img
Електрогітара Godin freeway classic + Seymour Duncan TB14 + аксесуари
2024-03-04 - Музыка и музыкальные инструменты- Млинів
Продам електрогітару Godin freeway classic, виробництва USA/Canada. Ця модель визнана однією з найкращих моделей серед електрогітар Godin і навіть отримала нагороди. Гітара дуже зручна. Звучить гарно. Seymour Duncan в бриджі зробив звук ще більш потужним і пробивним. А в темноті він ще й фосфоризує. В усіх 5ти положеннях звукознімачів звук гарний по своєму. Гітара зовні має невеликі робочі пошкодження які на звук ні краплі не впливають. Гриф зручний, струни низько, грати легко. Гітара доглянута, чиста. Струни нові Ernie ball USA. Продаю, бо купив таку саму модель тільки з флойдом. В комплекті 1. Електрогітара Godin freeway classic з звукознімачем Seymour Duncan TB14. 2. Хороший щільний фірмовий чохол Godin для гітари. 3. Ремінь для гітари + резинові стреплоки 4. Шнур гітарний 5. Медіатори 6. Чохол для медіаторів 7. Ключики для налаштування бриджу і анкеру. Ціна вказана за все. Маю ще хороший ламповий комбік. Якщо візьмете разом з комбіком то зроблю хорошу знижку. Якщо хочете олх доставку то тільки новою поштою. Дивіться також інші мої оголошення. Маю ламповий комбік, хороші гітарні педалі - тубскрімер та ділей станція. Якщо візьмете в комплекті - то зроблю гарну знижку.

15300грн

Подробно
img
Бас -гитара Godin FREEWAY 5 BASS Midnight Blue
2023-11-01 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Продаю классный инструмент.На нём нечего не менялось кроме одного колка на фото видно.Продаю так как я сам не басист .Осталось два пятиструнных баса по наследству от отца.Это один из них. Цену нового может загуглить .Я думаю это адекватная цена за такой инструмент GODIN - FREEWAY 5 BASS Midnight Blue Комфорт, збалансованість та класичний басовий звук – це бас гітари «Freeway». Кожен гриф зі скелястого клена - ручної роботи та виконаний за технологією Godin "Ergocut". Регульований бридж дозволяє протягувати струни крізь корпус для посилення звуку або через задню частину бриджу для згладженого звучання. 2 PJ звукознімача в корпусі посилюють природний басовий резонанс для плавного та динамічного тону. СПЕЦИФІКАЦІЯ: Матеріал корпусу : Клен срібний. Матеріал грифа : Клен Накладка грифа : Палісандр Радіус накладки грифа : 16" (406,4 мм) Мензура : 34" (863.6 мм) Ширина верхнього порожка : 1 13/16? (46.04 мм) Лади : 20 Звукознімач : Godin passive ceramic P pickup Звукознімач бриджевий : Godin Passive ceramic J pickup Бридж : З можливістю кріплення струн як на самому бриджі, так і крізь корпус Регулятори : 2 гучності, тон Колір : Midnight Blue Покриття : Глянсове

12000грн

Подробно
img
Godin Freeway Floyd HSH '2007 Gloss Black w/GigBag
2024-04-18 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Ціна 620 дол. США або в гривні по готівковому курсу. Це майстерно відстроєний, підготовлений до роботи інструмент, тож одразу - не хвилюйтесь через важкий сетап :) Вже налаштовано. Що таке Годін цієї цінової? То завди надійний робочий кінь. А головне американського виробництва. Більшість із нас знає гітари Godin як зразок максимально можливої ??якості за свої скромні гроші. А також знає їх як справжнесеньких породистих самородків, чесно виготовлених в Канаді із північноамериканської деревини та використанням американських комплектуючих. Модель - потужна відповідь володарюванню суперстратів Ібанез на ринку нульових. Максимально проста конструкція і акцент на якість замість дорогого візуального оздоблення. Тому при досить строгому вигляді і класній начинці гітари коштують досить fair. Отже, перед вами варіант із двома хамбакерами, синглом і флойдом. Дека сріблястий клен (silver leaf maple) з боковинами з тополі (poplar). Мензура 25,5" Гриф сріблястий канадський клен (silver leaf maple) з палсандровою накладкою (rosewood). "Швидкісний" радіус 12" для легих бендів, тонкі лади (22). Датчики набір нек: Godin NHN2, мід: Godin NSM2, бридж: Godin NHB2 Звукознімачі управляються ручками гучності та тону й 5-х позиційним перемикачем, що дозволяє вибирати різні варіації звуку. Крім трьох позицій "нек" "мід" та "бридж" можна вибирати ритмові позиції з задіяними синглами. Бридж Floyd Rose low-profile licenced у чорному хромі. Кілки Godin. Гітара в дуже доброму стані, має експлуатаціонні сліди. Але нічого кримінального. З новими струнами, ключами, важілем машинки. Зроблено у Канаді. Прослуховування у мене у центрі Києва на найкращому підсиленні. Відправлення по Україні.

23500грн

Подробно
img
НАБОР Godin Freeway Classic ВіДЕО, Carlsbro TC60, 12" 16om. Лампа EL34
2023-07-12 - Музыка и музыкальные инструменты- Млинів
Продам дуже хороший гітарний набір,якого вистачить на все життя. Підійде і для репетицій і для запису на студії і для концертів. ЦІНА вказана ТІЛЬКИ за гітару, набір 28.5т. ВІДЕО ТУТ youtube.com/watch?v=AeFzgwl3TWQ&feature=share8 1. Електрогітара Godin Freeway Classic. Зроблена в Канаді з якісної деревини. Якісна збірка. Гітари годін славляться своєю високою якістю за помірну ціну. 2 хамбакера+1 сингл. 5х позиційний перемикач. Рівний, чистий зручний гриф на 22 лади. Кленовий з кленовою накладкою. Хороший звук. Дуже гарний вигляд чорного лакованого дерева з фурнітурою. (16500) 2. Рідкісний ламповий комбопідсилювач англійської фірми Carlsbro модель TC60. В преампі 2 лампи 12АХ7, на виході 2 лампи EL34. Динамік стоїть Eminence AX 75, був знятий з дорогого маршала. Гарно передає звук, ніякого піска. Комбік має 2 канали - чудовий об'ємний клін, і канал перегрузу на якому можна накрутити і овердрайв і дісторшн. Перегруз теж хорошої якості - низовий, об'ємний, динамічний і приємний для слуху. Також він має вбудований бустер, який якісно піднімає сигнал (12500) 3. Футсвіч хендмейд, двох кнопочний для переключення каналів комбіка і активації сґвстроєного в комбіку бустера. (500) 4. Шнур новий якісний для підключення гітари в комбік. (200) 5. Чохол брелок для медіаторів (50) 6. Медіатори різної товщини (30) 7. Новий гітарний ремінь з пікхолдерами.(170) 8. Ключі для налаштування висоти струн над грифом і анкеру.(30) 9. Хороший гітарний чохол Gator.(1000) 10. Пачка нових струн Ernie ball 10-46.(300) Можливий продаж по окремості (ціни в дужках) Ціна за всі ці позиції 28500. Купуючи набір ви економите близько 2тис + ви економите на доставці, бо платите за неї лише 1 раз а не 9. Також економите на пакуванні,адже я запакую за власний кошт. Також маю 2 хороших гітарні педалі. Перегруз 3 види в одному корпусі Tech21 SansAmp TRI AC (4500) та Ділей лупер станція Digitech Jam Man Delay (8500). Якщо берете набір то педалі віддам по хорошій знижці. Запакую надійно за свій рахунок. Дивіться також інші мої оголошення.

16300грн

Подробно
img
Godin Richmond Belmont 2008, made in Canada
2023-02-26 - Музыка и музыкальные инструменты- Івано-Франківськ
Продам Godin Richmond Belmont 2008, made in Canada. Стан 9,5 з 10. З недоліків дрібний дефект дерева ззаду грифа і мікроскольчик накладки між 1 і 2 ладом (див. фото) Легкий, рівномірний знос ладів, але грати на них можна ще довго. Все інше в ідеалі. Проведено повне налаштування гітари майстром з екрануванням токопровідним лаком і відстройкою інструмента. Струни Elixir Optiweb 10-46, Стрій Мі. Спеки (англ.): Highly playable electric guitar with a bright, punchy voice Mahogany body for punchy tone Mahogany neck and rosewood fretboard sport Godin's Ergocut design for smooth playability Seymour Duncan '59 humbucker and Lipstick single-coils give you tons of tonal flexibility Fixed-bridge design delivers massive sustain Deluxe Godin gig bag included За цим посиланням хороший і детальний огляд цієї моделі: www.premierguitar.com/gear/godin-richmond-series-belmont-dorchester-review За цим посиланням відео цієї моделі: www.youtube.com/watch?v=MAI0JUbO6Uo Ціна без торгу, враховуючи сетап гітари, нові струни Elixir і стан. Усі питання в приват.

35000грн

Подробно
img
Продам електрогітару Godin SD Black Pearl MN W/Bag в ідеальному стані.
2023-08-28 - Музыка и музыкальные инструменты- Суми
Электрогитара в отличном состоянии , серия Performance, корпус - сребролистный клен с фигурной кленовой накладкой, гриф - твердый клен, мензура 24 3/4?, бридж тремоло, звукосниматели - Godin-Design 2 сингла, 1 хамбакер, регуляторы - 5 позиционный переключатель, громкость, тон, цвет Black Pearl MN, чехол в комплекте. Основные характеристики Godin SD Black Pearl MN W/Bag: Электрогитара Серия: Performance Материал корпуса: сребролистный клен с фигурной кленовой накладкой Материал грифа: твердый клен Накладка на гриф: клен Мензура: 24 3/4? (628.7 мм) Бридж: классический пружинный тремоло Звукосниматели: Godin-Design 2 сингла, 1 хамбакер (у бриджа) Регуляторы: 5 позиционный переключатель, громкость, тон Цвет: Black Pearl MN Чехол в комплекте+новый комплект струн Страна производитель КАНАДА . олх доставкой не отправляю!

13500грн

Подробно
img
Электрогитара Godwin session Black
2023-05-10 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Электрогитара Godin Session Electric Guitar black burst HSS 2010 telecaster tele stratocaster strat Серийный номер: 13103242 Технические характеристики сессионной гитары Godin: Дека из горного клена Кленовый гриф 12-дюймовый радиус накладки грифа Масштаб 25 1/2 дюйма Ширина гайки 1 11/16 дюйма Корпус канадская лаврентинская липа 2 сингла Godin GS-1, 1 хамбакер Godin Элементы управления: 5-позиционный переключатель, 1 громкость, 1 тон (ручка push/pull разделяет звукосниматель хамбакера) Комплект плюс!!! Чехол, воротки, кусачки, кабель jack-jack Состояние 9/10 следов использования практически нет Полная профилактика была 2 месяца назад Продается в связи с переездом

17000грн

Подробно
img
Электроакустическая гитара Art & Lutherie by Godin CW Cedar
2023-12-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Житомир
ЦЕНА СНИЖЕНА ДО 31.12.2023. Электроакустика известной канадской фирмы Godin"Art & Lutherie by Godin CW Cedar Sunrise QI с кедровым топом и качественным пьезо звукоснимателем Godin,гитара сделана в начале 90х г.в Канаде! fender,ibanez,yamaha до 500 у.е! близко не стоят рядом! Кто возьмет НЕ ПОЖАЛЕЕТ!!расстаюсь с тоской!!! Сухой, стабильный,идеально ровный гриф из сребнолистного клена,гитара отстроена мастером,идеально держит строй,свежие струны Elixir,установлены бронзовые пины для большего сустейна,по качеству звучания топ!на ровнее с американскими тейлорами,по запросу скину ссылку на видео этой гитары,а так же в ютубе на эту модель много обзоров только с позитивными отзывами про этот инструмент,с учётом возраста и практически антикварного состояния,гриф,лады в идеальном состоянии,на передней деке есть малозаметные косметические нюансы,без сколов,трещин и каких либо повреждений!на грифе ни одной коцки! пикгард сняли для замены на другой цвет,но так и не дошли руки!цена аксесуаров стоит 200-300гр!цена этого инструмента на ebay 700-1000$!продаю за смешные деньги как для профи инструмента!!в комплекте утеплённые чехол,заинтересованным номер.тел.в л.с

9500грн

Подробно
img
Электрогитара GODIN 033959 - Session Lightburst HG MN
2024-07-04 - Музыка и музыкальные инструменты- Дніпро
СПЕЦИФІКАЦІЯ: Матеріал корпусу : Канадська липа Матеріал грифа : Клен Накладка грифа : Клен Мензура : 25.50" (647.70 мм) Ширина верхнього порожка : 1 11/16? (42.9 мм) Звукоздымачі : 2 сингли Godin GS-2 і хамбакер Godin Custom (в бриджі) Колір : Lightburst Покриття : Блискучий лак Кофр/чохол : Щільний чохол Godin Gig Bag Радіус накладки грифа : 12" (304.8 мм) Лади : 22 Бридж : Класичний пружинний тремоло. Регулятори : 5 позиційний перемикач, гучність, тон з push/pull перемикачем для відсікання хамбакера Струни : Е10 Товщина струн .010 .013 .017 .026 .036 .046 Гитара в Отличном состоянии. Есть не значительные мелкие потёртости, доп. фото по запросу. Посмотреть и приобрести можно в магазине по адресу, г. Днепр, ул. Березинская 28а. Магазин «Рестарт» Время работы, с 9:00-20:00 Тел. 09*********49 и 09*********20

20000грн

Подробно
img
Продам\обменяю электрогитару godin Detour
2022-12-26 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Гитара в Хорошем состоянии ... сколов нету есть незначительные потертости ... выглядит и звучит отлично Материал корпуса: сребролистный клен с тополем по бокам Материал грифа: канадский клен Накладка на гриф: палисандр Лады: 22 Мензура: 24 3/4? (628,7 mm) Бридж: hardtail Звукосниматели: 2 хамбакера Godin CHN1 (у грифа), Godin CHB1 (у бриджа) Регуляторы: 3 позиционный переключатель, громкость, тон

17000грн

Подробно
img
Сингл Звукосниматель. Звукознімач. 5ти, 3х Перемикач. delay distortion
2023-07-25 - Музыка и музыкальные инструменты- Дубно
Продам звукознімачі Сингл Godin Freeway Classic опір 5.6 ціна 990 Сингл Tanglewood, опір 6.3 ціна 550 Сингл Китай, опір 2.5 ціна 200, в комплекті кришка, шурупи пружинки. Також є інші дрібниці до гітари: Гніздо з рамою, 5ти, 3х позиційний перемикач звукознімачів, бридж та інше. Є не дорогі гітарні педалі Distortion і Delay Є нові шнури гітарні jack- jack , а ще rca- mini jack. Mini jack - mini jack. Та інше. Запитуйте

200грн

Подробно
img
Godin A4 Fretless
2022-12-05 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
Продам Godin A4 Fretless ідеальна заміна контрабасу) Зроблений в США. Все чудово працює/строїть/звучить/ В комплекті кейс. Є можливість на пряму підключатись в гітарні синтезатори (типу Roland) через 13 піновий кабель, має роз'єм. Ціна 1100$ Специфікація: Вбудований в бридж звукознімач Godin Custom з перед-підсилювачем. Срібнолистий клен з двома акустичними порожнинами, верхня дека з твердої ялини. Відсутність зворотного зв'язку на великій гучності Твердий клен з накладкою з чорного дерева. Радіус грифа 12 "(304.8mm) Мензура: 34 "(863.6mm) Ширина верхнього поріжка: 1 1/2 "(38.1mm) Гучність, високі, середні і низькі частоти, гучність синтезатора, підвищення / пониження програми, перемикач середньої частоти 700/1200 Hz, 13 піновий вихід для підключення гітарного синтезатора

45000грн

Подробно
img
Godin Richmond Belmont '2009 Burgundy w/case Godin
2023-05-19 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Ціна 799 дол. США або в гривні по готівковому курсу. Більшість із нас знає гітари Godin як зразок максимально можливої ??якості за свої гроші. А також знає їх як справжнесеньких породистих самородків, чесно виготовлених в Канаді із північноамериканської деревини. Відомі вони й завдяки тому, що українські реселери активно пропонували інструменти у нас. Відповідно вже більше двох десятків років гітаристи мали можливість отримувати хороші ціни. Адже за кордоном вони частіше дорожчі, ніж у нас. Народилась модель звичайно ж не без натхнення п'ятдесятих-шістдесятих, епохи зародження сучасних електрогітар. Дизайн забезпечує баланс між елегантним ретро-стилем і сучасними інноваціями з ретельною майстерністю. Модель Belmont - це очевидний гібрид Gibson SG / Danelectro та пропонує унікальне поєднання дизайну та електроніки, що робить її універсальною, легкою у реалізаціїї різнх задач мультизвуковою машиною. Корпус з мензурою SG (24.75") з червоного дерева має скошений передній край уздовж трьох чвертей площі, а також виріз на животі. Розкішний гриф із палісандровою накладкою має зручний доступ до 22-х ладів. Гриф має матове покриття, з профілем C, що нагадує тонкий конусний профіль шістдесятих (особистий фаворит) і радіус грифа 12". Результат - наповнена найкращим з обох форм-факторів річ, оскільки є вінтажний ритм на ліпстіках, хрусткий нековий кранч і впевнений лід на хамбі. Саунд дуже густий, серединистий, який напевно сподобається любителям класік року та блюзу. Оздоблення приємно контрастує з одношаровим пікгардом Nordic White та трьома хромованими звукознімачами Seymour Duncan, що змушує вас відчути той "Lava Lamp", який відбиває атмосферою шістдесятих. Хромований роликовий бридж та кілки у вінтажному стилі 14:1 Kluson довершують ретро-вид. Гітара у відмінному стані, без нюансів. З фірмовим кейсом Годін та новими струнами. Зроблено у Канаді. Прослуховування у мене у центрі Києва на найкращому підсиленні. Відправлення по Україні.

29999грн

Подробно
img
Электрогитара Godin Redline HB Dimarzio USA Canada
2023-09-26 - Музыка и музыкальные инструменты- Кам'янець-Подільський
Godin давно завоевали популярность среди гитаристов за Канадское качество. Сам инструмент 2010 года, в отличном состоянии (ни царапины, ни скола), установленны датчики Dimarzio с возможностью отсечки. Те самые самые "мощные" и пробивные датчики. Лады в идеальном состоянии, гриф шредерский сверхтонкий. Настоящая палка-МЕТАЛка. Удобный доступ ко всем 24 ладам. Легкий корпус из клена и тополя не даст вашей спине умереть на концерте или репетиции. Фирменная фурнитура Godin будет держать строй отлично + струны сквозь корпус без эффекта "арфы". Я - гитарный мастер, у меня все инструменты в идеальном состоянии, ухаживаю тщательно. За все время на инструменте были заменены переключатель на Yamaha + установленна отсечка вместо ненужной ручки тембра. По всем вопросам касательно гитары пишите в телегу dankovskyy или в личку. На звонки не отвечаю. Продаю инструмент по простой причине - здесь мензура 24.75 стандартная гибсоновская. По звуку мне симпатищирует больше 25.5. так что возможен обмен только на гитары с мензурой 25.5 или больше

26000грн

Подробно
img
Godin LG Signature
2023-12-24 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продається Godin LG Signature Made in Canada mahogany body AAA flame maple top mahogany neck rosewood fretboard Seymour Duncan pickups (Jazz in the neck position and Custom Custom in the bridge position) Schaller bridge Godin tuners Tusq nut by Graphtech double action truss rod 25.5" scale 16" fretboard radius

33000грн

Подробно
img
Звукосниматели+электроника на бас гитару Godin PJ bass
2024-01-28 - Музыка и музыкальные инструменты- Слобожанське
Сет звукоснимателей от бас гитары Godin. По звуку очень неплохие, сначала заменил их на Dimarzio, но разница оказалось минимальной, после этого поставил Emg и получил желаемый эффект (хотелось более модерновый метальный звук). В комплекте распаянные новые американские потенциометры Bourns (Master volume - Pickups Blend - Master tone, но есть ещё один потц, чтоб сделать стандарт для PJ: Volume neck - Volume bridge - Master tone), гнездо Jack и ручки для потенциометров. Кому нужны датчики за мало денег, но приличного качества - очень неплохой вариант. Кто не знает, Godin - канадо-американские гитары очень приличного качества, и стоковая комплектуха у них тоже на норм уровне.

2000грн

Подробно
img
Гитара электроакустическая S&P Godin Folk Cedar
2024-03-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Электроакустическая гитара Simon&Patrick Godin в хорошем состоянии. Инструмент семейства Godin, а именно бренд двух сыновей Роберта Година, которые продолжают семейный бизнес. Фабрика находится в городе Квебек, Канада. Очень качественная и интересная гитара. Корпус без выреза для полноты звучания - folk. Верхняя дека - массив кедра. Обечайки и нижняя дека - дикая вишня. Гриф - красное дерево. Бридж и накладка на гриф - палисандр. Порожки: нижний и верхний - кость. Инструмент оснащен финской электроникой B-Band - темброблок и пьезодатчик. Матовое лакокрасочное покрытие. Вся регулировка (анкер, колки, потенциометры) работает безупречно. Самовывоз в городе Киев. Можно приехать и послушать инструмент!

13000грн

Подробно
img
Godin Session Black HG RN with Bag
2023-05-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Продам электрогитару Godin Session Black в идеальном состоянии. Описание и спецификация есть в интернете. В комплекте отдам родной чехол ручку тремоло и шнур. Струны стоят Ernie Ball 10-46, натянуты 2 месяца назад. Инструмент ухожен отстроен и готов к эксплуатации. Вышлю по Украине за счёт покупателя.

20000грн

Подробно
img
Электрогитара Godin Session Black HG RN with Bag
2023-06-10 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Продам электрогитару Godin Session Black в идеальном состоянии. Описание и спецификация есть в интернете. В комплекте отдам родной чехол, ручку тремоло и шнур. Струны стоят Ernie Ball 10-46, натянуты 2 месяца назад. Инструмент ухожен отстроен и готов к эксплуатации. Вышлю по Украине за счёт покупателя.

19000грн

Подробно
img
Гитара шестиструнная "FreeWay"
2023-02-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Продам гитару шестиструнную. Не хватает одной струны и одной колки. Могу отправить по почте.

850грн

Подробно
img
електро акустична Godin Multiac
2023-09-24 - Музыка и музыкальные инструменты- Львів
Продам Godin Multiac, загалом в хорошому стані,є дрібні сколи лаку. Продам або обміняю на Ibanez Prestige. Самовивіз або ОЛХ доставка. ціна 29000грн,адекватний торг.

29000грн

Подробно
img
Продам Godin Redline 1 ( Canada )
2024-05-19 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Продам хорошую, выдержаную временем канадскую гитару Godin Redline 1 . 2008 года. Состояние гитары сожно сказать что отличное для ее лет. Звучит обалденно, все ровное, рабочее и красивое. Гриф ровный, анкер рабочий, лады в очень хорошем состоянии, струны очень низко, ничего не цеаляет и не дребезжит. Характеристики: Гриф:Горный клен Лады:24 лада, мензура 24,75 Дека:клен+ тополь Звукосниматель:EMG 81 актив Бридж:фиксированый Schaller. Вполне приличный жесткий чехол в комплекте. Продажа только по городу Одесса. Не отсылаю.

18500грн

Подробно
img
Godin LGX Electric usa
2022-12-26 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
продам редкую гитару Godin LGX Electric очень хороший звук. пишите отвечаю очень быстро обмен не предлагать

38000грн

Подробно
img
Продам\обменяю Гитару Godin Multiac Nylon Encor
2023-01-26 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Godin Multiac Nylon Encor гитара новая гитара новая ! характеристики Звукосниматели: Blendable Custom Dual source electronics with under-saddle transducer & acoustic soundboard transducer Материал корпуса: сребролистный клен, передняя дека из цельного кедра Радиус грифа: красное дерево с накладкой из палисандра Радиус грифа: 16" (406.4mm) Длина мензуры: : 25 1/2" (647.7mm) Ширина верхнего порожка: 1 7/8? (47.6mm) Продажа из рук в руки в Одессе либо отправлю только по предоплате цена за наличку на обмен дороже

52000грн

Подробно
img
Гитара Godin производство Канада
2023-04-05 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам электро акустическую гитару Godin, производство Канада. Гитара покупалась новая в муз торге за 1600$. Гитара в хорошем состоянии, все работает, очень хорошо звучит

42000грн

Подробно
img
НАБОР. ВіДЕО. Godin Redline HB + Carlsbro TC60, 12" 16 om. Лампа EL34
2023-06-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Млинів
Продам дуже хороший гітарний набір,якого вистачить на все життя. Підійде і для репетицій і для запису на студії і для концертів. Можливий продаж по окремості (ціни в дужках) ВІДЕО ТУТ youtube.com/watch?v=NMH-RctmpdY&feature=share8 1. Електрогітара Godin Redline HB. Зроблена в Канаді з якісної деревини. Якісна збірка. Гітари годін славляться своє високою якістю за помірну ціну. 2 хамбакера. 3х позиційний перемикач. Рівний, чистий зручний гриф на 24 лади. Хороший звук. Дуже гарний вигляд натурального дерева під лаком з чорною окантовкою і фурнітурою. (17000) 2. Рідкісний ламповий комбопідсилювач англійської фірми Carlsbro модель TC60. В преампі 2 лампи 12АХ7, на виході 2 лампи EL34. Динамік стоїть Eminence AX 75, був знятий з дорогого маршала. Гарно передає звук, ніякого піска. Комбік має 2 канали - чудовий об'ємний клін, і канал перегрузу на якому можна накрутити і овердрайв і дісторшн. Перегруз теж хорошої якості - низовий, об'ємний, динамічний і приємний для слуху. Також він має вбудований бустер, який якісно піднімає сигнал (13500) 3. Футсвіч хендмейд, двох кнопочний для переключення каналів комбіка і активації сґвстроєного в комбіку бустера. (500) 4. Шнур новий якісний для підключення гітари в комбік. (200) 5. Чохол брелок для медіаторів 6. Медіатори різної товщини (30) 7. Новий гітарний ремінь з пікхолдерами.(170) 8. Ключі для налаштування висоти струн над грифом і анкеру.(30) 9. Хороший гітарний чохол Gator.(1000) Ціна вказана за всі ці позиції. Купуючи набір ви економите близько 3тис + ви економите на доставці, бо платите за неї лише 1 раз а не 9. Також маю 2 хороших гітарні педалі. Перегруз 3 види в одному корпусі Tech21 SansAmp TRI AC (4500) та Ділей лупер станція Digitech Jam Man Delay (8800). Якщо берете набір то педалі віддам по хорошій знижці. Запакую надійно за свій рахунок. Дивіться також інші мої оголошення.

28800грн

Подробно
img
Продам гитару "Godin"
2023-06-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Кривий Ріг
Гитара "Godin" Состояние отличное В комплекте чехол Басс-педаль Три провода для подключения к акустике и педали Есть медиатор Каподастр Гитарный тюнер для настройки гитары Звонить 06******37

30000грн

Подробно
img
Epiphone les paul studio (звукознімачі godin)
2023-07-18 - Музыка и музыкальные инструменты- Боярка
Продам гітару в хороші руки)) Інструмент виконаний з червоного дерева, стоять не рідні звукознімачі фірми Godin, гітара звучить набагато краще ніж з рідними навіть на рівні з gibson. Дуже хороший інструмент,користуюсь вже 4 роки, задоволення приносить і досі))) Віддам з чихлом ibanez та ремнем fender +стріп локи.

10000грн

Подробно
img
Гитарный чехол Godin, утеплённый, Canada
2023-01-02 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Качественный,плотный,добротный, утеплённый чехол для электрогитары от всемирно известной канадской фирмы Godin, в очень хорошем состоянии. Все молнии отлично работают. В пользовании мало. В основном стоял дома. Распродажа гитарного майна.

2000грн

Подробно
img
Godin A12 - 12-струнная гитара
2023-03-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Киев
Прода'тся кастомная 12-струнная гитара - Godin A12 Состояние - новая Made in Canada

56 000грн

Подробно
img
Norman (by Godin) Encore B20 CW 4T/Made in Canada
2023-06-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Електроакустична гітара Norman (by Godin) Encore B20 CW 4T - версія з вирізом моделі B20. Made in Canada Він має задню та бічну частини з дикої вишні, напівглянсове оздоблення Custom Polished та добірний твердий верх з ялини. Він також включає електроніку Fishman Classic 4T з вбудованим тюнером, вбудованим підсилювачем і трандьюсером під сідлом для якісного вбудованого живого звуку. Характеристики: Задня дека та обічайка: дика вишня, ламінат Форма корпусу: Dreadnought з вирізом Матеріал деки: добірна цільна ялина Матеріал грифа: клен Накладка та бридж: палісандр Фурнітура: хром Покриття: напівглянцевий лак Кількість ладів: 21 Порожки: Tusq® nut (імітація слонової кістки) Електроніка: Fishman Presys з тюнером Анкерний стержень подвійної дії Стан гітари майже ідеальний, на грифі невеличка подряпина (на фото видно). Додано ґудзичка на грифі для кріплення ременя (спочатку його не було). Звучить чудово! У комплекті: гітара, документи, анкерний ключ. У подарунок бавовняно-лляний ремінь longteam та знімний універсальний тюнер Joyo jt-01.

18000грн

Подробно
img
Кейсы для гитар жёсткие Fender, Gibson & Godin Made in USA / Canada
2023-08-28 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Кейсы б.у. для гитар Fender Stratocaster, Telecaster четыре штуки = два аэро пластиковые и два "кожа" (фото прилагается) Цена 120 -140$ Кейс новый для гитар Gibson, Godin и не только, жёсткий. Помещается Les Paul и ряд других гитар. Он первый на моём фото. Лёгкий и прочный, сделан по новейшим технологиям из нано материалов. Цена 140$ Кейс б.у. для гитары Gibson SG жёсткий, ручка кожа. Цена 130$

4950грн

Подробно
img
Електрогітара Godin+Seymour Duncan Jb сет.ОБМІН!
2023-12-18 - Музыка и музыкальные инструменты- Максимівка
Обмін цікавить ЛИШЕ НА ЕЛЕКТРОГІТАРИ,пропонуйте будь-які варіанти,все розгляну... - Корпус - вільха - Гриф - клен+палісандр,22 лада - Механіка - Licenced Floyd rose - Электроніка - 2 хамбакера Seymour Duncan,3-х позиційний перемикач,ручка гучності,ручка тону - Мензура - 25,5,648мм - Струни - Dunlop 0.10 - 0.46 для строя Мі бемоль Гiтара ЗБІРНА! - Такий собі Франкенстрат:дека від американського суперстрата Carvin 90-х років,гриф від канадської електроакустики Godin L.R.Baggs Досить крута рок-машина із своєрідним флойдом типу KLK-2 від Kramer(струни протягуються через втулки,а не затискаються в сухарях) На борту вся електроніка від Seymour Duncan (потенціометри і 3-х позиційник),а також сет датчиків SH 4 в бриджі и SH 1 в неку - классик Hard&Heavy. Дуже зручний,метальний гриф,гітара перевірена у боях на виступах і репетиціях,не підводила ніколи,стан на 4 з 5,кілки мають невеликий люфт,але з наявністю топ-лока це ні разу не проблема.Мінімальні коцки присутні,але нічого важкого і кримінального. Відстроєна під стрій баті Ван Халлена на пів тона вниз на калібрі 10-46 Будь які питання обговорюються,фото,відео,нюанси,просто спілкування з любителями гітар і патлатих рокерів буде великою радістю. Пишіть,дзвоніть. Всім добра і миру!

12000грн

Подробно
img
Godin Multiac Steel Duet Ambiance Natural
2024-05-21 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Ціна 1500 дол. Ідеальний стан і найвища комплектація серед мультіаків! Steel Duet Ambience - електроакустика на металевих струнах. Більшість із нас знає гітари Godin як зразок максимально можливої ??якості за свої гроші. А також знає їх як справжнесеньких породистих самородків, чесно виготовлених в Канаді із північноамериканської деревини. Відомі вони й завдяки тому, що українські реселери активно пропонували інструменти у нас. Відповідно вже більше двох десятків років гітаристи мали можливість отримувати хороші ціни. Адже за кордоном вони частіше не дешевше, а напваки дорожчі, ніж у нас. Дизайн забезпечує баланс між елегантним ретро-стилем і сучасними інноваціями з ретельною майстерністю. Фантастичне доповнення до сімейства «Multiac», одна з кращих за звучанням електроакустична гітара зі сталевими струнами, створена коли небудь. Ця модель має камерний корпус з червоного дерева з цілісним топом з ялини, якісна і зібрана електроніка, графічний еквалайзер з 4-ма індивідуальними настройками мікрофона. Регулятори: гучність гітари, високі, середні, низькі частоти, змішування, перемикач 4 налаштувань мікрофона, кнопка фаза. Корпус з мензурою SG (25.5") з цілісної ялини. Розкішний гриф із палісандровою накладкою має зручний доступ до 22-х ладів. Гриф має матове покриття, з профілем C, що нагадує тонкий конусний профіль шістдесятих (особистий фаворит) і радіус грифа 16". Гітара у відмінному стані, без нюансів. З фірмовим кофром Годін та новими струнами. Зроблено у Канаді. Прослуховування у мене у центрі Києва на найкращому підсиленні. Відправлення Україною і за кордон.

60000грн

Подробно
img
Продам электрогитару Yamaha ERG 121C
2022-12-15 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам электрогитару Yamaha ERG 121C, гитара в хорошем состоянии, как раз для начинающих, использовалась дома, играли на ней может раз или два в месяц, не убитая, все лады в хорошем состоянии, струны менялись пару раз, последние стоят Elixir, по остальным вопросам звоните, договоримся.

6000грн

Подробно
img
Продам электрогитару
2023-01-11 - Музыка и музыкальные инструменты- Запоріжжя
Продам электрогитару,была в использовании, пишите, звоните отвечу на все ваши вопросы

6000грн

Подробно
img
Продам .Электрогитару Washburn,и другое
2023-02-17 - Музыка и музыкальные инструменты- Кривий Ріг
ПРОДАМ ИЛИ ОБМЕНЯЮ муз.инструменты: Пульт Alesis Multimix Fx .Электрогитару Washburn в отличном новом,состоянии,усилитель Парк-аудио : на вокальный процессор,саксофон,трубу,басовый проц,усилитель,гитарн.проц,световые эффекты,лазеры,электронные барабаны,клавиши,миди-клавиатуру..и т.д..также нужна лодка,,бензо-генератор,велосипед. Обмен на ваши предложения.за цену звоните или пишите отвечу...

8000грн

Подробно
img
Продам электрогитару LTD EC-1000 DELUXE (See Thru Black Cherry)
2023-02-23 - Музыка и музыкальные инструменты- Одеса
Продам электрогитару LTD EC-1000 DELUXE (See Thru Black Cherry) + кейс Gator. Гитара покупалась вместе с кейсом в магазине, в 2020 году. Гитара в ИДЕАЛЬНОМ СОСТОЯНИИ: 5+/5. Использовалась исключительно в домашних условиях. Гитара продаётся вместе с кейсом! В подарок: - Ремень - 2 набора новых струн - 2 х кусачки для струн - Ручка для колков - шнур Ibanez 1,5m - очиститель струн и полироль Dunlop Всю техническую инфу по гитаре можно загуглить.

41000грн

Подробно
img
Продам электрогитару SG
2023-03-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Продам электрогитару Harley Benton SG. Цена 140$.(фото 1, 2) Отличное состояние. Фото оригинал. Торг, обмен, наложенный платеж не предлагать.

5750грн

Подробно
img
Продам электрогитару Harley Benton HB-35 Vintage Burst
2023-03-14 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Продам электрогитару Harley Benton HB-35 Vintage Burst, цена 250$. Практически новая, отличный инструмент. Фото оригинал. Торг, обмен, наложенный платеж не предлагать.

9950грн

Подробно
img
Продам электрогитару IBANEZ
2023-03-30 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
В связи с распродажей склада и витрины интернет магазина, продам электрогитару IBANEZ. Модель: GRX70QA-TRB Электрогитара, 6 струн; Дека - тополь, топ - клен; Гриф - клен, накладка - ятоба, 22 лада Мензура - 648 мм (25,5’’) Звукосниматели - конфигурация H-S-H, Infinity R/Infinity RS/Infinity R, Бридж - тремоло FAT-6, Цвет - прозрачно-красный берст. В комплекте родная коробка, ключи для отстройки, ручка тремоло, инструкция. Инструмент новый, некоторое время висел на витрине в шоуруме. Возможна техническая настройка гитары квалифицированным гитарным мастером!

9200грн

Подробно
img
Продам электрогитару Yamaha Strat
2023-04-07 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Продам электрогитару Yamaha RGX 121FP , цена 230$. (Фото 1,2,3) Хорошее состояние, идеальный инструмент. Торг, обмен, наложенный платеж не предлагать.

8950грн

Подробно
img
Продам электрогитару JACKSON.
2023-04-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
В связи с распродажей склада и витрины интернет магазина продам электрогитару JACKSON. Модель: PRO SERIES MONARKH SC SATIN BLACK Электрогитара, 6 струн; Форма корпуса - MONARKH; Дека - махогани; Гриф - клен, накладка - эбони, 22 лада, вклеенный гриф; Радиус грифа - переменный 12’’-16’’ Мензура - 629 мм (24,75'’) Звукосниматели - конфигурация H-H, хамбакеры пассивные Seymour Duncan (бридж SH-4 JB, нек SH-1 '59); Регуляторы - 2 громкость, 1 тон, 3-х позиционный переключатель; Бридж - фиксированный Jackson TOM-Style Adjustable with Anchored Tailpiece; Цвет - матовый, черный; В комплекте родная коробка, ключи для отстройки; Инструмент новый, цена снижена в связи с наличием поверхностной царапины на деке возле струнодержателя. (Фото прилагаю); Возможна техническая настройка гитары квалифицированным гитарным мастером!

35500грн

Подробно
img
Продам электрогитару Stagg
2023-05-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Крижанівка
Продам белую электрогитару в отличном состоянии белого цвета «Stagg”. Чехол и шнур к комбоусилителю в подарок. По всем вопросам Пишите.

8000грн

Подробно
img
Продам электрогитару Jay Turser и Комбоусилитель Marshall
2023-05-26 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Продам электрогитару Jay Turser JT-300M и Комбоусилитель Marshall MG10G.Состояние хорошее. Продаю в связи с покупкой другого оборудования. Гитара отдельно - 3000 грн. Комбик отдельно - 3500 грн.

6500грн

Подробно
img
Продам электрогитару SQUIER
2023-06-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
В связи с распродажей склада и витрины интернет-магазина продам электрогитару SQUIER. Модель: CONTEMPORARY STRATOCASTER SPECIAL HT SUNSET METALLIC Электрогитара, 6 струн, Форма корпуса - Stratocaster; Дека - тополь; Гриф - клен, накладка “запеченный» клен; 22 лада, болченое крепление; Профиль грифа - “C Shape”; Мензура - 25.5" (648 мм); Звукосниматели - S-S-S, Squier SQR Alnico Single-Coil; Регуляторы - 1 громкость, 1 тон, 5-позиционный переключатель; Бридж - 2-Point Synchronized Tremolo with Block Saddles; Цвет – глянцевый, красно-желтый; В комплекте - родная коробка, инструкция, ключи для регулировки механики; Инструмент - новый, некоторое время висел на витрине в шоуруме; Возможна предпродажная настройка гитары квалифицированным гитарным мастером!

14400грн

Подробно
img
Продам электрогитару JACKSON
2023-06-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
В связи с распродажей склада и витрины интернет-магазина продам электрогитару JACKSON. Модель: X SERIES SOLOIST SLX DX MULTI CAMO Электрогитара, 6 струн; Форма корпуса - Dinky; Дека - тополь; Гриф - клен, накладка - лаурель, 24 лада jumbo, сквозной; Профиль грифа - Speed neck; Радиус накладки грифа - 12’’ - 14’’; Мензура - 648 мм (25,5’’) Звукосниматели - конфигурация H-H, активные Jackson covered high-output humbucking; Бридж - Floyd Rose Special Double-Locking Tremolo (Recessed); Цвет - глянцевый, камуфляжный; В комплекте родная коробка, ключи для регулировки механик, рычаг тремоло; Инструмент новый, цена снижена в связи с отсутствием пластиковой задней крышки закрывающей пружины и незначительные царапины на задней деке. Возможна техническая настройка гитары квалифицированным гитарным мастером!

32000грн

Подробно
img
Продам электрогитару ESP LTD MH-407
2023-06-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Кривий Ріг
Продам электрогитару ESP LTD MH-407 Состояние идеальное, выглядит как новая, сколы отсутствуют, есть небольшие потёртости Дека: красное дерево Гриф: клён Накладка: палисандр Мензура: 25,5; 24 лада Звукосниматели: EMG 81-7, 85-7 Громкость, тон, 3 позиции На гитаре стоят струны Elixir По любым вопросам лучше пишите, возможен равноценный обмен В комплекте кейс Ibanez

25000грн

Подробно
img
Продам электрогитару Epiphone, J&D
2023-07-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Продам электрогитару Harley Benton Les Paul Special (фото 1,2,3,4) .Отличное состояние. Торг, обмен, наложенный платеж не предлагать.

4750грн

Подробно
img
Продам электрогитару
2023-07-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Харків
Продам электрогитару Dimavery Zac Wild. Хорошее состояние, отличный инструмент. Торг, обмен , наложенный платеж не предлагать.

5950грн

Подробно