img
Віяр Одеса-кухні шафи дитячі вітальні за собівартістю
2023-05-08 - Мебель и интеръер- Одеса
Меблі від Віяр Ви зможете зібрати та встановити самі! Проектування меблів на замовлення – послуга конструктора, який створить проект, візуалізацію, підготує файли для замовлення на Віяр – розкрій, облицювання та присадка матеріалів, схеми збирання. Проектуємо меблі за ескізами замовника - кухні, вітальні, дитячі, шафи, вбиральні, тумби та комоди, офісні меблі. instagram.com/mebel__pod_zakaz/ - поповнюємо лише виробами, замовленими онлайн. Виготовлення відбувається на потужностях фірми Віяр – це провідний лідер із надання меблевих послуг. Економія при самостійному складанні 30-40%. Наш досвід роботи понад 15 років. Проект виконується у професійній меблевій програмі. Використовуємо матеріали та фурнітуру від економ до преміум класу. Клієнт отримує повністю готові деталі для збирання, а також схеми монтажу. А тепер докладно, як це працює: 1. Клієнт на Вайбер або Телеграм скидає наступну інформацію: - ескіз чи дизайн-проект бажаного виробу; - фото приміщення з різних ракурсів, щоб можна було побачити максимально всі предмети та комунікації, що виступають. - побажання щодо вибору матеріалів та фурнітури або наш конструктор зробить Вам підбір. - viyar.ua - матеріали можна вибрати тут. - замір приміщення, куди встановлюватимуться меблі. 2. Наш конструктор обговорить з Вами проект, уточнить деталі та розпочне проектування після внесення авансу за проектом (500-2000 грн). Вартість проекту 15-20% від рахунків. Пропонуємо відвідати виставкову залу Віяр у Вашому місті, досвідчені консультанти допоможуть у виборі матеріалів. - viyar.ua/ - адресу філії можна дізнатись тут. 3. Проект готовий, конструктор скидає на узгодження креслення з розмірами та зазначенням вибраних матеріалів. 4. Після узгодження проекту конструктор формує рахунки (з урахуванням нашої знижки 10-30%) для оплати матеріалів та фурнітури. Рахунки передаємо клієнту на оплату. 5. Після оплати рахунків та залишку за проектом з вирахуванням авансу - очікуємо на готовність замовлень на Віяр. За готовністю повідомляємо клієнту. Конструктор скидає замовнику схеми збирання виробу. 6. Далі є варіанти: - оформити послугу доставки на Віяр (окрема оплата) – Вам привезуть додому співробітники Віяр. - замовник забирає сам своїм транспортом. Нехай не бентежить Вас спілкування онлайн - на нашому рахунку десятки встановлених виробів та задоволених клієнтів. Ми вже працюємо з фірмами та замовниками з таких міст як Київ, Дніпро, Харків. Підключайтесь і Ви! Підготовка проекту від 3 до 7 днів. Виготовлення меблів: ЛДСП – 5-7 днів, МДФ – 15-30 днів. Будемо раді співпраці з дизайнерами, бригадирами, майстрами зі збирання меблів. Можливе встановлення меблів.

7940грн

Подробно
img
Кухня на замовлення Гардеробна Дитячі Мебель Віяр Проектування меблів
2023-03-21 - Мебель и интеръер- Львів
Меблі, мебель, кухні ,шафи, дитячі меблі на замовлення, меблі Віяр, конструктор меблів, проектування меблів, гардеробна, візуалізація меблів Створюєм креативні, практичні корпусні меблі на будь-який смак і ціну. Максимум функціоналу навіть на малій площі. Попередньо візуалізуємо весь проект. Це дає змогу Вам наперед скоригувати меблі саме для Вашої зручності і під Ваші потреби. Замовлення відбувається через службу Віяр. Ви отримуєте якісні меблі за короткий термін . Додатково надаємо знижку на придбання ,обробку матеріалів ,а також фурнітуру 20% Вартість послуг 15 % від суми в чеку зі знижкою через службу Віяр. Додатково оплачується монтаж. Виїзд на заміри по Львову 300грн.

300грн

Подробно
img
Кухні від Віяр, меблі на замовлення від Віяр, шафи-купе від Віяр
2023-05-02 - Мебель и интеръер- Київ
Меблі та кухні під замовлення, виробництво та гарантія та якість Віяр, дизайн проекти. Робота майстрів *Замірювання *Дизайн проект від спеціаліста дизайнера та конструктора *100% якість Віяр *Гарантія від постачальників *Доставка *Збирання *Монтаж Магазин метро Позняки вул.Григоренко 32Д. * Наш сайт: mebel-design-studio.com.ua 09******52 Олена * instagram.com/studio_kmeb

8500грн

Подробно
img
Розкрій меблів для замовлення на Віяр
2023-11-01 - Мебель и интеръер- Київ
Доброго дня. Пропоную послуги розкрию меблів для замовлення на Віяр та самостійного збирання. Підготую деталізацію меблів з присадкою для замовлення на Віяр, список необхідної фурнітури для збирання та креслення/інструкцію для збирання меблів. Допоможу розібратися з фурнітурою та матеріалами для меблів. Ви можете скористатися моєю карткою знижок у компанії Віяр. Вартість послуги 15% - кухні, 10% - інші меблі, від вартості матеріалів (рахунків Віяр). На всі питання відповім : вайбер/телеграм, телефон.

30000грн

Подробно
img
Проектування, конструювання меблів для замовлення на Віярі.
2023-04-14 - Мебель и интеръер- Івано-Франківськ
Проектуємо меблі! Проектуючи у нас меблі та виготовляючи меблі через Віяр (меблі конструктор для самостійного складання або за допомогою збирачів у Вашому місті), ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й суттєву економію, тому що при оплаті відсутня націнка мебляра. Кухні, шафи-купе, вбиральні, дитячі, стінки, комоди офісні меблі, меблі для тоогових і т.д. Підберемо під Ваші розміри ідеальний варіант! Супровід на всіх етапах, від замовлення до остаточного збирання. Вартість послуг 10% від прайсу на Віяр. У вартість входить консультація, допомога у підборі матеріалу та фурнітури, проект, підготовка документів для замовлення на Віяр. Також надаємо максимально можливу знижку на Віяр (від 10 – до 25%)

500грн

Подробно
img
Проектування, конструювання меблів для замовлення на Віярі.
2023-04-14 - Мебель и интеръер- Львів
Проектуємо меблі! Проектуючи у нас меблі та виготовляючи меблі через Віяр (меблі конструктор для самостійного складання або за допомогою збирачів у Вашому місті), ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й суттєву економію, тому що при оплаті відсутня націнка мебляра. Кухні, шафи-купе, вбиральні, дитячі, стінки, комоди офісні меблі, меблі для тоогових і т.д. Підберемо під Ваші розміри ідеальний варіант! Супровід на всіх етапах, від замовлення до остаточного збирання. Вартість послуг 10% від прайсу на Віяр. У вартість входить консультація, допомога у підборі матеріалу та фурнітури, проект, підготовка документів для замовлення на Віяр. Також надаємо максимально можливу знижку на Віяр (від 10 – до 25%)

8000грн

Подробно
img
Проектування, конструювання меблів для замовлення на Віярі.
2023-04-14 - Мебель и интеръер- Київ
Проектуємо меблі! Проектуючи у нас меблі та виготовляючи меблі через Віяр (меблі конструктор для самостійного складання або за допомогою збирачів у Вашому місті), ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й суттєву економію, тому що при оплаті відсутня націнка мебляра. Кухні, шафи-купе, вбиральні, дитячі, стінки, комоди офісні меблі, меблі для тоогових і т.д. Підберемо під Ваші розміри ідеальний варіант! Супровід на всіх етапах, від замовлення до остаточного збирання. Вартість послуг 10% від прайсу на Віяр. У вартість входить консультація, допомога у підборі матеріалу та фурнітури, проект, підготовка документів для замовлення на Віяр. Також надаємо максимально можливу знижку на Віяр (від 10% – до 25%)

8000грн

Подробно
img
МАКСИМАЛЬНА ЗНИЖКА ВІЯР Кухні на замовлення Деталювання Проектування
2024-04-13 - Мебель и интеръер- Львів
Проектування деталювання та розрахунок кухні на ВІЯР ЛЬВІВ. ШАФИ КУПЕ / ГАРДЕРОБНІ / РОЗСУВНІ СИСТЕМИ МАКСИМАЛЬНА ЗНИЖКА на ВІЯРІ від 10% до 20% ( 10 прайс ) ЗНИЖКА на фурнітуру BLUM Пропонуємо послуги проектування деталювання та виготовлення кухні через Віяр. Висока якість виготовленя. Економія 30% - 40% від салоних цін. --- Вартість послуги деталювання становить 15% від суми з чеку на ВІЯРІ. Як правило сума знижки є більшою від вартості послуги деталювання тим самим за рахунок нашої знижки ви оплачуєте послуги деталювання. --- Вартість послуги складання становить 30% від суми з чеку на ВІЯРІ. Замовлення послуги складання не є обов'язковим за вашим бажанням. --- Ви отримуєте повний перелік складальних креслень, що дозволяє при наявності можливостей самостійно провести складання та монтаж готових виробів що дозволить зекономити значну суму коштів. --- Деталювання меблів на Віяр — це найкращий спосіб отримати якісні меблі індивідуального характеру високої якості по розумній ціні без зайвих накруток і переплат. Телефонуйте або пишіть на вайбер з радістю відповімо на всі ваші запитання

2800грн

Подробно
img
Меблі на замовлення.Кухні на замовлення.Рівне.Працюємо з Віяр!
2023-08-21 - Мебель и интеръер- Рівне
Меблі на замовлення.Кухні на замовлення.Рівне.Працюємо з Віяр!Виготовляємо кухні та інші меблі на замовлення. Використовуємо фурнітуру та матеріали відомих виробників. Проводимо заміри та встановлення. Виготовляємо проєкти. Великий, багаторічний досвід. Працюемо з Віяр.

300грн

Подробно
img
МЕБЛІ Через ВІЯР, Розкрій Проект Деталювання
2024-03-21 - Мебель и интеръер- Київ
Пропоную послуги конструювання меблів на замовлення через Віяр і можливістю самостійного збирання. Підготую файли для подачі на Віяр, а саме: Деталювання меблів, свердління (присадка) отворів під кріплення. Список потрібної фурнітури і Схему (подетальну інструкцію) для складання меблів. Допоможу вибрати матеріали, також Ви можете скористатися моєю знижкою. Вартість послуги: Кухні -15%, Інші меблі-10% від вартості рахунків на Віяр, вже з урахуванням знижки. Тел.: 09*********11 Люда. Будемо раді співпраці, Телефонуйте!

1200грн

Подробно
img
Проект кухні, шафи, меблі на замовлення. Проект для Віяр (ViyarPro)
2023-11-20 - Мебель и интеръер- Харків
Виконую послуги з розробки та проектування: Оформлення проекту у Віяр ПРО (ViyarPro). Проекти кухонь; Шафи вбудовані; Шафи купе; Нестандартні, ексклюзивні меблі зі скла, металу, дерева; Меблі в стилі лофт; Корпусні меблі; Елементи інтер'єру; У проект входить: 3D модель виробу. Файли для замовлення на Віяр (ViyarPRO) Файли містять всю інформацію про матеріал, його обробці (присадки), а також список фурнітури та кріплення. Складальні креслення. В результаті, Ви отримуєте конструктор, для складання якого потрібен мінімальний набір інструменту.

1499грн

Подробно
img
Меблі на замовлення через Віяр
2023-02-06 - Мебель и интеръер- Рівне
Меблі на замовлення через Віяр. Проектування, замовлення матеріалів, збірка і монтаж +40% до чеку Віяр на матеріали і послуги. Замір приміщення - 400 грн, доставка і вантажно-розвантажувальні роботи по домовленності. Працюємо по договору, гарантія 24 місяці. При замовленні надається наша знижка в розмірі 18-30% на матеріали в Віяр. Досвід виконання робіт 14 років. Портфоліо робіт надаємо за запитом. При наявності дизайн проєкту або облаштування всієї оселі меблевим гарнітуром робимо додаткову знижку.

17110грн

Подробно
img
Меблі під замовлення через ВІЯР без націнок на метеріали та роботу
2023-06-21 - Мебель и интеръер- Київ
Через нашу компанію ви маєте можливість придбати матеріали та послуги ВІЯР зі знижкою 20%. Щоб розмістити замовлення, вам знадобиться проект в программі ВІЯР-про, за цю послугу ми беремо 10% від вартості всього замовлення, збирання та встановлення ще 10%. Таким чином індивідуальні меблі з проектом та збиранням будуть коштувати по роздрібній ціні матеріалів і послуг по виготовленню компанії ВІЯР, ніяких додаткових націнок ми не робимо. Телефонуйте, відповім на всі питання, ви побачете що все просто і прозоро.

20000грн

Подробно
img
Кухні від економ до еліт(оплата частинами(без переплати))
2023-03-04 - Мебель и интеръер- Хмельницький
Шановні клієнти!!! Для консультації або замовлення кухні на замовлення просто зателефонуйте за нашими контактними телефонами (06**********39, також ви можете безкоштовно викликати дизайнера-замірника на будинок, який надасть Вам широкий вибір зразків матераілов і каталоги, за якими ми працюємо. Ми можемо прорахувати вартість кухні на замовлення за вашим вже готовим проектом. Проет надсилайте на вайбер 06******39 Закінчилися ті часи, коли інтер'єри наших квартир були схожі один на одного, як дві краплі води. Зараз ми можемо не обмежувати себе представленими в магазинах стандартними варіантами меблів. Наше підприємство пропонує вам замовити меблі для кухні на замовлення в Хмельницькому. Кухні на замовлення від «Mebli-s» - це: 1. Індивідуальний дизайн-проект стильною і функціональною кухні на замовлення Хмельницький. 2. Оригінальні кухні на замовлення Хмельницький будь-якій ціновій категорії: від економ-класу до елітного 3. Використання сучасних екологічних матеріалів для виготовлення вашої кухні на замовлення 4. Створення кухні вашої мрії точно в строк, кухні на замовлення Хмельницький 5. Оснащення кухонних меблів вбудовується побутовою технікою відповідно до ваших побажань 6. Високоякісна фурнітура та комплектуючі від провідних світових виробників 7. Гарантійне і післягарантійне обслуговування меблів, кухні на замовлення Хмельницький кухня с фасадами ДСП - от 3500 грн/м.п

850грн

Подробно
img
Меблі через Віяр зі знижкою
2023-12-12 - Мебель и интеръер- Софіївська Борщагівка
Меблі на замовлення через Віяр. Проектування, замовлення матеріалів, збірка і монтаж +40% до чеку Віяр на матеріали і послуги. Замір приміщення - 600 грн, доставка і вантажно-розвантажувальні роботи по домовленності. Працюємо по договору, гарантія 24 місяці. При замовленні надається наша знижка в розмірі 18-30% на матеріали в Віяр, залежить від типу матеріалів. Досвід виконання робіт 14 років. Портфоліо робіт надаємо за запитом. При наявності дизайн проєкту або облаштування всієї оселі меблевим гарнітуром робимо додаткову знижку.

1400грн

Подробно
img
ВіЯр меблі під замовлення Шафи Кухні Спальні Вітальні
2023-01-22 - Мебель и интеръер- Київ
ВіЯр меблі під замовлення Шафи Кухні Спальні Дитячі Вітальні Замовлення з моєї знижкою через ВиЯр і Кронас Досвід з 2001 року На OLX c 2011 г. Заміри (професійно). Проектування (безкоштовно). Доставка і монтаж (акуратно і в терміни). Термін виготовлення від 10 робочих днів. Мы предоставляем гарантию: на пленочные и крашенные фасады 5 лет . Основні переваги оформлення замовлення через ВіЯр це реальні терміни виконання зобов'язань а також висока якість обробки та виготовлення матеріалів. 06**********19 Vodafone 06***********19 Киевстар / Viber 07***********19 Lifecell

600грн

Подробно
img
віяр меблі на замовлення кухні шафи-купе прихожі дитячі спальні
2023-04-02 - Мебель и интеръер- Київ
Меблі на замовлення Шафа-купе, Кухня, Передпокій, Вітальня, Офісні меблі, Дитячі, Ванні кімнати, окремі елементи меблів. Компанія Mebli-Prime 14 років на меблевому ринку у м. Київ та області. У нас Ви можете замовити меблі за індивідуальним проєктом. Наберіть нас або відправте свій ескіз на Viber O5O8З616З8 – і ми оперативно розрахуємо попередню вартість замовлення, допоможемо розробити дизайн (стильно, затишно, комфортно, раціонально), направимо на об'єкт майстра для проведення контрольного заміру, якісно та вчасно виготовимо замовлення, доставимо та змонтуємо вироби будь-якої складності. Пропонуємо широкий вибір фасадів, фурнітури, якісні та перевірені матеріали. Співпрацюємо з ВіЯр, проводимо екскурсію в шоу-румі ВіЯр. Врахуємо всі побажання та втілимо їх у життя. З нами легко працювати.

4498грн

Подробно
img
кухня сучасна, дизайнерські Меблі та Кухні на замовлення
2023-09-18 - Мебель и интеръер- Київ
Кухні на замовлення, якість та гарантія Віяр *Великій вибір матеріалів *Супровід в шоу-румі Віяр, допомога з підбору матеріалів, та консультація спеціаліста *Виїзд майстра на об'єкт *Дизайн та проектування меблів *Супровод проекту разом із будівельниками *Складання та монтаж під ключ Наші майстри з великім досвідом роботи Чекаємо вас в магазині за адресою: метро Позняки вул.Срібнокільска 3е Google карти "Меблі на замовлення Віяр" * mebel-design-studio.com.ua * instagram.com/studio_kmeb

1600грн

Подробно
img
Кухни на заказ любой сложности.
2023-08-14 - Мебель и интеръер- Київ
Спроектую і зберу корпусні меблі будь-якої складності. Досвід понад 20 років. Охайність і акуратність, гарантія якості. Після нас не потрібно прибирати. У виробництві меблів використовуємо: • ДСП - Kronospan, Swiss KRONO, EGGER, Cleaf та ін; • Фасади МДФ - плівковий, фарбований, рамковий, шпонований, акрил; • Фурнітура - BLUM, Hettich, Hafele, GTV, Muller Замір • 3D візуал • Підбір матеріалів • Договір • Доставка • Монтаж • Гарантія Розробка технічної документації для замовлення послуг порізки, поклейки, свердління на виробництві ВіЯр. Замовлення матеріалів, фурнітури тощо зі знижкою 10-40%. Контроль якості та готовності деталей на ВіЯрі. Збірка і монтаж виробу. Працюючи за схемою "Меблі через ВіЯр" Ви заощаджуєте 30-40% вартості, маєте можливість регулювати собівартість виробу, проплачуєте матеріали і фурнітуру безпосередньо в касу ВіЯр. Терміни виготовлення на сьогоднішній день: 1 - 4 тижні, залежно від складності виробу. Сайт: art-composite.kiev.ua У Києві та області.

3600грн

Подробно
img
Конструктор. Проектування меблів на Віяр. Безкоштовно !!!
2023-08-28 - Мебель и интеръер- Київ
Проектування, Деталіровка меблів з присадкою (отвори під кріпильну фурнітуру, під щухляди та завіси) для Віяр. Креслення для збирання меблів. Список фурнітури Віяр , Blum. Роблю все для замовлення готових меблів. Також є збирання та встановлення меблів. Досвід роботи більше 10 років. Працюю по всій Україні. Ціна = сума моєї знижки від Віяра (мій заробіток). Фактично мою роботу вам оплачує Віяр. www.instagram.com/dismebel2010

11990грн

Подробно
img
Стіл Віяр і полиці стол и полки
2023-12-12 - Мебель и интеръер- Київ
Стіл і полиці робили на замовлення на Віяр для вбудовання в дитячу стінку, але помилилися з коліром. Колір жасмін на Віяр, ніжно перламутровий, кромка світло жовта (жасміновий колір на Віяр, назви майже однакові, але колір зовсім різний)) по 3м бокам. Нове. По налипці можливо бесплатно зробити кромку і на 4 боці. На полицях кромка антрацит або жовта. Ціна за все Самовивіз Софіївська Борщагівка Розмір стола 996*1010, товщина 36мм

600грн

Подробно
img
Проєкт, креслення деталюваня для ВІЯР, ViyarPro, БАЗІС, PRO100 ЗНИЖКА
2023-05-10 - Мебель и интеръер- Київ
Пропоную послуги конструктора будь яких корпусних меблів • Підготовка креслень для самостійного збирання • Підготовка файлів ViyarPRO для подачі на Віяр (деталювання, кромкування, присадка) • Допомога/консультація у виборі матеріалів та фурнітури • Можливий подальший супровід об’єкта, складання та доставка від вас потрібно: - попередній ескіз/креслення виробу у довільному виконанні (хоч олівцем на серветці) - розміри приміщення (бажано та не обов’язково) - розуміння який буде матеріал та фурнітура • Вартість послуги проектування 10% від роздрібної вартості матеріалів та фурнітури • також можу запропонувати знижку від Віяр близько 20-22%. Знижка ділиться 50/50 • Виїзб на обїєкт для консультації та замірів: - Київ 400грн - за межі Києва від 500грн Замовляючи меблі через виробництво Віяр Ви отримуєте чесну ціну та бачите за що, платить повністю контролюючи свої витрати. дзвоніть пишить на вайбер. буду радий співпраці

529грн

Подробно
img
Шафа купе та інші меблі під замовлення, зі знижкою на матеріали 20%.
2023-05-09 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовляємо корпусні меблі під замовлення в Києві та київській області. Кухні, шафи-купе, столи, тумби та інші меблі. Працюємо з компанією Віяр, тому якість і різновидність матеріалів одна з найбільших в Україні. Вартість ваших меблів буде складати - рахунки з Віяр по оптовому прайсу(знижка 20%)+30% за нашу роботу - це одна з найменших цін на ринку. Виготовляємо меблі як по готовому дизайн проекту, так і надаємо консультацію та робимо креслення для погодження з вами. Якщо потрібен замір приміщення, наш конструктор вже виїжджає до вас) Ціна заміру у м.Києві – 300грн. У київській області – 500грн. Телефонуйте за номером телефону 09*********48(Руслан).

4290грн

Подробно
img
Кухня 2800мм Віяр, ДСП 18мм петлі hettich з доводчиками
2023-11-11 - Мебель и интеръер- Вишневе
Кухня довжиною 2800, ДСП 18мм, стільниця 38мм Порізка Віяр, кромкування клейем ПУР кромкою Rehau - Віяр Петлі з доводчиками Hettich німецького виробництва (конкуренти Blum) Направляючі шухляд з доводчиками muller дуже якісні Навісні шкафчики мають сучасну конструкцію і регулються по висоті Моожливість змінювати розміри(якщо в меншу сторону без зміни ціни) Короткі строки виробництва Оплата через касу Віяр Ціна актуальна

28000грн

Подробно
img
Меблі для дому під замовлення в Києві зі знижкою на матеріали до 20%.
2023-03-04 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовляємо корпусні меблі під замовлення в Києві та київській області. Кухні, шафи-купе, столи, тумби та інші меблі. Працюємо з компанією Віяр, тому якість і різновидність матеріалів одна з найбільших в Україні. Вартість ваших меблів буде складати - рахунки з Віяр по оптовому прайсу(знижка 20%)+30% за нашу роботу - це одна з найменших цін на ринку. Виготовляємо меблі як по готовому дизайн проекту, так і надаємо консультацію та робимо креслення для погодження з вами. Якщо потрібен замір приміщення, наш конструктор вже виїжджає до вас) Ціна заміру у м.Києві – 300грн. У київській області – 500грн. Телефонуйте за номером телефону 09*********48(Руслан) - viber.

6486грн

Подробно
img
Меблі під замовлення, зі знижкою на матеріали 20%.
2023-05-02 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовляємо корпусні меблі під замовлення в Києві та київській області. Кухні, шафи-купе, столи, тумби та інші меблі. Працюємо з компанією Віяр, тому якість і різновидність матеріалів одна з найбільших в Україні. Вартість ваших меблів буде складати - рахунки з Віяр по оптовому прайсу(знижка 20%)+30% за нашу роботу - це одна з найменших цін на ринку. Виготовляємо меблі як по готовому дизайн проекту, так і надаємо консультацію та робимо креслення для погодження з вами. Якщо потрібен замір приміщення, наш конструктор вже виїжджає до вас) Ціна заміру у м.Києві – 300грн. У київській області – 500грн. Телефонуйте за номером телефону 09*********48(Руслан) - Viber.

1190грн

Подробно
img
Виготовимо кухонні меблі за вашими розмірами. Кухні на замовлення
2024-03-30 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовимо красиву функціональну кухню під Ваш бюджет. Завдяки власному виробництву повного циклу гарантуємо найвищу якість та найнижчі ціни. Добре знаємо сучасні тренди та виготовляємо функціональні та дуже красиві кухні. Наші кухні служать по 20 років. Ми знаємо це тому, що працюємо з 2003 року. Дозвольте допомогти втілити Вашу мрію у життя! Ціна кухні становить від 25 000 грн за метр погонний. На вартість впливає багато факторів, тому попередній розрахунок робимо тільки по телефону. А заразом надаємо детальну консультацію. => Зателефонуйте нам просто зараз і отримайте попередній прорахунок вартості вашого проекту по телефону! Роботи виконуємо під ключ: Якщо вас влаштовує наша пропозиція, яку ви отримали по телефону, то далі діємо так:    •  приїжджаємо у зручний для вас час із зразками та каталогами;    •  консультуємо по матеріалах та ергономіці;    •  виконуємо виміри, погоджуємо конфігурацію кухні;    •  готуємо технічну документацію;    •  виготовляємо кухню;    •  доставляємо на об'єкт;    •  встановлюємо. І, звісно, даємо вам гарантію! Ми – експерти у виробництві корпусних меблів. Використовуємо перевірені якісні матеріали та комплектуючі від найбільших постачальників Віяр та Кронас, завдяки чому наші вироби слугуватимуть вам максимально довго:    •  Фасади: масив (ясень, сосна, дуб, орех), МДФ(акріл - високий глянець), МДФ(пластик), МДФ(Плівка ПВХ), матова та глянцевая эмаль(фарбування по RAL);    •  Корпуси ДСП: Сleaf, Egger, Swiss Krono, Kronospan, Saviola;    •  Якісну фурнітуру: Hettich, BLUM, Hafele, Muller Стільниці, які ми застосовуємо при виробництві кухонь, мають високі експлуатаційні характеристики:    •  Високу термостійкість;    •  Високу вологостійкість;    •  Високу удароміцність;    •  Несприйнятливість до харчових кислот - жодних плям та інших наслідків; Маємо власне виробництво (м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 27а) та досвід понад 20 років. Виготовляємо не тільки кухонні меблі, але ще й корпусні меблі, гардеробні та шафи, вітальні, спальні, дитячі, а також дерев'яні сходи та декоративні елементи для оздоблення інтер'єру. Щоб дізнатися, що ми ще можемо вам запропонувати, дивіться наші інші оголошення. Відповідально ставимося до виконання кожного замовлення. Допоможемо вам визначитися з вибором матеріалів для створення якісних та довговічних меблів. Виїдемо до вас на адресу, зробимо заміри приміщення, створимо проект та зробимо точний прорахунок вартості. Термін виготовлення від 10 робочих днів. Працюємо за договором. Якість гарантуємо! -> Телефонуйте: Понеділок – п'ятниця:  з 9:00 до 18:00. Субота – неділя:  вихідні Збережіть це оголошення у Обраних, щоб не загубити! Наша продукция: Кухонный гарнитур с барной стойкой. Угловая кухня в студию. Встроенная прямая кухня под потолок. Стильная кухня без ручек. Кухонный гарнитур на заказ. Угловая мебель для кухни. Заказать кухню по индивидуальным размерам. Кухонная мебель от производителя. Производство кухонь под заказ.

25000грн

Подробно
img
Послуги розробки креслень меблів для замовлення на Віяр
2024-02-17 - Мебель и интеръер- Київ
Пропоную послуги конструктора для розробки креслень меблів для замовлення на Віяр. Ви зможете замовити кухню, гардеробну кімнату, шафу-купе по собівартості матеріалів. Разом з Вами ми розробимо макет меблів, допоможу розібратись з матеріалами і фурнітурою. Ви отримаєте файл розкрою зі списком необхідної фурнітури і креслення для складання. Всі матеріали Ви зможете замовити на Віярі, при необхідності допоможу замовити з моєю знижкою. Оплата за матеріали напряму на Віяр. Мої послуги коштують 15%-кухні, 10 % - інші меблі, від суми рахунків. На всі питання відповім вайбер/телеграм/телефон.

700грн

Подробно
img
Меблі на замовлення. Кухні, Шафи-купе. Збирання меблів. Ремонт меблів
2023-06-24 - Мебель и интеръер- Вишневе
Порядні майстри якісно виготовляють корпусні меблі на замовлення. Працюємо: Київ, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Святопетрівське, Крюківщина, Боярка, Забір’я, Білогородка, Гатне, Чабани Виготовляємо шафи-купе, кухні, гардеробні кімнати, вітальні та інші корпусні меблі на замовлення. Збираємо меблі. Розбираємо з упакуванням для ремонту чи перевезення меблів. Допоможемо також з ремонтом меблів (заміна фасадів кухонь, дверей у шафах-купе, шафах з розпашними дверима, заміна меблевих петель та напрямних шухляд … ) Ми допоможемо правильно та грамотно спроектувати меблі, якнайкраще визначитися з матеріалами, щоб після придбання меблів у Вас залишилися приємні спогади. Наші замовники отримують: - поради щодо проектування та розташування меблів (20 років досвіду у меблевій справі + освіта за фахом) - допомогу у розташуванні розеток, плитки на «фартух» та комунікацій на кухні - дизайн проєкт замовлення - оформлений договір на замовлення нових меблів - заміри фахівцем - доставку до помешкання - якісний монтаж - гарантійний термін 18 міс на виготовлені меблі - позитив. Вартість та терміни виготовлення залежать від виду товару та коефіцієнту складності. Щоб дізнатися ціну, телефонуйте або пишіть. можна на Вайбер. Більше наших робіт Ви зможете побачити на сайті: mebelvdome.kiev.ua

4457грн

Подробно
img
Виготовимо кухонні меблі за вашими розмірами. Кухні за ціною виробника
2024-03-30 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовимо красиву функціональну кухню під Ваш бюджет. Завдяки власному виробництву повного циклу гарантуємо найвищу якість та найнижчі ціни. Добре знаємо сучасні тренди та виготовляємо дуже красиві та функціональні кухні. Наші кухні служать по 20 років. Ми знаємо це тому, що працюємо з 2003 року. Дозвольте нам допомогти втілити Вашу мрію у життя! Ціна кухні становить від 25 000 грн за погонний метр. На вартість впливає багато факторів, а тому попередній розрахунок робимо тільки по телефону. І заразом надаємо детальну консультацію. => Зателефонуйте нам просто зараз і отримайте попередній прорахунок вартості вашого проекту по телефону! Роботи виконуємо під ключ: Якщо вас влаштовує наша пропозиція, яку ви отримали по телефону, то далі діємо так:    •  приїжджаємо у зручний для вас час із зразками та каталогами;    •  консультуємо по матеріалах та ергономіці;    •  виконуємо виміри, погоджуємо конфігурацію кухні;    •  готуємо технічну документацію;    •  виготовляємо кухню;    •  доставляємо на об'єкт;    •  встановлюємо. І, звісно, даємо вам гарантію! Ми – експерти у виробництві корпусних меблів. Використовуємо перевірені якісні матеріали та комплектуючі від найбільших постачальників Віяр та Кронас, завдяки чому наші вироби слугуватимуть вам максимально довго:    •  Якісну фурнітуру: Hettich, BLUM, Hafele, Muller;    •  Фасади: масив (ясень, сосна, дуб, орех), МДФ(акріл - високий глянець), МДФ(пластик), МДФ(Плівка ПВХ), матова та глянцевая эмаль(фарбування по RAL);    •  Корпуси ДСП: Сleaf, Egger, Swiss Krono, Kronospan, Saviola Стільниці, які ми застосовуємо при виробництві кухонь, мають високі експлуатаційні характеристики:    •  Високу удароміцність;    •  Високу вологостійкість;    •  Несприйнятливість до харчових кислот - жодних плям та інших наслідків;    •  Високу термостійкість Маємо власне виробництво (м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 27а) та досвід понад 20 років. Виготовляємо не тільки кухонні меблі, але ще й корпусні меблі, гардеробні та шафи, спальні, дитячі, вітальні, а також декоративні елементи для оздоблення інтер'єру та дерев'яні сходи. Щоб дізнатися, що ми ще можемо вам запропонувати, дивіться наші інші оголошення. Відповідально ставимося до виконання кожного замовлення. Допоможемо вам визначитися з вибором матеріалів для створення якісних та довговічних меблів. Виїдемо до вас на адресу, зробимо заміри приміщення, створимо проект та зробимо точний прорахунок вартості. Термін виготовлення від 10 робочих днів. Працюємо за договором. Якість гарантуємо! -> Телефонуйте: Понеділок – п'ятниця:  з 9:00 до 18:00. Субота – неділя:  вихідні Збережіть це оголошення у Обраних, щоб не загубити! Наша продукция: Производство кухонь под заказ. Кухонный гарнитур с барной стойкой. Угловая кухня в студию. Кухонная мебель от производителя. Встроенная прямая кухня под потолок. Стильная кухня без ручек. Кухонный гарнитур на заказ. Угловая мебель для кухни. Заказать кухню по индивидуальным размерам.

25000грн

Подробно
img
Кухні на замовлення через Віяр. Вигода до 30%
2024-03-04 - Мебель и интеръер- Київ
Виробництво кухонь будь якої складності! Досвід роботи більше 15 років! При наявності дизайн проекту, робимо комплексне меблювання житла по вигідним цінам. Робимо докладну смету виробу, кожна позиція з урахуванням знижок котрі нам надає Віяр та інши компанії. Націнка на послуги від 40% від собівартості! Коеф 1.4 це одна з найнижчих пропозицій в Київі. Власний збиральний цех та офіс! Вибір матеріалів та обговорювання проекту можна при зустрічі на Віяр, або на нашому офісі. Після узгодження проекту та матеріалів, складаєтся договір на виготовлення з гарантією на всі меблеві вироби 12 міс. Всі меблі збираються та комплектуються в нашому збиральному цеху, та приїджають до вас у зібранному (або підготовленному до збирання) виді. Всі меблі чисті та упаковані у стретч плівку та картон. Всі фото приклади наші реальні роботи. Повне портфоліо робіт по запросу відправляєм посилання на google діск. Строк виготовлення від 4 тиж. По всім питанням, звертайтесь по вказаному номеру на OLХ, або пишіть на Viber/Telegram.

1500грн

Подробно
img
Стильна кутова кухня під стелю. Кухонні меблі на замовлення
2024-03-30 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовимо красиву функціональну кухню під Ваш бюджет. Завдяки власному виробництву повного циклу гарантуємо найвищу якість та найнижчі ціни. Добре знаємо сучасні тренди та виготовляємо функціональні та дуже красиві кухні. Наші кухні служать по 20 років. Ми знаємо це тому, що працюємо з 2003 року. Дозвольте нам допомогти втілити Вашу мрію у життя! Ціна кухні становить від 25 000 грн за погонний метр. На вартість впливає багато факторів, тому попередній розрахунок робимо тільки по телефону. А заразом надаємо детальну консультацію. => Зателефонуйте нам просто зараз і отримайте попередній прорахунок вартості вашого проекту по телефону! Роботи виконуємо під ключ: Якщо вас влаштовує наша пропозиція, яку ви отримали по телефону, то далі діємо так:    •  приїжджаємо у зручний для вас час із зразками та каталогами;    •  консультуємо по матеріалах та ергономіці;    •  виконуємо виміри, погоджуємо конфігурацію кухні;    •  готуємо технічну документацію;    •  виготовляємо кухню;    •  доставляємо на об'єкт;    •  встановлюємо. І, звісно, даємо вам гарантію! Ми – експерти у виробництві корпусних меблів. Використовуємо перевірені якісні матеріали та комплектуючі від найбільших постачальників Віяр та Кронас, завдяки чому наші вироби слугуватимуть вам максимально довго:    •  Корпуси ДСП: Сleaf, Egger, Swiss Krono, Kronospan, Saviola;    •  Якісну фурнітуру: Hettich, BLUM, Hafele, Muller;    •  Фасади: масив (ясень, сосна, дуб, орех), МДФ(акріл - високий глянець), МДФ(пластик), МДФ(Плівка ПВХ), матова та глянцевая эмаль(фарбування по RAL) Стільниці, які ми застосовуємо при виробництві кухонь, мають високі експлуатаційні характеристики:    •  Високу вологостійкість;    •  Високу удароміцність;    •  Несприйнятливість до харчових кислот - жодних плям та інших наслідків;    •  Високу термостійкість Маємо власне виробництво (м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 27а) та досвід понад 20 років. Виготовляємо не тільки кухонні меблі, але ще й корпусні меблі, гардеробні та шафи, спальні, дитячі, вітальні, а також дерев'яні сходи та декоративні елементи для оздоблення інтер'єру. Щоб дізнатися, що ми ще можемо вам запропонувати, дивіться наші інші оголошення. Відповідально ставимося до виконання кожного замовлення. Допоможемо вам визначитися з вибором матеріалів для створення якісних та довговічних меблів. Виїдемо до вас на адресу, зробимо заміри приміщення, створимо проект та зробимо точний прорахунок вартості. Термін виготовлення від 10 робочих днів. Працюємо за договором. Якість гарантуємо! -> Телефонуйте: Понеділок – п'ятниця:  з 9:00 до 18:00. Субота – неділя:  вихідні Збережіть це оголошення у Обраних, щоб не загубити! Наша продукция: Кухонная мебель от производителя. Производство кухонь под заказ. Кухонный гарнитур с барной стойкой. Угловая кухня в студию. Встроенная прямая кухня под потолок. Стильная кухня без ручек. Кухонный гарнитур на заказ. Угловая мебель для кухни. Заказать кухню по индивидуальным размерам.

25000грн

Подробно
img
$ Меблі на замовлення від компанії Віяр. Знижки у магазинах.
2023-05-19 - Мебель и интеръер- Київ
Моє хобі останні 12 років це виготовлення якісних корпусних меблів на замовлення любою складності, розміру та кольру. Пропрацювавши з багатьма компаніями з продажу меблевих матеріалів та надання послуг з їхньої обробки, на сьогодні я зупинився і працюю з компанією ВіЯр. Дуже задоволений, хоча є багато питань. Але вони вирішуються. Звернувшись до мене, ви можете отримати повний комплекс послуг "з одних рук": 1) допомога у підборі матеріалів для покупки у компанії Віяр (500 грн. або безкоштовно при замовленні повного комплексу послуг). 2) виїзд на виміри (500 грн. або безкоштовно при замовленні повного комплексу послуг). 3) проектування вашого виробу, складання деталювання, підготовка до оплати рахунків (20% від вартості матеріалів з моїми знижками). 4) замовлення на Віярі, оплата ваших рахунків, НАДАННЯ вам ЗНИЖОК (мої min 200грн, або 20% від суми знижки за рахунком). 5) доставка та занесення до вас на об'єкт (безкоштовно при замовленні повного комплексу послуг). 6) складання вашого виробу "під ключ" на об'єкті (40% від вартості матеріалів з моїми знижками). Ви можете замовити повний комплект послуг або частковий, вибравши будь-який із пунктів вище. Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте або напишіть повідомлення. ВДАЛЬНИХ ВАМ ПОКУПОК І ПРИЄМНОГО МОНТАЖУ!

1750грн

Подробно
img
Меблі на замовлення через ВіЯР, проектування, деталювання МАКС. знажка
2023-06-23 - Мебель и интеръер- Львів
Як можна заощадити при купівлі меблів ? Зробити їх власноруч Надамо послуги з проектування меблів. Що Вы отримаєте замовити у нас послугу - проект (візуалізація) меблів - деталювання з присадкою - список необхідної фурнітури - допомога в замовлені на Віяр та максимально вигідний для Вас розкрій матеріалу - детальні креслення для самостійного збирання або наданням Вашому майстру по збиранню меблів Виготовленням та проектуванням меблів займаюсь майже 10 років із них 5 років працюю з Віяр , тому знаю усі технічні особливості та як заощадити без втрати якості. Працюю дистанційно Вартість послуг залежить від складності та об'єму роботи . Кухні від 1200 грн погонний метр Маю МАКСИМАЛЬНУ ЗНИЖКУ на всі групи товарів , яку Вам надам

3000грн

Подробно
img
Кухня кутова 2.2х1.2м. комплект
2023-10-29 - Мебель и интеръер- Київ
Ціна в оголошені вказана за комплект кутової кухні 2.2х1.2 метри. Розмір, колір, комплектацію можливо корегувати. Також є інші моделі кухні, телефонуйте пишіть допоможемо обрати найкращий варіант кухні за вашим побажанням. В даній кухні використовуються приховані ручки що надає кухні сучасного стилю та практичності, а верхні ящики висотою 920 мм, дають можливість встановити кухню максимально під потолок не використовуючи додаткових ящиків (в залежності від висоти стелі). Модулі кухні виготовлені з можливість корегувати розміри ящиків, що дає можливість підігнати під ваші розміри кухні. Кухня в стилі сучасний модерн, пропонує декілька кольорів матових відтінків для фасаду та корпусу що дозволяє обрати колір кухні саме під ваш інтнр'єр, також додатково можливо покрити фасад УФ лаком що дозволить придати додатковий захист та глянцевий ефект для вашої кухні. Звертайтесь за телефоном або пишіть в повідомлення, будемо раді допомогти з вибором кухні, та замірами кухні на об'єкті. Візуалізація та попередній прорахунок вашої нової кухні безкоштовно.

18600грн

Подробно
img
Стильна кухня з підсвічуванням на замовлення за ціною виробника
2024-03-09 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовимо красиву функціональну кухню під Ваш бюджет. Завдяки власному виробництву повного циклу гарантуємо найвищу якість та найнижчі ціни. Добре знаємо сучасні тренди та виготовляємо дуже красиві та функціональні кухні. Наші кухні служать по 20 років. Ми знаємо це тому, що працюємо з 2003 року. Дозвольте нам допомогти втілити Вашу мрію у життя! Ціна кухні становить від 25 000 грн за погонний метр. На вартість впливає багато параметрів, тому попередній розрахунок робимо виключно по телефону. А заразом надаємо детальну консультацію. => Зателефонуйте нам просто зараз і отримайте попередній прорахунок вартості вашого проекту по телефону! Роботи виконуємо під ключ: Якщо вас влаштовує наша пропозиція, яку ви отримали по телефону, то далі діємо так:    •  приїжджаємо у зручний для вас час із зразками та каталогами;    •  консультуємо по матеріалах та ергономіці;    •  виконуємо виміри, погоджуємо конфігурацію кухні;    •  готуємо технічну документацію;    •  виготовляємо кухню;    •  доставляємо на об'єкт;    •  встановлюємо. І, звісно, даємо вам гарантію! Ми – експерти у виробництві корпусних меблів. Використовуємо перевірені якісні матеріали та комплектуючі від найбільших постачальників Віяр та Кронас, завдяки чому наші вироби слугуватимуть вам максимально довго:    •  Корпуси ДСП: Сleaf, Egger, Swiss Krono, Kronospan, Saviola;    •  Фасади: масив (ясень, сосна, дуб, орех), МДФ(акріл - високий глянець), МДФ(пластик), МДФ(Плівка ПВХ), матова та глянцевая эмаль(фарбування по RAL);    •  Якісну фурнітуру: Hettich, BLUM, Hafele, Muller Стільниці, які ми застосовуємо при виробництві кухонь, мають високі експлуатаційні характеристики:    •  Високу вологостійкість;    •  Несприйнятливість до харчових кислот - жодних плям та інших наслідків;    •  Високу термостійкість;    •  Високу удароміцність Маємо власне виробництво (м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 27а) та досвід понад 20 років. Виготовляємо не тільки кухонні меблі, але ще й корпусні меблі, гардеробні та шафи, дитячі, вітальні, спальні, а також дерев'яні сходи та декоративні елементи для оздоблення інтер'єру. Щоб дізнатися, що ми ще можемо вам запропонувати, дивіться наші інші оголошення. Відповідально ставимося до виконання кожного замовлення. Допоможемо вам визначитися з вибором матеріалів для створення якісних та довговічних меблів. Виїдемо до вас на адресу, зробимо заміри приміщення, створимо проект та зробимо точний прорахунок вартості. Термін виготовлення від 10 робочих днів. Працюємо за договором. Якість гарантуємо! -> Телефонуйте: Понеділок – п'ятниця:  з 9:00 до 18:00. Субота – неділя:  вихідні Збережіть це оголошення у Обраних, щоб не загубити! Наша продукция: Угловая мебель для кухни. Заказать кухню по индивидуальным размерам. Кухонная мебель от производителя. Производство кухонь под заказ. Кухонный гарнитур с барной стойкой. Угловая кухня в студию. Встроенная прямая кухня под потолок. Стильная кухня без ручек. Кухонный гарнитур на заказ.

25000грн

Подробно
img
Кутова кухня для маленької квартири. Кухонні меблі за ціною виробника
2024-03-09 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовимо красиву функціональну кухню під Ваш бюджет. Завдяки власному виробництву повного циклу гарантуємо найвищу якість та найнижчі ціни. Слідкуємо за сучасними трендами та виготовляємо функціональні та дуже красиві кухні. Наші кухні служать по 20 років. Ми знаємо це тому, що працюємо з 2003 року. Дозвольте нам допомогти втілити Вашу мрію у життя! Ціна кухні становить від 25 000 грн за погонний метр. На вартість впливає багато факторів, тому попередній розрахунок робимо тільки по телефону. А також надаємо детальну консультацію. => Зателефонуйте нам просто зараз і отримайте попередній прорахунок вартості вашого проекту по телефону! Роботи виконуємо під ключ: Якщо вас влаштовує наша пропозиція, яку ви отримали по телефону, то далі діємо так:    •  приїжджаємо у зручний для вас час із зразками та каталогами;    •  консультуємо по матеріалах та ергономіці;    •  виконуємо виміри, погоджуємо конфігурацію кухні;    •  готуємо технічну документацію;    •  виготовляємо кухню;    •  доставляємо на об'єкт;    •  встановлюємо. І, звісно, даємо вам гарантію! Ми – експерти у виробництві корпусних меблів. Використовуємо перевірені якісні матеріали та комплектуючі від найбільших постачальників Віяр та Кронас, завдяки чому наші вироби слугуватимуть вам максимально довго:    •  Фасади: масив (ясень, сосна, дуб, орех), МДФ(акріл - високий глянець), МДФ(пластик), МДФ(Плівка ПВХ), матова та глянцевая эмаль(фарбування по RAL);    •  Якісну фурнітуру: Hettich, BLUM, Hafele, Muller;    •  Корпуси ДСП: Сleaf, Egger, Swiss Krono, Kronospan, Saviola Стільниці, які ми застосовуємо при виробництві кухонь, мають високі експлуатаційні характеристики:    •  Високу вологостійкість;    •  Несприйнятливість до харчових кислот - жодних плям та інших наслідків;    •  Високу термостійкість;    •  Високу удароміцність Маємо власне виробництво (м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 27а) та досвід понад 20 років. Виготовляємо не тільки кухонні меблі, але ще й корпусні меблі, шафи та гардеробні, спальні, дитячі, вітальні, а також дерев'яні сходи та декоративні елементи для оздоблення інтер'єру. Щоб дізнатися, що ми ще можемо вам запропонувати, дивіться наші інші оголошення. Відповідально ставимося до виконання кожного замовлення. Допоможемо вам визначитися з вибором матеріалів для створення якісних та довговічних меблів. Виїдемо до вас на адресу, зробимо заміри приміщення, створимо проект та зробимо точний прорахунок вартості. Термін виготовлення від 10 робочих днів. Працюємо за договором. Якість гарантуємо! -> Телефонуйте: Понеділок – п'ятниця:  з 9:00 до 18:00. Субота – неділя:  вихідні Збережіть це оголошення у Обраних, щоб не загубити! Наша продукция: Кухонная мебель от производителя. Производство кухонь под заказ. Кухонный гарнитур с барной стойкой. Угловая кухня в студию. Угловая мебель для кухни. Заказать кухню по индивидуальным размерам. Встроенная прямая кухня под потолок. Стильная кухня без ручек. Кухонный гарнитур на заказ.

25000грн

Подробно
img
Послуги конструктора для замовлення меблів по Вашим розмірам на Віяр
2023-05-13 - Мебель и интеръер- Софіївська Борщагівка
Пропоную послуги конструктора для розробки креслень меблів для замовлення на Віяр. Ви зможете замовити кухню, гардеробну кімнату, шафу-купе по собівартості матеріалів. По вашим розмірам та побажанням підготую креслення для замовлення меблів. Ви отримаєте файл розкрою зі списком необхідної фурнітури і креслення для сбирання. Всі матеріали Ви зможете замовити на Віярі, при необхідності допоможу замовити з моєю знижкою. Оплата за матеріали напряму на Віяр. Мої послуги коштують 10 % від суми рахунків. На всі питання відповім вайбер/телеграм/телефон.

4980грн

Подробно
img
Кухня на замовлення / кухня від виробника
2024-04-03 - Мебель и интеръер- Тернопіль
Виготовляємо кухні на замовлення за індивідуальним дизайном будь-яких розмірів та конфігурацій. Ціна кухні становить від 17 000 грн за погонний метр. Вартість кухні залежить від розмірів, матеріалів фасадів, наповнення, фурнітури, стільниці, тому точний прорахунок здійснюємо після замірів або отримання необхідної інформації. Зателефонуйте нам просто зараз і отримайте попередній прорахунок вартості Вашого проекту по телефону! ВЕТЕРАНОМЕБЛІ - надійний виробник меблів у Тернополі : - Власне виробництво (м. Тернопіль, вул. Д.Лук'яновича, 8 ) - Працюємо по договору/надаємо гарантію - Професійний підхід, кваліфіковані консультації. - Професійні заміри - Розробка проекту, 3D-дизайн - Тільки якісні матеріали - Великий вибір кольорів та текстур - Безкоштовний монтаж та доставка (по м. Тернопіль) Виготовляємо не тільки кухонні меблі, але ще й корпусні меблі, гардеробні, шафи, спальні, дитячі, вітальні, меблі для бізнесу, а також дерев'яні вироби. Більше робіт можете переглянути на сайті www.veteranomebli.com.ua (або переходьте за посиланням у профілі чи за QR-кодом на крайньому фото ) Підтримуйте ветеранський бізнес та оновіть свій дім меблями разом з нами! Наша продукція: Кухні від виробника, кухні під замовлення, кутова кухня, стильна кухня без ручок, кухня з фасадами МДФ, кухня з островом, виготовлення кухні на замовлення, вбудована кухня під стелю, кухонний гарнітур на замовлення.

125грн

Подробно
img
Кухні, шафи-купе та інші корпусні меблі на замовлення./кухня/шафа-купе
2023-01-12 - Мебель и интеръер- Рівне
Виготовляемо на замовлення якісні та надійні кухні, шафи-купе, прихожі, спальні, комоди, письмові столи, офісні та інші корпусні меблі. -власне виробництво -безкоштовна розробка індивідуального проекту. Проект кухні створюється з врахуванням розміщення газових котлів, труб та лічильників. При можливості всі вони закриваються тумбочками, або декоративними елементами. -виготовлення меблів за Вашим проектом. -втілюємо в життя дизайнерські проекти. -великий вибір якісних матеріалів та фурнітури. Ціна на кухні від 4900/.. за економ-варіант та від 6000-8000/.. за кухню серднього класу. Шафи-купе від 4200/. консультаціїї дзвоніть за номером вказаним в оголошенні, або пишіть на вайбер

250грн

Подробно
img
Конструктор меблів для ВіЯр Київ
2024-04-19 - Мебель и интеръер- Київ
Створення проектів меблів будь-якої складності для замовлення через компанію ВіЯр Вартість проектування 10% від вартості матеріалу Вартість складання - 15% Зробимо для вас: - точні заміри - проект технічного дизайну виробу - конструктивний проект - схеми для самостійного складання виробу - відео інструкції за необхідності - списки фурнітури - складання під ключ Маємо знижку на матеріали та послуги ВіЯр: - до 21% на плитні матеріали та послуги - до 35% на фурнітуру - до 55% на роздвижні системи Практика у виготовленні меблів під замовлення більше 10-ти років. Повний супровід по всім процесам створення виробу вашої мрії, приємні ціни, швидка комунікація та багато іншого - отримаєте при роботі з нами! Завжди вільні для нових клієнтів Гарного дня!

3800грн

Подробно
img
Виготовляємо та збираємо корпусні меблі на замовлення
2023-06-29 - Мебель и интеръер- Днепр
Виготовляємо, збираємо та встановлюємо корпусні меблі на замовлення будь якої складності під ключ. Робимо кухні, гардеробні, шафи-купе, стінки до зали, робочі місця. Виконуємо всі супровідні роботи. Матеріали виготовляються на фабриці Віяр. Конкурентні ціни. Виконані замовлення можна подивитись тут: https://instagram.com/mebel.s.dnepr?igshid=ZGUzMzM3NWJiOQ== Телефонуйте, пишіть: +380638258648 (Viber, Telegram).

грн

Подробно
img
Кухні на замовлення, на заказ Віяр, шафи, столи, комоди, ресепшн
2024-04-07 - Мебель и интеръер- Київ
Виготовляємо корпусні меблі під замовлення. Кухні, шафи-купе, ресепшени, столи, табурети, тумби та інші меблі будь-якої складності. Працюємо з усіма постачальниками матеріалів та комплектуючих України. Тому можемо задовольнити потреби в якісних та доступних меблях. Етапи нашої роботи: - Попередній прорахунок вартості. - Виїзд на замір. - Вибір матеріалів та фурнітури , кінцевий прорахунок вартості . - Підписання договору про співпрацю і внесення 70% авансу від узгодженої вартості меблів. Можлива оплата частинами чи миттєва розстрочка від Приватбанку. - Проектування та візуалізація, або ваш проект від дизайнера. - Приготування та формування документів для розміщення замовлення на виробництво - Підготовка та складання, роботи в цеху. - Доставка та монтаж меблів. Виготовлення можливе як на власному виробництві , так і на потужностях Віяра. Меблі проходять контрольне збирання і на монтаж поставляються у максимально укомплектованому вигляді , що зменшує час на монтажні роботи. Термін виготовлення від 4х днів до 3 тижнів, в залежності від складності. Креслення , ескізи , малюнки , фото чи проекти для попереднього розрахунку скидайте у Телеграм на указаний в об'яві номер.

2500грн

Подробно
img
Кухня/Шкаф/Меблі на замовлення/Віяр
2023-10-27 - Мебель и интеръер- Київ
Кухня шкаф корпусні меблі на замовлення Працюємо з Віяр На фото наши роботи Великий досвід в виробництві меблів Більше нашіх робот можно подивитись в інстаграм: https://instagram.com/meblyar_kiev?igshid=YTQwZjQ0NmI0OA== Дзвоніть, або пишіть нам.

23300грн

Подробно
img
Нова Кухня 2.9м комплект
2023-12-13 - Мебель и интеръер- Софіївська Борщагівка
Ціна в оголошені вказана за комплект кухні 2.9 метри в ширину та 2.6 метри висотою, з матовим відтінком фасаду (згідно схеми на фото 5). Розмір, колір, комплектацію можливо корегувати. До вибору представлено більше 50 кольорів фасаду та 5 для корпусу (фото 6 та 7 основна частина кольорів) Також є інші готові рішення кухонь обо виготовимо кухню під замовлення за індивідуальними розмірами та побажаннями. Термін виготовлення кухні орієнтовно 2-3 тижні. Телефонуйте пишіть допоможемо обрати найкращий варіант кухні за вашим побажаннями. В даній кухні використовуються мінімалістичні пласкі ручки що надають кухні сучасного стилю та практичності. Кухня в даному стилі, пропонує декілька кольорів матових відтінків для фасаду та корпусу що дозволяє обрати колір кухні саме під ваш інтнр'єр, також додатково можливо покрити фасад УФ лаком що дозволить придати додатковий захист та глянцевий ефект для вашої кухні. Звертайтесь за телефоном або пишіть в повідомлення, будемо раді допомогти з вибором кухні, та замірами кухні на об'єкті. Візуалізація та попередній прорахунок вашої нової кухні безкоштовно.

20100грн

Подробно
img
Виготовляємо та збираємо корпусні меблі на замовлення
2023-06-04 - Мебель и интеръер- Днепр
Виготовляємо, збираємо та встановлюємо корпусні меблі на замовлення будь якої складності під ключ. Робимо кухні, гардеробні, шафи-купе, стінки до зали, робочі місця. Виконуємо всі супровідні роботи. Матеріали виготовляються на фабриці Віяр. Конкурентні ціни. Телефонуйте, пишіть: +380638258648 (Viber, Telegram).

грн

Подробно
img
Ужгород Меблі з Індії для спальні зроблені переважно з масиву натураль
2023-05-11 - Мебель и интеръер- Київ
Продам Унікальні колоніальні меблі з Індії. Широкий асортимет Індійських меблів для всіх типів приміщень в наявності та під замовлення. Великий вибір Індійських меблів для дому та офісу. Знижки на Індійські меблі Індійські меблі передають приміщенню теплоту Сходу Продаж оптомта в роздріб Індійських меблів з доставкою по всій Україні Оптом Меблі з Індії- це ексклюзивні меблі ручної роботи Всі меблі з Індії оригінальні, представлені в нашому бутіку, виготовляються з коштовних порід дерева, таких як рожеве дерево, sheesham, старий тик, палісандр, червоне дерево! Ми пропонуємо меблі з Індії, які чудово адаптується до наших умов, не розсихається і не тріскається Київ Меблі з Індії - це меблі, які з роками стають все коштовнішими Одеса Меблі з Індії мають простий дизайн, але відрізняється багатим декором. купити оригінальні східні меблі з Індії Харків великий асортимент індійських меблів із складу : меблі для бару, газетніци, комоди, консолі, крісла, ліжка, підставки для кольорів, рами для дзеркал, скрині, тумби, стільці Луцьк Меблі Індії в сучасній квартирі зроблять унікальну атмосферу індійські різьблені меблі ідеально виглядають в оточенні декору витриманого в етнічному стилі. Купити меблі Індії краще відразу разом з елементами декору Ужгород Меблі з Індії для спальні зроблені переважно з масиву натурального дерева Ширми індійські. Шафи Індія. Меблі з Індії Львів індійські меблі – це завжди поєднання мистецтва і практичності. Справжні різьблені індійські меблі виробляються з твердих порід листяних дерев, в основному з тика або горіха, вона стійкіша до деформації. Дніпро Меблі з Індії за цінами виробника з доставкою по всій Україні Чернівці меблі в індійському стилі відрізняються довговічністю і надійністю. Купити східні Індійські меблі у нас з доставкою Ужгород виробництва меблів в Індії нерозривно пов'язана з глибокими декоративно-прикладними мистецтвами цієї території.

1 000грн

Подробно
img
Меблі під замовлення. Шафи-купе. Кухні. Гардеробні. Корпусні меблі.
2024-04-13 - Мебель и интеръер- Київ
Вітаю на моїй обьяві, Я можу Вам допомогти в виготовленню меблів під ваше замовлення. Шафи-купе. Гардеробні кімнати. Горки. Кухні. Комоди. Полиці. Прорахую онлайн, бідьеру найкращий варіант, вислухаю як психолог) зроблю як майстер який вже 20 років з меблями на ти. Чекаю на ваші замовлення. Пишіть, зкидайте проекти в viber Меблі Київ. Шафи-купе київ та область. Корпусні меблі Київ . Кухні

1100грн

Подробно
img
Меблі на замовлення, шафи, шафи-купе, гардероб, ванні кімнати
2023-12-24 - Мебель и интеръер- Київ
Ми виготовляємо меблі для гардеробу, шкафи-купе, кухні, меблі в передпокій, меблі для ванної кімнати та інші меблі на замовлення по індивідуальному проекту, нестандартні меблі. Надійна якість!Досвід роботи більше 17 років! Ми виготовляємо меблі відповідно до ваших потреб та побажань. У нас ви можете замовити будь-які корпусні меблі. У нас широкий вибір матеріалів та якісна фурнітура. Допоможемо підібрати матеріали і фурнітуру під ваші побажання і бюджет. Індивідуальний підхід до кожного замовлення. Безкоштовно прорахуємо вартість вашого проекту та зорієнтуємо по ціні та матеріалах. Термін виготовлення залежить від складності та завантаження на момент оформлення. Дотримуємось термінів виконання замовлення! Гарантія! Телефонуйте для консультації та замовлення. Працюємо в місті Києві, Буча, Ірпінь, Ворзель інші міста Київської області. Тел. 06******67 (viber)

150грн

Подробно
img
?Якісні Кухні на замовлення,під"ключ".Шафи купе.Корпусні меблі!
2023-11-17 - Мебель и интеръер- Київ
Пропонуємо Вам якісні та недорогі Кухні на замовлення під "ключ". З якісних матеріалів та якісної фурнітури. Також виготовляємо та встановлюємо корпусні меблі за індивідуальними замовленнями.Кухні, Шафи-купе, Розсувні системи, Міжкімнатні перегородки, гардеробні, прихожі, спальні,комоди,м'які меблі,дитячі та інше СЕРЕД НАШИХ ПЕРЕВАГ: 1 - Гарна цінова політика; 2 - Ми робим досить швидко; 3 - Оптимальний вибір матеріалу і фактури; 4 - Раціональне використання простору кімнати; 5 - Наповнення меблів ставиться виходячи з Ваших потреб; 6 - Дизайн відповідає інтер’єру Вашої кімнати; 7 - Створення нестандартних конструкцій; 8 - Кольорова гамма відповідає загальній кольоровій тенденції кімнати; 9 - Гарантія якості та післягарантійне обслуговування. Гарантія 12 місяців. Фото виконаних робіт відправлю на Вайбер/Телеграмм/Ватсап. Телефонуйте/Пишіть. Дивіться також інші мої оголошення. Слава Україні! Слава ЗСУ!

4700грн

Подробно