img
Віяр Одеса-кухні шафи дитячі вітальні за собівартістю
2023-05-08 - Мебель и интеръер- Одеса
Меблі від Віяр Ви зможете зібрати та встановити самі! Проектування меблів на замовлення – послуга конструктора, який створить проект, візуалізацію, підготує файли для замовлення на Віяр – розкрій, облицювання та присадка матеріалів, схеми збирання. Проектуємо меблі за ескізами замовника - кухні, вітальні, дитячі, шафи, вбиральні, тумби та комоди, офісні меблі. instagram.com/mebel__pod_zakaz/ - поповнюємо лише виробами, замовленими онлайн. Виготовлення відбувається на потужностях фірми Віяр – це провідний лідер із надання меблевих послуг. Економія при самостійному складанні 30-40%. Наш досвід роботи понад 15 років. Проект виконується у професійній меблевій програмі. Використовуємо матеріали та фурнітуру від економ до преміум класу. Клієнт отримує повністю готові деталі для збирання, а також схеми монтажу. А тепер докладно, як це працює: 1. Клієнт на Вайбер або Телеграм скидає наступну інформацію: - ескіз чи дизайн-проект бажаного виробу; - фото приміщення з різних ракурсів, щоб можна було побачити максимально всі предмети та комунікації, що виступають. - побажання щодо вибору матеріалів та фурнітури або наш конструктор зробить Вам підбір. - viyar.ua - матеріали можна вибрати тут. - замір приміщення, куди встановлюватимуться меблі. 2. Наш конструктор обговорить з Вами проект, уточнить деталі та розпочне проектування після внесення авансу за проектом (500-2000 грн). Вартість проекту 15-20% від рахунків. Пропонуємо відвідати виставкову залу Віяр у Вашому місті, досвідчені консультанти допоможуть у виборі матеріалів. - viyar.ua/ - адресу філії можна дізнатись тут. 3. Проект готовий, конструктор скидає на узгодження креслення з розмірами та зазначенням вибраних матеріалів. 4. Після узгодження проекту конструктор формує рахунки (з урахуванням нашої знижки 10-30%) для оплати матеріалів та фурнітури. Рахунки передаємо клієнту на оплату. 5. Після оплати рахунків та залишку за проектом з вирахуванням авансу - очікуємо на готовність замовлень на Віяр. За готовністю повідомляємо клієнту. Конструктор скидає замовнику схеми збирання виробу. 6. Далі є варіанти: - оформити послугу доставки на Віяр (окрема оплата) – Вам привезуть додому співробітники Віяр. - замовник забирає сам своїм транспортом. Нехай не бентежить Вас спілкування онлайн - на нашому рахунку десятки встановлених виробів та задоволених клієнтів. Ми вже працюємо з фірмами та замовниками з таких міст як Київ, Дніпро, Харків. Підключайтесь і Ви! Підготовка проекту від 3 до 7 днів. Виготовлення меблів: ЛДСП – 5-7 днів, МДФ – 15-30 днів. Будемо раді співпраці з дизайнерами, бригадирами, майстрами зі збирання меблів. Можливе встановлення меблів.

7940грн

Подробно
img
Проєкт, креслення деталюваня для ВІЯР, ViyarPro, БАЗІС, PRO100 ЗНИЖКА
2023-05-10 - Мебель и интеръер- Київ
Пропоную послуги конструктора будь яких корпусних меблів • Підготовка креслень для самостійного збирання • Підготовка файлів ViyarPRO для подачі на Віяр (деталювання, кромкування, присадка) • Допомога/консультація у виборі матеріалів та фурнітури • Можливий подальший супровід об’єкта, складання та доставка від вас потрібно: - попередній ескіз/креслення виробу у довільному виконанні (хоч олівцем на серветці) - розміри приміщення (бажано та не обов’язково) - розуміння який буде матеріал та фурнітура • Вартість послуги проектування 10% від роздрібної вартості матеріалів та фурнітури • також можу запропонувати знижку від Віяр близько 20-22%. Знижка ділиться 50/50 • Виїзб на обїєкт для консультації та замірів: - Київ 400грн - за межі Києва від 500грн Замовляючи меблі через виробництво Віяр Ви отримуєте чесну ціну та бачите за що, платить повністю контролюючи свої витрати. дзвоніть пишить на вайбер. буду радий співпраці

529грн

Подробно
img
Проектування, конструювання меблів для замовлення на Віярі.
2023-04-14 - Мебель и интеръер- Івано-Франківськ
Проектуємо меблі! Проектуючи у нас меблі та виготовляючи меблі через Віяр (меблі конструктор для самостійного складання або за допомогою збирачів у Вашому місті), ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й суттєву економію, тому що при оплаті відсутня націнка мебляра. Кухні, шафи-купе, вбиральні, дитячі, стінки, комоди офісні меблі, меблі для тоогових і т.д. Підберемо під Ваші розміри ідеальний варіант! Супровід на всіх етапах, від замовлення до остаточного збирання. Вартість послуг 10% від прайсу на Віяр. У вартість входить консультація, допомога у підборі матеріалу та фурнітури, проект, підготовка документів для замовлення на Віяр. Також надаємо максимально можливу знижку на Віяр (від 10 – до 25%)

500грн

Подробно
img
Проектування, конструювання меблів для замовлення на Віярі.
2023-04-14 - Мебель и интеръер- Львів
Проектуємо меблі! Проектуючи у нас меблі та виготовляючи меблі через Віяр (меблі конструктор для самостійного складання або за допомогою збирачів у Вашому місті), ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й суттєву економію, тому що при оплаті відсутня націнка мебляра. Кухні, шафи-купе, вбиральні, дитячі, стінки, комоди офісні меблі, меблі для тоогових і т.д. Підберемо під Ваші розміри ідеальний варіант! Супровід на всіх етапах, від замовлення до остаточного збирання. Вартість послуг 10% від прайсу на Віяр. У вартість входить консультація, допомога у підборі матеріалу та фурнітури, проект, підготовка документів для замовлення на Віяр. Також надаємо максимально можливу знижку на Віяр (від 10 – до 25%)

8000грн

Подробно
img
Проектування, конструювання меблів для замовлення на Віярі.
2023-04-14 - Мебель и интеръер- Київ
Проектуємо меблі! Проектуючи у нас меблі та виготовляючи меблі через Віяр (меблі конструктор для самостійного складання або за допомогою збирачів у Вашому місті), ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й суттєву економію, тому що при оплаті відсутня націнка мебляра. Кухні, шафи-купе, вбиральні, дитячі, стінки, комоди офісні меблі, меблі для тоогових і т.д. Підберемо під Ваші розміри ідеальний варіант! Супровід на всіх етапах, від замовлення до остаточного збирання. Вартість послуг 10% від прайсу на Віяр. У вартість входить консультація, допомога у підборі матеріалу та фурнітури, проект, підготовка документів для замовлення на Віяр. Також надаємо максимально можливу знижку на Віяр (від 10% – до 25%)

8000грн

Подробно
img
Розкрій меблів для замовлення на Віяр
2023-11-01 - Мебель и интеръер- Київ
Доброго дня. Пропоную послуги розкрию меблів для замовлення на Віяр та самостійного збирання. Підготую деталізацію меблів з присадкою для замовлення на Віяр, список необхідної фурнітури для збирання та креслення/інструкцію для збирання меблів. Допоможу розібратися з фурнітурою та матеріалами для меблів. Ви можете скористатися моєю карткою знижок у компанії Віяр. Вартість послуги 15% - кухні, 10% - інші меблі, від вартості матеріалів (рахунків Віяр). На всі питання відповім : вайбер/телеграм, телефон.

30000грн

Подробно
img
Кухні від Віяр, меблі на замовлення від Віяр, шафи-купе від Віяр
2023-05-02 - Мебель и интеръер- Київ
Меблі та кухні під замовлення, виробництво та гарантія та якість Віяр, дизайн проекти. Робота майстрів *Замірювання *Дизайн проект від спеціаліста дизайнера та конструктора *100% якість Віяр *Гарантія від постачальників *Доставка *Збирання *Монтаж Магазин метро Позняки вул.Григоренко 32Д. * Наш сайт: mebel-design-studio.com.ua 09******52 Олена * instagram.com/studio_kmeb

8500грн

Подробно
img
Кухня на замовлення Гардеробна Дитячі Мебель Віяр Проектування меблів
2023-03-21 - Мебель и интеръер- Львів
Меблі, мебель, кухні ,шафи, дитячі меблі на замовлення, меблі Віяр, конструктор меблів, проектування меблів, гардеробна, візуалізація меблів Створюєм креативні, практичні корпусні меблі на будь-який смак і ціну. Максимум функціоналу навіть на малій площі. Попередньо візуалізуємо весь проект. Це дає змогу Вам наперед скоригувати меблі саме для Вашої зручності і під Ваші потреби. Замовлення відбувається через службу Віяр. Ви отримуєте якісні меблі за короткий термін . Додатково надаємо знижку на придбання ,обробку матеріалів ,а також фурнітуру 20% Вартість послуг 15 % від суми в чеку зі знижкою через службу Віяр. Додатково оплачується монтаж. Виїзд на заміри по Львову 300грн.

300грн

Подробно
img
Меблі під замовлення через ВІЯР без націнок на метеріали та роботу
2023-06-21 - Мебель и интеръер- Київ
Через нашу компанію ви маєте можливість придбати матеріали та послуги ВІЯР зі знижкою 20%. Щоб розмістити замовлення, вам знадобиться проект в программі ВІЯР-про, за цю послугу ми беремо 10% від вартості всього замовлення, збирання та встановлення ще 10%. Таким чином індивідуальні меблі з проектом та збиранням будуть коштувати по роздрібній ціні матеріалів і послуг по виготовленню компанії ВІЯР, ніяких додаткових націнок ми не робимо. Телефонуйте, відповім на всі питання, ви побачете що все просто і прозоро.

20000грн

Подробно
img
$ Меблі на замовлення від компанії Віяр. Знижки у магазинах.
2023-05-19 - Мебель и интеръер- Київ
Моє хобі останні 12 років це виготовлення якісних корпусних меблів на замовлення любою складності, розміру та кольру. Пропрацювавши з багатьма компаніями з продажу меблевих матеріалів та надання послуг з їхньої обробки, на сьогодні я зупинився і працюю з компанією ВіЯр. Дуже задоволений, хоча є багато питань. Але вони вирішуються. Звернувшись до мене, ви можете отримати повний комплекс послуг "з одних рук": 1) допомога у підборі матеріалів для покупки у компанії Віяр (500 грн. або безкоштовно при замовленні повного комплексу послуг). 2) виїзд на виміри (500 грн. або безкоштовно при замовленні повного комплексу послуг). 3) проектування вашого виробу, складання деталювання, підготовка до оплати рахунків (20% від вартості матеріалів з моїми знижками). 4) замовлення на Віярі, оплата ваших рахунків, НАДАННЯ вам ЗНИЖОК (мої min 200грн, або 20% від суми знижки за рахунком). 5) доставка та занесення до вас на об'єкт (безкоштовно при замовленні повного комплексу послуг). 6) складання вашого виробу "під ключ" на об'єкті (40% від вартості матеріалів з моїми знижками). Ви можете замовити повний комплект послуг або частковий, вибравши будь-який із пунктів вище. Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте або напишіть повідомлення. ВДАЛЬНИХ ВАМ ПОКУПОК І ПРИЄМНОГО МОНТАЖУ!

1750грн

Подробно
img
Проект кухні, шафи, меблі на замовлення. Проект для Віяр (ViyarPro)
2023-11-20 - Мебель и интеръер- Харків
Виконую послуги з розробки та проектування: Оформлення проекту у Віяр ПРО (ViyarPro). Проекти кухонь; Шафи вбудовані; Шафи купе; Нестандартні, ексклюзивні меблі зі скла, металу, дерева; Меблі в стилі лофт; Корпусні меблі; Елементи інтер'єру; У проект входить: 3D модель виробу. Файли для замовлення на Віяр (ViyarPRO) Файли містять всю інформацію про матеріал, його обробці (присадки), а також список фурнітури та кріплення. Складальні креслення. В результаті, Ви отримуєте конструктор, для складання якого потрібен мінімальний набір інструменту.

1499грн

Подробно
img
Меблі на замовлення через Віяр
2023-02-06 - Мебель и интеръер- Рівне
Меблі на замовлення через Віяр. Проектування, замовлення матеріалів, збірка і монтаж +40% до чеку Віяр на матеріали і послуги. Замір приміщення - 400 грн, доставка і вантажно-розвантажувальні роботи по домовленності. Працюємо по договору, гарантія 24 місяці. При замовленні надається наша знижка в розмірі 18-30% на матеріали в Віяр. Досвід виконання робіт 14 років. Портфоліо робіт надаємо за запитом. При наявності дизайн проєкту або облаштування всієї оселі меблевим гарнітуром робимо додаткову знижку.

17110грн

Подробно
img
Меблі через Віяр зі знижкою
2023-12-12 - Мебель и интеръер- Софіївська Борщагівка
Меблі на замовлення через Віяр. Проектування, замовлення матеріалів, збірка і монтаж +40% до чеку Віяр на матеріали і послуги. Замір приміщення - 600 грн, доставка і вантажно-розвантажувальні роботи по домовленності. Працюємо по договору, гарантія 24 місяці. При замовленні надається наша знижка в розмірі 18-30% на матеріали в Віяр, залежить від типу матеріалів. Досвід виконання робіт 14 років. Портфоліо робіт надаємо за запитом. При наявності дизайн проєкту або облаштування всієї оселі меблевим гарнітуром робимо додаткову знижку.

1400грн

Подробно
img
МЕБЛІ Через ВІЯР, Розкрій Проект Деталювання
2024-03-21 - Мебель и интеръер- Київ
Пропоную послуги конструювання меблів на замовлення через Віяр і можливістю самостійного збирання. Підготую файли для подачі на Віяр, а саме: Деталювання меблів, свердління (присадка) отворів під кріплення. Список потрібної фурнітури і Схему (подетальну інструкцію) для складання меблів. Допоможу вибрати матеріали, також Ви можете скористатися моєю знижкою. Вартість послуги: Кухні -15%, Інші меблі-10% від вартості рахунків на Віяр, вже з урахуванням знижки. Тел.: 09*********11 Люда. Будемо раді співпраці, Телефонуйте!

1200грн

Подробно
img
МАКСИМАЛЬНА ЗНИЖКА ВІЯР Кухні на замовлення Деталювання Проектування
2024-04-13 - Мебель и интеръер- Львів
Проектування деталювання та розрахунок кухні на ВІЯР ЛЬВІВ. ШАФИ КУПЕ / ГАРДЕРОБНІ / РОЗСУВНІ СИСТЕМИ МАКСИМАЛЬНА ЗНИЖКА на ВІЯРІ від 10% до 20% ( 10 прайс ) ЗНИЖКА на фурнітуру BLUM Пропонуємо послуги проектування деталювання та виготовлення кухні через Віяр. Висока якість виготовленя. Економія 30% - 40% від салоних цін. --- Вартість послуги деталювання становить 15% від суми з чеку на ВІЯРІ. Як правило сума знижки є більшою від вартості послуги деталювання тим самим за рахунок нашої знижки ви оплачуєте послуги деталювання. --- Вартість послуги складання становить 30% від суми з чеку на ВІЯРІ. Замовлення послуги складання не є обов'язковим за вашим бажанням. --- Ви отримуєте повний перелік складальних креслень, що дозволяє при наявності можливостей самостійно провести складання та монтаж готових виробів що дозволить зекономити значну суму коштів. --- Деталювання меблів на Віяр — це найкращий спосіб отримати якісні меблі індивідуального характеру високої якості по розумній ціні без зайвих накруток і переплат. Телефонуйте або пишіть на вайбер з радістю відповімо на всі ваші запитання

2800грн

Подробно
img
Конструктор меблів для ВіЯр Київ
2024-04-19 - Мебель и интеръер- Київ
Створення проектів меблів будь-якої складності для замовлення через компанію ВіЯр Вартість проектування 10% від вартості матеріалу Вартість складання - 15% Зробимо для вас: - точні заміри - проект технічного дизайну виробу - конструктивний проект - схеми для самостійного складання виробу - відео інструкції за необхідності - списки фурнітури - складання під ключ Маємо знижку на матеріали та послуги ВіЯр: - до 21% на плитні матеріали та послуги - до 35% на фурнітуру - до 55% на роздвижні системи Практика у виготовленні меблів під замовлення більше 10-ти років. Повний супровід по всім процесам створення виробу вашої мрії, приємні ціни, швидка комунікація та багато іншого - отримаєте при роботі з нами! Завжди вільні для нових клієнтів Гарного дня!

3800грн

Подробно
img
Конструктор. Проектування меблів на Віяр. Безкоштовно !!!
2023-08-28 - Мебель и интеръер- Київ
Проектування, Деталіровка меблів з присадкою (отвори під кріпильну фурнітуру, під щухляди та завіси) для Віяр. Креслення для збирання меблів. Список фурнітури Віяр , Blum. Роблю все для замовлення готових меблів. Також є збирання та встановлення меблів. Досвід роботи більше 10 років. Працюю по всій Україні. Ціна = сума моєї знижки від Віяра (мій заробіток). Фактично мою роботу вам оплачує Віяр. www.instagram.com/dismebel2010

11990грн

Подробно
img
Стіл Віяр і полиці стол и полки
2023-12-12 - Мебель и интеръер- Київ
Стіл і полиці робили на замовлення на Віяр для вбудовання в дитячу стінку, але помилилися з коліром. Колір жасмін на Віяр, ніжно перламутровий, кромка світло жовта (жасміновий колір на Віяр, назви майже однакові, але колір зовсім різний)) по 3м бокам. Нове. По налипці можливо бесплатно зробити кромку і на 4 боці. На полицях кромка антрацит або жовта. Ціна за все Самовивіз Софіївська Борщагівка Розмір стола 996*1010, товщина 36мм

600грн

Подробно
img
Меблі на замовлення, конструктор корпусних меблів під замовлення ВіЯр
2023-02-28 - Мебель и интеръер- Київ
Доброго часу доби, всім бажаючим отримувати якісний продукт. Пропоную виготовлення корпусних меблів під ключ, а також послуги конструктора корпусних меблів. Мої послуги: консультація, складання проекту, прорахунок вартості проекту, замір Підготовка технічної документації для замовлення в компанії ВіЯр (project файли, які містять розміри деталей, торці для крайкування, координати отворів тощо) Доставка і монтаж При потребі, можливе надання документації замовнику для подальшої реалізації проекту безпосередньо ним самим. Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном, Viber, Telegram.

3550грн

Подробно
img
Меблі на замовлення.Кухні на замовлення.Рівне.Працюємо з Віяр!
2023-08-21 - Мебель и интеръер- Рівне
Меблі на замовлення.Кухні на замовлення.Рівне.Працюємо з Віяр!Виготовляємо кухні та інші меблі на замовлення. Використовуємо фурнітуру та матеріали відомих виробників. Проводимо заміри та встановлення. Виготовляємо проєкти. Великий, багаторічний досвід. Працюемо з Віяр.

300грн

Подробно
img
віяр меблі на замовлення кухні шафи-купе прихожі дитячі спальні
2023-04-02 - Мебель и интеръер- Київ
Меблі на замовлення Шафа-купе, Кухня, Передпокій, Вітальня, Офісні меблі, Дитячі, Ванні кімнати, окремі елементи меблів. Компанія Mebli-Prime 14 років на меблевому ринку у м. Київ та області. У нас Ви можете замовити меблі за індивідуальним проєктом. Наберіть нас або відправте свій ескіз на Viber O5O8З616З8 – і ми оперативно розрахуємо попередню вартість замовлення, допоможемо розробити дизайн (стильно, затишно, комфортно, раціонально), направимо на об'єкт майстра для проведення контрольного заміру, якісно та вчасно виготовимо замовлення, доставимо та змонтуємо вироби будь-якої складності. Пропонуємо широкий вибір фасадів, фурнітури, якісні та перевірені матеріали. Співпрацюємо з ВіЯр, проводимо екскурсію в шоу-румі ВіЯр. Врахуємо всі побажання та втілимо їх у життя. З нами легко працювати.

4498грн

Подробно
img
Тумба з умивальником під пральну машину
2023-05-13 - Мебель и интеръер- Київ
TM “Ваші Меблі” – це вітчизняний виробник меблів, що пропонує якісні та стильні вироби для дому. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб задовольнити потреби кожного клієнта і забезпечити найкращу якість наших виробів.Наші меблі виготовляються з натуральних матеріалів, таких як дерево, шкіра та метал, що забезпечує довговічність та надійність кожного виробу. Ми використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб створити комфортні та ергономічні меблі, які стануть невід’ємною частиною вашого дому.Наші меблі підходять для будь-якого інтер’єру, від класичного до сучасного. Ми пропонуємо широкий вибір моделей диванів, крісел, столів, ліжок та інших меблів, які відмінно поєднують в собі зручність та стильний дизайн.ТМ “Ваші Меблі” має великий досвід у виробництві меблів та дотримується високих стандартів якості. Ми контролюємо кожен етап виробництва, починаючи з вибору матеріалів та закінчуючи фінальним контролем якості готового виробу.Ми відкриті до співпраці з клієнтами та завжди готові відповісти на будь-які питання та запити. Наші менеджери допоможуть вам з вибором меблів, підберуть оптимальні рішення для вашого інтер’єру та нададуть всю необхідну інформацію про наші вироби.Ми пропонуємо доступні ціни на всі наші вироби, щоб кожен клієнт міг придбати меблі відповідно до своїх можливостей. Крім того, ми пропонуємо знижки та спеціальні пропозиції для наших постійних клієнтів.ТМ “Ваші Меблі” – це не просто виробник меблів, але й компанія, яка дбає про своїх клієнтів та виробляє меблі з любов’ю до своєї справи. Ми стежимо за тенденціями в дизайні меблів та завжди працюємо над тим, щоб наші вироби були відповідні сучасним стандартам якості та дизайну.Ми пропонуємо широкий асортимент меблів для спальні, вітальні, кухні та інших приміщень. Кожен виріб виготовляється вручну з урахуванням всіх побажань та вимог клієнта. Ми готові виконати замовлення будь-якої складності та стилістики.Наші меблі відповідають всім стандартам якості та безпеки, що забезпечується використанням екологічно чистих матеріалів та сучасних технологій виробництва. Ми дбаємо про здоров’я наших клієнтів та створюємо меблі, які не мають негативного впливу на навколишнє середовище.ТМ “Ваші Меблі” – це гарантія якості та надійності. Ми відкриті до співпраці з будь-якими клієнтами, від приватних осіб до великих компаній. Ми готові забезпечити найвищу якість наших виробів та надати професійну підтримку на всіх етапах співпраці.Замовляйте меблі від TM “Ваші Меблі” та переконайтеся в нашій високій якостності та бездоганному сервісі. Ми допоможемо вам зробити ваш дім затишним та комфортним, стильним та сучасним.Наші дизайнери та майстри з виробництва меблів здатні задовольнити будь-які потреби та бажання наших клієнтів. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та враховуємо всі його побажання. Ми готові виконати замовлення будь-якої складності та стилістики – від класичних до сучасних.Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та комплектуючі від кращих виробників, що гарантує якість та довговічність нашої продукції. Ми працюємо з різними видами дерева, МДФ, ДСП, склом, металом та іншими матеріалами, щоб створювати меблі, які відповідають найвищим вимогам.Наша компанія пропонує не тільки виробництво меблів, але й повний спектр послуг – від дизайну та розробки проекту до монтажу та сервісного обслуговування. Ми відповідально ставимося до кожного етапу нашої роботи та завжди готові надати професійну консультацію нашим клієнтам.Крім того, ми пропонуємо широкий вибір готових меблів у нашому каталозі, які можна вибрати та придбати безпосередньо зі складу. Це зручний та швидкий спосіб отримати якісні та стильні меблі за доступними цінами.ТМ “Ваші Меблі” – це надійний та професійний виробник меблів, який завжди готовий відповісти на всі запитання та допомогти з вирішенням будь-яких питань, пов’язаних з меблевим виробництвом. Ми робимо все можливе, щоб кожен наш клієнт був задоволений якістю наших меблів та рівнем сервісу.Ми віримо, що меблі повинні бути не просто предметом інтер’єру, але й частиною нашого життя. Вони повинні бути зручними, функціональними та стильними. Тому ми ставимо своє серце та душу в кожну мебель, яку створюємо, щоб вона стала улюбленою частиною вашого дому.Звертаючись до нашої компанії, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісну та надійну продукцію, яка буде відповідати всім вашим потребам та бажанням. Ми завжди раді новим замовленням та готові реалізувати будь-які меблеві проекти.ТМ “Ваші Меблі” – це ваш надійний партнер у створенні затишного та комфортного житла. Обирайте якість, надійність та стиль разом з нами!

120 000грн

Подробно
img
Тумба з умивальником під пральну машину
2023-05-13 - Мебель и интеръер- Киев
TM “Ваші Меблі” – це вітчизняний виробник меблів, що пропонує якісні та стильні вироби для дому. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб задовольнити потреби кожного клієнта і забезпечити найкращу якість наших виробів. Наші меблі виготовляються з натуральних матеріалів, таких як дерево, шкіра та метал, що забезпечує довговічність та надійність кожного виробу. Ми використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб створити комфортні та ергономічні меблі, які стануть невід’ємною частиною вашого дому. Наші меблі підходять для будь-якого інтер’єру, від класичного до сучасного. Ми пропонуємо широкий вибір моделей диванів, крісел, столів, ліжок та інших меблів, які відмінно поєднують в собі зручність та стильний дизайн. ТМ “Ваші Меблі” має великий досвід у виробництві меблів та дотримується високих стандартів якості. Ми контролюємо кожен етап виробництва, починаючи з вибору матеріалів та закінчуючи фінальним контролем якості готового виробу. Ми відкриті до співпраці з клієнтами та завжди готові відповісти на будь-які питання та запити. Наші менеджери допоможуть вам з вибором меблів, підберуть оптимальні рішення для вашого інтер’єру та нададуть всю необхідну інформацію про наші вироби. Ми пропонуємо доступні ціни на всі наші вироби, щоб кожен клієнт міг придбати меблі відповідно до своїх можливостей. Крім того, ми пропонуємо знижки та спеціальні пропозиції для наших постійних клієнтів. ТМ “Ваші Меблі” – це не просто виробник меблів, але й компанія, яка дбає про своїх клієнтів та виробляє меблі з любов’ю до своєї справи. Ми стежимо за тенденціями в дизайні меблів та завжди працюємо над тим, щоб наші вироби були відповідні сучасним стандартам якості та дизайну. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів для спальні, вітальні, кухні та інших приміщень. Кожен виріб виготовляється вручну з урахуванням всіх побажань та вимог клієнта. Ми готові виконати замовлення будь-якої складності та стилістики. Наші меблі відповідають всім стандартам якості та безпеки, що забезпечується використанням екологічно чистих матеріалів та сучасних технологій виробництва. Ми дбаємо про здоров’я наших клієнтів та створюємо меблі, які не мають негативного впливу на навколишнє середовище. ТМ “Ваші Меблі” – це гарантія якості та надійності. Ми відкриті до співпраці з будь-якими клієнтами, від приватних осіб до великих компаній. Ми готові забезпечити найвищу якість наших виробів та надати професійну підтримку на всіх етапах співпраці. Замовляйте меблі від TM “Ваші Меблі” та переконайтеся в нашій високій якостності та бездоганному сервісі. Ми допоможемо вам зробити ваш дім затишним та комфортним, стильним та сучасним. Наші дизайнери та майстри з виробництва меблів здатні задовольнити будь-які потреби та бажання наших клієнтів. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та враховуємо всі його побажання. Ми готові виконати замовлення будь-якої складності та стилістики – від класичних до сучасних. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та комплектуючі від кращих виробників, що гарантує якість та довговічність нашої продукції. Ми працюємо з різними видами дерева, МДФ, ДСП, склом, металом та іншими матеріалами, щоб створювати меблі, які відповідають найвищим вимогам. Наша компанія пропонує не тільки виробництво меблів, але й повний спектр послуг – від дизайну та розробки проекту до монтажу та сервісного обслуговування. Ми відповідально ставимося до кожного етапу нашої роботи та завжди готові надати професійну консультацію нашим клієнтам. Крім того, ми пропонуємо широкий вибір готових меблів у нашому каталозі, які можна вибрати та придбати безпосередньо зі складу. Це зручний та швидкий спосіб отримати якісні та стильні меблі за доступними цінами. ТМ “Ваші Меблі” – це надійний та професійний виробник меблів, який завжди готовий відповісти на всі запитання та допомогти з вирішенням будь-яких питань, пов’язаних з меблевим виробництвом. Ми робимо все можливе, щоб кожен наш клієнт був задоволений якістю наших меблів та рівнем сервісу. Ми віримо, що меблі повинні бути не просто предметом інтер’єру, але й частиною нашого життя. Вони повинні бути зручними, функціональними та стильними. Тому ми ставимо своє серце та душу в кожну мебель, яку створюємо, щоб вона стала улюбленою частиною вашого дому. Звертаючись до нашої компанії, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісну та надійну продукцію, яка буде відповідати всім вашим потребам та бажанням. Ми завжди раді новим замовленням та готові реалізувати будь-які меблеві проекти. ТМ “Ваші Меблі” – це ваш надійний партнер у створенні затишного та комфортного житла. Обирайте якість, надійність та стиль разом з нами!

120 000грн

Подробно
img
Кухня 2800мм Віяр, ДСП 18мм петлі hettich з доводчиками
2023-11-11 - Мебель и интеръер- Вишневе
Кухня довжиною 2800, ДСП 18мм, стільниця 38мм Порізка Віяр, кромкування клейем ПУР кромкою Rehau - Віяр Петлі з доводчиками Hettich німецького виробництва (конкуренти Blum) Направляючі шухляд з доводчиками muller дуже якісні Навісні шкафчики мають сучасну конструкцію і регулються по висоті Моожливість змінювати розміри(якщо в меншу сторону без зміни ціни) Короткі строки виробництва Оплата через касу Віяр Ціна актуальна

28000грн

Подробно
img
Крісло геймерське PLAYER з підставкою для ніг Blue/Black 4 кольори Син
2023-09-26 - Мебель и интеръер- Нововолинськ
Крісло геймерське PLAYER з підставкою для ніг Blue/Black 4 кольори Синє Чорне Біле Червоне Чому варто вибрати наше крісло? СИЛІКОНОВІ КОЛЕСА – використовуються в кріслі, вони запобігають появі подряпин на підлозі та пошкодженню килима, а значить позбавляють необхідності використання громіздких накладок, які важко утримувати в чистоті і які через деякий час стають непривабливими. Крім того, силіконові колеса забезпечують безшумне та комфортне пересування. РЕГУЛЮВАННЯ БЛОКУВАННЯ ВІДОБРАЖЕННЯ – Крісло з можливістю відкидання в будь-якому положенні забезпечує комфорт під час гри та довгих годин роботи, забезпечуючи правильне положення хребта. Ви можете зафіксувати положення, натиснувши важіль вниз. Нахил спинки дозволяє розслабитися і похитатися, що позитивно впливає на кровообіг і знижує напругу м'язів. Крісло з відкидною спинкою можна також використовувати для перегляду фільмів. ДОДАТКОВІ ПОДУШКИ І ЗЙОМНА ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ – Крісло з ковшовим профілем має дві подушки: під голову та хребет, які розвантажують шийний та поперековий відділи. Подушки стійкі завдяки ременям, що застібаються на «клацання» і регулюються по висоті. Крісло також має висувну та складану підставку для ніг, що покращує кровообіг у ногах та забезпечує комфорт. Правильна постава зводить до мінімуму втому тіла та болі в м'язах. Цей стілець підходить для користувачів різного віку, включаючи дітей. ПРИВАЖАЛЬНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД – Крісло зі спортивним дизайном відрізняється цікавим та привабливим зовнішнім виглядом з увагою до деталей. Широке сидіння у формі ковша забезпечує свободу та зручність використання під час екстремальних ігор. Крісло має нековзні підлокітники, які забезпечують зручну підтримку та зменшують біль у лікті та навантаження на хребет. Чохол сидіння можна знімати та прати за низької температури, що дозволяє легко підтримувати його в ідеальному стані. ФУНКЦІЯ МАСАЖУ У ПОДУШЦІ – Спеціально розроблена подушка з масажером забезпечує полегшення та розслаблення під час багатогодинних ігрових сесій. Не дозволяйте болю у спині заважати вам грати! ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ УНІКАЛЬНИЙ КОМФОРТ СИДІННЯ З ПРОФІЛЕМ КОВША Цей унікальний продукт не лише забезпечує комфортне сидіння, а й покращує кровообіг у ногах. Завдяки цьому можна забути про відчуття оніміння та болю, викликаних неправильною поставою під час сидіння. Особливий ковшеподібний профіль крісла забезпечує додаткову зручність та комфорт при використанні. Завдяки цьому стілець є ідеальним вибором для людей, які проводять багато годин за столом, граючи в ігри чи переглядаючи фільми. На відміну від звичайних, найпростіших моделей крісел, цей продукт знижує втому, що сприймається, і підвищує комфорт використання. Не сумнівайтеся та виберіть крісло, яке забезпечить вам винятковий комфорт щоразу, коли ви сидите. ЗАБУДЬТЕ ПРО БОЛИ У СПІНІ ТА М'язовій Втомі – ОБЕРІТЬ КРІСЛО З ФУНКЦІЄЮ РОЗПОЛАШЕННЯ ТА РОЗПОЛАШУВАЛЬНОГО КАЧАННЯ Виберіть стілець, який подбає про ваш комфорт та індивідуальне використання не тільки під час гри, а й під час тривалої роботи. Завдяки функції нахилу у будь-якому положенні крісло забезпечує правильне положення хребта та зводить до мінімуму наслідки тривалого сидіння. Ви можете зафіксувати обране положення, натиснувши важіль донизу, що дозволяє максимально налаштувати крісло під свої потреби. Немає нічого кращого, ніж момент розслаблення після важкого дня. Завдяки функції нахилу спинки крісло дозволяє розслаблююче розгойдування, що покращує кровообіг та знижує м'язову напругу. Цей унікальний продукт є ідеальним вибором для людей, які проводять багато годин за столом, граючи в ігри або працюючи. Не чекайте більше і вибирайте крісло, яке дбатиме про ваш комфорт та здоров'я під час кожного сеансу. Відкидання в будь-якому положенні, відкидання спинки та можливість зафіксувати обране положення – це лише деякі з функцій, які зроблять кожне сидіння унікальним та адаптованим до ваших потреб. НЕВIРОЯТНИЙ КОМФОРТ ДІАПАЗОН РЕГУЛЮВАННЯ СИДІННЯ ЗА ВИСОТОЮ 116-125 Мрієте про зручне та ергономічне крісло, яке забезпечить вам ідеальне положення хребта незалежно від вашого зростання? Наше крісло з регульованою висотою сидіння та нахилом спинки виправдає ваші очікування! Вам більше не доведеться страждати від болю в спині, коли ви довго сидите за столом чи консоллю. Наше крісло забезпечить вам зручне та ергономічне сидіння завдяки регулюванню висоти сидіння та нахилу спинки. Ви можете відрегулювати його за вашим тілом, незалежно від вашого зростання. Крісло ідеально підходить для гравців різного віку, а також для людей, які працюють у сидячому положенні. Ергономічний дизайн та ретельна обробка забезпечують оптимальне положення хребта, що позитивно позначається на комфорті використання та здоров'я хребта. Не витрачайте час на незручні стільці, які шкідливі для вашого здоров'я – інвестуйте у наше крісло з регульованою висотою сидіння та нахилом спинки, і ви відчуєте різницю після першого дня роботи чи відпочинку! Зручні та м'які підлокітники Підлокітники в кріслі — елемент, на який ми часто не звертаємо уваги, але їх важливість неоціненна, особливо при тривалому сидінні. Зручні підлокітники у кріслі позитивно позначаються на нашому самопочутті та комфорті, покращуючи поставу та знижуючи м'язову напругу. Крісла, оснащені правильно сконструйованими підлокітниками, забезпечують достатню опору для рук та ліктів, що забезпечує природне положення тіла та знижує навантаження на хребет. Це особливо важливо для людей, які багато годин проводять за комп'ютером або в офісній роботі. Завдяки цьому зручні підлокітники у кріслі допомагають мінімізувати наслідки тривалого сидіння та сприяють збереженню здоров'я хребта. Не чекайте і подбайте про своє здоров'я та комфорт під час роботи чи розваг. Виберіть крісло зі зручними підлокітниками та насолоджуйтесь ще приємнішим сидінням. Отримайте міцний і простий у догляді стілець із міцного, гладкого та водонепроникного матеріалу. ПРОДОВЖУЙТЕ ГРУ – ТИХИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ РУХ З НАШИМИ СИЛІКОНОВИМИ КОЛІСАМИ Уявіть, що ви граєте в улюблену гру вночі, коли більшість людей відпочиває. Використання силіконових коліс під кріслом забезпечить повний комфорт і безпеку при пересуванні по підлозі. Вам більше не доведеться турбуватися про подряпини на підлозі або пошкодження килима – наші колеса захистять їх від пошкоджень. Крім того, вам не доведеться використовувати громіздкі прокладки, які складно утримувати в чистоті і які через деякий час можуть виглядати непривабливо. Наші силіконові колеса забезпечують безшумний рух, тому ви не заважатимете іншим домочадцям, поки вони сплять. Тому, якщо ви хочете насолодитися грою у повному комфорті, наші колеса – ідеальне рішення для вас! ВИБЕРІТЬ ІГРОВЕ крісло зі зручними масажними подушками і стабільним ПІДСТАВИМ! Випробуйте новий рівень комфорту з нашим новим ігровим кріслом, оснащеним поперековим масажером! Це інноваційне крісло унікальне завдяки спеціально розробленій подушці з вбудованим масажером, яка дбає про ваше здоров'я та комфорт. Відчуйте полегшення від масажу попереку під час тривалих комп'ютерних сеансів. Наше ігрове крісло з масажером у подушці - ідеальне рішення для геймера, який цінує комфорт та відмінну підтримку хребта. Попрощайтеся з болем у шиї та спині під час довгих ігрових сесій! Наше ігрове крісло оснащене двома зручними подушками, які розвантажать шийний та поперековий відділи. Завдяки унікальній системі ременів «клік» подушки стійкі та легко регулюються. Ви можете встановити їх на потрібній висоті, щоб забезпечити максимальний комфорт. Чохол сидіння легко знімається і стирається за низької температури, завдяки чому його легко утримувати в чистоті. Наше ігрове крісло також має стійку 5-зіркову основу з нековзними подушечками для ніг та безшумними силіконовими колесами, які не дряпають. Розміри крісла: Висота: 116-125 см Висота спинки: 72 см Ширина спинки макс. 58 см Глибина сидіння: 45 см Ширина сидіння: 50 см Ширина у підлокітниках 62 см. Висота сидіння: 42-52см Висота сидіння з підлокітником: 64-74 см. Ширина (діаметр) основи: 66 см. Довжина підлокітників 44 см.

3990грн

Подробно
img
Тумба з умивальником під пральну машину
2023-05-14 - Мебель и интеръер- Киев
TM “Ваші Меблі” – це вітчизняний виробник меблів, що пропонує якісні та стильні вироби для дому. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб задовольнити потреби кожного клієнта і забезпечити найкращу якість наших виробів. Наші меблі виготовляються з натуральних матеріалів, таких як дерево, шкіра та метал, що забезпечує довговічність та надійність кожного виробу. Ми використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб створити комфортні та ергономічні меблі, які стануть невід’ємною частиною вашого дому. Наші меблі підходять для будь-якого інтер’єру, від класичного до сучасного. Ми пропонуємо широкий вибір моделей диванів, крісел, столів, ліжок та інших меблів, які відмінно поєднують в собі зручність та стильний дизайн. ТМ “Ваші Меблі” має великий досвід у виробництві меблів та дотримується високих стандартів якості. Ми контролюємо кожен етап виробництва, починаючи з вибору матеріалів та закінчуючи фінальним контролем якості готового виробу. Ми відкриті до співпраці з клієнтами та завжди готові відповісти на будь-які питання та запити. Наші менеджери допоможуть вам з вибором меблів, підберуть оптимальні рішення для вашого інтер’єру та нададуть всю необхідну інформацію про наші вироби. Ми пропонуємо доступні ціни на всі наші вироби, щоб кожен клієнт міг придбати меблі відповідно до своїх можливостей. Крім того, ми пропонуємо знижки та спеціальні пропозиції для наших постійних клієнтів. ТМ “Ваші Меблі” – це не просто виробник меблів, але й компанія, яка дбає про своїх клієнтів та виробляє меблі з любов’ю до своєї справи. Ми стежимо за тенденціями в дизайні меблів та завжди працюємо над тим, щоб наші вироби були відповідні сучасним стандартам якості та дизайну. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів для спальні, вітальні, кухні та інших приміщень. Кожен виріб виготовляється вручну з урахуванням всіх побажань та вимог клієнта. Ми готові виконати замовлення будь-якої складності та стилістики. Наші меблі відповідають всім стандартам якості та безпеки, що забезпечується використанням екологічно чистих матеріалів та сучасних технологій виробництва. Ми дбаємо про здоров’я наших клієнтів та створюємо меблі, які не мають негативного впливу на навколишнє середовище. ТМ “Ваші Меблі” – це гарантія якості та надійності. Ми відкриті до співпраці з будь-якими клієнтами, від приватних осіб до великих компаній. Ми готові забезпечити найвищу якість наших виробів та надати професійну підтримку на всіх етапах співпраці. Замовляйте меблі від TM “Ваші Меблі” та переконайтеся в нашій високій якостності та бездоганному сервісі. Ми допоможемо вам зробити ваш дім затишним та комфортним, стильним та сучасним. Наші дизайнери та майстри з виробництва меблів здатні задовольнити будь-які потреби та бажання наших клієнтів. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та враховуємо всі його побажання. Ми готові виконати замовлення будь-якої складності та стилістики – від класичних до сучасних. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та комплектуючі від кращих виробників, що гарантує якість та довговічність нашої продукції. Ми працюємо з різними видами дерева, МДФ, ДСП, склом, металом та іншими матеріалами, щоб створювати меблі, які відповідають найвищим вимогам. Наша компанія пропонує не тільки виробництво меблів, але й повний спектр послуг – від дизайну та розробки проекту до монтажу та сервісного обслуговування. Ми відповідально ставимося до кожного етапу нашої роботи та завжди готові надати професійну консультацію нашим клієнтам. Крім того, ми пропонуємо широкий вибір готових меблів у нашому каталозі, які можна вибрати та придбати безпосередньо зі складу. Це зручний та швидкий спосіб отримати якісні та стильні меблі за доступними цінами. ТМ “Ваші Меблі” – це надійний та професійний виробник меблів, який завжди готовий відповісти на всі запитання та допомогти з вирішенням будь-яких питань, пов’язаних з меблевим виробництвом. Ми робимо все можливе, щоб кожен наш клієнт був задоволений якістю наших меблів та рівнем сервісу. Ми віримо, що меблі повинні бути не просто предметом інте

120 000грн

Подробно
img
Кухні на замовлення, на заказ Віяр, шафи, столи, комоди, ресепшн
2024-04-07 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовляємо корпусні меблі під замовлення. Кухні, шафи-купе, ресепшени, столи, табурети, тумби та інші меблі будь-якої складності. Працюємо з усіма постачальниками матеріалів та комплектуючих України. Тому можемо задовольнити потреби в якісних та доступних меблях. Етапи нашої роботи: - Попередній прорахунок вартості. - Виїзд на замір. - Вибір матеріалів та фурнітури , кінцевий прорахунок вартості . - Підписання договору про співпрацю і внесення 70% авансу від узгодженої вартості меблів. Можлива оплата частинами чи миттєва розстрочка від Приватбанку. - Проектування та візуалізація, або ваш проект від дизайнера. - Приготування та формування документів для розміщення замовлення на виробництво - Підготовка та складання, роботи в цеху. - Доставка та монтаж меблів. Виготовлення можливе як на власному виробництві , так і на потужностях Віяра. Меблі проходять контрольне збирання і на монтаж поставляються у максимально укомплектованому вигляді , що зменшує час на монтажні роботи. Термін виготовлення від 4х днів до 3 тижнів, в залежності від складності. Креслення , ескізи , малюнки , фото чи проекти для попереднього розрахунку скидайте у Телеграм на указаний в об'яві номер.

2500грн

Подробно
img
ВіЯр меблі під замовлення Шафи Кухні Спальні Вітальні
2023-01-22 - Мебель и интеръер- Київ
ВіЯр меблі під замовлення Шафи Кухні Спальні Дитячі Вітальні Замовлення з моєї знижкою через ВиЯр і Кронас Досвід з 2001 року На OLX c 2011 г. Заміри (професійно). Проектування (безкоштовно). Доставка і монтаж (акуратно і в терміни). Термін виготовлення від 10 робочих днів. Мы предоставляем гарантию: на пленочные и крашенные фасады 5 лет . Основні переваги оформлення замовлення через ВіЯр це реальні терміни виконання зобов'язань а також висока якість обробки та виготовлення матеріалів. 06**********19 Vodafone 06***********19 Киевстар / Viber 07***********19 Lifecell

600грн

Подробно
img
кухня сучасна, дизайнерські Меблі та Кухні на замовлення
2023-09-18 - Мебель и интеръер- Київ
Кухні на замовлення, якість та гарантія Віяр *Великій вибір матеріалів *Супровід в шоу-румі Віяр, допомога з підбору матеріалів, та консультація спеціаліста *Виїзд майстра на об'єкт *Дизайн та проектування меблів *Супровод проекту разом із будівельниками *Складання та монтаж під ключ Наші майстри з великім досвідом роботи Чекаємо вас в магазині за адресою: метро Позняки вул.Срібнокільска 3е Google карти "Меблі на замовлення Віяр" * mebel-design-studio.com.ua * instagram.com/studio_kmeb

1600грн

Подробно
img
Кухни на заказ любой сложности.
2023-08-14 - Мебель и интеръер- Київ
Спроектую і зберу корпусні меблі будь-якої складності. Досвід понад 20 років. Охайність і акуратність, гарантія якості. Після нас не потрібно прибирати. У виробництві меблів використовуємо: • ДСП - Kronospan, Swiss KRONO, EGGER, Cleaf та ін; • Фасади МДФ - плівковий, фарбований, рамковий, шпонований, акрил; • Фурнітура - BLUM, Hettich, Hafele, GTV, Muller Замір • 3D візуал • Підбір матеріалів • Договір • Доставка • Монтаж • Гарантія Розробка технічної документації для замовлення послуг порізки, поклейки, свердління на виробництві ВіЯр. Замовлення матеріалів, фурнітури тощо зі знижкою 10-40%. Контроль якості та готовності деталей на ВіЯрі. Збірка і монтаж виробу. Працюючи за схемою "Меблі через ВіЯр" Ви заощаджуєте 30-40% вартості, маєте можливість регулювати собівартість виробу, проплачуєте матеріали і фурнітуру безпосередньо в касу ВіЯр. Терміни виготовлення на сьогоднішній день: 1 - 4 тижні, залежно від складності виробу. Сайт: art-composite.kiev.ua У Києві та області.

3600грн

Подробно
img
Послуги конструктора для замовлення меблів по Вашим розмірам на Віяр
2023-05-13 - Мебель и интеръер- Софіївська Борщагівка
Пропоную послуги конструктора для розробки креслень меблів для замовлення на Віяр. Ви зможете замовити кухню, гардеробну кімнату, шафу-купе по собівартості матеріалів. По вашим розмірам та побажанням підготую креслення для замовлення меблів. Ви отримаєте файл розкрою зі списком необхідної фурнітури і креслення для сбирання. Всі матеріали Ви зможете замовити на Віярі, при необхідності допоможу замовити з моєю знижкою. Оплата за матеріали напряму на Віяр. Мої послуги коштують 10 % від суми рахунків. На всі питання відповім вайбер/телеграм/телефон.

4980грн

Подробно
img
Послуги розробки креслень меблів для замовлення на Віяр
2024-02-17 - Мебель и интеръер- Київ
Пропоную послуги конструктора для розробки креслень меблів для замовлення на Віяр. Ви зможете замовити кухню, гардеробну кімнату, шафу-купе по собівартості матеріалів. Разом з Вами ми розробимо макет меблів, допоможу розібратись з матеріалами і фурнітурою. Ви отримаєте файл розкрою зі списком необхідної фурнітури і креслення для складання. Всі матеріали Ви зможете замовити на Віярі, при необхідності допоможу замовити з моєю знижкою. Оплата за матеріали напряму на Віяр. Мої послуги коштують 15%-кухні, 10 % - інші меблі, від суми рахунків. На всі питання відповім вайбер/телеграм/телефон.

700грн

Подробно
img
Проектування меблів на замовлення Віяр про (Viyar Pro).
2023-11-13 - Мебель и интеръер- Харків
Ви хочете втілити свої меблеві ідеї в життя? Не зупиняйтеся на досягнутому! Я пропоную послуги з проектування та розробки меблів. Якщо у вас є конкретний дизайн або вам потрібна допомога в його розробці, я можу працювати з вами над створенням унікального і функціонального предмета меблів, який відповідатиме вашим потребам і відповідатиме вашому індивідуальному стилю. Від концептуальних ескізів до 3D-моделювання і створення прототипів, гарантуючи, що ваше бачення стане реальністю. Мої послуги включають: розроблення концепції та ескізів 3D-моделювання та креслення для складання підбір і матеріалів, фурнітури та комплектуючих Створення проекту для Віяр Про Остаточне оформлення замовлення Я спеціалізуюся на створенні меблів, які не тільки естетично привабливі, але також практичні та довговічні. Якщо вам потрібена кухня або стіл на замовлення, унікальний стелаж або єдине у своєму роді рішення для сидіння, я можу допомогти втілити ваше бачення в життя. Отже, якщо ви шукаєте приватний та індивідуальний підхід до проектування та розробки меблів, зв'яжіться зі мною. Мені не терпиться допомогти вам створити ідеальний предмет для вашого будинку або офісу.

300грн

Подробно
img
Кухні на замовлення через Віяр. Вигода до 30%
2024-03-04 - Мебель и интеръер- Київ
Виробництво кухонь будь якої складності! Досвід роботи більше 15 років! При наявності дизайн проекту, робимо комплексне меблювання житла по вигідним цінам. Робимо докладну смету виробу, кожна позиція з урахуванням знижок котрі нам надає Віяр та інши компанії. Націнка на послуги від 40% від собівартості! Коеф 1.4 це одна з найнижчих пропозицій в Київі. Власний збиральний цех та офіс! Вибір матеріалів та обговорювання проекту можна при зустрічі на Віяр, або на нашому офісі. Після узгодження проекту та матеріалів, складаєтся договір на виготовлення з гарантією на всі меблеві вироби 12 міс. Всі меблі збираються та комплектуються в нашому збиральному цеху, та приїджають до вас у зібранному (або підготовленному до збирання) виді. Всі меблі чисті та упаковані у стретч плівку та картон. Всі фото приклади наші реальні роботи. Повне портфоліо робіт по запросу відправляєм посилання на google діск. Строк виготовлення від 4 тиж. По всім питанням, звертайтесь по вказаному номеру на OLХ, або пишіть на Viber/Telegram.

1500грн

Подробно
img
Офисная Мебель loft, столы,стулья ,кровати,дивны,шкафы,барные стойки
2023-06-20 - Мебель и интеръер- Одеса
МЕБЛІ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА. Найкращі ціни по Україні Дивіться наші інші оголошення, там ви побачите багато цікавих наших робіт В Instagram представленні наші проекти : instagram.com/woodyloftstyle/?hl=ru 1. Розробка проектів з нуля - меблі під замовлення з індивідуальними ескізами - меблі для барів, ресторанів, кафе та різноманітних закладів - офісні меблі та меблі для готелів - Торгові меблі, вітрини, прилавки, стелажі - меблі в стилі лофт, індастріал Виготовляємо меблі з піддонів та стилізовані "під піддони". Усі типи меблів для дому, кафе, пабу, готелю, хостелу. Столи, дивани, стільці, ліжка, шафи, барні стійки, декор та багато іншого. Виконуємо комплексні замовлення. Власне виробництво. Розробка дизайн-проектів. Доставка по Україні. Надаємо можливість побувати у нас по всіх цехах побачивши як проходить робота

2100грн

Подробно
img
Меблі на замовлення через ВіЯР, проектування, деталювання МАКС. знажка
2023-06-23 - Мебель и интеръер- Львів
Як можна заощадити при купівлі меблів ? Зробити їх власноруч Надамо послуги з проектування меблів. Що Вы отримаєте замовити у нас послугу - проект (візуалізація) меблів - деталювання з присадкою - список необхідної фурнітури - допомога в замовлені на Віяр та максимально вигідний для Вас розкрій матеріалу - детальні креслення для самостійного збирання або наданням Вашому майстру по збиранню меблів Виготовленням та проектуванням меблів займаюсь майже 10 років із них 5 років працюю з Віяр , тому знаю усі технічні особливості та як заощадити без втрати якості. Працюю дистанційно Вартість послуг залежить від складності та об'єму роботи . Кухні від 1200 грн погонний метр Маю МАКСИМАЛЬНУ ЗНИЖКУ на всі групи товарів , яку Вам надам

3000грн

Подробно
img
Віяр-проект, деталювання(конструктор) меблі под Віяр, Дніпро та вся Ук
2024-03-08 - Мебель и интеръер- Дніпро
Проектуєм ми, збираєте Ви, заощаджуючи на послугах збиральників. Виготовлення корпусних меблів (Кухні, вітальні, дитячі, шафи, тумби, комоди, офісні меблі, торгівельне обладнання та інше) згідно індивідуальних проектів. Вартість проекту від 7%(залежить від складності ) знижку ділемо 50/50

6000грн

Подробно
img
Ужгород Меблі з Індії для спальні зроблені переважно з масиву натураль
2023-05-11 - Мебель и интеръер- Київ
Продам Унікальні колоніальні меблі з Індії. Широкий асортимет Індійських меблів для всіх типів приміщень в наявності та під замовлення. Великий вибір Індійських меблів для дому та офісу. Знижки на Індійські меблі Індійські меблі передають приміщенню теплоту Сходу Продаж оптомта в роздріб Індійських меблів з доставкою по всій Україні Оптом Меблі з Індії- це ексклюзивні меблі ручної роботи Всі меблі з Індії оригінальні, представлені в нашому бутіку, виготовляються з коштовних порід дерева, таких як рожеве дерево, sheesham, старий тик, палісандр, червоне дерево! Ми пропонуємо меблі з Індії, які чудово адаптується до наших умов, не розсихається і не тріскається Київ Меблі з Індії - це меблі, які з роками стають все коштовнішими Одеса Меблі з Індії мають простий дизайн, але відрізняється багатим декором. купити оригінальні східні меблі з Індії Харків великий асортимент індійських меблів із складу : меблі для бару, газетніци, комоди, консолі, крісла, ліжка, підставки для кольорів, рами для дзеркал, скрині, тумби, стільці Луцьк Меблі Індії в сучасній квартирі зроблять унікальну атмосферу індійські різьблені меблі ідеально виглядають в оточенні декору витриманого в етнічному стилі. Купити меблі Індії краще відразу разом з елементами декору Ужгород Меблі з Індії для спальні зроблені переважно з масиву натурального дерева Ширми індійські. Шафи Індія. Меблі з Індії Львів індійські меблі – це завжди поєднання мистецтва і практичності. Справжні різьблені індійські меблі виробляються з твердих порід листяних дерев, в основному з тика або горіха, вона стійкіша до деформації. Дніпро Меблі з Індії за цінами виробника з доставкою по всій Україні Чернівці меблі в індійському стилі відрізняються довговічністю і надійністю. Купити східні Індійські меблі у нас з доставкою Ужгород виробництва меблів в Індії нерозривно пов'язана з глибокими декоративно-прикладними мистецтвами цієї території.

1 000грн

Подробно
img
Конструктор - технолог меблів ВІЯР
2023-11-16 - Мебель и интеръер- Київ
Професійне проектування меблів будь-якої складності для виробництва компанії ВІЯР. Зробимо для вас: - дизайн проект - конструктивний проект - списки фурнітури - схеми складання - якісні заміри приміщення - розрахунки вартості +- 0.5% Звертайтесь. Великий досвід роботи, почуття стилю та наш професійний підхід до організації роботи мають результат - виріб вашої мрії 300+ готових проектів

6498грн

Подробно
img
Розрахунок меблів через "ВіЯр"
2023-03-29 - Мебель и интеръер- Київ
Розробка технічної документації та формування вихідних даних для онлайн-конструктора замовлень компанії ВіЯр (обміри приміщення, візуалізація, деталювання, формування завдання на виробництво, схеми зборки, специфікація кріплень). Вартість послуг складає 20% від вартості матеріалів. Вартість зборки та монтажу 10% від вартості матеріалів Матеріали та фурнітуру закуповуємо з моєю максимальною знижкою Повний супровід проекта від замірів до закінчення монтажу. Фото деяких проектів можна подивитись тут: https://drive.google.com/drive/folders/1_0O2p3nAADEj-A05wntDnChbL4Pv3r7f Instagram constructive.mebel

2695грн

Подробно
img
Конструювання, виготовлення меблів. Базис Мебельщик і Віяр Про.
2024-04-20 - Мебель и интеръер- Харків
Ви маєте можливість замовити: - виготовлення документації, та змовлення комплекта деталей і фурнітури для самостійного збирання. - повний пакет послуг з виготовлення, доставкою і збиранням меблів нашими майстрами. Конструювання, кухні, шафи і т.д., дсп мдф, дерево Весь комплект документації з усіма сверленнями, розмітками і т.д. Експорт на Віяр Про. Ви отримуєте повністю готовий до збирання виріб з усіма складальними кресленнями та необхідною фурнітурою. Youtube канал dreamwoodUA Instagram Dreamwood.ua

200грн

Подробно
img
Меблі на замовлення! Кухня, гардероб, комоди та тумби, шафи.
2023-06-26 - Мебель и интеръер- Київ
Меблі на замовлення! Меблі під ключ з установкою та без! Індивідуальні проекти. Меблі будь-якої складності та конфігурації: 1. Кухня 2. Передпокій 3. Гардероб 4. Комоди та тумби 5. Шафи купе та розпаашні Виготовленням проектів корпусних меблів будь-якої складності на замовлення, у Віяр/ViyarPRO Замовивши проект без збирання та монтажу та самостійно зібравши його Ви можете заощадити, тому що Ви платите тільки за проект і матеріали (при цьому, звичайно, Вам доведеться витратити трохи більше свого часу). Також є послуга з збиранням та монтажом меблів, у результаті ви отримаєте виріб під ключ. www.instagram.com/new_life_home_com/ www.facebook.com/profile.php?id=100090387404212

7200грн

Подробно
img
Особисті меблі на замовлення Кухня Шафа Спальня Вітальня Для ванної
2023-10-19 - Мебель и интеръер- Киев
Меблева компанія "Deadline Project" пропонує наступні послуги по всій території України: - Заміри приміщень та консультації по матеріально - технічним питанням. - Проектні роботи як по готовим архітектурним рішенням так і без них. - Візуалізації Ваших майбутніх меблів з комплексним підбором матеріалів та фурнітури. - Повний цикл виготовлення, від розкрою листових матеріалів до підготовки скляних або металевих конструкцій. - Монтажні роботи, від підготовки на виробництві до повного встановлення у Вас вдома. ЩО ПО ЦІНАМ? - Ціноутворення залежить від матеріалів та складності в конструктивних рішеннях. АЛЕ - Ми завжди знаходимо компромісні рішення по матеріалам-фурнітурі-технічним особливостям. ХТО МИ? Українська меблева компанія Deadline Project з 2010 року займається виготовленням меблів на замовлення. За всі ці роки ми накопичили великий досвід та встигли реалізувати 429 проектів різного рівня складності. Ми з радістю візьмемося за будь-який проект – від створення інтер’єру магазину одягу до оснащення вашої затишної кухні вдома. Наша команда професіоналів складається з талановитих дизайнерів, досвідчених майстрів та кваліфікованих фахівців з меблевого виробництва. В нашому виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали та сучасне обладнання, щоб забезпечити високий рівень виконання та довговічність виготовлених меблів. Для нас неможливих проектів не існує – ця ідея закладена в основу філософії нашої команди. Ми пишаємося своєю здатністю вирішувати найскладніші завдання та втілювати ваші ідеї в реальність. Шукаєте надійну та професійну меблеву компанію, яка створить унікальні та якісні рішення для вашого простору? Deadline Project –це Ваш найкращий вибір. Зверніться до нас сьогодні, і ми з радістю допоможемо втілити ваші ідеї у життя! Більше про нас: deadlineproject.com.ua Instagram: _deadline_project_ Facebook: facebook.com/Deadline.Project.Company Viber\Telegram\WhatsApp – 0953716299

грн

Подробно
img
Меблі для дому під замовлення в Києві зі знижкою на матеріали до 20%.
2023-03-04 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовляємо корпусні меблі під замовлення в Києві та київській області. Кухні, шафи-купе, столи, тумби та інші меблі. Працюємо з компанією Віяр, тому якість і різновидність матеріалів одна з найбільших в Україні. Вартість ваших меблів буде складати - рахунки з Віяр по оптовому прайсу(знижка 20%)+30% за нашу роботу - це одна з найменших цін на ринку. Виготовляємо меблі як по готовому дизайн проекту, так і надаємо консультацію та робимо креслення для погодження з вами. Якщо потрібен замір приміщення, наш конструктор вже виїжджає до вас) Ціна заміру у м.Києві – 300грн. У київській області – 500грн. Телефонуйте за номером телефону 09*********48(Руслан) - viber.

6486грн

Подробно
img
Меблі під замовлення, зі знижкою на матеріали 20%.
2023-05-02 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовляємо корпусні меблі під замовлення в Києві та київській області. Кухні, шафи-купе, столи, тумби та інші меблі. Працюємо з компанією Віяр, тому якість і різновидність матеріалів одна з найбільших в Україні. Вартість ваших меблів буде складати - рахунки з Віяр по оптовому прайсу(знижка 20%)+30% за нашу роботу - це одна з найменших цін на ринку. Виготовляємо меблі як по готовому дизайн проекту, так і надаємо консультацію та робимо креслення для погодження з вами. Якщо потрібен замір приміщення, наш конструктор вже виїжджає до вас) Ціна заміру у м.Києві – 300грн. У київській області – 500грн. Телефонуйте за номером телефону 09*********48(Руслан) - Viber.

1190грн

Подробно
img
Шафа купе та інші меблі під замовлення, зі знижкою на матеріали 20%.
2023-05-09 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовляємо корпусні меблі під замовлення в Києві та київській області. Кухні, шафи-купе, столи, тумби та інші меблі. Працюємо з компанією Віяр, тому якість і різновидність матеріалів одна з найбільших в Україні. Вартість ваших меблів буде складати - рахунки з Віяр по оптовому прайсу(знижка 20%)+30% за нашу роботу - це одна з найменших цін на ринку. Виготовляємо меблі як по готовому дизайн проекту, так і надаємо консультацію та робимо креслення для погодження з вами. Якщо потрібен замір приміщення, наш конструктор вже виїжджає до вас) Ціна заміру у м.Києві – 300грн. У київській області – 500грн. Телефонуйте за номером телефону 09*********48(Руслан).

4290грн

Подробно
img
MERX Кабінет керівника Аташе Конференц-стіл та Тумба
2024-02-10 - Мебель и интеръер- Одеса
На продаж Конференц-стіл та Тумба, які створять необхідну атмосферу комфорту та довіри Ваших клієнтів. Оригінальність, сучасний дизайн, поєднання з будь-якими архітектурними особливостями приміщень – відмінні риси меблів Меркс серії «Аташе». Ергономічність столу та тумби «Аташе» задовольнить запити найвибагливіших споживачів. Самовивіз у місті Одеса (район Слобідка), допомога у завантаженні. Продаж у зв'язку із закриттям офісу. Офіс працював лише один рік до 2022 року. Рекомендую подивитися мої оголошення з продажу офісу. На столі є подряпини - вказані на фото. Ціна вказана з урахуванням недоліків. Тумба артикул за каталогом MERX Кабінет керівника Аташе - АТ221 180 см (довжина) x 41.1 см (ширина) x 88.5 см (висота) Конференц-стіл артикул за каталогом MERX Кабінет керівника Атташе - AT132 350 см (довжина) x 170 см (ширина) x 75 см (висота) Головна мета створення кабінетної системи «Аташе» - дозволити людині, яка проводить день в офісі, почуватися впевнено та вільно. Вдале поєднання класичних ліній та сучасний стиль створюють своєму власнику імідж цілеспрямованого, вольового та надійного партнера. Розробляючи «Аташе», Компанія Меркс орієнтувалася на побажання клієнтів з огляду на найвищі вимоги до сучасних кабінетних систем. Принципова відсутність зайвих деталей справляє враження стриманості, а шляхетний колір «радика» - солідності та престижу. Технічні характеристики кабінету Аташе Стільниця: плита ДСП т.25 мм + брусок потовщення ДСП т.19 мм; край стільниці оббитий обкладкою ПВХ 46 мм; колір – радика; Опори столів: плита – ДСП т.25 мм, колір радика + накладки ДСП т.18 мм, колір чорний; на вертикальних кромках набита обкладка ПВХ т.43 мм; Царги столів: ДСП 19 мм, колір радика + накладки ДСП 18 мм, колір чорний; Корпус шафи: плита – ДСП т.18 мм; полиці ДСП т.25 мм; стінка ззаду т.18 мм; колір чорний; Тумба: плита 18 мм; колір – радика; корпус – чорний; замки – центральні; напрямні ящиків – роликові; Система стяжок: чотириелементна, конічна; забезпечує багаторазове складання/розбирання меблів; Ручки шаф та ящиків: металеві; Петлі полкотримачі: металеві. Інтер'єр офісного приміщення створює початкове враження, і багато може сказати про компанію інвесторам, партнерам, а також клієнтам компанії. Про солідність офісного приміщення становлять думку, належним чином оцінивши меблі. Саме тому кожна організація, яка планує успішну роботу в тому чи іншому напрямі, повинна подбати про створення іміджу і підібрати оригінальні вироби, що яскраво виділяють офісне приміщення компанії та підкреслює її індивідуальність. Кабінет керівника, безперечно, є найголовнішим приміщенням в офісі. Саме з нього починається успішне ведення бізнесу, оскільки тут ведуться важливі переговори з інвесторами, які вирішують долю компанії, наради, а також спілкування з великими клієнтами та партнерами. Сучасні виробники меблів пропонують масу варіантів для кабінетів керівників, але жоден з них не може зрівнятися чудовими в усіх відношеннях меблями від компанії Меркс. Кабінет керівника «Аташе» - це чудовий варіант для створення бездоганного стилю компанії. Оригінальне забарвлення меблів, що входить до серії «Аташе», надасть головному кабінету компанії розкіш і солідність, а бездоганно розроблений дизайн дозволить досягти чудових результатів у створенні інтер'єру. Меблі Меркс протягом багатьох років дивують споживача високоякісними, стильними та сучасними меблевими гарнітурами, і кабінет керівника «Аташе» належить до їх числа. Суворість стилю, шляхетність форм і ліній даного гарнітуру дозволяють не тільки надати приміщенню особливої розкоші та аристократичності інтер'єру, але й позитивно налаштувати керівника на плідну роботу. Крім цього, меблі серії «Аташе» дозволять кожному керівнику відчути впевненість у собі, і надасть можливість підкреслити його високий статус. Кабінет «Аташе», який пропонує компанія Merx, це чудове поєднання класичних форм і сучасного стилю. Ці гарнітури стануть чудовим рішенням для вольових, цілеспрямованих керівників. Компанія Меркс завжди бере до уваги побажання клієнтів та пропонує лише найкращі комплекти меблів. Таким чином, запропонована серія «Аташе» може зацікавити абсолютно кожного споживача, оскільки включає найрізноманітніші за розмірами та моделями конференц-столи, різні стаціонарні та мобільні журнальні столики, які виготовлені з урахуванням особливостей офісної роботи, тому надзвичайно зручні. Також в серію можуть бути включені різного плану столи, тумби, високі або низькі шафи. Кабінет для керівників «Аташе» - це той атрибут, який надає кабінету солідності та представництва. Він яскраво підкреслить корпоративний стиль, успішність та сформує певний позитивний імідж у компанії. Крім цього, меблі серії «Аташе» від Merx мають високий рівень функціональності та зручності. Такі меблі створять всі необхідні умови для комфортної та плідної роботи ТОП-менеджера, забезпечать продуктивне виконання як основних, так і допоміжних робочих дій (робота з комп'ютером або документацією, проведення переговорів та нарад або прийом відвідувачів). Кабінет «Аташе» виконаний з ДСП, і кожен елемент гарнітура має всі необхідні якості (товщина, міцність) які гарантують його надійність і довговічність. Цей гарнітур можна розбирати і збирати неодноразово, не побоюючись про пошкодження меблів завдяки чотирикомпонентній системі стяжок. Край стільниць гарнітурів серії «Аташе» виготовляють із протиударного декоративного ПВХ. Також, при виготовленні цієї шафи даного гарнітура використовується тоноване скло, металеві ручки та роликові напрямні ящиків тумб найвищої якості. Купуючи меблі «Аташе» від Меркс, Ви оточуєте себе якісним та довговічним виробом, від використання якого отримаєте максимум користі та задоволення.

24000грн

Подробно
img
Львів Меблі Taranko. Меблі Таранко (Польща) купити за вигідною ціною п
2023-05-11 - Мебель и интеръер- Київ
Пропонуємо весь асортімен колекциі Верона фабрики Таранко. Меблі продаємо після всіх міст України. Пропонуємо весь асортімент фабрики Таранко. taranko Чернігів меблі таранко купити меблеві системи. Стінки Стінка Bellusko Стінка Valentino Стінка Bergano Стінка Cezar Стінка Dedal Стінка Lozano Стінка Ikar Стінка Parys Фірма Меблі Таранко близько 100 позицій асортименту Київ Мебель Taranko відрізняються високою якістю, багатим дизайном. Меблевий Салон Елітной меблів Таранко Ужгород Меблева фабрика «Taranko» - це фірма з багатолітньою традицією.Taranko, Fuks, меблі Польща, Польські меблі, столова, стіл, стіл, меблі в їдальнюЖитомер Меблі Taranko Verona Таранко Верона – витончена модульна система виробництва польської фабрики Таранко. у Києві, продаж меблям Таранко, меблі таранко. Чернігів меблі таранко купити меблеві системи. taranko Mebli Продаж меблям Таранко Спальні Taranko Спальні Львів Меблі Taranko. Меблі Таранко (Польща) купити за вигідною ціною пропонує вам Ви шукайте ідеальні меблі, тоді вам потрібні меблі Taranko (Польща). Одеса Меблі Taranko Wersal характеризують строга класична спрямованість, висока якість, вишуканість форм і пишність обробкиХарків Мебель Таранко приголомшує своїм різновидом, якістю виконання і функціональністю. Вітальня-їдальня Ceres Classic продаємо меблі Таранко вітальня-їдальня Zefir меблі таранко доставка по Україні Львів Чернівці. Меблевий магазин Taranko, модульні меблі, меблі для будинку, магазин меблів

10 000грн

Подробно
img
Конструктор меблів, деталювання, меблі на замовлення через Віяр
2024-03-20 - Мебель и интеръер- Київ
Як можна заощадити при купівлі меблів ? Замовити у нас проект та деталювання . Надамо послуги з проектування меблів. Що Вы отримаєте замовивши у нас послугу . - проект (візуалізація) меблів - деталювання з присадкою - список необхідної фурнітури - максимально оптимальный розкрій Для прорахунки вартості відправте дизайн проект або креслення зроблені від руки . Також можно замовити "меблі під ключ" , Ви отнимуєте весь комплекс послуг від розробки дизайну до монтажу. При потребі робимо заміри та консультуємо на об'єкті , вартість послуги від 600 грн по Києву . Якщо Вы хочете зробити замовлення через Віяр то маю МАКСИМАЛЬНУ ЗНИЖКУ , яку Вам надам .

2500грн

Подробно
img
Кухня/Шкаф/Меблі на замовлення/Віяр
2023-10-27 - Мебель и интеръер- Київ
Кухня шкаф корпусні меблі на замовлення Працюємо з Віяр На фото наши роботи Великий досвід в виробництві меблів Більше нашіх робот можно подивитись в інстаграм: https://instagram.com/meblyar_kiev?igshid=YTQwZjQ0NmI0OA== Дзвоніть, або пишіть нам.

23300грн

Подробно