька місяців. Звук має більш жирний: ближче до хамбакера, але зі збереженням характеру звука сінглу. Мікс кращого з обох світів. Відправлю Новою поштою через OLX-доставку. Обмін не цікавить.

5000грн

Подробно
img
Сет звукознімачів Fender Pure Vintage ‘65 Jazzmaster pickup set
2023-01-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам сет звукознімачів Fender Pure Vintage ‘65 Jazzmaster set. Класичні американські звукознімачі для джазмастера. Купив спробувати, але так і не встановлював. Відправлю Новою поштою через ОЛХ-доставку. Ціна за сет. Відправлю Обмін не цікавить.

3500грн

Подробно
img
Fender Squier Vintage Modified Jazzmaster Special 2012 (Scythian Gold)
2023-02-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Полтава
Невеличке демо данногo iнструменту youtube.com/watch?v=mMSmbPfc83w Перерахую усі специфікації та зроблені модифікації. Класичне для джазмастеру поєднання грифу з клену (maple) та деки із вільхи (alder) з мензурою 25.5" Гриф радіусом 9.5” (241 мм) і профілем (‘C’) - що означає його більш модерновий вигляд порівняно з класикою, тобто "поливати" та "запилювати" набагато легше. Ззаду на грифі лаковане покриття знято, не тільки для автентичного вигляду, а і для зручності, бо зараз відчуття таке що рука сама літає по грифу. Приємне, чисте, відкрите на дотик дерево відчувається як тверда та гладка слонова кістка. Лади в чудовому стані, рідні, товщина класична Medium Jumbo. Стоять також стандартні вінтажні кілки. Кріплення для ременя замінені на стреплоки Schaller. З електроніки стоять дуже зручні потенціометри які за функціоналом схожі на '62 Jazz Bass PRE-WIRED Controls. Там де кожен потенціометр відповідає за кожен датчик, верхня(срібна) частина за гучність, а нижня(чорна) за тон. У неку стоїть датчик Seymour Duncan Designed™ Single-Coil Jazzmaster Pickup with AlNiCo 5 Magnets - це класичний звук джазмастеру а-ля 60-их. У бриджі стоїть customized '57 Humbucker Alnico 3 Classic pickup у якому нескінченний сустейн на перегрузі, палм.мьюти пружні, трохи в'язкі, як треба, атака, середина, все на місці. Головна ж модифікація це рефініш деки)) Колір дуже незвичний, в залежності від освітлення різний, звичайно найкрасивіше виглядає на сонці. 100% інструмент не для педанта та не для любителя китайських гітар під поліуретаном. Все для "цінителя", як кажуть "краса в очах того хто дивиться" Якщо є сумніви краще мабуть 100 разів подумати, бо на таку "трембіту" має бути лише кохання с першого погляду. Щоб якось резюмувати... У підсумку маємо класику, але зі змінами для зручності. Звичайно це не фабричний кастом шоп і не бутіковий кастом, але в якомусь сенсі це і є справжнісенький CUSTOM. ВЕЛЕЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ не телефонуйте, пишіть, відповідаю оперативно, там вже за домовленістю подзвоните. Якщо Вас цікавлять додаткові фото то пишіть на олх, дам телеграм і скину в гарній якості

18500грн

Подробно
img
Fender American ULTRA JAZZMASTER RW Mocha Burst Електрогітара
2023-03-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Доброго дня! Гітара нова, куплена в Музторг два місяці назад, практично не грали, нові струни. Повний комплект, коробка, кейс, документи, гарантія. American Ultra – це найбільш просунута серія електро- і бас-гітар від Fender для вимогливих гравців, які потребують кращого в усьому – чіткості, продуктивності та звучанні. Електрогітара FENDER AMERICAN ULTRA JAZZMASTER RW MOCHA BURST оснащена новим унікальним профілем грифа Modern D з ультра-згладженими краями накладки для комфортної тривалої гри, а звужена п'ята грифа забезпечує легкий доступ до найвищого регістру. Швидкісний гриф з компаундною накладкою радіусом 10"-14" і 21 ладом Medium Jumbo відповідають за легке і точне соло, а звукознімачі Ultra Noiseless Vintage і розширені можливості проводки забезпечують нескінченні тональні можливості – без шуму. «Скульптурні» контури нижньої деки такі ж красиві, як і функціональні, а перемикач S-1 дозволяє встановити нековий звукознімач в будь-яку позицію. Цей універсальний, ультрасучасний інструмент надихне вас на нові висоти. Інші особливості включають в себе локові кілки, хромовану фурнітуру і верхній поріжок з кістки. У комплекті кейс преміум-класу. Дзвоніть, пишіть, з радістю відповім на всі питання.

70000грн

Подробно
img
Jazzmaster , Schaller , Hipshot , Mahogany (Видео)
2023-04-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
youtube.com/watch?v=CWIH6Hw8EEk Мастеровой Jazzmaster . Дека из цельного куска красного дерева. Колки локовые Hipshot , звукосниматели немецкие - Schaller , тремоло ( залочено) - Schaller . Звучит дорого , в миксе сидит мощно . Хороший , добротный инструмент за небольшие деньги. Гитаре примерно 15 лет.

10000грн

Подробно
img
Fender Jazzmaster MIJ late 90s w Upgrades
2023-05-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам дуже круту електрогітару, в яку вклав душу і багато годин гри: Fender Jazzmaster made in Japan кінця 90-х років. Трушний резонуючий інструмент з вінтажною специфікацією, звуком, відчуттям і декількома суттєвими апгрейдами: Дека: вільха Гриф: клен з палісандровою накладкою Радіус: 7.25 Лади: сталь, стан відмінний (ставив відомий майстер Діма Меркулов) Рідні кілки Gotoh Звукознімачі: американські Fender Pure Vintage 65 Електроніка cts/Emerson custom Брідж: американський бутіковий Mastery Bridge Тремоло: Fender American vintage reissue Заекранований Рідний кейс Тільки Київ, тільки самовивіз. ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ.

47000грн

Подробно
img
Звукознімач Lollar Jazzmaster P-90 bridge
2023-06-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам звукознімач для Fender Jazzmaster від бутікової американської компанії Lollar. Ручна робота, топ-якість. Це саме перевипуск гібсонівського P90 в формі Jazzmastera. В результаті звук ближчий до хамбакера із жирною серединою і вищим аутпутом із збереженням характеру сінгла. Для тих, кому класичний брідж надто тонкий і дзвінкий. Стан ідеальний. Відправлю НП. ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ

3500грн

Подробно
img
Електрогітара Fender Squier Contemporary Active Jazzmaster Surf Pearl
2023-08-12 - Музыка и музыкальные инструменты- Южне
Продам рідкісну та дуже круту електрогітару Fender Squier Contemporary Active Jazzmaster HH LR Surf Pearl. Продаю всі свої гітари (14 штук), через перехід на більш дорогой сегмент електрогітар. На гітарі майже не грав, бо використовував всі свої гітари для студійної роботи, тож русурс ладів ще огогого. Є коцка, див останнє фото. ціна 410$, Подробиці, відео, звук, доп фото, пишіть ОЛХ повідомлення або у телеграм за номером: 09******66 також на продаж Є: Jackson js 11 black 200$ Ibanez FR 365 tfb 410$ (Indonesia) Bass guitar: Ibanez srx530 bbt 410$ (indonesia) I дивіться інші мої оголошення.

15250грн

Подробно
img
Дека Fender Jazzmaster
2023-08-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Дека для Jazzmaster. Матеріал - ясень. Зроблена по американським мірилам Вироблений українським майстром.

1500грн

Подробно
img
squier affinity jazzmaster
2023-09-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Миколаїв
squier affinity jazzmaster. куплен в прошлом году, почти не играный, большую часть времени лежал в коробке. состояние 9/10 из минусов - поломан переключатель. на звук никак не влияет, просто не переключается между звукоснимателями. продаю за ненадобностью. ТОЛЬКО ПО НИКОЛАЕВУ! торг

8000грн

Подробно
img
Кришки для звукоснімачів Jazzmaster
2023-10-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Личанка
Кришки для Fender Jazzmaster, колір Aged White. В комплекті 2 кришки. Нові.

400грн

Подробно
img
Гитары. Fender, squier, washburn, stagg, stratocaster.
2023-01-31 - Музыка и музыкальные инструменты- Хуст
Доброго. Трохи гітар. - 1. Fender squier stratocaster standard hss - 8000 грн. Темна ніч. Серія стандарт. Звук, вид, відчуття, все супер. На єбей в районі 300$. - 2. Stagg stratocaster - 6000 грн. Ця гітара не з нових дешевих моделей стаг, ці в нас не водяться. Якість інструменту висока. Далеко від affinity і тим більше bullet. Це видно по дереву і фурнітурі. Скину фото, ви все зрозумієте. - 3. Майстровий stratocaster - 5000 грн. Для тих хто розуміє. Інструмент з дорослим звуком. Дека майстрова, гарної якості, це видно по дереву, по структурі. Гриф з якоїсь серійної гітари скоріше за все, але підрізана голова, підозрюю щось японське, некплейт має серійний номер. Маєте можливість взяти гарний інструмент. - 4. Вінтажний Stratocaster 60х - 70х років. - 12000 грн. То ж... Гітара справжня знахідка. Звучання передає ту епоху. Хендрікс прорізається в нотах відразу. Гриф фірмовий, по відчуттям зразу ясно, але на жаль не фендер. Власник гітари помер, єдине що відомо, що вона привезена в 70х роках з Мексики. Такий інструмент бажано самому потримати, пограти, почути. Цей звук, це щось. - 5. Squier stagemaster partcaster. - 4500грн. Гриф дуже зручний. Дека зі стратокастера, гарно підходять друг другу. Гарний стан. Не пожалкуєте. - 6. Bass stagg b 300 sb. - 6000 грн. Хороший бас. Зручний та надійний. Звук не гірше скваєрів, які в нас проскакували. Ціни на реверб в районі 250$ за б. У. - 7. Bass washburn xb 125 - 6500 грн. П'ятиструнний бас. Активна електроніка. Стан ідеальний. Звук не розмазаний, плотний, зібраний. Універсальний інструмент. - Питайте, пишіть, звоніть. Відповім, допоможу. Добра.

4500грн

Подробно
img
Fender American Professional II Stratocaster Dark Night Maple FB
2023-08-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Дніпро
Производство: США Состояние: Used Местонахождение: В Украине Дека: Ольха Гриф: Клен Накладка: Клен Комплектация: Кейс, документы, ключи Год производства: 2021 Гитара в идеальном состоянии! С кейсом, документами, ключами. American Professional II Stratocaster® создан на основе более чем шестидесятилетнего опыта инноваций, вдохновения и эволюции, чтобы удовлетворить требования современного музыканта. Популярный гриф Deep «C» теперь оснащен гладкими закругленными краями накладки грифа, сатинированной отделкой «Super-Natural» и новой скульптурной пяткой грифа для исключительно комфортного ощущения и легкого доступа к верхнему регистру. Новые звукосниматели с одной катушкой V-Mod II Stratocaster более артикулированы, чем когда-либо, сохраняя колоколообразный перезвон и теплоту. Модернизированное двухточечное тремоло с блоком из холоднокатаной стали увеличивает сустейн, чистоту и высококлассное сияние. American Pro II Stratocaster обеспечивает мгновенное знакомство и звуковую универсальность, которую вы сразу же почувствуете и услышите, с широким спектром улучшений, которые составляют не что иное, как новый стандарт для профессиональных инструментов. Три сингла V-Mod II single-coil Stratocaster pickups Улучшенное 2-Point Tremolo с Cold-Rolled Steel Block Гриф профиля Deep "C” с закруглениями костяной порожек; 22 narrow-tall лада для легкого бендинга Цепь прокачки высоких частот поддерживает высокие частоты при уменьшении громкости Deluxe кейс в комплекте

73900грн

Подробно
img
Электрогитара Fender
2023-06-07 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Электрогитара Fender SQUIER CLASSIC VIBE 50s STRATOCASTER MN 2-SB (Индонезия) Гитара покупалась для себя. В идеальном состоянии (фото). Полностью отрегулированная мастером. Струны- Elixir (после замены струн играл 1 раз). Дополнительно к гитаре чехол и ремень. Держатель для медиаторов прикреплен на грифе (фото). Документов и коробки к сожалению нет. ENDER SQUIER Classic Vibe Stratocaster 50s MN - Электрогитара, дека - ольха, гриф - клен, SSS (Custom Vintage-Style Single-Coil Strat), тремоло, цвет белый. Classic Vibe Stratocaster 50s это электрогитара, которая не оставляет никаких сомнений в ее подлинной тождественности Fender. C классной отделкой, декой из древесины ольхи и грифом с 21 ладом из древесины клена и отделкой в винтажном тоне, эта красота определенно имеет все эти вибрации 50-х. Но кроме этого вы получаете современную играбельность, благодаря радиусу грифа, который равен 24,13 см и средним ладам джамбо. Звук, как и вид, безошибочно узнаваем с классической комбинацией трех звукоснимателей с одной катушкой с магнитами ALNiCo III. Звук этой гитары Squier чистый и яркий и имеет невероятный сустейн даже в режиме кранч. Специальный дизайн бриджа обеспечивает лучший баланс между струнами. Технические характеристики: - Дека из древесины ольхи - Покрытие полиэфирной смолой - Гриф из цельного куска древесины клена, форма Modern С - Накладка грифа из древесины клена, 241 мм - 21 средний лад джамбо - Длина мензуры: 648 мм - Ширина нулевого порожка: 42 мм - Хромированная фурнитура - Колки винтажного стиля - Бридж винтажного стиля с тремоло - Пикгард позолоченый анодированный алюминий - Звукосниматели: Custom Vintage-Style Single-Coil Strat - 5-типозиционный переключатель звукоснимателей: позиция 1 бриджевый звукосниматель, позиция 2 бриджевый и средний звукосниматели, позиция 3 нековый звукосниматель, позиция 4 средний и нековый звукосниматели, позиция 5 нековый звукосниматель.

18000грн

Подробно
img
Fender American Special Stratocaster 2011 sunburst, з апгрейдами
2022-12-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
USA Стратокастер з апгрейдами та твідовим кейсом Fender Pro Series в подарунок. Страти серії American Special – це поєднання вінтажних та сучасних специфікацій. З одного боку є класичний бридж на 6 гвинтах та велика голова грифа, як в моделях '70х (ера CBS). А з іншого боку – гриф, на відміну від моделей '70х, кріпиться на 4 болтах замість 3. Також тут більш сучасна форма грифу – радіус 9.5" та більші лади. Їх 22, а не 21, як у більшості Стратів. Особливості конкретно цього інструменту. Замінені звукознімачі на безшумні DiMarzio. Стандартна схема з 2 окремими регулюваннями тону замінена на 1 мастер тон + 1 пассивный регулятор басу, як в гітарах Reverend, наприклад. Тепер в будь-якій ситуації можливо не лише приглушити верхні частоти, але й підрізати бас. Два потенціометри "пуш-пул" (див. фото) додають стандартній 5-позиційній схемі перемикача датчиків ще 4 додаткові варіанти звучания. Для зручності перемикання push-pull стандартні ручки були спеціально модифіковані – тепер є чорне гумове кільце, за яке зручно тягнути. Якщо вас не влаштує вигляд ручок, поміняю на стандартні. Білий пікгард замінений на чорний DiMarzio. Встановлені локові колки Fender, як в моделях American Deluxe та Ultra. Стандартний бридж замінений на Wilkinson, але з ручкою вібрато, яка щільно вставляється, а не вкручується по різьбі. В результаті – немає типового для Фендерів люфту (та стукання) при роботі ручкою. За бажанням бридж можна відрегулювати щоб ручка або вільно крутилася або залишалася на місці, коли відпускаєш її. Найкраща конструкція, з тих, що я бачив. Але візуально бридж максимально схожий на фендерівську класику. Також встановлені стреп-локи Dunlop Dual Lock. Косметичний стан та зовнішній вигляд. Санберст на деяких фото чомусь виглядає трохи червонішим, ніж в реальності. Перехід кольорів дуже плавний, схоже на вінтажні Фендери, що трохи вигоріли під впливом ультрафіолету. Гітара увесь час зберігалася в кейсі, ніколи не ламалася і не ремонтувалася, не має тріщин, навіть типових для Стратів тріщинок біля кріплення грифу немає (див. передостаннє фото). Лади в хорошому стані, нещодавно полірувалися в майстерні Микити Тадики (www.tadyka-guitars.com). Модифікації схеми розпайки та заміна датчиків робилися там само. Є немало подряпин та дрібних сколів фарби. Найбільші – на останньому фото. Також відламався один кут задньої пластикової панелі. Специфікації конкретно цього інструменту: Гриф: клен (цільний шматок) Профіль грифа: Modern "C" Лади: Jumbo, 22 шт. Радіус: 9.5" (24.1 см) Ширина поріжка: 1.6875" (43 мм) Мензура: 25.5" (64.8 см) Корпус: вільха Бридж: Wilkinson Vintage (WV6-SB) pop-in arm Нековий датчик: DiMarzio HS-4 (DP217W) Середній датчик: DiMarzio HS-4 (DP217W) Бриджевий датчик: DiMarzio Tone Zone S (DP189) Схема перемикання: 5-поз. перемикач, мастер гучність, мастер тон (DiMarzio push-pull), мастер bass-cut (DiMarzio push-pull). Стреплоки: Dunlop Dual Lock Кейс: Fender Pro Series Strat/Tele Tweed Також в комплекті: ремінь Fender та ключі для регулювання анкеру та бриджа Детальна інформація по гітарах серії American Special Stratocaster: www.fuzzfaced.net/american-special-stratocaster.html На обмін цікавить тільки: - гітари Danelectro 59 - педаль Danelectro 3699 Fuzz - педаль Chase Bliss Dark World

45000грн

Подробно
img
Акція! 1790$ Fender American Ultra Stratocaster (New, 2022)
2023-10-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Акція на топову нову Fender American Ultra Stratocaster в кольорі Sunburst - усього 1790$! У продажу топова сучасна лінійка Фендер - Fender American Ultra Stratocaster, класична версія з 3 сінглами SSS, у кольорі Ultraburst, Гітара абсолютно нова, у плівках пікгард та бекплейт, 2022 року. Повний комплект, повний сток. Нова гітара. По Київу можу підвезти, в регіони дуже добре запакую і відправлю Новою Поштою. Ціна: 1790$ по ринковому курсу на день продажу Для зв'язку - писати в особисті повідомлення

67990грн

Подробно
img
ПАНК-РОК ПУШКА Fender Tom Delonge Stratocaster Surf Green 25.5"
2023-03-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Гитара изготовлена под заказ с ноля у братьев Гавриленко сейчас они выпускают гитары под маркой Valiant valiantguitars ранее изготавливали инструменты для бренда universumguitars По характеристикам: Толщина грифа на первом ладу 20мм Ширина порожка 40мм То есть гриф немного уже и тоньше чем у подобного Fender. Ширина грифи в конце - стандартная. То есть - можно поставить любой стандартный гриф от американского Fender Strat Кому нужно - есть фото и видео процесса изготовления. Видно гитару до покраски. Интересует обмен на инструмент такого же ценового диапазона с мензурой 24" или 24.75", Гитару начали делать в мае 2019, Готовый инструмент я получил в руки в середине октября 2019. Цвет - Surf Green Мензура 25.5" Корпус инструмента - отборная 2х кусковая ольха тангенциального распила. Полностью глянцевый тонкий и твёрдый полиуретан с двух сторон. Гриф - отборный клён радиального распила. Глянцевая и блестящая голова грифа спереди, Матовый, скользкий, быстрый сзади. Регулировка анкера на 21 ладу Анкер - двухсторонний. Накладка - отборный палисандр. Инкрустация ладов - натуральный перламутр. Торцы ладов - спрятаны, как на самых топовых инструментах. Пикгард - перламутровый пластик на всю толщину (без черной прослойки) под 8 винтов (винтажный вид). Материал заказывал из Англии, после вырезал на ЧПУ. Такой готовый пикгард ни найти ни купить - невозможно. В деке есть 11 отверстий для установки стандартного американского пикгарда. Вся фурнитура оригинальная Fender, или то, что лучше, больше нравилось. - Колки - Schaller F-Series Standard + Locking Staggered (заказывал на оф. сайте.) - Бридж, jackplate, Neck Plate, ритейнер для струн, ручка громкости - Fender - Гнездо jack - PureTone Mono jack - Звукосниматель - Seymour Duncan Invader bridge - Потенциометр - Вечный DUNLOP DSP500K SUPER POT - Порожек - Graphtech Tusq XL Послушать можно у меня дома на ламповом усилке. Это не Partscaster. Можете купить дешевле, лучше, и т.д? - проходим мимо. Причина продажи - перешёл на инструменты собственного изготовления с мензурой 22.5" На все вопросы, и просто поговорить о гитарах - звоните, с радостью отвечу.

32000грн

Подробно
img
Fender Tom Delonge Stratocaster
2023-05-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Гитара изготовлена под заказ с ноля у братьев Гавриленко сейчас они выпускают гитары под маркой Valiant valiantguitars ранее изготавливали инструменты для бренда universumguitars По характеристикам: Толщина грифа на первом ладу 20мм Ширина порожка 40мм То есть гриф немного уже и тоньше чем у подобного Fender. Ширина грифи в конце - стандартная. То есть - можно поставить любой стандартный гриф от американского Fender Strat Кому нужно - есть фото и видео процесса изготовления. Видно гитару до покраски. Интересует обмен на инструмент такого же ценового диапазона с мензурой 24" или 24.75", Гитару начали делать в мае 2019, Готовый инструмент я получил в руки в середине октября 2019. Цвет - Surf Green Мензура 25.5" Корпус инструмента - отборная 2х кусковая ольха тангенциального распила. Полностью глянцевый тонкий и твёрдый полиуретан с двух сторон. Гриф - отборный клён радиального распила. Глянцевая и блестящая голова грифа спереди, Матовый, скользкий, быстрый сзади. Регулировка анкера на 21 ладу Анкер - двухсторонний. Накладка - отборный палисандр. Инкрустация ладов - натуральный перламутр. Торцы ладов - спрятаны, как на самых топовых инструментах. Пикгард - перламутровый пластик на всю толщину (без черной прослойки) под 8 винтов (винтажный вид). Материал заказывал из Англии, после вырезал на ЧПУ. Такой готовый пикгард ни найти ни купить - невозможно. В деке есть 11 отверстий для установки стандартного американского пикгарда. Вся фурнитура оригинальная Fender, или то, что лучше, больше нравилось. - Колки - Schaller F-Series Standard + Locking Staggered (заказывал на оф. сайте.) - Бридж, jackplate, Neck Plate, ритейнер для струн, ручка громкости - Fender - Гнездо jack - PureTone Mono jack - Звукосниматель - Seymour Duncan Invader bridge - Потенциометр - Вечный DUNLOP DSP500K SUPER POT - Порожек - Graphtech Tusq XL Послушать можно у меня дома на ламповом усилке. Это не Partscaster. Можете купить дешевле, лучше, и т.д? - проходим мимо. Причина продажи - перешёл на инструменты собственного изготовления с мензурой 22.5"

35000грн

Подробно
img
ПАНК-РОК/МИТОЛ ПУШКА Fender Tom Delonge Stratocaster Surf Green
2023-07-01 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Гитара изготовлена под заказ с ноля у братьев Гавриленко сейчас они выпускают гитары под маркой Valiant valiantguitars ранее изготавливали инструменты для бренда universumguitars По характеристикам: Толщина грифа на первом ладу 20мм Ширина порожка 40мм То есть гриф немного уже и тоньше чем у подобного Fender. Ширина грифи в конце - стандартная. То есть - можно поставить любой стандартный гриф от американского Fender Strat Кому нужно - есть фото и видео процесса изготовления. Видно гитару до покраски. Интересует обмен на инструмент такого же ценового диапазона с мензурой 24" или 24.75", Гитару начали делать в мае 2019, Готовый инструмент я получил в руки в середине октября 2019. Цвет - Surf Green Мензура 25.5" Корпус инструмента - отборная 2х кусковая ольха тангенциального распила. Полностью глянцевый тонкий и твёрдый полиуретан с двух сторон. Гриф - отборный клён радиального распила. Глянцевая и блестящая голова грифа спереди, Матовый, скользкий, быстрый сзади. Регулировка анкера на 21 ладу Анкер - двухсторонний. Накладка - отборный палисандр. Инкрустация ладов - натуральный перламутр. Торцы ладов - спрятаны, как на самых топовых инструментах. Пикгард - перламутровый пластик на всю толщину (без черной прослойки) под 8 винтов (винтажный вид). Материал заказывал из Англии, после вырезал на ЧПУ. Такой готовый пикгард ни найти ни купить - невозможно. В деке есть 11 отверстий для установки стандартного американского пикгарда. Вся фурнитура оригинальная Fender, или то, что лучше, больше нравилось. - Колки - Schaller F-Series Standard + Locking Staggered (заказывал на оф. сайте.) - Бридж, jackplate, Neck Plate, ритейнер для струн, ручка громкости - Fender - Гнездо jack - PureTone Mono jack - Звукосниматель - Seymour Duncan Invader bridge - Потенциометр - Вечный DUNLOP DSP500K SUPER POT - Порожек - Graphtech Tusq XL Послушать можно у меня дома на ламповом усилке. Причина продажи - перешёл на инструменты собственного изготовления с мензурой 22.5" На все вопросы, и просто поговорить о гитарах - звоните, с радостью отвечу.

30000грн

Подробно
img
ПАНК-РОК/МИТОЛ ПУШКА Fender Tom Delonge Stratocaster Surf Green
2023-07-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Гитара изготовлена под заказ с ноля у братьев Гавриленко сейчас они выпускают гитары под маркой Valiant valiantguitars ранее изготавливали инструменты для бренда universumguitars По сути гитара как новая. Ни разу не выносили из дома. Без следов использования совсем. По характеристикам: Толщина грифа на первом ладу 20мм Ширина порожка 40мм То есть гриф немного уже и тоньше чем у подобного Fender. Ширина грифи в конце - стандартная. То есть - можно поставить любой стандартный гриф от американского Fender Strat Кому нужно - есть фото и видео процесса изготовления. Видно гитару до покраски. Интересует обмен на инструмент такого же ценового диапазона с мензурой 24" или 24.75", Гитару начали делать в мае 2019, Готовый инструмент я получил в руки в середине октября 2019. Цвет - Surf Green Мензура 25.5" Корпус инструмента - отборная 2х кусковая ольха тангенциального распила. Полностью глянцевый тонкий и твёрдый полиуретан с двух сторон. Гриф - отборный клён радиального распила. Глянцевая и блестящая голова грифа спереди, Матовый, скользкий, быстрый сзади. Регулировка анкера на 21 ладу Анкер - двухсторонний. Накладка - отборный палисандр. Инкрустация ладов - натуральный перламутр. Торцы ладов - спрятаны, как на самых топовых инструментах. Пикгард - перламутровый пластик на всю толщину (без черной прослойки) под 8 винтов (винтажный вид). Материал заказывал из Англии, после вырезал на ЧПУ. Такой готовый пикгард ни найти ни купить - невозможно. В деке есть 11 отверстий для установки стандартного американского пикгарда. Вся фурнитура оригинальная Fender, или то, что лучше, больше нравилось. - Колки - Schaller F-Series Standard + Locking Staggered (заказывал на оф. сайте.) - Бридж, jackplate, Neck Plate, ритейнер для струн, ручка громкости - Fender - Гнездо jack - PureTone Mono jack - Звукосниматель - Seymour Duncan Invader bridge - Потенциометр - Вечный DUNLOP DSP500K SUPER POT - Порожек - Graphtech Tusq XL Послушать можно у меня дома на ламповом усилке. Причина продажи - перешёл на инструменты собственного изготовления с мензурой 22.5"

30000грн

Подробно
img
Пикгард на Fender Stratocaster HSS білий
2023-07-24 - Музыка и музыкальные инструменты- Дніпро
якщо вам треба пикгард цього коліру на ваш страт а в вас його немає він в мене є

200грн

Подробно
img
ПАНК-РОК ПУШКА Fender Tom Delonge Stratocaster Surf Green
2023-09-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Гитара изготовлена под заказ с ноля у братьев Гавриленко сейчас они выпускают гитары под маркой Valiant valiantguitars ранее изготавливали инструменты для бренда universumguitars По характеристикам: Толщина грифа на первом ладу 20мм Ширина порожка 40мм То есть гриф немного уже и тоньше чем у подобного Fender. Ширина грифи в конце - стандартная. То есть - можно поставить любой стандартный гриф от американского Fender Strat Кому нужно - есть фото и видео процесса изготовления. Видно гитару до покраски. Интересует обмен на инструмент такого же ценового диапазона с мензурой 24" или 24.75", Гитару начали делать в мае 2019, Готовый инструмент я получил в руки в середине октября 2019. Цвет - Surf Green Мензура 25.5" Корпус инструмента - отборная 2х кусковая ольха тангенциального распила. Полностью глянцевый тонкий и твёрдый полиуретан с двух сторон. Гриф - отборный клён радиального распила. Глянцевая и блестящая голова грифа спереди, Матовый, скользкий, быстрый сзади. Регулировка анкера на 21 ладу Анкер - двухсторонний. Накладка - отборный палисандр. Инкрустация ладов - натуральный перламутр. Торцы ладов - спрятаны, как на самых топовых инструментах. Пикгард - перламутровый пластик на всю толщину (без черной прослойки) под 8 винтов (винтажный вид). Материал заказывал из Англии, после вырезал на ЧПУ. Такой готовый пикгард ни найти ни купить - невозможно. В деке есть 11 отверстий для установки стандартного американского пикгарда. Вся фурнитура оригинальная Fender, или то, что лучше, больше нравилось. - Колки - Schaller F-Series Standard + Locking Staggered (заказывал на оф. сайте.) - Бридж, jackplate, Neck Plate, ритейнер для струн, ручка громкости - Fender - Гнездо jack - PureTone Mono jack - Звукосниматель - Seymour Duncan Invader bridge - Потенциометр - Вечный DUNLOP DSP500K SUPER POT - Порожек - Graphtech Tusq XL Причина продажи - перешёл на инструменты собственного изготовления с мензурой 22.5" В комплекте с гитарой отдаю фирменный чехол Fender Deluxe Gig Bag

30000грн

Подробно
img
ПАНК-РОК ПУШКА Fender Tom Delonge Stratocaster
2023-10-31 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Если не беру трубку - пишите сюда. Гитара изготовлена под заказ с ноля у братьев Гавриленко сейчас они выпускают гитары под маркой Valiant valiantguitars ранее изготавливали инструменты для бренда universumguitars По характеристикам: Толщина грифа на первом ладу 20мм Ширина порожка 40мм То есть гриф немного уже и тоньше чем у подобного Fender. Ширина грифа в конце - стандартная. То есть - можно поставить любой стандартный гриф от американского Fender Strat Кому нужно - есть фото и видео процесса изготовления. Видно гитару до покраски. Интересует обмен на инструмент такого же ценового диапазона с мензурой 24" или 24.75", Гитару начали делать в мае 2019, Готовый инструмент я получил в руки в середине октября 2019. Цвет - Surf Green Мензура 25.5" Корпус инструмента - отборная 2х кусковая ольха тангенциального распила. Полностью глянцевый тонкий и твёрдый полиуретан с двух сторон. Гриф - отборный клён радиального распила. Глянцевая и блестящая голова грифа спереди, Матовый, скользкий, быстрый сзади. Регулировка анкера на 21 ладу Анкер - двухсторонний. Накладка - отборный палисандр. Инкрустация ладов - натуральный перламутр. Торцы ладов - спрятаны, как на самых топовых инструментах. Пикгард - перламутровый пластик на всю толщину (без черной прослойки) под 8 винтов (винтажный вид). Материал заказывал из Англии, после вырезал на ЧПУ. Такой готовый пикгард ни найти ни купить - невозможно. В деке есть 11 отверстий для установки стандартного американского пикгарда. Вся фурнитура оригинальная Fender, или то, что лучше, больше нравилось. - Колки - Schaller F-Series Standard + Locking Staggered (заказывал на оф. сайте.) - Бридж, jackplate, Neck Plate, ритейнер для струн, ручка громкости - Fender - Гнездо jack - PureTone Mono jack - Звукосниматель - Seymour Duncan Invader bridge - Потенциометр - Вечный DUNLOP DSP500K SUPER POT - Порожек - Graphtech Tusq XL Причина продажи - перешёл на инструменты собственного изготовления с мензурой 22.5" .

30000грн

Подробно
img
Seymour Duncan Humbucker, Fender Stratocaster, пікгард,хамбакер
2022-12-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Тернопіль
Пікгард в зборі, для стратокастера, american standart Strat pickguard 11 hole Звукознімач Seymour Duncan Black Winter Humbucker Bridge Доставка олх

5000грн

Подробно
img
Електрогітара Squier bullet з комплектом
2023-04-10 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
Продам squier bullet Stratocaster sunburst Індонезія Гітара повністю жива, і грається не погано, трошки стерті лади, замінено пікгард на перламутровий (оригінальний білий віддам в комплекті), кілки крутяться плавно ніде не шуршать/скриплять, всі звукознімачі робочі, гриф змащений маслом Dunlop 65 корпус має багато значних та незначних царапин, но сколів і місць без лаку не має, комбінація звукознімачів SSH що дозволяє грати композиції в будь якому жанрі Мензура відстроєна, анкер теж, висота струн десь 2.2 мм над 6 струною і коло 1.8 над 1, при великому бажанні можна опустити нижче, але мені і так грати було доволі зручно, все завжди було змащено лимонним маслом Dunlop 65 калібр струн стоїть 10/52 Комплект: гітара, кілька медіаторів, лимонне масло, пікгард+бекплейт і кілька болтіків, ручка тремоло і гітарна стійка

6000грн

Подробно
img
Fender stratocaster ( Мастеровой инструмент )
2023-09-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Суми
Продам мастеровой инструмент по типу Fender /( stratocaster .telecaster .jazzmaster.mustang. jazz bass precision bass итд ) Любой цвет и комплектация !)

8000грн

Подробно
img
Fender telecaster pink squier with Bigsby
2023-01-25 - Музыка и музыкальные инструменты- Полтава
Спочатку це була Vintage Modified Telecaster Special. Перерахую усі специфікації та зроблені модифікації. Класичне для телекастеру поєднання грифу з клену (maple) та деки із вільхи (alder) з мензурою 25.5" Гриф з джазмастеру з радіусом 9.5” (241 мм) і профілем (‘C’) - що означає його більш модерновий вигляд порівняно з класикою, тобто "поливати" та "запилювати" набагато легше. Ззаду на грифі лаковане покриття знято, не лише для автентичного вигляду, а і для зручності. Зараз рука сама літає по грифу, відчуття просто неймовірні. Приємне, чисте, відкрите на дотик дерево відчувається як тверда та гладка слонова кістка. Лади в чудовому стані, рідні, товщина класична Medium Jumbo. Стоять також стандартні вінтажні кілки. Невiдому iндонезiйську деку з липи (basswood) було вирiшено замiнити на куплену у свій час на ebay за 100$. Вона з американської вільхи (alder) з красивим кремовим окантуванням. Для зручності правої руки зроблене не характерне для класичного телекастеру заокруглення у місці контакту з правою рукою. Хто любить грати сидячи має зацінити комфорт. Пікгард золотого кольору, металевий. У неку стоїть датчик Seymour Duncan Designed™ Single-Coil Jazzmaster Pickup with AlNiCo 5 Magnets - це класичний звук джазмастеру а-ля 60-их. У бриджі Duncan Designed™ TE-101B Pickup який видає характерний для телекастера тванг зi скляним хрустом. На бриджі установлена оригінальна система Bigsby B5 яка стала як рідна, вона також куплена на ebay за 100$. 100% інструмент не для педанта та не для любителя китайських гітар під поліуретаном. Все для "цінителя", як кажуть "краса в очах того хто дивиться" Якщо є сумніви краще мабуть 100 разів подумати, бо на таку "трембіту" має бути лише кохання с першого погляду. Щоб якось резюмувати... Звичайно це не фабричний кастом шоп і не бутіковий кастом, але в якомусь сенсі це і є справжнісенький CUSTOM

19000грн

Подробно
img
Fender® Stevie Ray Vaughan Artist Stratocaster® '2011 3TS w/case
2022-12-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Ціна інструменту 2150 дол США. Розрахунок в дол. або в гривні по готівковому курсу на день покупки. Також є оплата на PayPal без комісії. Вкрай бажаний інструмент підписної серії ви й самі бачите кого. Кожен знає іконічних стратплейерів, кумирів поколінь, провідних людей у жанрі. SRV зробив для нас із вами чи не найбільше, ніж будь хто, коли мова йде про культурний музичний спадок. Його техаський почерк можна вже вважати містком між класичним блюзом королів початку-середини 20 сторіччя та сьогоденним стандартом жанру. Серія SRV вважається одною з найстаріших перевірених сігнатур серед фендерів. Створена на основі його улюбленої гітари Number One, гітара дебютувала на виставці NAMM у січні 1992 року та почала продаватися в музичних магазинах світу, стала ледь не найбажанішою блюзовою річчю, отримавши фантастичну популярність. Номер один, також званий «Перша дружина», - це прізвисько, яке Стіві давсвоєму улюбленому Fender Stratocaster, побудованому близько 1963 року. Наприкінці 80х Fender неофіційно планував випустити стандартну Stevie Ray Vaughan Stratocaster з 500 обмеженими тиражами триб’ют-гітар, вироблених Fender Custom Shop. Проект був відкладений до 1990 року, коли 7 червня 1990 року Фендер подарував Вогану три прототипи своєї фірмової гітари за лаштунками запису The Tonight Show Starring Johnny Carson. Оскільки помітні наклейки «SRV» на пікгарді були повністю стерті, Воган звернувся з проханням про заміну. Напис настільки сподобався Вогану, що він запропонував вигравірувати його на пікгарді, як це виглядає сьогодні. Фірмова модель не надійшла у виробництво до 1991 року за вказівкою брата Вона Джиммі. Stevie Ray Vaughan Stratocaster дебютував на виставці NAMM у січні 1992 року, на якій були присутні барабанщик Double Trouble Кріс Лейтон, Джиммі, Бадді Гай, Альберт Коллінз і Ерік Гейлз. Це був історично правильно відтворений страт в дусі шістдесятих, з вільхою як матеріалом копусу. З якого також легко видобувається цей спанк та глас. Звісно, на гітарі фірмові: Fender® Custom Shop Texas Special single-coil у неці Fender® Custom Shop Texas Special single-coil в міді Fender® Custom Shop Texas Special single-coil у бриджі Корпус американська вільха, дуже легкий у порівнянні з побратимами. Мензура "25,5. Звичні класичні контури корпусу. Гриф однокусковий клен (maple), Гриф з пласким радіусом 12". Також помітна відмінність від класики у профілі (тут він овал "С") без перемінок. Взагалі не товстий але впевнено м'ясистий. Лади (22) джамбо у чудовій кондиції. Поріг кістка. Кілочки Fender Vintage-style tuners знову ж таки в дусі 60х. Чудово тримають. Воган віддавав перевагу ліворучному left-handed (або upside-down) тремоло, тому що його розташування на гітарі для правої руки було більше схоже на те, яке використовував Джимі Хендрікс - з рукою тремоло над струнами, а не під ними. До речі, я спробував його власноруч, і з перших секунд це здається ергономічніше, ніж ми звикли. Перевірте і ви? Гітара у дуже доброму стані. Так, на корпусі є дещо відмітинок. Але ж в цілому інструмент виглядає блискуче. Так позолота з роками втрачає блиск. Але це зі всіма гітарами, отже як є. У комплекті фірмовий вінтажний твідовий кейс, документи, пакет нових струн (буде встановлений перед покупкою), два важіля тремоло. Прослуховування як завжди у мене в Києві на кращих апаратах (Fender, Marshall, ENGL, Mesa) у чудовій атмосфері. Відправлення по Україні. Або за кордон. І звикайте до кращого!

87500грн

Подробно
img
Электрогитара SQUIER by Fender Bullet STRATOCASTER HSS BSB
2023-04-23 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
SQUIER by FENDER BULLET STRATOCASTER HSS BSB – это инструмент, сделанный из липы, кленовым грифом на 4 болтах с накладкой из лаурели и 22 ладами. На деке находятся 2 звукоснимателя в формате сингл – сингл (S-S) и 1 хамбакер в бридже, 5-позиционный переключатель и тремоло система. Важно, что гитара обладает фирменным стратовским звуком со стеклянными верхами и яркой серединой. Электрогитара звучит на уровне с гораздо более дорогими аналогами, ведь характерный тембр отличает высококлассные инструменты от бюджетных копий без лица. При агрессивной звукоизвлечении особенно заметно выстреливает острая атака. Будет не только идеальной гитарой для обучения, но и заинтересует опытных гитаристов. Характеристики: тип инструмента: электрогитара; тип: SQUIER BULLET WITH TREM; модельный ряд/серия: SQUIER BULLET; отделка деки и грифа: лак; мензура : 25.5"" (648 миллиметров). спецификация грифа: материал грифа: клён (Maple); материла накладки: палисандр (Rosewood); количество ладов: 21 лад; профиль грифа: «С»; тип ладов: Medium; крепление грифа: винтовое (х 4); окантовка грифа: нет; ширина верхнего порожка: 1,650` (42 мм.); верхний порожек: искусственная кость; колки: Fender Die Cust Tuners, закрытые, литая конструкция, спецификация - в ряд; запирающий механизм колок: нет; маркеры ладов: белые точки; отделка грифа: лак; спецификация деки: тип деки: Start Bullet; материал деки: липа (Basswood); отделка деки: лак; защитный пикгард: белый; тип бриджа: тремоло бридж с рычагом в комплекте; крепление струн сквозь деку: да. спецификация электроники: модель звукоснимателей: Fender Single Coil, отрытые, белый цвет; спецификация звукоснимателей: S-S-S; звукосниматель Neck: Fender Single Coil; звукосниматель Bridge: Fender Humbucking; звукосниматель Middle: Fender Single Coil; переключатель звукоснимателей: пятипозиционный; органы управления: одна ручка громкости (Volume), две ручки тембра (Tone х 2).

8500грн

Подробно
img
Fender Highway One Stratocaster USA.
2023-10-04 - Музыка и музыкальные инструменты- Ужгород
Неспешно продам американца. Гитара 2007 года выпуска. В очень хорошем состоянии. На деке снизу есть потертости от ремня. Комплектация родная. Вместо пуговицы-среплок с ремнеом. Послушать на лампе можно в Ужгороде. Обмен не предлагать. Вопросы задавать в чате OLX или по телефону. Никаких вайберов. Потребую не слабую предоплату при пересылке по Нов. Почте. ( Но лучше приезжайте-сделаю разумную скидку на билет Туда-Обратно) Технические характеристики: Название модели: Highway One™ Stratocaster® Серия: Highway One™ Дека: ольха Гриф: клен, профиль “C” Накладка: клен, радиус 9.5” (241 мм) Лады: 22 Jumbo Звукосниматели: 3 сингла Hot Single-Coil с магнитами Alnico 3 Управление: громкость, тембр 1 (нековый датчик), тембр 2 (бриджевый датчик) Переключение звукоснимателей: 5-позиционный переключатель типа Blade Бридж: тремоло Vintage Style Колки: Fender®/Ping® Standard Фурнитура: хром Пикгард: 3-слойный Мензура: 25.5” (648 мм) Ширина нулевого порожка: 1.6875” (43 мм) Дополнительно: чехол

32000грн

Подробно