img
Гитара классическая Aria A-552 (Japan)
2023-07-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Продам класичну гітару Арія А 552, виробництва Японії. Інструмент вироблений приблизно в кінці 60х, початку 70х років минулого сторіччя. Не дивлячісь на солідний вік, все ціле, ремонтів/доналаштувань не потребує. Має косметичні подряпини переважно верхньої деки. Оглянута майстром, проведені необхідні покращення. Розмір - 4/4 Деки та обечайка - ламінат. Гриф - червоне дерево Накладка на гриф - палісандр Кілкова механіка - рідна (працює добре, не зважаючи на вік). Мензура - 650мм Що було дороблено: Встановлена нова підставка (струнотримач), коли і ким - невідомо, бо вона відрізняється від того, що в інтернеті на фото по цій моделі. Приклеєна добре. Була майстром вирівняна площина накладки і встановлені нові лади. Встановлені нові поріжки (кістка). Оптимізована висота струн. Зараз гітара надзвичайно зручна, має рівну накладку та висоту ладів, що робить гру на ній надзвичайно комфортною. Всі матеріали, з яких зроблений інструмент, добре висушені з віком. Є така інформація, що класичні гітари Арія тих років, японського виробництва, мають конструктив дуже схожий на гітари Jose Torres, що є певним еталоном виробництва іспанських класичних гітар. Японці в 60х та 70х з фабрики Арія проходили навчання в Іспанії у відомих майстрів того часу. Ну і, всім відомо, як японці відносяться до праці. Я про те, що інструмент має достатньо високу культуру виробництва, відбір матеріалів (в ті часи - кращий ніж сьогодні). Це все дуже добре впливає на звук: гітара має приємний звук з гармонійними частотами, не дивлячись, що це ламінат. Навіть важко повірити, що так може звучити ламінат - за звуком цілком нагадує інструмент з верхньою декою з масива. Враховуючи, що по суті, це бюджетний сегмент, та гітара для початківців. Надам можливість порівняти звук з добрим інструментом з масиву, як буде бажання. (Якщо почитати інтернети, багато хто відмічає добре звучання гітар Арія тих часів, японського виробництва). Що маємо врешті-решт: бюджетний інструмент з ламінату, що за звуком нагадує інструмент з верхньою декою з масива, за комфортом гри - близько до професійного рівня. Лишень певні косметичні недоліки мають місце. Піходить для початківців та продовжувачів, для домашніх занять. Комплектується додатково новими струнами д’Аддаріо EJ 45 або EJ46 (на вибір) і напівтеплим новим чохлом Gator . Можлива відправка по Україні (через НП). Перевагу віддам продажу в Києві. Причина продажу – перехід на інструмент іншого рівня. Добрим людям - торг біля інструменту!

6500грн

Подробно
img
Продам акардеон, б/у.
2023-01-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Старий Самбір
Продам акардеон, б/у. Продам акардеон, б/у. Продам акардеон, б/у. Продам акардеон, б/у.

800грн

Подробно
img
Продам акардеон в футляре
2023-12-05 - Музыка и музыкальные инструменты- Суми
Продам акардеон в футляре Продам акардеон в футляре Продам акардеон в футляре Рабочий

2000грн

Подробно
img
Акордеон ( Арія) під ремонт. Корпус цілий та в комплекті чохол.
2023-03-13 - Музыка и музыкальные инструменты- Великі Сорочинці
Акордеон (Арія) потребує ремонту. Не всі голосники на місці. Має три регістра звуку. Колір зелений. Чохол та технічна документація в комплекті. Міх в гарному стані. Підлягає ремонту або можна використати як донор для іншого акордеону. Не був в експлуатації більше 15 років але зберігався в сухому та теплому місці кімнатної температури. Всі інші деталі по телефону.

300грн

Подробно
img
Продам акордеон Арія
2023-07-01 - Музыка и музыкальные инструменты- Кобеляки
Акордеон Арія з футляром. Стан як новий, все працює всі голоси відповідають, ремені без тріщин, міх цілий, компресію тримає добре, всі регістри перемикаються добре, корпус цілий без глибоких подряпин. З мінусів - підклеяні дві клавіші на правому півкорпусі.

1500грн

Подробно
img
Акордеон Арія 96 басів 4 регістра
2023-08-26 - Музыка и музыкальные инструменты- Киев
Продам Акордеон Арія в чудовому ігровому стані, виробництво Полтавської фабрики музичних інструментів приблизно 1980-ті роки, відмінне звучання, 96 басів, 3+1 регістра, не свистить, не пищить, клавіші не западають, ремені в доброму стані, міх цілий, добра компресія, міх повністю відкривається під власною вагою приблизно за 6 секунд, вага інструмента 8,2 кг, самовивіз чи доставка поштою, докладно на фотографіях чи за телефоном.

900грн

Подробно
img
Акардеон акардеон
2023-08-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Сороки-Львівські
Пррдамо хороший акардеон стан супер грає супер не користуємся як пепестали ходити до школи

7000грн

Подробно
img
Запчастини для фортепіано, піаніно. Колковий механізм для мандоліни
2023-11-24 - Музыка и музыкальные инструменты- Полтава
Запчастини для фортепіано, піаніно В наявності є різні запчастини (молоточки, клавіші і тд), для уточнення звертатися у особисті повідомлення або телефонувати. Ціни залежать від запчастини, яка вам потрібна Головки для ключа фортепіанного майстра(настройщика, настроювача фортепіано) - 2000 грн Робоче гніздо з обох торців. Кожне гніздо достатньо довговічне і глибоке. У випадку розвальцовки отвору частину торця можна зрізати і ключ буде як новий. Однієї головки може вистачити на багато років. Сталь високої закалки, але не крихка. Особливість таких головок: не згинає колок відносно своєї осі та не псує втулку в яку він вставлений. Колковий мехнаізм для мандоліни - 200 грн

100грн

Подробно
img
Акордеон- арія, під ремонт.
2023-07-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Хвильово-Сорочин
Телефонуйте 06*********24,09*********28, повідомлення не відкриваються, не можу прочитати. Звучання, компресія, паски, та і сам стан хороші. Потрібно замінити дві клавиші на голосах, та одну що переключає тональність-все... Можна на запчастини. Міняю на плиту для груби -фаєрочну, або мотор до стіралки- донбас, робочий. Можна метал б.у. куски вуголка, профільної труби , тощо. Пропонуйте щось для сільського хозяйства, сокири, лопати ...запакую та відправлю, підвезу в м. Черкаси , Золотоношу , Чорнобай, або по дорозі...

0грн

Подробно
img
Комбоусилитель Fender Mustang II
2023-07-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Донецьк
Отправки и доставки нет. Все вопросы в сообщения. Fender Mustang II v2 40 ватт. В состоянии нового с мануалом. Комбик, звуковая карта, процессор. Fender Mustang Floor процессор эффектов с педалью Wah-Wah FENDER MUSTANG II (V2), 40 ватт Fender Mustang II v2 40 ватт. Состояние 5 из 5 с мануалом. В комплекте: чехол, шнур питания, шнур USB. Процессор, звуковая карта, совместим со всеми известными звуковыми редакторами. Пишет гитару напрямую в Pro Tools, Cubase, Studio One, Logic Pro, Ableton, Reaper. Лучшее для домашней студии с небольшим бюджетом. Ecть вoзможноcть cкачивaть бecплaтнo пресеты с oф.cайта с пoмощью пpогpaммы Fendеr Fusе или coздавать cвои собcтвенныe, тем cамым измeняя начинку комбикa под ваш вкус, сама программа, того же плана, что и Guitаr Rig. Для игры на гитаре в квартире, лучше еще ничего не придумали ( позволяет играть на маленькой громкости) дает возможность для качественной озвучки практически всех помещений среднего размера, включая репетиционные базы, любые клубы и небольшие концертные площадки. MUSTANG II(V2) способен прекрасно звучать и на большой сцене и в концертных залах, максимально качественно и четко передавая все особенности звучания аутентичных гитарных усилителей Технические характеристики комбо Fender Mustang II v2 Тип кабинета : закрытый. - Мощность : 40 Ватт. - Особенности дополнительные : блок эффектов, встроенный. один динамик, размер динамика - 12 amp;amp;quot; (дюймов). - Хроматический тюнер : есть (TUNER). - Индикация : светодиодная, многоцветная. Спецификация пресетов и эффектов : - Общее кол-во пресетов : 100 пресетов; - Пресеты гитарных усилителей : 17 моделей; - Пресеты эффектов : 44 пресета. Характеристики коммутации комбо : - Инструментальный вход : Input (х 1) 1/4 Jack; - Дополнительный вход : Aux (х 1) 1/8"; - Выход на наушники : 1/8" (стерео); - Вход для педали футсвича : FTSW (х 1) 1/4 Jack; - Разъем USB : подключение к персональному компьютеру. Регуляторы и органы управления : - Ручка Gain : уровень перегруза; - Ручка Volume : настройка уровня выходного уровня; - Секция эквалайзера : - Ручка Treble : настройка высоких частот; - Ручка Bass : настойка низких частот; - Ручка Master : настройка уровня сигнала; - Ручка Preset Select : ручка выбора пресетов звучания; - Ручка Modulation Select : выбор эффектов обработки; - Ручка Delay/Reverb : выбор типов эффектов; - Кнопка Save : сохранение отредактированного пресета; - Кнопка Tap : настройка темпа эффекта; - Кнопка Exit : выход из режима редактирования/настройка уровня эффекта. Программное обеспечение : - Программное обеспечение Fender FUSE : ПО для редактирования и работы с пресетами; - Версия ПО Ableton Live Lite 8 (Fender Edition) : ПО совместимое с ПО Mustang USB выходом; - Версия ПО AmpliTube (Fender LE) : с возможностью скачивания программного обеспечения для Mac и PC платформ. Exit, Tap, Тuner. - Вес : 10,9 кг. - Отделка корпуса : виниловое покрытие (черное), серебряная тканевая решетка.

6000грн

Подробно
img
Пед для барабанщика з електронних барабанів та запчастини які залишили
2023-02-25 - Музыка и музыкальные инструменты- Забороль
Залишились два педи від електронних барабанів один в оригіналі на інший ще м'яка резина приклеєна (можна легко зняти) для занять ідеально, можна прилаштувати до стійок. Також залишились запчастини від барабанів Педи по 400грн Запчастини які на фото 150грн

400грн

Подробно
img
Продаються два акордеони на запчастини
2023-03-04 - Музыка и музыкальные инструменты- Луцьк
Продаються два акордеони на запчастини,вальтмейстир і хохнер,акордеони робочи але грати на них не зможете підуть на запчастини чи підвідновлення,всі питання по телефону чи смс повідомлення гарних покупок!

2000грн

Подробно
img
Найнижчі ціни ! Аудіо-техніка б/в робочий стан !
2023-03-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Софіївська Борщагівка
Доброго дня перед вами багато різної аудіотехніки з різними ціновими категоріями: Враховуйте, що ви можете перевірити особисто, якщо проживаєте в місті Київ, торг доречний, можу скинути більш детальні фото, • Вініловий програвач: Akai AP-Q310 б/в стан, Є подряпини та потертості на функціонал не впливає, без голки, Ціна: 1399.00 гривень • Монітор: Philips LSD 190B6 стан б/в + кронштейн йде в набір, без шнура vga, Діагональ: 19 дюймів, Є подряпини та потертості, на функціонал не впливає, Ціна: 499.00 гривень • Blu-ray програвач Sony BDP-S770 б/в стан без пульта, без тюльпанів, Є подряпини та потертості, на функціонал не впливає, вилка типу А Ціна: 999.00 гривень • Попередній аудіо підсилювач: Luxman 1000-pv б/в стан без пульта, без тюльпанів, Є подряпини та потертості, на функціонал не впливає, Ціна: 2399.00 гривень • Аудіо підсилювач Tangent CDP-50 Amplifier б/в без пульта, без тюльпанів, Є подряпини та потертості на функціонал не впливає, Ціна: 1099.00 гривень • CD програвач: Tangent CDP-50 б/в стан без пульта, тюльпанів, на запчастини, Є подряпини і потертості, немає передніх кнопок а так робітник, продаю на запчастини, Ціна: 299.00 гривень • Навушники Afterglow AG9 PS4 (без фотокартки) б/в, без зарядки, без aux шнура, без мікрофона, Є подряпини та потертості, потрібні нові абушури, не включаються, на запчастини Ціна: 199.00 гривень Продаж бажано по місту Київ, або поштою, але витрати на доставку з вас, дякую всім за увагу і мирного неба.

99грн

Подробно
img
Педаль газу Педаль тормозу Пассат б6 Октавія Гольф
2023-11-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Луцьк
Ми раді вітати Вас на Авторозбірці "Запчастини для VAG GROUP". Наша авторозбірка працює на ринку автозапчастин більше 4-х років і встигла завоювати звання надійного партнера. Ми пропонуємо б/в агрегати, а також запчастини на такі автомобілі: Skoda Octavia A5 (2005-2013р); Skoda Fabia (2005-2013р); Skoda Roomster (2007-2014р); Volkswagen Passat B6 (2005-2010р.); Volkswagen Touran (2003-2010р.); Volkswagen Caddy (2005-2010р.); Volkswagen Golf (2008-2013р.); У нас в наявності тільки оригінальні б/в запчастини з Німеччини, основні переваги яких є: гарна якість автозапчастин, прийнятна ціна, малий пробіг запчастин. Ми надаєм гарантію на весь асортимент б/в товару - 14 календарних днів. За детальною інформацією звертайтесь до нашого менеджера який надасть Вам інформацію про наявність товару проконсультує, та скине детальні фото запчастин.

400грн

Подробно
img
Акардеон weltmeister
2022-12-05 - Музыка и музыкальные инструменты- Бойні
Акардеон в отличном состоянии, все работает отлично! Очень качественный инструмент! Меха и клавиши в отличном состоянии! Чемодан прилагается!

3900грн

Подробно
img
Акардеон в чемодані
2022-12-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Давидів
Акардеон в нормальному стані залишився від батька в чемоданні продаю бо більше ніхто не вміє на ньому грати

1400грн

Подробно
img
Продам акардеон в гарному стані
2022-12-24 - Музыка и музыкальные инструменты- Немирів
Продам акардеон в гарному стані Стан б/у. Звертатись за телефоном 09*********99

7000грн

Подробно
img
Акардеон «Восток»
2023-01-24 - Музыка и музыкальные инструменты- Луцьк
Продам акардеон «Восток» 1974 року В робочому стані З чемоданчиком Бабусин, але хочу продати, бо ніхто не вміє грати

1100грн

Подробно
img
Акардеон, Weltmeister
2023-02-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Кривий Ріг
Продам Акардеон , баян , Weltmeister, Состояние 8/10 Состояние чехла 3/10 Стоял всё время в сухом помещении Торг уместен. Пишите!!! на звонки не отвечаю

4999грн

Подробно
img
Аккордеон акордеон аккордион акордион аккардеон акардеон Horch
2023-02-18 - Музыка и музыкальные инструменты- Стрий
Аккордеон акордеон аккордион акордион аккардіон аккардеон акардеон Horch - в ідеальному стані Компресія супер! Дзвонити за цими номерами: 09******45 05******49

8000грн

Подробно
img
Акардеон "Алмаз" бу
2023-03-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Бесидка
Акардеон "Алмаз" бу у хорошому стані. Знаходиться у селі Бесідка, Білоцерківського району. Лише самовивіз.

1 000грн

Подробно
img
Акардеон Contasina
2023-03-30 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Акардеон в отличном состоянии,рабочий Личная встреча в Киеве или по почте Пишите

4000грн

Подробно
img
Продам акардеон шуя
2023-04-01 - Музыка и музыкальные инструменты- Запоріжжя
Продам акардеон шуя Полностью рабочий но есть не достающий декор на фото видно но это не мешает ему быть рабочим

1000грн

Подробно
img
Акардеон з чимоданом
2023-04-06 - Музыка и музыкальные инструменты- Івано-Франківськ
Продам акардеон в хорошому стані, потребує заміну ременів. 2000грн. Можна подивитись на

2000грн

Подробно
img
Акардеон Малыш ..
2023-04-28 - Музыка и музыкальные инструменты- Бабаї
Продаётся акардеон ,,Малыш,, времён СССР,у робочому стани.Звучит нормально воздух не пропускает состояние видно на фото.

350грн

Подробно
img
Акардеон Weltmeister
2023-05-04 - Музыка и музыкальные инструменты- Черніїв
Акардеон Weltmeister Стан ідеальний Можливий малий торг при огляді Служив мені добре Був 1 раз у ремонті Є малі потертості Звучить ідеально доставки не роблю олх не відправляю самовиніс

5000грн

Подробно
img
Продам акардеон Восход.
2023-05-06 - Музыка и музыкальные инструменты- Бориспіль
Продам акардеон Восход, б/у. В хорошем состоянии, все клавиши в робочем состоянии. Без футляра.

1600грн

Подробно
img
Акардеон Германия
2023-05-13 - Музыка и музыкальные инструменты- Слов'янськ
Акардеон Германия. Состояние хорошее. Цена договорная. Звонить 09*********90.

1000грн

Подробно
img
Акардеон ЗАРЯ стан нового
2023-05-28 - Музыка и музыкальные инструменты- Шатава
Продам акардеон ЗАРЯ в отлічному стані,стан нового, куплявся для навчання але не пішло ,довго лежав без діла і почали залипати клавіші правої руки,, Якщо не в зоні тоді пишіть .

2200грн

Подробно
img
Акардеон "Вольтмейстер"
2023-06-01 - Музыка и музыкальные инструменты- Красне
Продам акардеон в гарному стані. Дуже хочеться, щоб інструментом користувались. Розумний торг.

9000грн

Подробно
img
Продам акардеон Весна
2023-06-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Мерефа
Продам акардеон Весна Клавиши рабочие Звук хороший Кожух не порван Продаю по не надобности

600грн

Подробно
img
Акардеон в чемодані
2023-07-20 - Музыка и музыкальные инструменты- Полтава
Акардеон в чемодані, стан задовільний. Не вистачає однієї кнопки, а так все добре працює. Залишився від дідуся , тому і продаю.

3000грн

Подробно
img
Продам акардеон детский Малыш
2023-07-31 - Музыка и музыкальные инструменты- Горішні Плавні
Продам акардеон детский Малыш б/у использовался мало,состояние очень хорошее. Продаётся вместе с футляром. Без торга.

600грн

Подробно
img
Продам акардеон
2023-08-01 - Музыка и музыкальные инструменты- Красний лиман
Продам акардеон заря2 в рабочем состоянии производство ссср

500грн

Подробно
img
Продам акардеон weltmeister
2023-08-03 - Музыка и музыкальные инструменты- Луцьк
Продам акардеон.. в хорошому стані .все справне. Такого цікавить телефонуйте домовимося

10500грн

Подробно
img
Акардеон Германия 39 год
2023-08-04 - Музыка и музыкальные инструменты- Київ
Акардеон моего деда В хорошем состоянии За цену можем договориться

20000грн

Подробно
img
Продам акардеон у шарному стані
2023-08-08 - Музыка и музыкальные инструменты- Наталине
Продам акардеон у гарному стані все працює грає дуже гарно пишіть звоніть!

1600грн

Подробно
img
Терміново!! Акардеон
2023-08-13 - Музыка и музыкальные инструменты- Обарів
Продам акардеон в ілеальному стані. Гарний звук. Все працює. Клавіши не западають.

2500грн

Подробно
img
Продам вживаний акардеон для навчання дитини!!!
2023-08-29 - Музыка и музыкальные инструменты- Острожець
ПРОДАМ Акардеон б/у для навчання дитини.

400грн

Подробно
img
Продам Акардеон!
2023-09-12 - Музыка и музыкальные инструменты- Обарів
Продам акардеон в ілеальному стані. Гарний звук. Все працює. Клавіши не западають.

2500грн

Подробно
img
Акардеон німецького виробництва Stell
2023-09-16 - Музыка и музыкальные инструменты- Минай
Продається акардеон німецького виробництва, у гарному стані

5000грн

Подробно
img
Продам акардеон скандали
2023-09-18 - Музыка и музыкальные инструменты- Підгородне
Продам акардеон скандали в отличном состоянии играет без вопросов продам или обменяю предлогайте

30000грн

Подробно
img
Акардеон weltmeister
2023-11-15 - Музыка и музыкальные инструменты- Дубно
Акардеон в хорошому стані

4500грн

Подробно
img
Акардеон HOHNER CLUB III m з Німеччини
2023-11-25 - Музыка и музыкальные инструменты- Луцьк
Акардеон HOHNER CLUB III m Грає Доставка по всій Україні: Нова Пошта, Укр Пошта. Можлива відправка по OLX Доставка (БЕЗПЕЧНА ДОСТАВКА), або наложенним платежем з передоплатою 200,00 грн. для страхування у разі відмови від відправлення, або, якщо замовник не забирає посилку. САМОВИВІЗ в м.Луцьк( район Торгового центру ВАРШАВСЬКИЙ ) Більше товарів дивіться на нашій сторінці в Instagram stock_store_lutsk

5000грн

Подробно
img
Аккордеон Арія інструмент
2022-12-28 - Музыка и музыкальные инструменты- Солонка
Аккордеон Ария старенький у хорошому стан , западають пару клавіш,у футлярi.присутнiй торг.Термiново

750грн

Подробно
img
Милич фортепиано 1 класс ноты 1980 издание 9
2023-05-19 - Музыка и музыкальные инструменты- Олексіївка
Книга подклеивалась, но её можно подклеить ещё больше. Есть метки карандашами и ручкой, некоторые страницы оборваны - красота, что и говорить. Олх-доставка любой почтовой службой или встреча на Алексеевке. Содержание: 1. Ой дзвони дзвонять. Українська народна пісня 2. Я. Степовий. Сорока-ворона 3. «Ходит зайка по саду». Російська народна пісня 4. Диби-диби. Українська народна пісня 5. Шум. Українська народна пісня 6. В. Вітлін. Дід Мороз 7. Сніжок на горі. Дитяча пісня 8. Два півники. Українська народна пісня 9. Ой джигуне, джигуне. Українська народна пісня 10. «Там, за речкой, там, за перевалом». Російська народна пісня 11. Ой за гаєм, гаєм. Українська народна пісня 12. Реве та стогне Дніпр широкий. Українська народна пісня 13. Осінь. Дитяча пісня 14. «Зимушка проходит». Російська народна пісня 15. Ой ти, дівчино зарученая. Українська народна пісня. обробка І. Берковича 16. Українська народна пісня 17. Журавель. Українська народна пісня. Обробка А. Аренського 18. І. Філіпп. Колискова 19. Білоруська пісня. Обробка І. Берковича 20. Дударик. Українська народна пісня. Обробка І. Берковича 21. Ой лопнув обруч. Українська народна пісня. Обробка І. Берковича 22. Українська народна пісня. Обробка Г. Орлянського 23. За селом, за селом. Українська народна пісня. Обробка Г. Орлянського 24. Ю. Абелєв. В степу 25. «Утенушка луговая». Російська народна пісня. Обробка І. Берковича 26. Українська народна пісня. Обробка Н. Бачинської 27. «Ивушка». Російська народна пісня. Обробка К. Акимова 28. А. Жилінський. Пастухи грають на сопілці 29. Собачка загубився. Американська народна пісня 30. Маленький мисливець. Французька дитяча пісенька 31. Ю. Вейсберг. Вийди, Маша. З дитячої опери «Гуси-лебеді» 32. Насмішкувата зозуля. Австрійська народна пісня 33. Курочка. Українська народна пісня. Обробка М. Любарського 34. Розповідь дідуся. Українська народна пісня. Обробка М. Любарського 35. Йде дощ. Українська народна пісня. Обробка І. Берковича 36. Їхав козак на війноньку. Українська народна пісня. Обробка І. Берковича 37. В. Курочкін. Вальс 38. Бульба. Білоруська народна пісня. Обробка С. Ляховицької та Л. Баренбойма 39. Д. Кабалевський. Маленька полька 40. Женчичок-бренчичок. Українська народна пісня. Обробка І. Берковича 41. А. Руббах. Горобець 42. А. Жилінський. Біля річки 43. П. Берлін. Крокуючі поросята 44. «На речушке, на Дунае». Російська народна пісня. Обробка С. Ляховицької та Л. Баренбойма 45. М. Крутицький. Взимку 46. Л. Моцарт. Гумореска 47. Є. Мелартін. Пісня 48. М. Любарський. Чеська пісня 49. Контрданс. Старовинний танець 50. В. А. Моцарт. Менует 51. Г. Телеман. П’єса 52. Е. Сігмейстер. Пісня в темному лісі 53. А. Рюігрок. Горе ляльки 54. На горі, горі. Українська народна пісня. Обробка М. Лисенка 55. І. Крігер. Менует 56. О. Гречанінов. У розлуці 57. С. Майкапар. Вальс 58. І. Кореневська. Дощик 59. С. Майкапар. Казочка 60. Українська народна пісня. Обробка Ю. Щуровського 61. Л. Гарута. Маленька полька 62. Л. Моцарт. Менует 63. І. Беркович. Варіації на тему росйської народної пісні «Во саду ли, в огороде» 64. Б. Барток. П’єса 65. С. Майкапар. Пастушок 66. В. Блок. Примовка 67. Д. Штейбельт. Адажіо 68. М. Руднєв. Щебетала пташка 69. Й. С. Бах. Арія 70. «Ах ты, зимушка-зима». Російська народна пісня. Обробка І. Берковича 71. І. Литкова. Варіації на тему білоруської народної пісні «Савка та Гришка» 72. С. Шевченко. Весняний день 73. М. Руднєв. Дощик 74. Ганнуся. Чеська народна пісня. Обробка В. Ребікова 75. Чого соловей смутен. Українська народна пісня. Обробка М. Леонтовича, перекладення І. Берковича 76. Л. Ревуцький. Колискова 77. І. Беркович. Мазурка 78. Я. Сен-Люк. Буре 79. Б. Барток. П’єса. Із збірника «Дітям» Етюди 1. І. Беркович 2. О. Гнесіна 3. О. Гнесіна 4. О. Ніколаєв 5. Г. Вольфарт 6. А. Гумберт 7. А. Жилінський 8. В. Курочкін 9. О. Гнесіна 10. Л. Шітте 11. Л. Шітте 12. О. Гнесіна 13. О. Гнесіна 14. О. Гедіке 15. М. Любарський 16. К. Черні 17. І. Бабаєв 18. К. Черні Ансамблі 1. А. Лазаренко. Зимова забава. Перекладення Г. Мурашової 2. В. А. Моцарт. Тема варіацій. Перекладення С. Ляховицької та Л. Баренбойма 3. Їхав козак за Дунай. Українська народна пісня. Обробка В. Золотарьова, перекладення С. Ляховицької та Л. Баренбойма 4. «Здравствуй, гостья-зима». Російська народна пісня. Обробка М. Римського-Корсакова 5. В. Вітлін. Дитяча пісенька. Обробка Н. Любомудрової 6. Чеська народна пісня. Обробка З. Неєдли 7. Жартівлива. Польска народна пісня. Обробка С. Дементьєвої-Васильєвої 8. А. Філіпенко. На місточку. Обробка С. Кузнецової 9. К. Орф. Спи, дитя. Перекладення М. Соколова68 10. Дощик. Український танець. Обробка С. Дементьєвої-Васильєвої 11. О. Гречанінов. На зеленім лузі 12. Я. Кепітіс. Латиський народний танець

99грн

Подробно
img
Запчастини для гітари
2022-12-27 - Музыка и музыкальные инструменты- Дрогобич
Запчастини для гітари і інструкція англійською За детальнішою інформацією в повідомлення

50грн

Подробно
img
Продам баян на запчастини.
2023-01-22 - Музыка и музыкальные инструменты- Горбанівка
Продам баян "Рубін" на запчастини або можна відремонтувати. Не одноразово ремонтувався під час навчання в музичній школі.

550грн

Подробно
img
Запчастини до електрогітари
2023-01-23 - Музыка и музыкальные инструменты- Полонне
Запчастини до електрогітари, придлагайте ціну , відправлю поштою , за деталями писати або дзвонити

1000грн

Подробно
img
Пед для барабанщика, стійки та запчастини
2023-01-26 - Музыка и музыкальные инструменты- Забороль
Є два педи від електронних барабанів один в оригіналі на інший ще м'яка резина приклеєна (можна легко зняти) та три стійки. Також залишились запчастини від барабанів Педи по 400грн Стійки по 500грн

1500грн

Подробно