img
Укулеле (гавайська гитара) keladzo 1840 + подарок, свтелоголубая
2024-04-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Суми
Новые Цена указана за укулеле+струна+медиатор. Тряпочка из микрофибры + 45 грн чехол +85 грн Отправка в день заказа! Абсолютно новые. Почтовые услуги платит получатель. Модель: keladzo 1840 Материал корпуса: Американская липа Материал грифовой накладки: Липа Материал грифа: Липа Материал задней/боковой стенки: Липа Струны: Нейлон Размеры: 53см*17,5см*5,5см Тип: 21 дюймов укулеле, Сопрано Укулеле HM100-GB является полноценным музыкальным инструментом, на котором нравится играть как детям и начинающим музыкантам, так и профессионалам Так же у нас есть: Укулеле Музыкальный инструмент Струнные инструменты Гавайская гитара Мини-гитара Укулеле для начинающих Профессиональное укулеле Укулеле с деревянным корпусом Электроуклеле Укулеле с высоким качеством звука Укулеле из различных материалов Укулеле с различным количеством струн Укулеле различных размеров (концертное, сопрано, тенор) Аксессуары для укулеле (струны, чехлы, подставки) Укулеле с декоративным оформлением Укулеле с низким бюджетом Укулеле с доставкой Укулеле в подарок Укулеле для детей Укулеле с возможностью настройки Укулеле Музичний інструмент Струнні інструменти Гавайська гітара Міні-гітара Укулеле для початківців Професійне укулеле Укулеле з дерев'яним корпусом Електроуклелеле Укулеле з високою якістю звуку Укулеле з різних матеріалів Укулеле з різною кількістю струн Укулеле різних розмірів (концертне, сопрано, тенор) Аксесуари для укулеле (струни, чохли, підставки) Укулеле з декоративним оформленням Укулеле з низьким бюджетом Укулеле з доставкою Укулеле в подарунок Укулеле для дітей Укулеле з можливістю налаштування

599грн

Подробно
img
Укулеле Сопрано (гавайская гитара) APELILA (полный комплект) -13%
2022-12-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Миколаїв
Скидка -13%. Полный комплект улулеле по отличной цене. Прежняя цена: 1550 грн. Вы экономите (200 грн). Новая укулеле (гавайская гитара) Apelila - великолепный гармоничный инструмент. Укулеле Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором легко и быстро научиться играть. Отличается качественным изготовлением и мягким мажорным звучанием. Струны на укулеле мягкие и не режут пальцы. На этом инструменте невозможно играть грустные композиции. За счет компактных размеров и небольшого веса, очень удобна в переносе и хранении. Оценить звучание данной укулеле можно на ютубе по запросу: "укулеле Apelila" Варианты цветов: Черный, Натуральный, Кофейный, Розовый, Голубой, Мятный, Санберст ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнное сопрано. Материал корпуса: Липа. Материал грифа: Клен. Колковая механика: Никелированная открытого типа. К-во струн и материал: 4 нейлоновые струны. Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенная укулеле сопрано Apelila. - Комплект струн Apelila (4 шт). - Чехол плотный водонепроницаемый для укулеле Apelila. - 2 наконечника на пальцы. - Медиатор. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобным вам способом за 1 день. ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА.

1349грн

Подробно
img
FLIGHT TUS40 Graffiti Укулеле Сопрано Акустика
2023-08-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Дніпро
Продам оригінальний укулеле. Комплект: - музичний інструмент - чохол - каподастр Стан ідеальний, без нюансів. Інформація про модель: Завдяки напівкруглій задній частині корпусу з ABS-пластика, FLIGHT TUS40 Graffiti дає більше звуку, ніж звичайне укулеле сопрано, так як відмінно резонує і яскравіше звучить. ABS-пластик менш схильний до кліматичних змін і перепадів вологості, які є згубними для дерев'яних укулеле. Резонуюча верхня дека з деревини липи має виразний звук і гладку текстуру. Вона також вбирає акварельні фарби, що дозволяє створювати незвичайні і неповторні візерунки, а значить, немає однакових укулеле і ваше укулеле буде єдиним і неповторним. Крім того, FLIGHT використовують спеціальну техніку нанесення кольору, щоб створити ще більше візерунків. Гриф і накладка на гриф укулеле FLIGHT TUS40 Graffiti виконані з ABS-пластика, це ідеальне рішення для початківців. ABS стійкий до кліматичних змін. Тому з укулеле серії Travel у вас ніколи не виникне проблем з викривленням грифа або виступом порожків. Поверхня грифа імітує фактуру і структуру дерева, додаючи приємних відчуттів під час гри. Нульовий лад укупі з особливим поріжком забезпечують ідеальну висоту струн і гарантію відмінного строю. Так як пластик стійкий до зміщення, у вас ніколи не виникне необхідності коригувати поріжок. Дизайн голови грифа – невід'ємний елемент укулеле FLIGHT. Голова грифа TUS40 Graffiti зроблена з липи відповідно до верхньої деки. Всі укулеле FLIGHT мають ретельно продуману голову грифа з кілками відкритого типу, які відмінно тримають стрій.

2299грн

Подробно
img
Укулеле сопрано(гавайская гитара) APELILA (Полный комплект) Скидка-13%
2022-12-07 - Музыка и музыкальные инструменты- Дніпро
Скидка -13%. Полный комплект укулелеиста по отличной цене. Прежняя цена 1550 грн (Вы экономите: 200 грн) Новое укулеле (гавайская гитара) Apelila - превосходный и гармоничный инструмент. Укулеле Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть. Отличается качественной сборкой и мягким мажорным звучанием. Струны мягкие и не режут пальцы, что дает возможность быстро научиться играть на укулеле. Укулеле Apelila идеальное сочетание цена/качество/комплектация. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнная Сопрано. Материал корпуса: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: никелированная открытого типа. К-во струн и материал: 4 нейлоновые струны. Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila. - Комплект оригинальных струн Apelila. - Чехол водонепроницаемый для укулеле. - Медиатор. - 2 наконечника на пальцы. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобными для вас перевозчиками ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА.

1349грн

Подробно
img
Продам укулеле Parksons UK24Z (гавайська гітара)
2023-08-30 - Музыка и музыкальные инструменты- Рівне
Продам укулеле. Чудовий варіант для початківців, м'які нейлонові струни, насичене звучання. Стан ідеальний, як нова. Більше опису укулеле нижче. В подарунок чохол. Ціна в магазині 2700грн. Причина продажу - термінова покупка гітари, тому і віддаю дешевше. Укулеле виготовляється за найсуворішими законами гітарної справи з використанням сучасних технологій. Інструмент лише виглядає маленьким та милим, але в нього колосальний музичний потенціал. Так, укулеле - дуже цікавий інструмент, його простіше освоїти, ніж багато інших струнних, але при цьому діапазон можливостей укулеле дуже великий. Можна грати улюблену музику де завгодно, тішити себе та оточуючих. Характеристики: Верхня дека - Цілісна ялина Гриф - Червоне дерево Накладка грифа - Палісандр Брідж - Палісандр Корпус - Зебрано Механіка - Литі хромовані колки Колір - Натуральний Чотириструнна укулеле Parksons UK24Z (гавайська гітара) по забарвленню нагадує зебру, але не через фарбу, а через деревину (зебрано), що робить інструмент справді цікавим і привабливим. UK24Z доступне укулеле як для музикантів-початківців, так і просто ентузіастів, які хочуть ознайомитися і пограти на укулеле.

1400грн

Подробно
img
Укулеле сопрано(гавайская гитара) APELILA (Полный комплект) Скидка-15%
2023-11-15 - Музыка и музыкальные инструменты- Дніпро
Скидка -15%. Полный комплект укулелеиста по отличной цене. Прежняя цена 1550 грн (Вы экономите: 250 грн) Новое укулеле (гавайская гитара) Apelila - превосходный и гармоничный инструмент. Укулеле Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть. Отличается качественной сборкой и мягким мажорным звучанием. Струны мягкие и не режут пальцы, что дает возможность быстро научиться играть на укулеле. Укулеле Apelila идеальное сочетание цена/качество/комплектация. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнная Сопрано. Материал корпуса: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: никелированная открытого типа. К-во струн и материал: 4 нейлоновые струны. Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila. - Комплект оригинальных струн Apelila. - Чехол водонепроницаемый для укулеле. - Медиатор. - 2 наконечника на пальцы. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобными для вас перевозчиками ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА.

1299грн

Подробно
img
Укулеле Lag TIKI UKU TKU8C Концерт + чохол, тюнер-метроном та медіатор
2024-05-25 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Укулеле Lag TIKI UKU TKU8C типу "концерт" в комплекті з фірмовим чохлом. Встановлені струни Аquila. У подарунок - електронний тюнер-метроном Yonika MT-55 та медіатор D'Andrea!!! Повний комплект для музиканта! Виготовлений із деревини сапелє та темного горіха. Має якісний та насичений звук. Інструмент майже не був у користуванні, стан нового! Оригінальна упаковка. Жодних подряпин чи інших дефектів. Опис: Верхня дека, нижня дека і обичайки з ламінованого сапелє з відкритими порами, надає звуку інструменту прекрасну збалансованість і забарвлення. Гриф також з сапеле, 14 ладів (нікель). Мензура 377 мм. Накладка грифа і бридж з темного горіха. Поріжки чорні, верхній 34 мм і нижній 53 мм. Покриття - сатин. Механіка чорна, матова. Рівень інструмента – напівпрофесійний. Слушний вибір як для початку навчання на цьому інструменті, так і для професіоналів. Укулеле (гавайська гітара) - це дрібний струнний інструмент, який має неповторний звук та стильний дизайн. Цей інструмент є незамінним для тих, хто любить музику та шукає чогось нового та незвичайного. Укулеле часто використовується у гавайській музиці, але його можна почути в різних жанрах, від популярної музики до року та блюзу. Одна з основних особливостей укулеле - це його розмір та форма. Інструмент зазвичай має чотири струни, але може мати і більше. Він зазвичай виготовляється з дерева та має корпус в формі півмісяця. Незважаючи на свій невеликий розмір, укулеле Lag TIKI UKU має дуже потужний звук, який може додати неповторний колір до будь-якого музичного виконання. Інший важливий аспект укулеле - це його легкість та зручність в грі. Інструмент легко підходить для початківців, оскільки він має малу кількість струн та просту техніку гри. Це дозволяє вчитися грати на укулеле без особливих навичок та витрат на дороге обладнання. Укулеле також дуже зручне для тих, хто подорожує, оскільки його можна легко зберігати та переносити.

3300грн

Подробно
img
Звукосниматель для укулеле со встроенными эффектами x2 double U0 (uo)
2024-06-28 - Музыка и музыкальные инструменты- Вінниця
Продам звукосниматель для укулеле x2 double U0 (uo) Используйте свою укулеле на полную! Попробуйте звукосниматель для укулеле X2 Double U0 (uo), который добавит эффектности звучания! X2 double uo (u0) - звукосниматель для укулеле по доступной цене в Украине - подходит для большинства инструментов со стандартным отверстием. Встроенные эффекты: реверберация, дилей (задержка) и хорус. Аккумулятор - в комплекте! -- Продам звукознімач для укулеле із вбудованими ефектами x2 double U0 (uo) Використовуйте свою укулеле на повну! Спробуйте звукознімач на укулеле X2 Double U0 (uo), який додасть ефектності звучання! X2 double uo (u0) – звукознімач для укулеле за доступною ціною в Україні – підходить для більшості інструментів зі стандартним отвором. Вбудовані ефекти: реверберація, ділей (затримка) та хорус. Акумулятор - у комплекті!

4650грн

Подробно
img
Укулеле концертное (23 дюйма) Apelila (полный комплект) Скидка -15%
2022-12-12 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Новое концертное укулеле (гавайская гитара) Apelila - очень яркий инструмент, сделанный из дорогого дерева сапеле, имеющий богатое звонкое звучание, наполненное теплыми тонами и глубиной звука. Укулеле изготовлено по современным технологиям просушки дерева и усиления грифа. В подарок получаете полный комплект всех необходимых аксессуаров, для комфортной игры и расширения возможностей музыканта. Концертное укулеле Apelila - лучший вариант по соотношению цена/качество, которое подарит вам теплые эмоции и станет для вас настоящим другом. Доступно в 3-х цветах: Натуральный, Черный, Синий. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: концертное. Материал корпуса: сапеле. Материал грифа: сапеле. Накладка на гриф: палисандр. Колковая механика: никелированная закрытого типа. К-во струн и материал: 4 нейлоновые струны. К-во ладов: 18 Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 62 x 20,6 x 6,6 см (23 дюйма) В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле концертное Apelila. - Чехол водонепроницаемый для укулеле. - Электронный хроматический тюнер. - Комплект струн. - Ремень. - Аппликатура нот на гриф. - 2 Наконечника на пальцы. - Медиатор. ОПЛАТА: Оплата осуществляется при получении товара либо на карту. Отправляем по всей Украине без предоплат, наложенным платежом, оплачиваете при получении. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины перевозчиками: Новая Почта, Justin, Гюнсел. ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА.

2650грн

Подробно
img
Укулеле сопрано(гавайская гитара) APELILA (Чехол+Струны+Медиатор) -13%
2022-12-15 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Скидка -13%. Полный комплект по отличной цене. Прежняя цена 1550 грн (Вы экономите: 200 грн) Наш интернет-магазин: z-music.com.ua Новое укулеле (гавайская гитара) Apelila - превосходный и гармоничный инструмент. Укулеле Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть. Отличается качественной сборкой и мягким мажорным звучанием. Укулеле Apelila зарядит вас бодростью и оптимизмом. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Мятный, Розовый, Голубой, Санберст. Больше живых фото запрашивайте на Вайбер: +38********99. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: сопрано. Материал корпуса: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: никелированная открытого типа. К-во струн и материал: 4 нейлоновые струны. Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila. - Комплект струн Apelila (4 шт). - Чехол плотный водонепроницаемый для укулеле. - Медиатор. - 2 наконечника на пальцы. ОПЛАТА: Оплата осуществляется при получении товара (наложенный платеж) либо на карту, как вам удобно. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины перевозчиками: Новая Почта, Justin. ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА.

1349грн

Подробно
img
Укулеле сопрано (гавайская гитара) APELILA (Полный Набор). Скидка -13%
2023-01-06 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Скидка -13%. Полный набор укулелеиста по отличной цене. Прежняя цена: 1550 грн (Вы экономите: 200 грн) Новое укулеле (гавайская гитара) Apelila - великолепный гармоничный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть. Укулеле Apelila отличается качественной сборкой и мягким мажорным звучанием. Классическая колковая механика надежно держит строй. В комплекте есть все, что нужно для комфортной игры. Укулеле сопрано Apelila - это инструмент, который не оставит вас равнодушным своим прекрасным звучанием. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнная Сопрано. Материал корпуса: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: никелированная открытого типа. К-во струн и материал: 4 нейлоновые струны. Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila. - Комплект оригинальных струн Apelila. - Чехол водонепроницаемый для укулеле. - Медиатор. - 2 наконечника на пальцы. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобными для вас перевозчиками ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА

1349грн

Подробно
img
! НАЙНИЖЧА ЦІНА!!! Нові укулеле сопрано. Новые укулеле.
2023-05-19 - Музыка и музыкальные инструменты- Суми
Унікальне пропозиція: Нові, високоякісні укулеле сопрано за неймовірно низькою ціною! Подивіться, що ми маємо для вас - абсолютно нові укулеле, завжди в наявності! Це повноцінні дорослі інструменти, виготовлені з якісного дерева і оснащені міцними металевими колками. Вони легко налаштовуються і довго зберігають стабільний звук. Наші укулеле - ідеальний вибір для початківців. Вони з натурального дерева без покриття, на яке можна нанести фарбою за власним бажанням. Зробіть свій інструмент унікальним! Щоб ви мали повне уявлення про звучання цих укулеле, ми готові надіслати вам відео, на якому ви почуєте їх гарний звук. Ці укулеле мають розмір сопрано (21 дюйм або 53 см) і 12 ладів. Вони виготовлені з дерева (липа) і оснащені нейлоновими струнами. Краса цих інструментів полягає в їх натуральному дизайні - дерев'яне покриття без фарби і лаку. Не упустіть шанс придбати ці унікальні укулеле за вигідною ціною. Ми доставимо їх по всій Україні зручною Новою поштою, УкрПоштою або OLX доставкою. Перейдіть до дії вже зараз і зробіть свою музичну мрію реальністю!

629грн

Подробно
img
Укулеле сопрано (гавайская гитара) APELILA (Полный Набор). Скидка -15%
2023-10-04 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Скидка -15%. Полный набор укулелеиста по отличной цене. Прежняя цена: 1550 грн (Вы экономите: 250 грн) Новое укулеле (гавайская гитара) Apelila - великолепный гармоничный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть. Укулеле Apelila отличается качественной сборкой и мягким мажорным звучанием. Классическая колковая механика надежно держит строй. В комплекте есть все, что нужно для комфортной игры. Укулеле сопрано Apelila - это инструмент, который не оставит вас равнодушным своим прекрасным звучанием. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнная Сопрано. Материал корпуса: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: никелированная открытого типа. К-во струн и материал: 4 нейлоновые струны. Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila. - Комплект оригинальных струн Apelila. - Чехол водонепроницаемый для укулеле. - Медиатор. - 2 наконечника на пальцы. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобными для вас перевозчиками ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА

1299грн

Подробно
img
!!!АКЦІЯ!!! Нові укулеле чорного кольору сопрано, Ukulele 21 черная
2023-12-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Черкаси
!!!АКЦІЯ ДО НОВОГО РОКУ 699грн.!!! ВІДПРАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ Пропонуємо укулеле чорного кольору, нові, в наявності 20 штук. Укулеле це повноцінний справжній інструмент, усі укулеле що ми продаємо виготовлені повністю з дерева, мають міцні металеві колки, легко налаштовуються та гарно тримають стрій. Можемо надіслати відео зі звучанням саме цієї моделі, послухати можна на YouTube за посиланням https://youtu.be/oOwQ_4fQ5Nw Найкраще підходить для початківців і тих хто хоче відчути що таке укулеле, наші укулеле це найкраща якість за свої гроші у бюджетному класі інструментів, усі укулеле перевіряються перед відправкою, у нас ніколи не буває царапин та сколів фарби, нажаль у інших виробників дешевих укулеле це зустрічається постійно. Характеристики: Розмір: Сопрано (21 дюйм) Матеріал: Дерево (липа) Струни: Нейлонові Кількість ладів: 12 Колір: Чорний матовий Виробник: Китай Ціна: 799грн. (Акція 699) Відправка по Україні Олх доставкою або Новою поштою.

699грн

Подробно
img
Укулеле концертне (24 дюймів) Deviser UK24-65 + чохол
2024-04-23 - Музыка и музыкальные инструменты- Варва
Укулеле концертне (24 дюймів) Deviser UK24-65 Нове концертне укулеле(гавайська гітара) японського бренду Deviser, модель UK24-65. 1. Корпус даної укулеле виконаний повністю з забрано, що надає укулеле оригінальності у зовнішньому вигляді і хороше якісне звучання. 2. Гриф концертної укулеле Deviser UK24-65 зроблений з сапелі, а накладка з дуже міцною і зносостійкою деревини - палісандра. Також на грифі є мітки на ладах, для комфортної гри. 3. За налаштування укулеле відповідає нікельована лита кілкова механіка, яка відрізняється надійністю і довгим терміном експлуатації. 4. Також на корпусі укулеле Deviser UK24-65 встановлені дві хромовані ґудзички для ременя, який дозволяє з комфортом грати стоячи. Характеристики: Колір: Натуральний Розмір: Концертне (24 дюймів) Верхня дека: Зебрано Нижня дека: Зебрано Обичайка: Забрано Гриф: Сапале Накладка на гриф: Палісандр Брідж: Палісандр Механіка: Лита нікельована К-ть струн: 4 К-сть ладів: 18 Матеріал струн: Нейлон Чохол в комплекті

1900грн

Подробно
img
АКЦІЯ укулеле + подарунок чохол. Натуральне дерево. Швидка відправка
2024-06-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Суми
Можна замовити без чохла дешевше. Шукаєте ідеальне укулеле для початківців? Наші укулеле виготовлені з високоякісного натурального дерева липи, без лаку, що дозволяє вам розфарбувати їх за своїм бажанням. Це чудовий вибір для тих, хто хоче створити унікальний музичний інструмент! Можна не фарбувати=) Особливості наших укулеле: Натуральне дерево липа: Екологічно чистий матеріал, що забезпечує чудовий звук і довговічність. Без лаку: Ідеально для розфарбовування та персоналізації вашого інструменту. Комплект: У комплекті В ПОДАРУНОК йде чохол, що забезпечує зручне та безпечне транспортування укулеле. Розмір сопрано: 21 дюйм або 53 см – найкращий вибір для початківців. 12 ладів: Зручне навчання та гра на інструменті. Переваги: ЧОХОЛ В ПОДАРУНОК. Найнижча ціна на ринку: Ми пропонуємо найкращу ціну на наші укулеле. Ідеально для навчання: Легкі та зручні для гри, чудово підходять для початківців. Замовляйте зараз! Не пропустіть свій шанс придбати чудове укулеле за вигідною ціною. Натискайте на кнопку "Замовити" і отримайте свій інструмент разом із чохлом вже сьогодні! Приєднуйтесь до нашої музичної спільноти та почніть свою музичну подорож з нашими укулеле з натурального дерева липа!

569грн

Подробно
img
Нові укулеле сопрано START STAR, Гарантія + медіатор + струна, Ukulele
2024-06-21 - Музыка и музыкальные инструменты- Черкаси
Нові укулеле фірми START STAR, модель ST- 21, натуральне дерево без фарби та лаку, доставка по Україні без передоплати та гарантія. Укулеле START STAR створені спеціально для початківців, найпопулярніший стандартний розмір - сопрано (21 дюйм). Укулеле проста у використанні, легко налаштовується, гарно тримає стрій, зручно лежить у руках, має чистий та приємний звук без сторонніх шумів. В комплекті запасна струна та медіатор щоб ви могли одразу насолоджуватись грою не думаючи про додаткові покупки. На укулеле STAR STAR ST-21 встановлені зйомні верхній та нижній поріжки, що дає можливість підлаштовувати висоту струн над накладкою грифа, чим нижче струни тим легше їх притискати, підлаштовується шляхом підпилу поріжків на наждачному папері, ця процедура не вимагає спеціальних навиків, ви можете зробити її самостійно, по телефону підкажемо. Можемо надіслати відео зі звучанням саме цієї моделі, щоб ви могли переконатись якості звуку. Комплектація: - Укулеле повністю готова до гри. - Медіатор. - Запасна струна. - Інструкція Українською мовою. - Укулеле доставляється в заводській коробці, сам інструмент в мішечку зі спіненого поліпропілену що захищає його від пошкоджень. Характеристики: - Виробник: START STAR - Модель: ST-21 - Розмір: Сопрано 21 дюйм (53 см.) - Матеріал: Дерево (Липа) - Струни: Нейлонові - Кількість ладів: 12 - Колір: Натуральне дерево (без фарби та лаку) - Кілки: Металеві - Ціна 699грн. Гарантія на укулеле 30 днів з дня отримання. Доставка по Україні накладним платежем без передоплати або Olx доставка.

699грн

Подробно
img
Укулеле START STAR гарантія + медіатор + струна, сопрано, ukulele.
2024-07-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Черкаси
Нові укулеле фірми START STAR, модель ST- 21, натуральне дерево, чорний матовий колір, доставка по Україні без передоплати та гарантія. Укулеле START STAR створені спеціально для початківців, найпопулярніший стандартний розмір - сопрано (21 дюйм). Укулеле проста у використанні, легко налаштовується, гарно тримає стрій, зручно лежить у руках, має чистий та приємний звук без сторонніх шумів. В комплекті запасна струна та медіатор щоб ви могли одразу насолоджуватись грою не думаючи про додаткові покупки. На укулеле STAR STAR ST-21 встановлені зйомні верхній та нижній поріжки, що дає можливість підлаштовувати висоту струн над накладкою грифа, чим нижче струни тим легше їх притискати, підлаштовується шляхом підпилу поріжків на наждачному папері, ця процедура не вимагає спеціальних навиків, ви можете зробити її самостійно, по телефону підкажемо. Можемо надіслати відео зі звучанням саме цієї моделі, щоб ви могли переконатись якості звуку. Комплектація: - Укулеле повністю готова до гри. - Медіатор. - Запасна струна. - Інструкція Українською мовою. - Укулеле доставляється в заводській коробці, сам інструмент в мішечку зі спіненого поліпропілену що захищає його від пошкоджень. Характеристики: - Виробник: START STAR - Модель: ST-21 - Розмір: Сопрано 21 дюйм (53 см.) - Матеріал: Дерево (Липа) - Струни: Нейлонові - Кількість ладів: 12 - Колір: Чорний матовий - Кілки: Металеві - Ціна 750грн. Гарантія на укулеле 30 днів з дня отримання. Доставка по Україні накладним платежем без передоплати або Olx доставка

750грн

Подробно
img
Укулеле сопрано(гавайская гитара) APELILA. Скидка: -19%
2022-12-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Вінниця
Cкидка -19%. Прежняя цена: 1300 грн (Вы экономите: 250 грн) Новое укулеле сопрано (гавайская гитара) Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть. Отличается качественной сборкой и мягким мажорным звучанием. Метки на грифе позволяют с удобством зажимать аккорды. За счет компактного размера идеально подходит как для взрослых так и для детей. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнное сопрано. Верхняя дека: липа. Нижняя дека: липа. Обечайка: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: классическая открытого типа. К-во струн: 4 Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см ЕСТЬ ВОЗМОЖНОСТЬ КУПИТЬ ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКТ ЗА 1349 ГРН. В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila - Комплект струн(4 шт) - Чехол водонепроницаемый для укулеле - Ремень для укулеле - Медиатор. ОПЛАТА: Оплата осуществляется при получении товара (наложенный платеж) либо на карту, как вам удобно. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины перевозчиками: Новая Почта, Justin. Доставка к вам 1-2 дня. ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА.

1049грн

Подробно
img
Укулеле сопрано (гавайська гітара) APELILA (Комплект). Знижка -13%
2022-12-05 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
Знижка -13%. Повний комплект за відмінною ціною. Колишня ціна 1550 грн (Ви економите: 200 грн) Нова укулеле (гавайська гітара) Apelila - чудовий і гармонійний інструмент. Укулеле Apelila - повноцінний музичний інструмент, на якому дуже легко і швидко навчитися грати. Відрізняється якісною збіркою і м'яким мажорних звучанням. Струни цієї гітари досить м'які і не ріжуть пальці. На цьому інструменті неможливо грати сумні композиції. Укулеле Apelila зарядить вас бадьорістю і оптимізмом. За рахунок компактних розмірів і невеликої ваги, дуже зручна в перенесенні і зберіганні. Варіанти кольорів: Чорний, Натуральний, Кавовий, Рожевий, Блакитний та М'ятний. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнна Сопрано. Матеріал корпусу: липа. Матеріал грифа: клен. Механіка: нікельована відкритого типу. К-ть струн і матеріал: 4 нейлонові струни. Габаритні розміри (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см В КОМПЛЕКТІ: - Налагоджена Укулеле Сопрано Apelila. - Комплект струн Apelila (4 шт). - Чохол водонепроникний для укулеле. - Медіатор. - 2 наконечника на пальці. ДОСТАВКА: 1. Самовивіз за адресою. 2.Відправляємо в будь-які регіони України. ВІДПРАВЛЯЄМО УКУЛЕЛЕВ ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ..

1349грн

Подробно
img
Укулеле сопрано(гавайская гитара) APELILA. -19%
2022-12-05 - Музыка и музыкальные инструменты- Запоріжжя
Cкидка -19%. Прежняя цена: 1300 грн (Вы экономите: 250 грн) Новое укулеле сопрано (гавайская гитара) Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть. Отличается качественной сборкой и мягким мажорным звучанием. Метки на грифе позволяют с удобством зажимать аккорды. За счет компактного размера идеально подходит как для взрослых так и для детей. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнное сопрано. Верхняя дека: липа. Нижняя дека: липа. Обечайка: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: классическая открытого типа. К-во струн: 4 Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см ЕСТЬ ВОЗМОЖНОСТЬ КУПИТЬ ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКТ ЗА 1349 ГРН. В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila - Комплект струн(4 шт) - Чехол водонепроницаемый для укулеле - Ремень для укулеле - Медиатор. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобными для вас перевозчиками ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА.

1049грн

Подробно
img
Укулеле Ohuhu , чехол , тюнер, струны к укулеле
2022-12-30 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Укулеле Ohuhu хорошо подходит для обучения игры на укулеле . В наборе чехол, укулеле , тюнер , струны , тряпочка для протирки и самаобучалка для игры на укулеле . Струны нейлон . Хорошо подходит для путешествий . Продаётся в связи с покупкой гитары . Играли на укулеле пару раз , трещин и царапин нету . Идеальный подарок для творческого человека

1999грн

Подробно
img
Укулеле сопрано Apelila (полный комплект) Скидка: -13%. Подарки!
2023-01-18 - Музыка и музыкальные инструменты- Житомир
АКЦИЯ!!! Скидка - 13%. Полный комплект укулелеиста по лучшей цене. Прежняя цена: 1550 грн (Экономите: 200 грн) Новое сопрано укулеле (гавайская гитара) Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть как детям так и взрослым. За счет компактных размеров, мягких струн и меток на грифе, процесс обучения максимально комфортный. Если вы хотите освоить укулеле, тогда этот комплект поможет вам максимально быстро прийти к результату. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: сопрано. Материал корпуса: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: классическая открытого типа. Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54175,5 см В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila. - Комплект оригинальных струн Apelila. - Чехол водонепроницаемый для укулеле Apelila. - Медиатор. - 2 наконечника на пальцы. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобными для вас перевозчиками ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА

1349грн

Подробно
img
Укулеле сопрано(гавайская гитара) APELILA. Акция: -19%
2023-01-24 - Музыка и музыкальные инструменты- Івано-Франківськ
Cкидка -19%. Прежняя цена: 1300 грн (Вы экономите: 250 грн) Новое укулеле сопрано (гавайская гитара) Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть. Отличается качественной сборкой и мягким мажорным звучанием. Метки на грифе позволяют с удобством зажимать аккорды. За счет компактного размера идеально подходит как для взрослых так и для детей. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнное сопрано. Верхняя дека: липа. Нижняя дека: липа. Обечайка: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: классическая открытого типа. К-во струн: 4 Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см ЕСТЬ ВОЗМОЖНОСТЬ КУПИТЬ ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКТ ЗА 1349 ГРН. В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila - Комплект струн(4 шт) - Чехол водонепроницаемый для укулеле - Ремень для укулеле - Медиатор. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобными для вас перевозчиками ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА.

1049грн

Подробно
img
Укулеле сопрано(гавайская гитара) APELILA (21 дюйм - 54 см)
2023-01-24 - Музыка и музыкальные инструменты- Кропивницький
Cкидка -19%. Прежняя цена: 1300 грн (Вы экономите: 250 грн) Новое укулеле сопрано (гавайская гитара) Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть. Отличается качественной сборкой и мягким мажорным звучанием. Метки на грифе позволяют с удобством зажимать аккорды. За счет компактного размера идеально подходит как для взрослых так и для детей. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнное сопрано. Верхняя дека: липа. Нижняя дека: липа. Обечайка: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: классическая открытого типа. К-во струн: 4 Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см ЕСТЬ ВОЗМОЖНОСТЬ КУПИТЬ ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКТ ЗА 1349 ГРН. В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila - Комплект струн(4 шт) - Чехол водонепроницаемый для укулеле - Ремень для укулеле - Медиатор. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобными для вас перевозчиками ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА.

1049грн

Подробно
img
CASCHA Укулеле Сопрано
2023-02-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Покровськ
НОВАЯ укулеле Корпус: Красное дерево. Гриф: Красное дерево. Накладка на гриф: Палисандр. Бридж: Палисандр. 16 ладов. Мензура: 540 мм. В комплекте: 3 медиатора и мягкая сумка Просто распакуй и получай удовольствие. Укулеле - крутой инструмент. Он удобный, маленький и простой в освоении. Благодаря своему качеству укулеле сопрано CASCHA подходит как для начинающих, так и для продвинутых игроков. Укулеле имеет отличное качество звука и легка в игре. Благодаря точному герметичному механизму настройки и превосходно звучащим нейлоновым струнам AQUILA, он всегда остается в идеальном состоянии. Ремешок для укулеле можно быстро и легко прикрепить к имеющимся шпилькам для ремня. Качественная укулеле популярного размера сопрано, корпус и гриф из красного дерева, накладка на гриф и бридж из палисандра с прочными гитарными тюнерами. В комплекте 3 медиатора и мягкая сумка, которая обеспечивает надежную защиту во время транспортировки.

1760грн

Подробно
img
Укулеле Тенор 26. В подарунок тюнер, чохол, струни, кападастр,медіатр.
2023-04-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Черкаси
Нова укулеле, тенор «UKULA» Виготовлена з якісного червоного дерева. Всередині, укулеле проклеїно дерев’яним «хребтом» що додає міцності інструменту, та відрізняє його від простих клеїних укулеле, яких так багато, представлено зараз на ринку. Саме тенор, має гарне, мелодійне звучання, розмір його більший, від інших укулеле, що дає більше простору для звуку. Габаритні розміри (Д х Ш х Г): 66 x 22 x 8 см Додатково до самої укулеле, у подарунок ви отримуєте: 1.Чохол для укулеле; 2.Тюнер для налаштування; 3.Кападастр; 4.Додатковий набір струн; 5.Ремінь; 6.Медіатори 2 шт. Відправляю Олх Доставкою. Можу просто наложкою. В місті Черкси можливий самовивіз/доставка. Залишилось 7 шт. Пишіть/телефонуйте, тому що кількість, обмежена.

2490грн

Подробно
img
Смарт гитара укулеле от Xiaomi Populele U1 с подсветкой аккордов
2023-06-06 - Музыка и музыкальные инструменты- Кривий Ріг
По любым вопросам пишите на ОЛХ или в вайбер. Подарочная упаковка: 1х Укулеле 1х Нейлоновые струны 1х Запасные струны 2х медиатра 1х каподастр 1х фирменная сумка Смарт-гитара укулеле Populele U1 - подключается к приложению, подсвечивает аккорды и следует за вами по играемым нотам! Умная гитара Populele Smart Mini Guitar стала первым в мире инструментом, которая в легкой игровой форме помогает освоить гавайскую гитару, также называемую укулеле. От традиционной гитары она отличается небольшими размерами корпуса, а также наличием всего четырех струн. Корпус из европейского клена и ели, система интерактивного обучения игре и светодиодной индикации, встроенный тюнер, технология распознавания голоса, большая база аккордов и песен – это всё удалось поместить в маленькую гавайскую гитару. В силу более простой конструкции, овладеть азами игры на укулеле легче, чем на обычной гитаре. Тем не менее, постановка пальцев, разучивание акордов, запоминание их последовательности - для новичка занятие достаточно сложное. Именно поэтому можно нанять преподавателя или заручиться поддержкой высоких технологий, воспользовавшись первой смарт-укулеле Populele U1! Гитара выполнена в классическом стиле, из высококачественных компонентов - дека корпуса из европейского клена с обрешеткой из ели. Плотные породы деревьев лучше резонируют и отражают звук, так что гитара сможет стать даже соло-инструментом. Задняя часть корпуса Xiaomi Mi Populele Smart Ukulele немного выпуклая – это делает ее звучание более четким. Толщина грифа оптимально подобрана под толщину ладони, чтобы рука не уставала при долгой игре. populele-smart-ukulele-U1Гитара снабжена нейлоновыми струнами от известного испанского бренда Aquila. Они звучат мягко и бархатисто, обеспечивая глубокий бас. Кроме того, они меньше натирают пальцы, что особенно подойдет новичкам, только привыкающим к инструменту. Основное отличие грифа от обычных инструментов - это наличие светодиодной разметки для изучения аккордов. Теперь у новичков нет необходимости подглядывать в бумажные самоучители, чтобы узнать, куда теперь ставить пальцы левой руки. Люди, попробовавшие поиграть на этом интерактивном самоучителе, утверждают, что при таком подходе всё запоминается быстрее, а сам процесс обучения становится нагляднее и доступнее для восприятия. populele-smart-ukulele-U1-7 Гитара имеет встроенный аккумулятор на 800 мАч, заряда которого хватает на 10 часов работы. Чтобы проверить его заряд, нажмите и подержите переключатель на 3 секунды. Зарядка происходит через порт MicroUSB. populele-smart-ukulele-U1Инструмент подключается через Bluetooth к телефону. После синхронизации смарт-укулеле с мобильным устройством по Bluetooth программа-компаньон возьмётся за обучение нотным азам посредством LED-индикации. Светодиоды укажут музыканту, в каком именно месте необходимо прижать струну, чтобы сыграть аккорд. На разучивание первых аккордов, которые уже можно сложить в мелодию, уйдет меньше 5 минут! populele-smart-ukulele-U1 С помощью приложения, вы сможете менять настройки игры, использовать разные эффекты, включать музыкальное сопровождение (например, игру на фортепиано), учить аккорды. C помощью приложения можно не только проходить обучающие уроки, выбирать разные треки (они разделены по уровням сложности), а также записывать свои творения и хвастаться ими перед друзьями в соцсетях. В комплекте с гитарой поставляется стильный чехол-рюкзак для гитары. Package List: 1 * Ukulele 1 * Ukulele Bag 1 * Set of Strings 1 * USB Cable 2 * Picks 1 * English Manual Название: Populele Smart Mini Guitar Бренд: Populele Совместимость: Android 4.3, iOS 5 Материал корпуса: Обрешетка - ель, верхняя и нижняя деки - европейский клен, накладка грифа - АBS пластик Количество диодов: 72 Беспроводной интерфейс: Bluetooth 4.0 Разъемы: MicroUSB Емкость аккумулятора: 800 мАч Время зарядки: 2 часа Время работы: 10 часов Масса: 500 г Комплектация: Гитара, кабель USB-MicroUSB, чехол

3249грн

Подробно
img
Нові укулеле SART STAR, Made in Ukraine, сопрано, Ukulele 21
2023-07-12 - Музыка и музыкальные инструменты- Черкаси
!!! КРАЩА ЦІНА !!! Пропонуємо укулеле "START STAR" чорного кольору, нові, в наявності. Виготовлено в Україні, Made in Ukraine. Укулеле START STAR це повноцінний справжній інструмент, усі укулеле виготовлені повністю з дерева, мають міцні металеві колки, легко налаштовується та гарно тримає стрій. Можемо надіслати відео зі звучанням саме цієї моделі, послухати можна на YouTube за посиланням https://youtu.be/oOwQ_4fQ5Nw Найкраще підходить для початківців і тих хто хоче відчути що таке укулеле, START STAR це найкраща якість за свої гроші у бюджетному класі інструментів, усі укулеле перевіряються перед відправкою, у нас ніколи не буває царапин та сколів фарби, нажаль у інших виробників дешевих укулеле це зустрічається постійно. Характеристики: Розмір: Сопрано (21 дюйм) Матеріал: Дерево (липа) Струни: Нейлонові Кількість ладів: 12 Колір: Чорний матовий Виробник: START STAR Ukraine Ціна: 750грн. Відправка по Україні Олх доставкою або Новою поштою.

750грн

Подробно
img
Укулеле сопрано Apelila (полный комплект) Скидка: -15%. Подарки!
2023-09-26 - Музыка и музыкальные инструменты- Житомир
АКЦИЯ!!! Скидка - 15%. Полный комплект укулелеиста по лучшей цене. Прежняя цена: 1550 грн (Экономите: 250 грн) Новое сопрано укулеле (гавайская гитара) Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть как детям так и взрослым. За счет компактных размеров, мягких струн и меток на грифе, процесс обучения максимально комфортный. Если вы хотите освоить укулеле, тогда этот комплект поможет вам максимально быстро прийти к результату. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: сопрано. Материал корпуса: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: классическая открытого типа. Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila. - Комплект оригинальных струн Apelila. - Чехол водонепроницаемый для укулеле Apelila. - Медиатор. - 2 наконечника на пальцы. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобными для вас перевозчиками ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА

1299грн

Подробно
img
Сопрано Укулеле 21 дюйм. Donner DMU-01 ukulele.
2023-12-04 - Музыка и музыкальные инструменты- Долина
Сопрано Укулеле 21 дюйм. Donner DMU-01 ukulele. Плавне точне настроювання Хромовані кілки в стилі гітари, щоб ваша укулеле завжди була налаштована. Легко налаштувати та грати. Матовий Макарон Фініш Корпус із липи видає чіткий і приємний звук. Гладка матова поверхня має розкішний вигляд і приємний на дотик. Гладкі нейлонові струни та лади Нейлонові струни Aquila створюють яскраве звучання. Гладкі добре відполіровані лади не дряпають пальці. > Опис продукту: Розмір: 21-дюймова укулеле сопрано Верх корпусу: липа Нижня дека й обичайка корпусу: липа Кількість ладів: 12 Материал грифа: клен Струна: високоякісні нейлонові струни Вага: 1 кг (з коробкою) До комплекту постачання входять: 1 х Доннер DMU-01 Укулеле 1 х сумка для укулеле 1 х ремінець для укулеле 1 х нейлонова нитка 1 х Доннер DT-2 тюнер 1 тканина для полірування 4 х Доннер медіатори. Відправлю новою поштою в день замовлення. Перед покупкою-замовлення олх доставки, уточнити чи є в наявності!

1200грн

Подробно
img
Нові укулеле, срібний металік, сопрано 21 дюйм.
2023-12-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Черкаси
Усі укулеле нові та є в наявності, відправляємо по Україні без передоплати! Укулеле це повноцінний справжній інструмент (не іграшка) ,укулеле виготовлено повністю з дерева, має міцні металеві колки, легко налаштовується та гарно тримає стрій. Можемо надіслати відео зі звучанням саме цієї моделі, послухати можна на YouTube за посиланням https://youtu.be/oOwQ_4fQ5Nw Найкраще підходить для початківців і тих хто хоче відчути що таке укулеле, усі укулеле перевіряються перед відправкою, у нас ніколи не буває царапин та сколів фарби, нажаль у інших виробників бюджетних укулеле це зустрічається постійно. Характеристики: Розмір: Сопрано (21 дюйм) Матеріал: Дерево (липа) Струни: Нейлонові Кількість ладів: 12 Колір: Срібний металік Виробник: Китай Ціна: 1049грн. Відправка по Україні Олх доставкою або Новою поштою.

1049грн

Подробно
img
Укулеле сопрано 21"
2023-12-23 - Музыка и музыкальные инструменты- Вінниця
Укулеле (Гавайська гітара) HM100-GB — гавайський чотириструнний щипковий музичний інструмент або ж із здвоєними струнами, тобто восьмиструнний. Зазвичай укулеле роблять із дерева, але іноді з пластмаси та ін. матеріалів. Шкідливіші укулеле виготовляють із фанери, а дорожчі з твердих листяних порід, як-от червоне дерево. З'явився у 1880-ті роки як розвиток брагіні — мініатюрної гітари з острова Мадейра, спорідненої португальському кавакіньйо. Виробником вважається Мануел Нуньєс. Укулеле поширена на різних Тихих островах, але асоціюється насамперед з гавайською музикою з часів гастролей гавайських музикантів на Тихоокеанської виставки 1915 року в Сан-Франциско. Укулеле HM100-GB є повноцінним музичним інструментом, на якому подобається грати як дітям і музикантам-початківцям, так і професіоналам. Модель: HM100-GB Матеріал корпусу: Американська липа Матеріал грифової накладки: Липа Матеріал грифа: Липа Матеріал задньої/бічної стінки: Липа Струни: Нейлон Розміри: 53см*17,5см*5,5см Цвет: Как на картинке Тип: 21 дюймів укулеле

800грн

Подробно
img
Нові укулеле SART STAR, сопрано, Ukulele 21
2023-12-25 - Музыка и музыкальные инструменты- Черкаси
!!! КРАЩА ЦІНА !!! Пропонуємо укулеле "START STAR" чорного кольору, нові, в наявності. Укулеле START STAR це повноцінний справжній інструмент, усі укулеле виготовлені повністю з дерева, мають міцні металеві колки, легко налаштовується та гарно тримає стрій. Можемо надіслати відео зі звучанням саме цієї моделі, послухати можна на YouTube за посиланням https://youtu.be/oOwQ_4fQ5Nw Найкраще підходить для початківців і тих хто хоче відчути що таке укулеле, START STAR це найкраща якість за свої гроші у бюджетному класі інструментів, усі укулеле перевіряються перед відправкою, у нас ніколи не буває царапин та сколів фарби, нажаль у інших виробників дешевих укулеле це зустрічається постійно. Характеристики: Розмір: Сопрано (21 дюйм) Матеріал: Дерево (липа) Струни: Нейлонові Кількість ладів: 12 Колір: Чорний матовий Виробник: START STAR Ціна: 750грн. Відправка по Україні Олх доставкою або Новою поштою.

799грн

Подробно
img
Укулеле 21 дюйм. Donner DMU-01 ukulele Сопрано
2024-03-15 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
Donner DMU-01 ukulele Сопрано Укулеле 21 дюйм. Характеристики та опис: Плавне точне настроювання Хромовані кілки в стилі гітари, щоб ваша укулеле завжди була налаштована. Легко налаштувати та грати. Матовий Макарон Фініш Корпус із липи видає чіткий і приємний звук. Гладка матова поверхня має розкішний вигляд і приємний на дотик. Гладкі нейлонові струни та лади Нейлонові струни Aquila створюють яскраве звучання. Гладкі добре відполіровані лади не дряпають пальці. Опис продукту: Розмір: 21-дюймова укулеле сопрано Верх корпусу: липа Нижня дека й обичайка корпусу: липа Кількість ладів: 12 Материал грифа: клен Струна: високоякісні нейлонові струни Вага: 1 кг (з коробкою) До комплекту постачання входять 1 х Доннер DMU-01 Укулеле 1 х сумка для укулеле 1 х ремінець для укулеле 1 х нейлонова нитка 1 х Доннер DT-2 тюнер 1 тканина для полірування 4 х Доннер медіатори. Відправлю новою поштою в день замовлення. Перше ніж оформити олх доставку, уточніть чи є в наявності. (555)

1200грн

Подробно
img
Укулеле Fzone, Parksons
2024-05-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Вінниця
1. Укулеле Fzone FZU-002 (Рожеве) Сопрано Інструмент в хорошому стані, має приємний кришталевий звук, приємно та зручно лежить в руках, в приємносу рожевому кольорі. Без нюансів, за виключенням ледь помітних потертостей. -Корпус із ламінованої деревини - Липа -Гриф: Липа -Нікельовані кілки відкритого типу з пластиковими ручками -12 ладів Стан: А Б.в. Ціна: 550 грн 2. Укулеле Fzone FZU-002 (Фіолетове) Сопрано Інструмент в хорошому стані, із нюансів - надірваний ярличок всередині і кілька ледь помітних потертостей. Стан: А Б.в. Ціна: 550 грн 3. Укулеле Fzone FZU-003 (Жовте) Сопрано Інструмент в хорошому стані, в класному жовтому кольорі, має приємний кришталевий звук, приємно та зручно лежить в руках. Із нюансів - позаду одна коцка на ребрі. Укулеле виготовлена з хороших матеріалів: -Корпус із ламінованої деревини - Агатис -Гриф: червоне дерево -Накладка і бридж: Сонокелінг(Палісандр) -Хромовані кілки відкритого типу з пластиковими ручками -12 ладів В оригінальній коробці Стан: А Б.в. Ціна: 690 грн 4. Укулеле Fzone FZU-002 (Біле) Сопрано Інструмент в стані нового, без нюансів. -Корпус із ламінованої деревини - Липа -Гриф: Липа -Нікельовані кілки відкритого типу з пластиковими ручками -12 ладів Стан: А+ Б.в. Ціна: 750 грн 5. Укулеле Parksons UK 21-L BL (Блакитне) Сопрано В чудовому стані в насиченому блакитному кольорі. Інструмент виконаний із хороших матеріалів. Із нюансів - кілька коцок на фарбі. -Корпус із ламінованої деревини - Липа -Накладка - Палісандр -Бридж - Палісандр -Блакитний матовий колір -Кілки відкритого типу з пластиковими накладками -12 ладів Б.в. Стан: В+ Ціна: 500 грн

550грн

Подробно
img
Укулеле пофарбуй сам. Укулеле DIY 4 струни. Міні гітара
2024-05-21 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Укулеле пофарбуй сам. Укулеле DIY 4 струни. Міні гітара. Портативна гітара. Укулеле збери сам Міні гітара (укулеле) на 4 струни, яку потрібно самому зібрати і пофарбувати! Укулеле - гавайська четирёхструнная мініатюрна гітара, яка використовується для аккордового супроводу пісень і гри соло. У наборі всі деталі і компоненти для збірки та фарбування гітари. Характеристики: Розміри: 54 * 17,5 * 5.5 см Колір бежевий

1150грн

Подробно
img
Укулеле сопрано (21 дюйм) Deviser UK21-30
2024-07-05 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Укулеле сопрано (21 дюйм) Deviser UK21-30 У комлектis: чехол, тюнер, медіатор, ремень. Нове сопрано укулеле (гавайська гітара) японського бренда Deviser, модель UK21-30. Купували дитині, але взагалі не зайшло, буває))) не вчились, не грали Корпус цієї укулеле виготовлений повністю із сапеле (різновидисті червоного дерева), що надає укулеле дуже гучний і збалансований звук. Гриф укулеле сопрано Deviser UK21-30 також зроблений із сапеле, а накладка з дуже міцної та зносостійкої деревини — палісандра. Також на грифі є мітки на ладах, для комфортної гри. Також на корпусі укулеле Deviser UK21-30 встановлені дві хромовані ґудзики для ременя, що дає змогу з комфортом грати стоячи. Характеристики: Колір: Натуральний Розмір: Сопрано (21 дюйм) Верхняя дека: Сапеле Нижняя дека: Сапеле Обичайка: Сапелі Гриф: Сапале Накладка на гриф: Палісандр Струнотримач: Палісандр Механіка: Лита нікельована К-во струн: 4 К-во ладів: 15 Матеріал струн: Нейлон

1899грн

Подробно
img
Укулеле сопрано(гавайская гитара) APELILA (Набор). Скидка: -13%
2022-12-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Скидка -13%. Полный набор по лучшей цене. Прежняя цена: 1550 грн (Вы экономите: 200 грн) Новое укулеле сопрано (гавайская гитара) Apelila - полноценный музыкальный инструмент, на котором очень легко и быстро научиться играть. Отличается качественной сборкой и мягким мажорным звучанием. Метки на грифе позволяют с удобством зажимать аккорды. За счет компактного размера идеально подходит как для взрослых так и для детей. Варианты по цвету: Черный, Натуральный, Кофейный, Санберст, Голубой, Розовый, Мятный. Видеообзор со звучаанием: ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип укулеле: 4-струнное сопрано. Верхняя дека: липа. Нижняя дека: липа. Обечайка: липа. Материал грифа: клен. Колковая механика: классическая открытого типа. К-во струн: 4 Габаритные размеры (Д х Ш х Г): 54х17х5,5 см В КОМПЛЕКТЕ: - Настроенное укулеле сопрано Apelila. - Комплект оригинальных струн Apelila. - Чехол водонепроницаемый для укулеле Apelila. - Медиатор. - 2 наконечника на пальцы. ДОСТАВКА: Отправляем в любые регионы Украины удобными для вас перевозчиками ОТПРАВЛЯЕМ УКУЛЕЛЕ В ДЕНЬ ЗАКАЗА.

1349грн

Подробно
img
!!!КРАЩА ЦІНА!!! Нові укулеле сопрано. Новые укулеле.
2022-12-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Черкаси
!!! КРАЩА ЦІНА !!! Укулеле абсолютно нові, постійно в наявності!!! Повноцінний дорослий інструмент, усі укулеле виготовлені повністю з дерева, мають потужні колки, легко налаштовуються та гарно тримають стрій. Найкращий варіант для початківців, укулеле не фарбовані, просто шліфоване дерево, при бажанні можна розмалювати самостійно. Можу надіслати відео зі звучанням саме цієї моделі укулеле, вживу. Розмір: Сопрано (21 дюйм або 53см) Кількість ладів: 12 Матеріал: Дерево(липа) Струни: Нейлонові Колір: НЕФАРБОВАНА, (шліфоване дерево) Виробник: Китай Ціна: 649грн. Відправка по Україні Новою поштою або Olx доставкою. Телефон +38********07 Антон.

649грн

Подробно
img
Чехол укулеле 21, 23, 24, 26 дюйма. Чохол укулеле
2023-02-21 - Музыка и музыкальные инструменты- Суми
Чехол укулеле 21, 23, 24, 26 дюйма. Чохол укулеле 21 дюйм (53см) Сопрано - 169 грн 23 дюми (58см) Концерт - 169 грн — НЕМАЄ 24 дюми (66см) Тенор - 169 грн — НЕМАЄ 26 дюми (74см) Баритон - 179 грн Чохол для укулеле MRK STU зроблений із водостійкої тканини. Ця модель чохла відмінно захищає укулеле від механічних пошкоджень. Чохол MRK STU оснащений ручкою збоку та ременем ззаду, для зручності носіння.

169грн

Подробно
img
Набор конструктор Укулеле Сделай собери сам DIY
2023-03-24 - Музыка и музыкальные инструменты- Суми
Для всіх любителів музики та творчості ми пропонуємо найкращий подарунок - конструктор укулеле, що можна розфарбувати самостійно! З цим конструктором ви зможете створити свою власну унікальну укулеле, яка точно приверне увагу всіх навколо. Конструктор укулеле містить усі необхідні деталі для збирання музичного інструменту, а саме: корпус, гриф, струни, кілки і кріплення. Він виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і гарний звук. Але головна особливість цього конструктора - це його можливість розфарбування. Ви можете використовувати будь-які кольори та малюнки, які забажаєте, щоб створити свій унікальний дизайн. Це дозволить вам виразити свою творчість та створити унікальний музичний інструмент, який буде виглядати неймовірно круто! Також цей конструктор є чудовим варіантом для тих, хто хоче займатися рукоділлям або розвивати свої творчі навички. Зібравши і розфарбувавши свою власну укулеле, ви отримаєте задоволення від своєї роботи та створите щось унікальне і незабутнє. Замовляйте конструктор укулеле з можливістю розфарбування вже сьогодні та розпочинайте свій творчий процес!

558грн

Подробно
img
Комплект гитара + укулеле
2023-05-07 - Музыка и музыкальные инструменты- Переяслав-Хмельницький
Продам в комплекте гитару и укулеле В комплект входит: • гитара акустическая Polcraft • гавайское укулеле • чехол на гитару и укулеле • запасные струны для гитары • запасная струна для укулеле • медиаторы для гитары и укулеле • ключ для гитары Состояние гитары идеальное, инструмент новый

4000грн

Подробно
img
Укулеле сопрано PARKSONS UK21FS
2023-07-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Івано-Франківськ
Parksons UK21FS — чотириструнне укулеле типу сопрано з декою з берези й литою позолоченою механікою. Це укулеле чудово підійде як для музикантів-початківців, так і просто ентузіастів, які хочуть ознайомитися й пограти. Характеристика: * Окантовка корпусу та розетки з натурального абалону * Маркери грифа з натурального абалону * Виріз для передпліччя * Аркова нижня дека * Струни Aquila Продам укулеле тому, що не користуюсь. Стан: 9/10 Все в чудовому стані, але є дефект на задній частині укулеле,він не ніяк не впливає на звук гітари. (+чехол до укулеле в подарунок) Шахраям, які хочуть різні види доставок не турбувати! Відправляю НП, тільки накладним платіжем за передоплатою або при зустрічі (м. Івано-Франківськ)

3500грн

Подробно
img
Укулеле Enya (оригінал) Карбон, чорна 21 дюйм (53см.)
2023-10-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Ковель
Укулеле з вуглецевого волокна мають такий самий чудовий звук, який ви очікуєте від дерев’яних укулеле, а також надають вам безліч додаткових переваг. Від самих початківців гравців до музикантів-гастролерів, кожен повинен подумати про те, щоб додати укулеле з вуглецевого волокна до свого набору. Конструкція з вуглецевого волокна та унікальна конфігурація звукового отвору сприяють його напрочуд яскравому звучанню. Ергономічний дизайн із більш тонким профілем забезпечує комфортну гру, яку ви відчуваєте. Серія Nova U є чудовим вибором для звуку, зручності та якості. Soprano Ukulele - найпопулярніший розмір укулеле, який можна рекомендувати тим, хто тільки починає. Він має легкий і милий звук. Виготовлений з композитного полікарбонату з вуглецевого волокна з міцною конструкцією. Дуже стійкий і водостійкий. Надлегкий і тонкий корпус робить це укулеле модним і привабливим. Створений, щоб бути вашим партнером у подорожах і ігнорувати температуру та вологість. Завдяки дугоподібній спинці, радіусному грифу та вирізаному корпусу забезпечує кращий резонанс під час гри. Кожна гавайська гітара поставляється з напівтвердим футляром, запасними струнами для гавайської гітари. Гарантія США та підтримка клієнтів. Майже як нова, майже ідеальний стан, без оригінальної коробки, не користувались, але з іншої сторони є дві ледь замітні подряпини

900грн

Подробно
img
Укулеле Elima - Гавайская гитара Elima - Купити Укулеле
2023-10-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Укулеле Elima - Гавайская гитара Elima - Купити Укулеле Укулеле - це гавайський чотириструнний щипковий музичний інструмент. Цей інструмент дуже легко освоюється і підходить як для дорослих, так і для дітей. Він має миле та приємне для вивчення звучання, а також стимулює потенціал ритмічних інструментів. Укулеле має якісне виготовлення і добре тримає лад. Характеристики: Марка: ELIMA; Тип інструменту: Сопрано (довжина 53.5 см); Кількість ладів: 12; Розміри: 54.5 x 17 x 6.3 см; Верхня дека: Липа; Корпус: Клен; Покриття: Матовий лак; Бридж: Палісандр; Колір: Чорний. Чому вигідно купувати у нас? Налаштування та перевірка інструменту перед відправкою; Відправлення в день замовлення (якщо замовлення здійснено до 15:00); Самовивіз у Києві та Кривому Розі; Гарантія на інструмент 1 рік; Способи оплати: Накладений платіж, OLX Доставка, Передоплата на карту. OLX Доставка - Нова Пошта, Meest та Укрпошта. Телефонуйте та пишіть, з радістю відповімо на всі ваші запитання!

749грн

Подробно
img
Укулеле Cascha Carbon Fibre Set Black HH 2258
2023-11-18 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Инновационная конструкция Современный дизайн с вырезами не только выглядит круто, но и облегчает доступ к нотам в более высоких регистрах. Благодаря дополнительному боковому звуковому отверстию вы получаете новые звуковые впечатления, потому что лучше слышите себя во время игры. Идеальная настройка Точная механика настройки и прочные, эластичные струны из флюорокарбона придайте этой укулеле стабильный яркий и чистый вид. Лучше в наборе В этот набор входит мягкий чехол толщиной 5 мм, ремешок для укулеле и три медиатора. Cascha Passion For Music Музыкальные инструменты, аксессуары и наборы Cascha — идеальное введение в увлекательный мир музыки. Инструменты Cascha предлагают начинающим и продвинутым музыкантам отличное качество и отличный звук по доступной цене. непревзойденное соотношение цены и качества. Описание Черная укулеле Cascha Carbon впечатляет своей уникальностью и исключительным звуком. Передняя бабка и резонансный ящик полностью изготовлены из углеродного волокна. Это делает его легким в уходе и более устойчивым к внешним воздействиям. По сравнению с обычными укулеле Cascha Carbon имеет более яркое и разнообразное звучание, а также может впечатлить своей прочной качественной конструкцией. Благодаря небольшому весу и тонкому корпусу на укулеле легко и весело играть, сохраняя при этом полный тон.

3599грн

Подробно
img
Укулеле FZONE FZU-002 (Red)
2023-12-14 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Укулеле FZONE FZU-002 (Red) Описание Укулеле производится по самым строгим законам гитарного дела с использованием современных технологий. Инструмент только выглядит маленьким и милым, но у него колоссальный музыкальный потенциал. Да, укулеле – очень интересный инструмент, его проще освоить, чем многие другие струнные, но при этом диапазон возможностей укулеле очень велик. Можно играть любимую музыку где угодно, радовать себя и окружающих. Характеристики: 4 струны Корпус из липы (ламинированная древесина) Накладка грифа и бридж: липа Никелированные колы открытого типа Цвет: красный Различия и преимущества Укулеле FZONE FZU-002 – качественный инструмент, который прошел при изготовлении строгий контроль качества. Инструмент может похвастаться кристально чистым звуком, легким и приятным на ощупь, этот инструмент очень легко освоить, и он подходит, как для взрослых, так и для детей. За счет компактных размеров и небольшого веса, очень удобен в переноске и хранении. коробка+ запасные струны, практически новая, лежит без дела

1000грн

Подробно
img
!!!КРАЩА ЦІНА, АКЦІЯ!!! Нові укулеле сопрано. Новые укулеле.
2024-01-04 - Музыка и музыкальные инструменты- Черкаси
!!! КРАЩА ЦІНА !!! Укулеле абсолютно нові, постійно в наявності!!! !!АКЦІЙНА ЦІНА, ПОСПІШАЙТЕ ПРИДБАТИ ДОКИ ТОВАР Є В НАЯВНОСТІ!!! Повноцінний дорослий інструмент, усі укулеле виготовлені повністю з дерева, мають міцні металеві колки, легко налаштовуються та гарно тримають стрій. Найкращий варіант для початківців, укулеле не фарбовані, просто шліфоване дерево, при бажанні можна розмалювати самостійно. !!!УВАГА!!! Остерігайтесь шахраїв що продають браковані або пошкоджені під час транспортування інструменти!!! Можу надіслати відео зі звучанням саме цієї моделі укулеле, вживу. Розмір: Сопрано (21 дюйм або 53см) Кількість ладів: 12 Матеріал: Дерево(липа) Струни: Нейлонові Колір: НЕФАРБОВАНА, (шліфоване дерево, без фарби і без лаку) Виробник: Китай Ціна: 649грн. (АКЦІЯ 499грн.) Відправка по Україні Новою поштою або Olx доставкою. Телефон +38********07 Антон.

499грн

Подробно
img
Укулеле Cort concert
2024-01-23 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
//m.youtube.com/watch?v=dcutXbaJdbU&pp=ygUo0KPQutGD0LvQtdC70LUgQ29ydCBVS0UtQldDIENvbmNlcnQgKE9QKQ%3D%3D Абсолютно нова укулеле. Cort concert. Вона середнього розміру з укулеле. Не зовсім іграшкова, як найменша, Soprano і не найбільша, як Tenor. Вибирав довго на подарунок дівчині, років 5 назад. Сподобалась по звучанню найбільше, ніж Fender, навіть ніж MartinCo, так, вони випускають і укулеле також. Продаємо, так як за п?ять років зіграла два рази і зрозуміла, що подобалась сама ідея грати на укулеле, а не грати. Продамо в гарні руки. Такі вже зняли з виробництва, знайти дуже важко подібні. Матеріали не фанера, а виготовлено з високоякісної деревини. Більше інформації та відео в інтернеті, якщо Ви дійсно цікавитесь саме укулеле. Продається разом із чохлом, новими струнами, хоча і ці нові, але продавець казав, що з новими, після того, як розіграється, буде звучати ще краще, і тюнер для налаштування. Бажано віддати в Києві при особистій зустрічі, але можу Новою Поштою і відправити в інше місце, просто в обруківці.

6100грн

Подробно