img
Dinacord 1200продам,обміняю
2022-12-28 - Музыка и музыкальные инструменты- Міжгір'я
Продам.підсилювач Dynacord 1200 знаходиться у відмінному стані, Звук самі розумієте чистий німець,потужність чесна не китай, хто має такі той розуміє про що я.Цвна в доларах.Всім вдалих продажів!

400грн

Подробно
img
Dinacord -1 пульт - ne Motu UltraLite
2024-04-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Чернівці
звуковий інтерфейс(звукова карта), мікшер+ два незалежні процесори(по 100 програм) все професійного плану. роланд 1680 за 10.800гр. roland 3100pro. є і звукові карти теж. 099 668 256 пять.

10800грн

Подробно
img
Обміняю гарну і якісну джазову банку Greg Bennett La Salle JZ4
2023-07-06 - Музыка и музыкальные инструменты- Кам'янське
Обміняю гарну і якісну джазову банку Greg Bennett La Salle JZ4 Обміняю на електрогітари Fender Japan/Mexico, або Les Paul Japan Банка дуже якісна, повнорозмірна, струни стоять дорогі з пласкою обмоткою, невбиваємі, екшн, посадка струн низька, лади в ідеальному стані, нічого ніде не дзвенить! Звук чудовий, студійний, нова така в районі 900$ коштує, але зараз їх не завозять в Україну. Стан - чудовий, ні тріщин, ні сколів немає, анкер робочий, лади в ідеальному стані! Гітара у стані - бери і грай, нічого робити не треба. Виглядає і звучить по-дорослому, неперевершено (такі стилі як Smooth Jazz – Benson, Chuck Loeb, Gypsy Jazz - Bireli Lagrene, Andreas Oberg, Jango Reinhardt, Be-Bop and Traditional – Joe Pass, Lage Lund, John Pizzarelli, Contemporary Jazz – Pat Metheny, John Abercromby – просто казка на ній), набагато дорожче своєї номінальної вартості! Щоби не бути голослівним назву тільки деякі імена серед професіоналів, які активно використовують дану модель – Віктор Коваленко, Cliff Lisette (їхні численні відео з цим чудовим інструментом можете знайти на ютубі, вбийте у пошуку). З гітарою все чудово. Ніякого підводного каміння немає, дуже задоволений інструментом, отримую задоволення від ньго, тим паче, що вибирав особисто по звуку , зручності та зовнішньому вигляду, за цими характеристиками ця банка залишила позаду своїх конкурентів. Наразі є потреба саме у якісній електрогітарі без флойд роузу, тому надаю перевагу саме Fender Japan/Mexico, або Les Paul Japan. Банки на ринку музичних інструментів є справжньою рідкістю. А хороші банки, тим паче, тому ціна на обмін відповідна! Вислухаю усі адекватні пропозиції. Перший поштою не відправляю (тільки після того, як отримаю вашу гітару і пересвідчуся, що з нею усе добре), надаю перевагу особистій зустрічі! Номінальна вартість для обміну – 26000гр.

26000грн

Подробно
img
Электрогитара Epiphone by Gibson 1986 S-300 Korea
2023-01-09 - Музыка и музыкальные инструменты- Кам'янець-Подільський
Обміняю електрогітару в шикарному стані. Дуже сильно хочу семиструн, тому обміняю тільки на нього. Можливий обмін з доплатою Але лише з вашої сторони. Не тороплюся обмінювати чи продавати. Продам тільки за 17999. На гітарі стоїть звучок EMG H-4 (passive), струни Elixir 11-49 з Америки (окрім першої і другої струни). Колки хороші, тримають стрій. Висота струн шикарна, але трішки дрибіжить четверта і п'ята струна (це все можна відрегулювати власноруч). Косметична оцінка 9/10.

0грн

Подробно
img
Продам/обміняю PRS SE 30 Anniversary Custom 24
2023-01-10 - Музыка и музыкальные инструменты- Івано-Франківськ
Продам/обміняю PRS SE 30 Anniversary Custom 24 Це рідкісна модель до 30-ти річчя компанії PRS з накладкою з ебоні і окантовкою грифа, тут інкрустація пташками в польоті, на відміну від звичайних Custom 24. Інші специфікації: дека – червоне дерево; на деці - кленовий топ + хвилястий кленовий шпон з красивим малюнком, гриф – 3-х шматковий клен, вклеєний, профіль "Wide Thin", радіус накладки - 10; датчики: бридж - PRS Designed SE HFS Treble, нек - PRS Designed SE Vintage Bass - (H-H), тремоло - PRS Patented Tremolo, Molded. Також гітара удосконалена заміною стокового пластикового поріжка на Graph Tech Black TUSQ XL і заміною стокового 3-х позиційника на Dimarzio EP1112 5-Way "Master Switch" for Strat Multipole з варіативною розпайкою із використанням рідного пуш-пула: І. при опущеному пуш-пулі: 1 – бриджевий хамбекер, 2 – внутрішні котушки, 3 – 2 хамбекера, 4 – зовнішні котушки, 5 – нековий хамбекер, ІІ. При піднятому пуш-пулі: 1 – відсічка бриджевого хамбекера внутрішня котушка, 2 – бриджевий хамбекер+внутрішня котушка нека, 3. – нековий хамбекер+внутрішня котушка бриджа, 4. – зовнішня котушка нека, 5. – внутрішня котушка нека. Завдяки такій розпайці можна грати музику практично в усіх стилях. Гітара звучить дуже добре, датчики достатньо потужні навіть для року і металу. Одна з рідних ручок тріснута і склеєна, тому ручки були замінені на корейські з аліекспрес. Рідні поріжок, 3-х позиційник і ручки в комплекті. По стану – біляідеальний, видимих дефектів, зносу ладів немає, якщо придивитись, то є незначні сліди використання, адже гітара 2015 року але суттєвих дефектів немає. Серійний номер: P - 2015 рік, Корея support.prsguitars.com/hc/en-us/articles/4408314427547-Year-Identification Демо подібної моделі: youtu.be/WYf_LVHddDU Є важіль тремоло і м’який чехол GEWA. Зараз на гітарі встановлена каретка від системи Virtual Jeff Pro. www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/tsifrove-tremolo-floyd-vamm-vrtual-kapo-ptchshifter-virtual-jeff-pro-IDOsSVh.html?bs=olx_pro_listing Ось відео про поєднання PRS і Virtual Jeff Pro: www.youtube.com/watch?v=R5B2_fes4IM Можу продати з кареткою і цією системою. Якщо система не цікавить, то зніму перед відправкою, вона на спеціальній липучці і не залишає слідів на лакофарбовому покритті деки, так спеціально придумано, щоб установлювати навіть на гітари з нітропокриттям. Оскільки гітара рідкісна, то ціна: 1000$ або в гривні по реальному курсу. Можливий обмін на іншу електрогітару такого ж рівня. Всі питання в приват. P.S. У посилання слід додавати https, чомусь не можна опублікувати з повними лінками

40000грн

Подробно
img
Обміняю бас гітару sr 300fm
2023-03-14 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Обміняю Ibanez sr 300fm 09*********85 Viber, telegram можете писати в будь який час

0грн

Подробно
img
Обміняю Neumann m147 Kit на Neumann u87 ai
2023-03-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Обміняю свій Neumann m147 tube,з кейсом,тримачем,блоком живлення і провідом. Обмін переважно на u87 ai. Підробки-саморобки не цікавлять.

0грн

Подробно
img
Обміняю гітару на Ваші пропозиції
2023-03-28 - Музыка и музыкальные инструменты- Коломия
Продам або обміняю вінтажну гітару фірми Framus strato 6 . Гітара привезена з Німеччини. Гітара в гарному стані, все чудово працює. Встановлені нові струни фірми Elixir 10|46 Можливий обмін на Ваші пропозиції ..

0грн

Подробно
img
Продам/обміняю Akai MPC one (sampler, audio workstation)
2023-04-06 - Музыка и музыкальные инструменты- Винница
Продам/обміняю Akai MPC one (sampler, audio workstation) обмін на elektron digitakt/octatrack/OP1 Доп фото запитуєте

31 900грн

Подробно
img
Продам або обміняю cort ts250
2023-04-13 - Музыка и музыкальные инструменты- Чмирівка
Продам або обміняю гітару фірми cort ts250.гітара у гарному робочому стані,із недоліків подряпини від ремня с заду гітари Механіка Хром Колір Vintage Burst (VB) Корпус Червоне дерево з кленовим топом Звукознімачі Power Sound (H-H) з металевими кришками Управління 2 гучності, 2 тембри, 3-позиційний перемикач Гриф Червоне дерево Бридж Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar Виробництво Індонезія Лади 22 Комплектація Гітара, ключі Накладка грифа Палісандр Тип конструкції Вклеєний гриф Мензура 24,75" Інкрустація Блоки - маркери ладів Окантовка Біла по крпус і грифу Обмін цікавить на щось семимтрунне) Відповім на всі питання,скину любі фото та відео,наліпки легко знімаються)

12000грн

Подробно
img
Продам/обміняю аудіоінтерфейс звукова карта presonus studio 68c
2023-04-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Стрий
Продам/обміняю аудіоінтерфейс, звукова карта presonus studio 68c стан карти 10 з 10 Обмін на картку типу 26с і інші .. з вашою доплатою.

7900грн

Подробно
img
Продам СРОЧНО або обміняю педаль овердрайву Jetter GS3 на велосипед, к
2023-05-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Дніпро
Продам або обміняю бутікову педаль овердрайву Jetter GS3 американського виробництва на велосипед, цифровий комбопідсилювач, floyd rose комплектом або ноутбук такої цінової категорії. Педаль багатофункціональна з можливістю налаштування багатьох варіацій перегрузу- від легкого клін бусту до м'якого дісторшну. Педаль має 3 канали- клін буст, овердрайв та обидва разом- м'який дісторшн. Педаль зроблена дуже якісно. За декілька років перебування в мене нічого не торохтіло, не крихтіло і не відкручувалось. В основному була в домашньому використанні. Декілька разів була на сцені. Хочу обміняти на велосипед, так як на сцені з нею не граю, а якщо і граю, то на чистому або через цифровий комбік. Ціни на них на ібеї в районі 350-400$, на обмін можу розглянути варіанти дешевше. Комбопідсилювач цікавить компактний, цифровий( типу Yamaha TRH, Spark Positive Grid, Fender mustang mini, Mooer Hornet, Vox VT20X). Велосипеди пропонуйте- розгляну всі адекватні варіанти. Ноутбуки пропонуйте- розгляну все. Флойд цікавить хорошої якості- оригінальний Floyd Rose, Gotoh, Schaller, Ibanez Edge. Якщо ціна нижче, то можу обміняти разом з комплектом кілків або доплатою. Колір цікавить чорний. Стан робочий, але залюбки розгляну потерті. Зручніше всього було б обмінюватись в Дніпрі або Кам’янському. Якщо є пропозиції- пишіть, на дзвінки не часто можу відповісти.

9500грн

Подробно
img
Продам/обміняю Dimarzio Super Distortion S
2023-05-31 - Музыка и музыкальные инструменты- Івано-Франківськ
Продам/обміняю Dimarzio Super Distortion S. Стан біляідеальний. Зараз стоїть в гітарі. Цікавить продаж за гроші або обмін на повнорозмірний хамбекер Dimarzio Super Distortion не F-spased. Тембр: Верх: 2,5 Верхня середина: 6,5 Низька середина: 7,0 Низ: 6,5 Типи гітар Стратоподібні Магніт Керамічний Позиція Біля бриджу Вихідна напруга, мВ 325 Опір по постійному струму, кОм 13.18 Кабель 4-контактний Шумозаглушення Так Колір Білий Всі питання в приват.

3000грн

Подробно
img
Продам/обміняю ESP M-II
2023-06-18 - Музыка и музыкальные инструменты- Івано-Франківськ
Продам/обміняю ESP M-II Maple, Japan, 2012 рік. Стан гітари біляідеальний, лади не мають ознак зносу, косметичних дефектів також немає, якщо дуже пошукати, то хіба незначні сліди використання. Датчики Dimarzio Evolution, 3 позиційний перемикач, один волюм з відсічками, тому звук дуже універсальний, від блюзу до металу. Флойд ORF тримає стрій при трюках, що дуже важливо. Струни Ernie Ball 2252 Classic Pure Nickel Hybrid Slinky 9/46, стрій Мі. Специфікації є в інтернеті. Гітара має повну комплектацію, тобто сама гітара, важіль OFR, фірмовий кейс ESP, стреплоки Danlop (встановлені додатково , рідні гудзики в комплекті) і чек з Джема. Можливий лише один варіант обміну на Ibanez JEM 7V WH у біляідеальному стані з фірмовим кейсом, ричагом машинки та Edge або Lo-Pro Edge. Всі питання в приват.

80000грн

Подробно
img
Продам/обміняю Martin 0-28VS (Gibson, Taylor) 3200$
2023-07-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам/обміняю Martin 0-28VS, перевидання класичних Мартінів 20-х років, парлор гітара з чудовим і об'ємним звуком, маст хев для фінгерстайлу, на борту звукознімач AER AK-15. Обмін цікавий на акустичні гітари преміум класу, hollow-body, fender custom shop (Лес Поли та гітари з Флойдом не цікавлять). Ціна на продаж 3200$.

132000грн

Подробно
img
Продаю гармонь "Восток"або обміняю на гармонь "Киров".
2023-07-13 - Музыка и музыкальные инструменты- Мена
Продаю чотирьох голосу гармонь "Восток"або обміняю на гармонь "Киров". Ціна 7500гр.На всі інші питання відповім по телефону.

0грн

Подробно
img
продам або обміняю гітарні датчики
2023-08-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Клевань
продам або обміняю гітарні датчики Dimarzio DP 155-2700 грн Dimarzio DP 226-3000 грн Seymour Duncan TB5- 3000 грн на обмін цікавить гітарний кейс

2700грн

Подробно
img
Продам/обміняю звукову карту presonus studio 26c
2023-08-21 - Музыка и музыкальные инструменты- Стрий
Продам/обміняю звукову картку- аудіоінтерфейс presonus studio 26c в стані нової Обмін на рекордер zoom h5, 6

6300грн

Подробно
img
Akai MPX16 семплер ОБМІНЯЮ
2023-08-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Akai MPX16 - семплер, грувбокс, контролер. Віддам разом із карткою (SD) та блочком живлення: завантажуй, вмикай та грай, працює автономно, має стерео входи для запису з пульта або проца, і навіть вбудований мікрофон. Кожен семпл можна окремо редагувати, і обробляти прямо під час відтворення. Можна обрати різні режими для кожного з педів, до того ж, вони чутливі на дотик. Стан 4 з 5, вартість оцінюю в 150$ Користувався кілька місяців, але зараз вже з ним не працюю. Можна приїхати, перевірити. Обміняю при особистій зустрічі у Києві на щось цікаве мені, і не потрібне Вам. Пишіть, пропонуйте варіанти! Відповім на будь-які запитання стосовно роботи приладу, комплектації і налаштувань.

0грн

Подробно
img
Продам/обміняю ESP M-II Japan
2023-09-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Івано-Франківськ
Продам/обміняю ESP M-II Maple Standard Series Japan 2012. Стан гітари біляідеальний, лади не мають ознак зносу, є лише незначні мікрокоцки на ребрі деки спереду і типовий для OFR люфт ричага. Датчики Dimarzio Evolution, 3 позиційний перемикач, один волюм з відсічками, тому звук дуже універсальний, від блюзу до металу. Флойд ORF тримає стрій при трюках, що дуже важливо. Струни Ernie Ball 2252 Classic Pure Nickel Hybrid Slinky 9/46, стрій Мі. Специфікації: Колір Чорний (BK) Корпус Вільха (alder) Звукознімачі Dimarzio Evolution Управління 3-позиційний перемикач, 1 гучність+push pull Гриф Клен (maple) Бридж Original Floyd Rose Виробництво Японія Лади 24 XJ Комплектація Гітара, кейс, ключі, важіль тремоло, стреплоки Danlop. чек з Джема Накладка грифа Клен (maple) Тип конструкції Гриф на болтах Мензура 25.5" Інкрустація Крапки маркери ладів, назва "ESP" на 12-му ладу Окантовка немає Кілки Gotoh Профіль грифа Extra Thin U Радіус накладки грифа 305 Ширина грифа Ширина біля верхнього поріжка /мм/: 42 Ширина на 24 ладу /мм/: 57 Товщина грифа Товщина не першому ладу /мм/: 19 Товщина на 12 ладу /мм/: 21 Більше фото: www.dropbox.com/sh/dgjkj0zq2zjanpb/AACcu8gKza5TRFOdddz4cAbWa?dl=0 Моя гітара в біляідеальному стані і 2012 року перед самим ребрендингом з логотипом ESP на голові. Гітара має повну комплектацію, тобто сама гітара, важіль OFR, фірмовий кейс ESP, стреплоки Danlop (встановлені додатково , рідні гудзики в комплекті), ключі від кейса і чек з Джема. Тому прошу не витрачати свій і мій час на неадекватні пропозиції. Ціна: 2100$. Можливий обмін на Gibson Les Paul Standard. Ціна на обмін значно вища. Для обміну Ви привозите свій іструмент до мене або першим відправляєте НП. Всі питання в приват.

80000грн

Подробно
img
Продам/обміняю Аудіоінтерфейс звукова карта presonus studio 26c
2023-09-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Стрий
Продам/обміняю звукову картку- аудіоінтерфейс presonus studio 26c в стані нової Розкачає любий динамічний мікрофон Обмін на мікрофон audio-tehnica atm350gl

5200грн

Подробно
img
Обміняю електрогітару Rockwood by hohner
2023-11-23 - Музыка и музыкальные инструменты- Теребовля
Обміняю гітару в доброму стані на акустику,або класику. Є інший інструмент, цей нажаль стоїть без діла, тому розгляну пропозиції доброї акустики, напівакустики або класики.

0грн

Подробно
img
Продам/обміняю Apogee duet 2 звукова карта аудіоінтерфейс
2023-11-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Стрий
Продам/обміняю професійну звукову карту для iPad, iPhone, Mac в гарному стані зовні 8/10 працездатна 10/10 Обмін на карту типу presonus studio 26c

7200грн

Подробно
img
Обміняю гітари та музичне обладнання на Ваші пропозиції.
2023-12-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Городенка
Обміняю музичні інструменти і музичне обладнання на Ваші пропозиції Майстрова гітара 7000 грн Кейс 3800 грн Valencia VC204 3000 грн Fender CD-140SCE SUNBURST з кейсом 20000 грн Звукознімач Soundking An001 500 грн Framus strato 6 40000 грн Компресор CO-2 4000 грн Тюнер для гітари 200 грн

0грн

Подробно
img
Продам або обміняю TC HELICON VOICETONE T1
2024-01-09 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам або обміняю свою примочку TC HELICON VOICETONE T1 на будь-яку іншу з цієї ж серії. В робочому стані з блоком живлення та USB, все чудово працює. За додатковими подробицями звертайтесь.

5500грн

Подробно
img
Продам чи обміняю korg pa 1x pro elit професійна студія синтезатор
2024-03-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Хмельницький
Продам чи обміняю на дешевий інструмент.Або ваш варіант. Професійний інструмент клавіша синтезатор студія що не потребує реклами. Має всі плати розширення Мр 3 плеєр декодер вокальний процесор helicon та вокальний гармонайзер жорсткий диск вінчестер для зберігання фонограм. Професійний самограй який має можливість записувати та програвати фонограми всіх форматів. Можливість підключення мікрофона через клавішу та Встроєний вокальний процесор helicon надасть вашому голосу професійного звучання. Встроєний гармонайзер дотяне ваш вокал до точних нот та дасть можливість співати в декілька голосів одночасно. Співаш сам а включаєш два три чи чотири голосся одразу. В комплекті твердий чохол на колесах та книжки інструкція. Можу зробити більш фото та відео на вайбер. Всім здоров'я та миру.

29999грн

Подробно
img
Звукова карта,продам або обміняю
2024-03-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Андрієво-Іванівка
Продам, або обміняю звукову карту на мікшерський пульт,параметри карти в інтернеті.

2000грн

Подробно
img
Обміняю Telecaster Третякова не fender
2024-04-01 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
Обміняю Telecaster Третякова не fender Класний приємний телек, досить універсальний завдяки міні хамбакеру в бріджі і палісандровій накладці. Зроблений дуже якісно. Стан на 5-/4+ є сліди експлуатації, сколів і тріщин немає, лади в хорошому стані, майже не зношені, вони з нержавійки, майже вічні. На обмін розглядаю всі крім telecaster і stratocaster (маю ще один телек і страт) В пріорітеті форма les paul, prs, можна навіть arrow На обмін розглядаю гітари в ціновому діапазоні 600-800$ Не відправляю, обмін у Львові, або в Рівному Дека - вільха Гриф - клен/палісандр Кілки - fender locking tuners Бридж - корейський ноунейм Звукознімачі - нек - Dimarzio Mini-humbuker бридж - BB guitar lab custom shop Pearly Gates

24000грн

Подробно
img
Обміняю Електрогітару
2024-05-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Хуст
Обміняю Електрогітару Harley Benton ST-20HSS CA Standard Series на щось з 2 хамбакерами. Гітара як нова, має ручку тремоло, 2 ручки тону, 1 хамбакер та 2 сінгла. Якщо пропозиція цікава то можу доплати ~1000 грн

0грн

Подробно
img
ПРОДАМ Бас гітару Fender або ОБМІНЯЮ на акустику
2024-06-03 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам бас гітару Fender або обміняю на якісну класичну гітару Купував рік тому Стоїть без діла Відправка новою поштою або віддам в руки у Києві

8000грн

Подробно
img
обміняю електрогітару
2024-06-28 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
обміняю свою лес пол епіфон на іншу гітару такого ж рівня та якості. стан у гітари як у нової, пошкоджень нема, замінила струни та почистила гриф. за більш детальною інформацією пишіть сюди або в телеграм на номер 05******86.

0грн

Подробно
img
Комбік Kustom Siera 16 продам або обміняю на комбік для електрогітари
2024-06-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам комбік акустичний Kustom Siena 16 в гарному стані. Все працює без проблем, майже не користувалися ним. Продаю, бо змінив електроакустичну гітару на електро або обміняю на комбопідсилювач для електрогітари

2800грн

Подробно
img
Продам або обміняю фортепіано
2024-06-30 - Музыка и музыкальные инструменты- Жидичин
Продам або обміняю фортепіано. Характеристика: старий інструмент, розстрояний але звук має хороший, не дуже красивий вигляд. Ціна: 1500 грн-самовивіз. Обмін на якусь іншу річ пропозиції пишіть в особисті. Номер власників: 09******92- Коля 09******51- Михайло

1500грн

Подробно
img
Продам/обміняю Ibanez RG550 20th Anniversary 2007 Japan
2022-12-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Івано-Франківськ
Продам Ibanez RG550 20th Anniversary 2007 Japan. Стан майже New old stock!!! Лише кейс трішки має сліди використання на кутах, де зчісаний дермантин, оскільки він дуже тендітний. Зносу ладів немає, механіка і електроніка працюють бездоганно. Звук просто фантастичний і універсальний, можна грати все від блюзу до металу. Ця гітара унікальна і має колекційну цінність, їх було випущено всього 2000 гітар у 2007 році в трьох кольорах – жовтому, червоному і чорному. Колір цієї неоново-жовтий, дуже красивий, стильний і яскравий. Тому ціна на цю модель постійно зростає. Цю серію не слід плутати з більш дешевою серією Genesis. Це точне перевидання моделі 1987 року за винятком 5-ти кускового грифу. Але, на відміну від серії Genesis лише на цій моделі профіль грифа Original 1987 Wizard shape з титановими вставками KTS (!) і унікальні датчики V1, V2 і S1, які теж випускались на оригінальній RG550, а потім лише в 2007 році. Ну і відбір та якість дерева на таких моделях на вищому рівні, ніж на звичайних серійних. Специфікації за посиланням: ibanez.fandom.com/wiki/RG550MXX Відео, де сам Paul Gilbert демонструє цю модель: www.youtube.com/watch?v=EWLNPk2U1Io У комплекті сама гітара, стильний фірмовий кейс з логотипом 20th anniversary, ручка тремоло, нові, нерозпечатані фірмовий ремінь і комплект медіаторів з логотипом, набір ключів та книжечка до гітар Ibanez. Розгляну обмін на іншу електрогітару: цікавлять лес поли, страти і суперстрати Japan/USA. Ціна на обмін значно вища! Усі питання в приват. Ціна 1600$ за реальним курсом!

70000грн

Подробно
img
Ревербератор Ділей Процесор Alesis Midiverb II 2 Обмін
2022-12-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам або обміняю кращий у своїй групі версій процесор ефектів Ревер Alesis Midiverb II . Все працює справно, лягає в мікс чудово, крутилки крутяться, кнопочки нажимаються, echo лине гарними відлуннями. Обміни на планшет Microsoft Surface Pro 7 - i7 , 16gb RAM , 512gb HDD, Variax 600 , Roland Cube Street EX , Boss SY-1000 , Boss Cube Street II, двохпідвісний електровелосипед, вилку Fox 36, RockShox Lyric 29"- по домовленності з доплатами.. Також цікаві гітарні синтезатори Boss SY1000 , клавішні типу Korg PA-1Х, Yamaha PSR-3000, клавыатура або цифрове недороге пыаныно 88клавіш, двохпідвісний електровелосипед, або двохпідвісна рама, П'єзо МІДІ система для електрогітар типу Graphtech Ghost System acoustic preamp & Expander Hex GK MIDI with Gold Floyd Rose Piezo Sadles or Tremolo Bridge, Variax 600 White, дванадцятиструнна гітара акустична з вирізом під руку катевей, неодимові динаміки 10 та 12 дюймів, широкоформатний телевізор олед або монітор не менш ніж 42" зі співвідношенням сторін приблизно 2.2х1.

6000грн

Подробно
img
Гітарний-басовий каб 2х12" кабінет cab Sinmarc Обмін
2022-12-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам або обміняю Гітарний, басовий каб 2х12" (можна й 4х12" каб продати) 100 ватт RMS, 200 ватт Peak, з вінтажними динаміками чутливістю по 100дб кожен, тобто sensitivity каба 103дб . Гітарний саунд плотний та яскравий. Добре тримає баси у вінтажному розумінні басового саунду, але до сучасних вдалих бас моделей по викачці не дотягує, а у гітарному діапазоні повністю покриває потреби важких стилів гри, в понижених строях, октавами вниз, й годиться також і для баритон гітар. По саунду: вверху яскравий, як Celestion Blue, внизу, як Electrovoice EVM-12L, середина гучністю, як Vintage 30, тільки без ріжучого вухо горбу, й не втрачає низів на піках - ну що казати- то слухати треба. Є можливість укомплектувати іншими динами - наприклад також вінтажними м'якими Rola, або пружними Dynacord, які теж днем з вогнем не знадеш, бо олжи порозхватали давно й не продають ніяк. Ціна 300$ у класичній комплектації, з дінакордами -600$, з Rola -400$. Маю каби також 4х12" та басові різні. Обміни на планшет з процом 11го покоління 16ram, 512ssd по типу Microsoft Surface 8 Pro, синтезатор, цифрове піаніно 76-88 клавіш, Graphtech Ghost FloydRose Gold with piezo midi expanded . - з моєю, або Вашою доплатою за домовленістю.

12345грн

Подробно
img
Обміняю або продам піаніно 1962г.Обменяю или продам пианино 1962г.
2022-12-04 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам пианино , по паспорту 1962года. Купили квартиру уже пианино стояно- нам не нужно... Обмен варианты пишите-звоните. Продажа цену пишите. САМОВЫВОЗ С КИЕВА раён "ВИНОГРАДАРЬ" или как хотите так и заберайте его с квартиры....хоть с окна выкиньте. Это ваши проблемы как его вывезти. Номера : +38********78 +38********91

0грн

Подробно
img
Гітара шестиструнна
2022-12-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Антонівка
Гітара Maxtone WGC 400N/TBK.Гриф установлений з донора.Струни здебільшого зв'язані між собою.Продам, або обміняю на щось цікавеньке.Контактні номери телефону +38********54 та +38********55

600грн

Подробно
img
Pioneer ddj xp 2
2022-12-13 - Музыка и музыкальные инструменты- Петропавлівська Борщагівка
Продам, круту примочку, піонер хр2. В користуванні був до 4міс. Все в ідеалі. Все є, ключі, коробка, кабель. Також по факту ця примочка явояєтся ключем і для Рекордбокс 6. Краще пишіть) Продам або обміняю на мак бук про Продаж або олх доставка, або можемо зустрітись в Києві. П.с. чому продаю? З настанням війни знизилась концертна діяльність, а пасочка лежить сумує...

16000грн

Подробно
img
Продам обміняю педалборд
2022-12-18 - Музыка и музыкальные инструменты- Клевань
продам педалборд в хорошому стані привезений із США провірити можна у мене дома на обмін цікавить гітара форми ягуар джазмастер або гітарний гармонайзер можлива доплата розгляну різні пропозиції Можлива відправка новою поштою

4500грн

Подробно
img
Скрипка 3/4 обмін, продаж
2022-12-25 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
Продам скрипку 3/4 реставрована майстром. З скрипкою в комплекті: футляр, смичок, каніфоль, машинки, глушилка, два комплекти струн, додатковий волос для смичка, два комплекти кілків, підборідник та інше. Обміняю на музичні інструменти. Можливий обмін на гітару. У Львові можна підїхати подивитись на скрипку. При потребі скину відео звучання. Дзвоніть, відповім на всі запитання. Дивіться інші оголошення.

6800грн

Подробно
img
Yamaha MFC10 MIDI фут контролер SysEx PC CC акорди ноти з педалі Обмін
2023-01-01 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам або обміняю ножной полный миди контроллер MFC10 з бортовою педаллю експресії та чотирма додатковими роз'ємами для зовнішніх контрол чи експрс або вольюм педалей, однокнопочный футсвитч, настраиваемый на разные функции в приборе, міді вхід та міді вихід, вхід духових контролерів, брайт та інших, Вміє окрім стандартних PC CC MMC System Exclusive програмуватися на багато інших команд, чого не вміють усілякі Behrsnger , Melo та інші контролери. также опционально можно добавить беспроводной MIDI - WIDI приёмник-передатчик двух пар или 1к4 THRU полых раздач без задержек поставить , чтоб BLE блютуз МИДИ гонять , если проводами неудобно, или Ваш Korg Microkey не имеет обчных разъёмов, или миди хост по кабелю добавить, плюс могу опционально родной для всех ямах топовый ножной полный контроллер MIDI Controller Yamaha MFC10 дополнительно предложить, кому важна параллельная занятость и одновременное управление и руками и ногами. Через додаткові опціональні адаптери можливо багато: Любое подключение- блютуз или юсб со всеми блютузами 4.0 , 5.0 , планшетами и компьютерами, а также дополнительно беспроводным блютузом этого Корга с любыми старыми железками на разъёмах MIDI DIN5 при помощи маленьких штеккеров CME WIDI Master, как автоматически, так и вручную с нужными именно Вам конфигурациями! Питаются от разъёма миди без надобности во внешнем питании. С iOS и macOS через встроенный BLE MIDI. С Windows 10 через драйверы Korg BLE MIDI. Либо, если Вы старой закалки и воздух Вам не по душе, а обычный USB A кабель некуда воткнуть, то Kenton USB MIDI Port или подобные Class Compliant конвертеры от USB Type B к старым DIN5 MIDI IN и DIN5 MIDI OUT примчатся Вам на помощь! Напольный полноценный MIDI Controller Yamaha MFC10 с бортовой переназначаемой педалью экспрессии/громкости/питч и прочее, кучей переназначаемых кнопок , банков, оперативным переключением например между полным блоком секций (интро, главных тем, всбивок, их вариаций и концовок) и блоком ножных нот или контрол/программ чендж, и других возможностей и подключений добавочных внешних разного типа педалей и духового контроллера. MIDI кабели и кабели дополнительных соединений. В полноценном расширенном комплекте такого полновесного всерасширенного набора цена примерно в два раза дороже. Меняю - Возможны обмены с доплатами или без по договорённости. Интересны на обмен планшет з процом 11го або 12го покоління i7, i9 , 16ram 512ssd Win 10/11, самограй Korg PA1X, Pro, Elite, Yamaha PSR-3000, LED телевизор 42" и больше, широкоформатный монитор sips, oled, акустические 6ти и 12ти струнки катевей- с вырезом под грифом, кленовые, кедр, болотный ясень, или комбинации, двухподвесные велосипеды обычные или электро, автомобили, Roland Cube Street EX, Boss SY-1000, Korg Kronos 2 88, акриловые прозрачные и светящиеся электрогитары для шоу, клавиши самограи с микрофонным входом и вокальным гармонайзером на борту, midi клавиатура 88 клавиш, миди пэдовые барабаны типа Alesis ControlPad или подобные, блютуз стерео бумбокс из самых мощных на батарейках или поддерживающие аккумы, напольные MIDI контроллеры типа Gordius , Keith McMillen SoftStep 2, 12Step, пьезобриджи и пьезоэлектроники для электрогитар -можно с миди системами в комплекте, неодимовые динамики, педали экспрессии и громкости roland , boss, peavey - EV5, FV50, FV60 , BeatBuddy Drum Mashine, микшер Soundcraft Nano M08 Bt , 12FX, 8FX , Roland Edirol M-10DX , Allen Heath QS6, QS8, компактные звуковухи для ios & win10 типа apogee duet2, 3, kvartet, symphony, iconnect audio 4+, 4c, tc helicon go twin, проц-синт boss sy1000, iPad pro 2020 (есть для обратки идеальный Air 2 128gb 4g), microsoft surface 7 -i7, 16gb ram 256-512gb ssd и т.п.

8888грн

Подробно
img
Обміняю або продам бас гітару
2023-01-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
Стан трохи релік, але це тільки додає шарму. Лади живі, грати зручно. Мастерова, проте хто і з чого зробив незрозуміло, але звучить дуже круто, особливо на бриджовому датчику. В комплект дам нові 1 та 2 струну. Цікавить обмін на короткомензурний бас. Якщо на продаж, то ціна 5300

0грн

Подробно
img
Продам лазер фирмений або обміняю на ваші пропозиції
2023-01-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
Продам дискотечний Лазер K500+ Має 10 режимів програм вихід dmx і режим від звуку настойкою чутливості Цікавить обмін міді клавіатура, мікрофон активна колонка або ваші пропозиціїї Ціна нового на 12 757 гр купляв набагато дорожче https://wellmex.com.ua/ua/p1230057585-lazer-big-k500.html Відео k 500+ https://youtu.be/pjDMADChGxk +38********71

5799грн

Подробно
img
Продам/обміняю басовий хамбакер Aguilar AG4M
2023-01-13 - Музыка и музыкальные инструменты- Полтава
Продам крутий басовий хамбакер форм-фактору Music Man - Aguilar AG4M. Made in USA, відповідно. Магніти - alnico V, смачний, соковитий і артикульований саунд, з відмінним балансом між струнами, за що і люблять датчики від цього бренду. Виробник випускає цей звукознімач у паралельному підключенні, але, якщо є розуміння і навички - можна розпаяти і серію, і відсічку однієї катушки. Я був приємно здивований його характером і ', бо мав до цього пару сетів від Aguilar, і вони були дуже круті, але дещо "стерильні" у звучанні, як на мене. Тут саунд з вайбом, характером і можна хоч в джаз, хоч в мітолл. Стан - гарний. Ціна - 4500 грн. Обмін можливий на PJ сет басових . ' у повідомлення.

4500грн

Подробно
img
Гітара акустична sigma dm-st
2023-01-13 - Музыка и музыкальные инструменты- Дубляни
Sigma DM ST+ акустична гітара. У відмінному стані. Продам або обміняю на гітару в такому ж стані sigma OM або класичну. Тільки Львів і обл. З рук в руки без відправки.

9500грн

Подробно
img
SOUND CRAFT Conrad professional sound mixer SA-2020
2023-01-14 - Музыка и музыкальные инструменты- Луцьк
Продам, або обміняю професійний DJ мікшерний пульт привезений з Англії SOUND CRAFT Conrad professional sound mixer SA-2020. Стан як зовнішній так робочий дуже хороший, в Україні невикористовувався. Відсутні три ручки на мікрофонних регуляторах, що на роботу ніяким чином не впливає. Усі характеристики можна знайти Інтернеті. На обмін ціна вища.

6500грн

Подробно
img
Комплект медиаторов из 5 шт.
2023-01-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Дніпро
Медіатори підійдуть для електрогітари, акустичної, класичної гітари. У ціну входить комплект із 5 штук. Зроблені із міцного пластику, не ламаються, стійкі до стирання. Прослужать дуже довго. Медиаторы подойдут для электрогитары, акустической, классической гитары. В цену входит комплект из 5 штук. Сделаны из прочного пластика, не ломаются, устойчивы к истиранию. Прослужат очень долго. Обміняю на старі, не догорілі або поламані свічки, парафін чи віск Тестувалися на інструментах Gibson, Ibanez, Yamaha, FENDER, Alice, Dunlop, Хороші відгуки від Metallica, Slipknot, Linkin Park, Slayer. Смотрите другие мои объявления - медиаторы украинские для акустической гитары, электрогитары, классической электро Дивіться інші мої оголошення - українські медіатори для акустичної гітари, електрогітари, класичної електро

50грн

Подробно
img
Дим машина Martin Magnum 950
2023-01-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Хомутець
Продам дим машину Martin Magnum 950. Майже нова. Працювала до 10 раз. В комплекті оригінальна рідина. Або обміняю на клавішу або міді клавішу

4500грн

Подробно
img
Продам гітару Cort
2023-01-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Борохів
Продам гітару Cort,в гарному стані з підставкою,новим ремнем.Купували в 2017 році, на ній граю,розіграна,добре звучить,тюнер робочий і вихід на посилювач.Ціна 5000 гривень,або обміняю на робочого баяна.Не пересилаю.

5000грн

Подробно