img
Пчелиная обножка, горное разнотравье (пилок квітковий) 0,5 л
2022-12-19 - Еда и напитки- Жденієво
Пчелиная обножка -это та же цветочная пыльца, собранная пчелами. Отличается она тем, что пчелы в процессе сбора обрабатывают ее своим секретом, за счет чего она становится незаменимым компонентом для лечения различных патологий. Цветочная пыльца в своем составе имеет множество витаминов и минералов, но после обработки насекомыми становится источником многих ценных веществ. Множество свойств пыльцы зависит от ее богатого состава: витамины А, В, С, Е и прочие, необходимые для поддержания множества жизненных функций организма микроэлементы, восполняющие суточную норму всех полезных веществ цветочные гормоны (фитогормоны), которые способствуют нормализации гормонального баланса аминокислоты, способствующие повышению защитных функций организма флавониды, необходимые для нормализации сердечно-сосудистой системы, желудочно-кишечного тракта и поддержания работы печени антиоксиданты, которые нейтрализуют негативное воздействие на работу человеческого организма свободных радикалов в составе пчелиной пыльцы содержится большое количество антибактериальных веществ, которые помогают справляться со всеми видами болезнетворных микроорганизмов Пыльца ускоряет метоболизм, поэтому ее широко применяют при различных диетах, правильном питании и похудении. Ее компоненты ускоряют выведение холестерина, способствуют расщеплению подкожного жира и ускоряют выведение воды. Пчелиная пыльца эффективно устраняет многие заболевания, оказывает противовоспалительное действие, за счет чего применяется в народной медицине при лечении многих заболеваний. Кроме этого, вещества, содержащиеся в пыльце, нормализуют частоту сердечных сокращений. Нормализует работу желудочно-кишечного тракта, эффективно и быстро пыльца помогает восстановить микрофлору во время дисбактериоза, гастрита и прочих заболеваний. Способствует быстрому восстановлению организма после болезни, химиотерапии или оперативного вмешательства. Благодаря антиоксидантам, которые входят в химический состав пыльцы, она помогает восстанавливать клетки и омолаживать их за счет выработки естественного эластина и коллагена. Пыльца помогает повысить количество вырабатываемых эритроцитов и белка гемоглобина. Данный продукт эффективен даже при средней и тяжелой стадии анемии. Во время беременности защищает плод от негативного воздействия, которое может быть от материнского организма. Кроме этого, витамины и кислоты способствуют быстрому развитию и росту малыша. Восстанавливает выработку женских и мужских гормонов, что напрямую влияет на репродуктивную функцию обеих полов. Цена указана за банку (500 мл) цветочной пыльцы. Пыльца собрана в горах Карпат, экологически чистая, с различных горных трав. Отправляю наложенным платежом по Украине, без предоплаты.

200грн

Подробно
img
Бджолиний пилок 2022
2022-12-25 - Еда и напитки- Старокостянтинів
Пилок – високо цінний натуральний продукт, що містить понад 250 корисних речовин – вітаміни, амінокислоти, ферменти, мікроелементи. Квітковий пилом містить рекордну кількість амінокислот у своєму складі – до 13% – це у 5-7 разів більше, ніж в будь-яких інших продуктах, що багаті на амінокислоти. Пилок корисний людям будь-якого віку, а також усім, хто займається фітнесом і спортом – адже пилок так само корисний і для збільшення м’язів, і для схуднення. Пилок сприяє виведенню шкідливого холестерину, зміцнює стінки судин, стимулює імунну систему, сприяє відновленню клітин,  покращую обмін речовин і навіть рухливість сперматозоїдів! І це – далеко не вичерпний список корисної дії квіткового пилку на організм. Бджоли збирають пилок, вже починаючи з березня місяця, проте на пасіках заготовляють його зазвичай у травні-липні. Пилок з різних рослин має різний колір – від білого, жовтого і помаранчевого до коричневого і зеленого. Для збереження цінних якостей пилку, його дуже важливо збирати і  сушити правильно, і ні в якому разі не на сонці. Пилок можна вживати в сухому вигляді або після замочування у невеликій кількості води, або ж змішуючи із медом. Добова норма – 1-2 столові ложки пилку для дорослого, 1-2 чайні ложки- для дітей до 15 років. Пилок не можна вживати надміру або людям, що мають алергію на пилок рослин чи продукти бджільництва. Оскільки пилок має тонізуючу дію, то приймати його краще за 2-3 години до сну. Зберігати пилок треба у темному, сухому та прохолодному місці, у герметичній тарі, краще всього за температури від 0 до 14 градусів Цельсія. У таких умовах корисні властивості пилка зберігаються протягом 12 місяців. А пилок, що змішаний із медом, може зберігатись кілька років без втрати своїх корисних властивостей.

35грн

Подробно
img
Квітковий пилок 2023р.опт/роздріб.,пчелиная пыльца
2023-05-19 - Еда и напитки- Гадяч
Вже в наявності пилок 2023року ціна за 100 грам 45грн.Відправляю,сам пакую.Для замовлення через олх доставку пишіть на яку суму цікавить,я міняю ціну,Ви робите замовлення. Продам дуже смачний та корисний,екологічно чистий пилок,та інші продукти бджільництва з власної пасіки. Ціна (2022рік збір червень липень)за 100 грам 30 грн.(оптом ціна по домовленості) Відправляю,сам пакую. Квітковий пилок — збалансований і повноцінний продукт харчування. Він на 20% складається з білку. Стільки ж білку у філе з яловичини. Крім того, пилок багатий на амінокислоти — основний елемент побудови білків організму. 100 тисяч білків нашого організму створюються з 22 амінокислот. Відсутність хоча б однієї з них порушує обмін речовин. Амінокислоти повинні потрапляти до організму з їжею, адже вони не виробляються організмом самостійно. У пилку є всі незамінні амінокислоти. Також до квіткового пилку входять вітаміни, мінерали, вуглеводи та ферменти. “Хороший полівітамінно-мінеральний комплекс повинен містити не менше 40 компонентів”, — стверджує Роберт Аткінс, американський дієтолог, відомий по дієті Аткінса. Пилок в свою чергу складається з більш ніж 300 різних мікроелементів. До того ж пилок, на відміну від інших комплексів, можна приймати дітям від 1 року. У пилку за тисячі років еволюції збалансувалися між собою всі біологічно активні речовини у найбільш сприятливій для організму формі. Тому добавка їх у свії раціон нормалізує гормональний фон і допомагає уникнути авітамінозу. Рекомендації до вживання Пилок бджолиний користь якого пояснюється унікальним складом, насправді містить більше корисних компонентів, ніж мед. У ньому добова норма вітамінів та мінералів, необхідних людському організму. Він прискорює обмінні процеси, підвищує імунітет, нормалізує гормональний фон, відновлює і надає сили, позбавляє тривоги та діє як антистрес. Крім того, даний продукт рекомендується вживати для: Зниження тиску, підвищення гемоглобіну, зміцнення судин. Нормалізації травлення, зниження газоутворення, зупинки діареї. Підвищення потенції чоловіків та покращення рухливості сперматозоїдів. Нормалізації менструального циклу у жінок. Пасіка знаходиться за містом (30км.) ціна за 100 грам 30грн пилок висушений в спеціальній камері при температурі +42 градуси просіяний чистий розфасований по 100,200,та 1000грам.Відправляю нова пошта , укр пошта, делівері Складно коротко описати багатий хімічний склад квіткового пилку, перероблений бджолами. У ньому є: Всі відомі людині вітаміни. Особливо багатий пилок на вітаміни групи В, А, Е і С. 28 мікроелементів в сильній концентрації, які здатні заповнити основні потреби організму. Фолієва кислота особа цінна для вагітних жінок або тих, хто ще тільки планує збільшити чисельність сім’ї. Велика кількість різноманітних амінокислот, які омолоджують організм і допомагають всім внутрішнім органам працювати, як слід. Частина з цих амінокислот не виробляється організмом людини, так що вони вважаються незамінними.

45грн

Подробно
img
Бджолиний пилок, квітковий, гірський (пилок квітковий) 0,5 л
2023-09-22 - Еда и напитки- Жденієво
Бджолине обніжжя - це той же квітковий пилок, зібраний бджолами. Відрізняється він тим, що бджоли в процесі збирання обробляють його своїм секретом, за рахунок чого він стає незамінним компонентом для лікування різних патологій. Квітковий пилок у своєму складі має безліч вітамінів та мінералів, але після обробки комахами стає джерелом багатьох цінних речовин. Багато властивостей пилку залежить від його багатого складу: вітаміни А, В, С, Е та інші, необхідні для підтримки безлічі життєвих функцій організму мікроелементи, що заповнюють добову норму всіх корисних речовин квіткові гормони (фітогормони), які сприяють нормалізації гормонального балансу, амінокислоти, що сприяють захисним функціям організму, флавоніди які необхідні для нормалізації серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту та підтримки роботи печінки антиоксиданти, які нейтралізують негативний вплив на роботу людського організму вільних радикалів. У складі бджолиного пилку міститься велика кількість антибактеріальних речовин, які допомагають справлятися з усіма видами. мікроорганізмів. Пилок прискорює метоболізм, тому його широко застосовують при різних дієтах, правильному харчуванні та схудненні. Його компоненти прискорюють виведення холестерину, сприяють розщепленню підшкірного жиру та прискорюють виведення води. Бджолиний пилок ефективно усуває багато захворювань, має протизапальну дію, за рахунок чого застосовується в народній медицині при лікуванні багатьох захворювань. Крім цього, речовини, що містяться у пилку, нормалізують частоту серцевих скорочень. Пилок нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, ефективно та швидко допомагає відновити мікрофлору під час дисбактеріозу, гастриту та інших захворювань. Сприяє швидкому відновленню організму після хвороби, хіміотерапії чи оперативного втручання. Завдяки антиоксидантам, які входять до хімічного складу пилку, він допомагає відновлювати клітини та омолоджувати їх за рахунок вироблення природного еластину та колагену. Пилок допомагає підвищити кількість еритроцитів і білка, гемоглобіну. Даний продукт ефективний навіть при середній та тяжкій стадії анемії. Під час вагітності захищає плід від негативної дії, яка може бути від материнського організму. Крім цього, вітаміни та кислоти сприяють швидкому розвитку та зростанню малюка. Пилок відновлює вироблення жіночих та чоловічих гормонів, що безпосередньо впливає на репродуктивну функцію обох статей. Ціна вказана за банку (500 мл) квіткового пилку. Пилок зібраний у горах Карпат, екологічно чистий, з різних гірських трав. Відправимо новою поштою післяплатою по Україні. Всім доброго здоров’я!

200грн

Подробно
img
Пыльца, пилок бджолиний, пилок квітковий,
2024-02-15 - Еда и напитки- Світловодськ
Пыльца, пилок бджолиний, пилок квітковий. Продам Пилок бджолиний, пилок квітковий 100грам - 50грн. Мінімальне замовлення від 200грам. Є інші продукти бджільництва. Запитуйте!

50грн

Подробно
img
Якісний бджолиний пилок 2022 року з власної пасіки, пыльца
2022-12-07 - Еда и напитки- Хмельницький
Якісний та чистий пилок з власної пасіки, що розташована в Хмельницькій області. Пилок 2022 року- ціна: 250 гривень за кілограм. Ні для кого не секрет, що бджолиний пилок є вітамінною бомбою для людського імунітету, створеною природою. Він містить безліч корисних речовин, необхідних людському організму щодня: хром, мідь, залізо, селен, амінокислоти, фолієва кислота, калій і кальцій. Всього в цьому продукті 27 металів, а також фруктоза, глюкоза, ряд вітамінів групи В (В1, В2 і В6), С, Е і А. Також, бджолиний пилок – це природні антибіотики, такі, як фітонциди і фітогормони. Весною, коли організм ослаблений і потребує оновлення якісний, екологічно чисти пилок - це саме те, що Вам потрібно. Наш пилок висушений в спеціальній електричній сушарці з дотриманням необхідного температурного режиму та зберігається в герметичній упаковці. Чекаємо на Ваші дзвінки, смс в ОЛХ та Viber. Надамо відповіді на всі Ваші питання та за потреби додаткові фото. Відправимо Ваше замовлення Новою поштою та Укрпоштою в будь-який куточок країни. Будьте здорові!

250грн

Подробно
img
Пилок бджолиний (обніжжя, пыльца)
2023-09-02 - Еда и напитки- Київ
Якісний та чистий пилок з власної пасіки, що розташована в Хмельницькій області. Пилок 2022 року- ціна: 260 гривень за кілограм/ 135 грн -500 г/ 75 грн -300 г Ні для кого не секрет, що бджолиний пилок є вітамінною бомбою для людського імунітету, створеною природою. Він містить безліч корисних речовин, необхідних людському організму щодня: хром, мідь, залізо, селен, амінокислоти, фолієва кислота, калій і кальцій. Всього в цьому продукті 27 металів, а також фруктоза, глюкоза, ряд вітамінів групи В (В1, В2 і В6), С, Е і А. Також, бджолиний пилок – це природні антибіотики, такі, як фітонциди і фітогормони. Весною, коли організм ослаблений і потребує оновлення якісний, екологічно чисти пилок - це саме те, що Вам потрібно. Наш пилок висушений в спеціальній електричній сушарці з дотриманням необхідного температурного режиму та зберігається в герметичній упаковці. Чекаємо на Ваші дзвінки, смс в ОЛХ та Viber. Надамо відповіді на всі Ваші питання та за потреби додаткові фото. Відправимо Ваше замовлення Новою поштою та Укрпоштою в будь-який куточок країни. Будьте здорові!

260грн

Подробно
img
Якісний бджолиний пилок 2023 року з власної пасіки, пыльца
2024-01-30 - Еда и напитки- Київ
Роки йдуть, а якість нашого пилку лишається незмінна!!! Якісний та чистий пилок з власної пасіки, що розташована в Хмельницькій області. Пилок 2023 року- ціна: 260 гривень за кілограм. Ні для кого не секрет, що бджолиний пилок є вітамінною бомбою для людського імунітету, створеною природою. Він містить безліч корисних речовин, необхідних людському організму щодня: хром, мідь, залізо, селен, амінокислоти, фолієва кислота, калій і кальцій. Всього в цьому продукті 27 металів, а також фруктоза, глюкоза, ряд вітамінів групи В (В1, В2 і В6), С, Е і А. Також, бджолиний пилок – це природні антибіотики, такі, як фітонциди і фітогормони. Весною, коли організм ослаблений і потребує оновлення якісний, екологічно чисти пилок - це саме те, що Вам потрібно. Наш пилок висушений в спеціальній електричній сушарці з дотриманням необхідного температурного режиму та зберігається в герметичній упаковці. Чекаємо на Ваші дзвінки, смс в ОЛХ та Viber. Надамо відповіді на всі Ваші питання та за потреби додаткові фото. Відправимо Ваше замовлення Новою поштою та Укрпоштою в будь-який куточок країни. Будьте здорові!

260грн

Подробно
img
Квітковий пилок 2022р.опт/роздріб.,пчелиная пыльца
2023-04-20 - Еда и напитки- Гадяч
Відправляю,сам пакую.Для замовлення через олх доставку пишіть на яку суму цікавить,я міняю ціну,Ви робите замовлення. Продам дуже смачний та корисний,екологічно чистий пилок,та інші продукти бджільництва з власної пасіки. Ціна за 100 грам 30 грн.(оптом ціна по домовленості) Відправляю,сам пакую. Квітковий пилок — збалансований і повноцінний продукт харчування. Він на 20% складається з білку. Стільки ж білку у філе з яловичини. Крім того, пилок багатий на амінокислоти — основний елемент побудови білків організму. 100 тисяч білків нашого організму створюються з 22 амінокислот. Відсутність хоча б однієї з них порушує обмін речовин. Амінокислоти повинні потрапляти до організму з їжею, адже вони не виробляються організмом самостійно. У пилку є всі незамінні амінокислоти. Також до квіткового пилку входять вітаміни, мінерали, вуглеводи та ферменти. “Хороший полівітамінно-мінеральний комплекс повинен містити не менше 40 компонентів”, — стверджує Роберт Аткінс, американський дієтолог, відомий по дієті Аткінса. Пилок в свою чергу складається з більш ніж 300 різних мікроелементів. До того ж пилок, на відміну від інших комплексів, можна приймати дітям від 1 року. У пилку за тисячі років еволюції збалансувалися між собою всі біологічно активні речовини у найбільш сприятливій для організму формі. Тому добавка їх у свії раціон нормалізує гормональний фон і допомагає уникнути авітамінозу. Рекомендації до вживання Пилок бджолиний користь якого пояснюється унікальним складом, насправді містить більше корисних компонентів, ніж мед. У ньому добова норма вітамінів та мінералів, необхідних людському організму. Він прискорює обмінні процеси, підвищує імунітет, нормалізує гормональний фон, відновлює і надає сили, позбавляє тривоги та діє як антистрес. Крім того, даний продукт рекомендується вживати для: Зниження тиску, підвищення гемоглобіну, зміцнення судин. Нормалізації травлення, зниження газоутворення, зупинки діареї. Підвищення потенції чоловіків та покращення рухливості сперматозоїдів. Нормалізації менструального циклу у жінок. Пасіка знаходиться за містом (30км.) ціна за 100 грам 30грн пилок висушений в спеціальній камері при температурі +42 градуси просіяний чистий розфасований по 100,200,та 1000грам.Відправляю нова пошта , укр пошта, делівері Складно коротко описати багатий хімічний склад квіткового пилку, перероблений бджолами. У ньому є: Всі відомі людині вітаміни. Особливо багатий пилок на вітаміни групи В, А, Е і С. 28 мікроелементів в сильній концентрації, які здатні заповнити основні потреби організму. Фолієва кислота особа цінна для вагітних жінок або тих, хто ще тільки планує збільшити чисельність сім’ї. Велика кількість різноманітних амінокислот, які омолоджують організм і допомагають всім внутрішнім органам працювати, як слід. Частина з цих амінокислот не виробляється організмом людини, так що вони вважаються незамінними.

150грн

Подробно
img
Бджолиний пилок для підвищення імунітету; зміцнення волосся і нігтів.
2024-01-31 - Еда и напитки- Івано-Франківськ
Корисні властивості бджолиного пилку: - зміцнює імунітет; - відновлює фізичні сили; - заряджає енергією; - заспокоює нервову систему, - нормалізує сон; - усуває запальні процеси; - сприяє регенерації клітин і загоєнню ран; - виводить з організму токсини і радикали; - покращує настрій, допомагає позбутися від депресії і стресів; - виводить з організму зайвий холестерин, запобігаючи розвитку атеросклерозу. Рекомендується вживати спортсменам, людям в період реабілітації після операцій і важких захворювань, дітям і дорослим. Для ЧОЛОВІКІВ Бджолиний пилок рекомендований для чоловіків в будь-якому віці. Він здатний надавати позитивний вплив на репродуктивну систему. Часто використовується в якості допоміжної терапії при простатиті, аденомі і інших захворюваннях статевої системи, так як має протизапальну і антибактеріальну дію. Речовина допомагає позбутися від чоловічої проблеми – імпотенції. Пилок покращує кровообіг, в тому числі і області малого тазу, сприяє очищенню організму від токсинів і шкідливих речовин, а також підвищує лібідо. У речовині містяться компоненти, які покращують рухливість сперматозоїдів і якість сперми. У зв’язку з цим вживати його рекомендується у випадках, коли спостерігаються проблеми із зачаттям дитини. Особливо корисний пилок для спортсменів і чоловіків, які займаються важкою фізичною працею. Він буде підтримувати тонус організму, швидко відновлювати сили і давати необхідну енергію. Корисні властивості пилку для ЖІНОК: - допомагає зміцнити нігті; - робить шкіру ніжною і бархатистою; - допомагає у боротьбі зі зморшками; - допомагає боротися з випаданням волосся, тьмяностю. Дія обумовлена вмістом вітамінів, мікро- і макроелементів. Корисний продукт і при схудненні. Жінки часто приймають його під час дієт. Він має низьку калорійність, але покращує обмін речовин (усуває часту причину появи зайвої ваги), нормалізує роботу кишечника, а також заряджає організм необхідними амінокислотами, мінералами та іншими корисними компонентами. Також пилок бджіл часто використовується жінками при лікуванні гінекологічних захворювань. Завдяки тому, що він нормалізує гормональний фон, рекомендується використовувати її при клімаксі. Також пилок зменшує больові відчуття, відновлює роботу нервової системи і допомагає позбутися від депресивного стану. Пилок містить велику кількість фолієвої кислоти, тому слід включати її в раціон при плануванні вагітності. Корисний він буде і в період виношування дитини, так як буде забезпечувати організм вітамінами і мінералами, але вживати можна лише після консультації з лікарем і в обмежених кількостях. Для ДІТЕЙ Включення бджолиного пилку в раціон дитини – відмінна профілактика простудних і вірусних захворювань. Адже пилок надає антисептичну, антибактеріальну та протизапальну дію. Користь пилку на цьому не обмежується. До корисних властивостей для дітей можна віднести наступне: - підвищення захисних сил організму; - розвиток розумових здібностей; - поліпшення зору; - нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту; - покращення апетиту. Комплекс вітамінів і мінералів допомагає уникнути затримок в фізичному і розумовому розвитку, зростанні. Через високу алергенність не можна давати продукт дітям до трьох років. Перед першим прийомом краще проконсультуватися з лікарем. Застосування: Важливо вживати пилок натщесерце по одній чайній ложці дорослим і 1/2 чайної ложки дітям за 30хв. до сніданку, повільно розсмоктуючи його в роті. Не ковтати і не запивати водою! Головне, приймати на голодний шлунок і перші 20-30 хвилин нічого не пити і не їсти! Якщо не подобається смак, можна змішувати з медом в рівній пропорції 1:1. Курс прийому пилку становить місяць-півтори. Потім потрібно зробити перерву. В рік можна повторювати курс до трьох разів. В наявності є різні об'єми весняного і літнього пилку 2023р. збору. Звертайтеся.

108грн

Подробно
img
Квітковий пилок (гірське різнотрав?я) 250 мл.
2023-09-22 - Еда и напитки- Жденієво
Бджолине обніжжя - це той же самий квітковий пилок зібраний бджолами. Відрізняється він тим, що бджоли в процесі збирання обробляють його своїм секретом, за рахунок чого він стає незамінним компонентом для лікування різних патологій. Квітковий пилок у своєму складі має безліч вітамінів та мінералів, але після обробки комахами стає джерелом багатьох цінних речовин. Багато властивостей пилку залежить від його багатого складу: вітаміни А, В, С, Е та інші, необхідні для підтримки безлічі життєвих функцій організму, пилок містить мікроелементи що заповнюють добову норму всіх корисних речовин -квіткові гормони (фітогормони) які сприяють нормалізації гормонального балансу, амінокислоти що сприяють захисним функціям організму, флавоніди які необхідні для нормалізації серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту та підтримки роботи печінки, антиоксиданти які нейтралізують негативний вплив на роботу людського організму вільних радикалів. У складі бджолиного пилку міститься велика кількість антибактеріальних речовин, які допомагають справлятися з усіма видами шкідливих мікроорганізмів ! Пилок прискорює метаболізм, тому його широко застосовують при різних дієтах, правильному харчуванні та схудненні. Його компоненти прискорюють виведення холестерину, сприяють розщепленню підшкірного жиру та прискорюють виведення води. Бджолиний пилок ефективно усуває багато захворювань, має протизапальну дію, за рахунок чого застосовується в народній медицині при лікуванні багатьох захворювань. Крім цього, речовини, що містяться у пилку,нормалізують частоту серцевих скорочень. Пилок нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, ефективно та швидко допомагає відновити мікрофлору під час дисбактеріозу, гастриту та інших захворювань. Пилок сприяє швидкому відновленню організму після хвороби, хіміотерапії чи оперативного втручання. Завдяки антиоксидантам, які входять до хімічного складу пилку, він допомагає відновлювати клітини та омолоджувати їх за рахунок вироблення природного еластину та колагену. Пилок допомагає підвищити кількість еритроцитів і білка гемоглобіну. Даний продукт ефективний навіть при середній та тяжкій стадії анемії. Під час вагітності захищає плід від негативної дії, яка може бути від материнського організму. Крім цього, вітаміни та кислоти сприяють швидкому розвитку та зростанню малюка. Відновлює вироблення жіночих та чоловічих гормонів, що безпосередньо впливає на репродуктивну функцію обох статей. Пилок зібраний у горах Карпат з різних цілющих та лікарських трав. Екологічно чистий та корисний! Відправимо післяплатою по Україні, без передоплати. Ціна вказана за банку 250 мл квіткового пилку. Всім здоров'я!

120грн

Подробно
img
Прополіс ЗАКУПКА, прополис бджолиний
2023-08-11 - Еда и напитки- Львів
Прополіс бджолиний прополіс бджолиний Прополіс бджолиний Прополіс бджолиний Прополіс бджолиний прополіс бджолиний Прополіс бджолиний Прополіс бджолиний

1400грн

Подробно
img
Цветочная пыльца(квітковий пилок)
2024-02-19 - Еда и напитки- Одеса
Бджолиний пилок - це букет вітамінів, настільки необхідних для формування та розвитку молодої бджоли. Це свого роду дитяче харчування, яке, крім корисних речовин, містить велику кількість білка. Подумайте тільки, у пилку білка в 5 разів більше, ніж у будь-якому м'ясі! Пилок, зібраний з квіток різних рослин (поліфлерний), відрізняється за кольором і особливо корисний. Пилок багатьох рослин доповнює один одного і збагачує склад. Саме такий поліфлерний пилок ви можете побачити на фото в банку (зернятка різного кольору). Застосування пилку - покласти на язик за 20-30 хвилин до їди і дати їй розсмоктатися. * Для дорослих - чайна ложка – 2 рази на день (перед сніданком та вечерею), * Дітям від 3 до 7 років - ? чайної ложки 1 раз на день, * Дітям від 8 до 12 років - ? чайної ложки 2 рази на день. Забезпечуючи свій організм кожен день такою корисною смакотою, ви подаруєте собі здоров'я, молодість та довголіття. Пасіка знаходиться у віддаленому від траси населеному пункті Великомихайлівського району. Ціна: банка 550 мл - 200 грн Відправка Новою та Укрпоштою. Є ОЛХ-доставка. Також можлива доставка по Одесі. Самовивіз з Котовського.

200грн

Подробно
img
Квітковий пилок, пыльца, бджолине обніжжя, пыльца пчелиная, збір 2023
2023-10-07 - Еда и напитки- Кропивницький
Бджолиний пилок з сімейної пасіки на Чернігівщині! Ціна вказана за 200 грам - 1 упаковка. Продукт зібраний на екологічно чистій території природного заповідника "Мезинський національний природний парк", що знаходиться в Чернігівській області і відноситься до Новгород-Сіверського Полісся. Відмінну якість продукту та дотримання норм зберігання та фасування ГАРАНТУЮ!!! Фасовка в дой-пак пакет по 200 грам. Для зручності і багаторазового використання пакет оснащений замком zip-lock. Електронні ваги - завжди відправляємо з довісом 3-5 грами!!! Корисні властивості! - містить всі необхідні амінокислоти, які людина повинна отримувати з їжею; - зміцнює стінки капілярів, покращуючи роботу серцевого м'яза; - бджолине обніжжя багате на солі калію і фосфору, містить 28 мінералів, з яких 22 аналогічні складовим сироватки крові; - нормалізує діяльність травного тракту, нервової, імунної та ендокринної систем, покращує ліпідний обмін, функції печінки, нирок, сечового міхура; - регулярний прийом 20–30 г на день сприяє омолодженню, стимулює організм, підвищує розумову і фізичну активність, витривалість, стійкість до стресів, захворювань. - для дітей. Рекомендується прийом пилку ослабленим дітям з поганим апетитом, які потребують посиленого харчування, відстають у фізичному розвитку. Дітям, які відвідують садок або школу, прийом пилку допоможе краще чинити опір вірусним захворюванням, рідше хворіти, краще справлятися зі шкільними навантаженнями. Пилку дітям можна приймати у комплексі з медом; - для жінок!!! Прийом пилку покращує стан і колір шкіри обличчя, зменшує ламкість волосся і нігтів, сприяє їх росту. Особливо корисно приймати пилок навесні, коли в овочах та фруктах вітамінів вже майже не лишилося; - для чоловіків. Рекомендується вживати пилок при статевому безсиллі (імпотенції), відсутності статевого потягу, проблемах з передміхурової залозою, надмірній вазі. Для досягнення стійкого ефекту пилок рекомендується приймати протягом кількох місяців. Прийом та дозування Денна доза: 1 столова ложка для дорослих і 1 чайна ложка для дітей до 12 років. Краще приймати за 15-20 хв. до їди, як дорослим, так і дітям (при підвищеній кислотності шлунка – після). Розсмоктувати в роті, як льодяник. Якщо смак не подобається, пилок потрібно змішати з медом (1:1) або з'їсти мед уприкуску. Доставка з Києва - при замовленні від 1 кг (5 пачок) БЕЗКОШТОВНО; - по Україні поштовими перевізниками Укрпошта, Нова пошта, Justin по тарифам перевізника; - OLX доставка; - самовивіз. Оплата - на карту; - у відділенні пошти після отримання; - готівкою при самовивозі чи доставці. Зробіть замовлення до 14-00 і ми відправимо його в той же день! Для замовлення та уточтень пишіть у Viber, ПП або телефонуйте! Для постійних клієнтів завжди є знижки та подарунки. PS. Якість товару залежить від чесності і порядності пасічника. Знайдіть свого пасічника і забудьте про неякісний товар і завищені ціни. Мед та продукти бджільництва в моїх оголошеннях

70грн

Подробно
img
Цветочная пыльца 2023 года/ мед майский 2023г / перга/ Прополис /воск
2023-06-18 - Еда и напитки- Одеса
Цена: Пыльца 100г - 45 грн 500г - 200 грн 1 кг - 360 грн. Мед акация/разнотравье/рапс: 0,5л - 110 грн 1л - 220 грн 3л - 600 грн. Мед у сотах: 1 кг - 250 грн. Прополис: 10г - 40 грн ПЧЕЛИНАЯ ПЫЛЬЦА Натуральная пчелиная пыльца имеет приятный сладковатый вкус и медово-цветочный аромат. Пчелиная пыльца имеет богатый сбалансированный химический состав, обеспечивает организм не только строительным материалом (протеины), но и средством для его усвоения (витамины, ферменты, гормоны), а также нормализует и стимулирует обменные процессы. ПОЛЬЗА ОТ ПЧЕЛИНОЙ ПЫЛЬЦЫ: * Поддерживает работу сердечной мышцы; * Благотворно воздействует на сосуды, их прочность и эластичность; * Способствует выводу холестерина и сжиганию лишних жировых отложений; * Ускоряет метаболические процессы, нормализует работу печени, почек, мочевыделительной системы; * Помогает при проблемах в половой сфере: при импотенции, простатите, бесплодии; * Стимулирует функционирование иммунной системы, активно борется с различного рода воспалительными процессами, подавляет рост раковых клеток; * Нормализует функционирование ЦНС, снимает нервное напряжение, помогает бороться с неврозами и депрессивными состояниями. КАК ПРИНИМАТЬ ПЧЕЛИНУЮ ПЫЛЬЦУ: Пчелиную пыльцу принимают в профилактических целях один раз в сутки по чайной ложке. Сухие гранулы лучше смешать с мёдом в пропорции 1:2. Либо разжевать или подержать во рту. Запивать водой не рекомендуется. А ещё пыльцу можно добавлять в различные блюда, например, в смузи, выпечку, к граноле или творогу

360грн

Подробно
img
Сосновий Пилок ОПТ / Пилок з сосни / Пилок Сосновий
2023-10-11 - Еда и напитки- Града
220 грн —> 0,1 кг 410 грн —> 0,2 кг 1000 грн –>0,5 кг 1850 грн —>1кг Сосновий пилок має стимулюючу та тонізуючу дію, підвищує імунітет, зменшує втому, знімає передменструальні синдроми, лікує алергію та кашель, гальмує процеси старіння, сприяє схудненню, ефективний при аденомі простати. Пилок зміцнює капіляри, тому корисний сердечникам і тим, в кого проблеми із зором, запобігає інсультам. Кожен з нас може використовувати даний продукт для загального зміцнення організму, адже він додає сил, усуває втому, знижує збудливість, є імуностимулюючим засобом. Ще сосновий пилок часто вживають спортсмени для покращення спортивних результатів. Хворим людям, які часто схильні до депресивних станів, перепадів настрою, залежні від перепадів температур, дуже корисно вживати сосновий пилок. Непоганий ефект після застосування даного продукту спостерігається на першій стадії гіпертонічної хвороби. Лікування за допомогою соснового пилку з медом позитивно впливає на передміхурову залозу, захворювання кишечника, шлунка, дитячу анемію. Лікарі рекомендують чоловічому населенню планети, які досягли сорока років, кожен день приймати по п’ятнадцять грамів соснового пилку. Даний продукт здатен запобігти хворобі простати. Також вживання п’ятнадцяти грамів пилку щодня допомагає в боротьбі зі старінням організму людини. Пилок сосни допомагає в боротьбі з туберкульозом, епідемія якого стала величезною проблемою на сьогоднішній день. Наявність вітаміну В6 і магнію має розслаблюючий ефект при спазмі м’язів, тому цей продукт вирішує проблему запору, нормалізує травлення і сприяє стимуляції роботи кишечника. Люди, які потребують природної підтримки організму, що пройшли через оперативне втручання, виснаження або ж перенапруження можуть вживати пилок з метою оздоровлення.

1850грн

Подробно
img
Пилок бджолиний 2022р. З власної пасіки.
2023-04-10 - Еда и напитки- Хмельницький
продаємо пилок з власної пасіки, якісно висушена, солодка, без постороніх предметів. 280грн - 1кг. Пакуєм самі! якщо потрібно ще фото, скину на вайбер. запитуйте відповім на усі питання. 06******61, 09******23 Що лікує бджолиний пилок? Здатність пилку охороняти людину від інфарктів та інсультів ставить її в найперший ряд препаратів, необхідних людям, які страждають на серцево-судинну недостатність. Пилок бджолиний допомагає при таких захворюваннях серця і судин: інфарктах; інсультах; гіпертонії; ішемічній хвороби серця; тахікардії та аритмії; вегето-судинній дистонії. Обніжжя стимулює також ріст і регенерацію пошкоджених тканин, в тому числі і печінкової тканини, що веде до відновлення її функції. Тому воно призначається при захворюваннях печінки і підшлункової залози. Завдяки властивості пилку швидко регенерувати тканини, його використовують при анемії - посилюється утворення еритроцитів, в зв'язку з цим підвищується рівень гемоглобіну і лейкоцитів. І в цьому випадку пилок у багато разів перевершує антианемічні засоби пропоновані фармацевтика.

280грн

Подробно
img
Пилок бджолиний, весна 2023р. З власної пасіки.
2023-10-29 - Еда и напитки- Хмельницький
продаємо весняний пилок з власної пасіки, якісно висушена, солодка, без постороніх предметів. 280грн - 1кг. Пакуєм самі! якщо потрібно ще фото, скину на вайбер. Є великий опт, за весь сезон ! запитуйте відповім на усі питання. 06******61, 09******23 Що лікує бджолиний пилок? Здатність пилку охороняти людину від інфарктів та інсультів ставить її в найперший ряд препаратів, необхідних людям, які страждають на серцево-судинну недостатність. Пилок бджолиний допомагає при таких захворюваннях серця і судин: інфарктах; інсультах; гіпертонії; ішемічній хвороби серця; тахікардії та аритмії; вегето-судинній дистонії. Обніжжя стимулює також ріст і регенерацію пошкоджених тканин, в тому числі і печінкової тканини, що веде до відновлення її функції. Тому воно призначається при захворюваннях печінки і підшлункової залози. Завдяки властивості пилку швидко регенерувати тканини, його використовують при анемії - посилюється утворення еритроцитів, в зв'язку з цим підвищується рівень гемоглобіну і лейкоцитів. І в цьому випадку пилок у багато разів перевершує антианемічні засоби пропоновані фармацевтика.

280грн

Подробно
img
Бджолиний пилок, пилок в меду
2023-08-01 - Еда и напитки- Рівне
Продам бджолиний пилок, та пилок в меду. Розфасовано по 50. 100, 150 та 200г пакетики) Також є пилок в меду, різнотрав'я,та гречаний мед...це дуже вкусно та ефективно покращує імунітет... Ціна 70 грн, за 100 г. Пилок в меду 300 грн за 750 мл. Мед: Різнотрав'я 220 грн Гречаний 250 грн Всі деталі за телефоном: 09******27

70грн

Подробно
img
БДЖОЛИНИЙ ПИЛОК (Пчелиная пыльца) обножка 2023 !!!
2024-01-06 - Еда и напитки- Чернігів
БДЖОЛИНИЙ ПИЛОК (Пчелиная пыльца) обножка 2023 !!! збиралася в травні-червні, Солодка!!! майже без гірчинки !!! висушена правильно!!! Займаюся пасікою вже 15 років. Якість гарантую! 100 грам. - 45 грн; Також продаю: Мед РІЗНОТРАВ`Я (серпень 2023) 0,5 л. - 70 грн; 1 л. - 140 грн; Мед РІЗНОТРАВ`Я літне з донником (серпень 2023) 0,5 л. - 90 грн; 1 л. - 180 грн; Мед АКАЦІЯ (БЕЗ РІПАКА!! довго буде рідкий, 2023) 0,5 л. - 100 грн; 1 л. - 200 грн; Мед БІЛА АКАЦІЯ (весна 2023, світлий, довго буде рідкий) 0,5 л. - 140 грн; 1 л. - 280 грн; Мед з ЛИПИ (2023, ) 0,5 л. - 140 грн; 1 л. - 280 грн; Мед В СТІЛЬНИКАХ: РІЗНОТРАВ`Я (2023) - 100 грам - 25 грн. БІЛА АКАЦІЯ (чиста, прозора, 2023) - 100 грам - 35 грн. (У лоточку від 250 грамм, ціла рамочка від 1,2 до 1,6 кг) ЗАБРУС БІЛА АКАЦІЯ (відбірний, зі світлих рамок та рідким медом білої акації, 2023) 0,5 л. - 110 грн; 1 л - 210 грн. Чернигів, МАСАНИ. Доставка по місту за домовленістю, Доставка по Україні - Новою поштою, Укрпоштою, також OLX доставкою Также продаю мёд цветочный, мёд разнотравье, мёд майский (травневий), мёд акация, мёд гречишный, мёд липовый, мёд лесной, мёд донника и другие продукты пчеловодства; мед в сотах, забрус, трутневое молочко (трутневый гомогенат), маточное молочко, перга, пыльца, воск, прополис, подмор, восковая мазь; свечи восковые, свечи церковные, свечи ритуальные, свечи цветные, свечи черные, свечи красные, свечи зелёные, свечи синие, свечи белые, свечи праздничные; Смотрите другие мои обьявления.

45грн

Подробно
img
Пыльца цветочная (пчелиная) 50 грн/100 грамм Мёд, прополис
2023-03-25 - Еда и напитки- Шостка
Мёд=100грн/0,5л. Прополис 50 грн/10гр. (шарик) Цветочная пыльца (пчелиная) 50 грн/100 грамм В составе пыльцы пчелиной содержится более 50 различных веществ, насыщающих наш организм необходимой силой, здоровьем, дающих эффективную защиту от разрушающих факторов. Стоит перечислить некоторые полезные вещества, входящие в состав пыльцы пчелиной: витамины группы В, С, Е, А; фенокислоты и флавониды; аминокислоты; полисахариды, дисахариды; пищевые волокна; крахмал; минеральные вещества. обеззараживающее, противовоспалительное действие; иммуномодулирующий эффект; восстанавливающее действие; противоопухолевая активность; омолаживающий эффект; желчегонное действие; антисклеротическое влияние на организм. активации репродуктивных клеток; ГУГЛ В ПОМОЩЬ)))

50грн

Подробно
img
Бджолиний Пилок, Пыльца
2023-01-31 - Еда и напитки- Красноград
Бджолиний Пилок з різнотрав'я Дуже смачний і корисний, багато вітамінів та мікроелементів. збір 2022р. упакований дой-пак із прозорим вікном та з zip-застібкою. Фасування 400г. Ціна-120грн 400грам Зібрано в екологічно чистому місці. Бджолине обніжжя також містить цілий набір корисних елементів, серед яких хром, свинець, мідь, залізо, селен, амінокислоти, фолієва кислота, калій і кальцій. Всього в цьому продукті 27 металів, а також фруктоза, глюкоза, ряд вітамінів групи В (В1, В2 і В6), С, Е і А. Бджолиний пилок – це природні антибіотики, такі, як фітонцид і фітогормон. Очищена та Висушена Мінімальне замовлення 400г.

120грн

Подробно
img
Цветочная пыльца 2022 года/ мед / перга
2022-12-05 - Еда и напитки- Одеса
Цена: 100г - 45 грн 250г - 110 грн 500г - 200 грн 1 кг - 350 грн. ПЧЕЛИНАЯ ПЫЛЬЦА Натуральная пчелиная пыльца имеет приятный сладковатый вкус и медово-цветочный аромат. Пчелиная пыльца имеет богатый сбалансированный химический состав, обеспечивает организм не только строительным материалом (протеины), но и средством для его усвоения (витамины, ферменты, гормоны), а также нормализует и стимулирует обменные процессы. ПОЛЬЗА ОТ ПЧЕЛИНОЙ ПЫЛЬЦЫ: * Поддерживает работу сердечной мышцы; * Благотворно воздействует на сосуды, их прочность и эластичность; * Способствует выводу холестерина и сжиганию лишних жировых отложений; * Ускоряет метаболические процессы, нормализует работу печени, почек, мочевыделительной системы; * Помогает при проблемах в половой сфере: при импотенции, простатите, бесплодии; * Стимулирует функционирование иммунной системы, активно борется с различного рода воспалительными процессами, подавляет рост раковых клеток; * Нормализует функционирование ЦНС, снимает нервное напряжение, помогает бороться с неврозами и депрессивными состояниями. КАК ПРИНИМАТЬ ПЧЕЛИНУЮ ПЫЛЬЦУ: Пчелиную пыльцу принимают в профилактических целях один раз в сутки по чайной ложке. Сухие гранулы лучше смешать с мёдом в пропорции 1:2. Либо разжевать или подержать во рту. Запивать водой не рекомендуется. А ещё пыльцу можно добавлять в различные блюда, например, в смузи, выпечку, к граноле или творогу..

45грн

Подробно
img
Пальмовая пыльца. Иммунитет.От бесплодия. Лекарство от многих болезней
2023-11-24 - Еда и напитки- Харків
ПАЛЬМОВАЯ ПЫЛЬЦА СВЕЖАЯ ПАРТИЯ Мощный природный биостимулятор. Пальмовая пыльца, применение которой позволяет справиться со многими нарушениями, подходит и тем, кто постоянно испытывает стресс, страдает от депрессии и сильнейшего психического напряжения. Это средство способно принести облегчение. -Препарат прекрасно справляется с бессонницей и апатией. Помимо этого, пыльцу пальм можно использовать при различных отравлениях. -Для тех, кто страдает от головных болей, носящих хронический характер, этот препарат станет настоящим спасением. -Пальмовая пыльца поможет мужчинам, у которых отмечено снижение потенции. - Стоит отметить, что данный препарат часто используют для профилактики раковых заболеваний. -Средство способно вернуть аппетит, сжечь лишние килограммы и нормализовать обменные процессы. А это все положительным образом сказывается на состоянии организма. Пальмовая пыльца обладает множеством полезных свойств. И все это благодаря уникальному составу. Среди свойств продукта стоит выделить такие: -Улучшение работы мозга, а также памяти. -Восстановление тканей организма. -Снижение артериального давления. -Уменьшение количества «вредного» холестерина. -Укрепление полового здоровья. -Положительное воздействие на нервную систему. -Задержка развития признаков старения. -Нормализация работы ЖКТ. -Помощь при отравлениях. -Предотвращение развития доброкачественных и злокачественных новообразований. -Помогает при бесплодии. Можно также употреблять с мёдом, замешивая как пасту. Пыльца чистая,без примесей. Поставка из арабских стран Пакет 50 грамм Наш интернет магазин: https://instagram.com/vostochnayalavkayasmeen_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

130грн

Подробно
img
Бі полен(бджолиний пилок) Америка оригінал
2023-05-10 - Еда и напитки- Золочів
Бджолиний пилок сертифікований,якісний.Містить комплекс з 18 амінокислот,вітаміни,46 біоелементів,ферменти Бджолиний пилок представляє собою пилок рослин,скроплених нектаром і бджолиною слиною і скручену в кульки. Можу продати поштучно,також маю Каскару поштучно при закрепах

480грн

Подробно
img
Пилок. Бджолиний пилок
2023-01-25 - Еда и напитки- Львів
Ціна квіткового пилку 25грн/ 100грм. Бджолиний пилок – це пилок з квітів та інших рослин, який бджоли зібрали і обробили своїми ферментами. Після потрапляння до комах вона називається обніжжям. Цінність її полягає в тому, що вміст поживних речовин у цьому продукті бджільництва в кілька разів перевищує аналогічні показнику в меді. Для прикладу: в обніжці рівень вміст білка може досягати 30 відсотків, що прирівнює її користь до молока і м’яса. Бджоляр, для того, щоб зібрати пилок будує у вулику спеціальні перешкоди, за рахунок яких комахи струшують частину пилку в заздалегідь встановлений лоток.

25грн

Подробно
img
Бджолиний пилок-для підвищення імунітету.
2023-09-09 - Еда и напитки- Яремче
Бджолиний пилок -50 грн.за 100 гр. Пилок вживають для підвищення імунітету, підтримання тонусу, нормалізації зору, травлення та очищення організму від токсинів. Пилок здатний допомогти в разі проблем із сечостатевою системою та її дисфункцій. Іноді пилок призначають навіть вагітним для нормалізації психоемоційного стану і зниження перепадів настрою. Денну дозу (1 столова ложка для дорослих і 1 чайна ложка для дітей до 12 років) краще приймати 1–2 рази на день, незадовго до їжі запиваючи теплою водою.Курс 30 -40 днів . Ціна 100 гр/50 грн. Пересилаю укр /пошта ,нова /пошта .олх доставка .

50грн

Подробно
img
California Gold Nutrition, бджолиний прополіс 2Х, концентрат 500 мг
2023-05-07 - Еда и напитки- Київ
Опис Бджолиний прополіс 2X від California Gold Nutrition Концентрований екстракт Еквівалент 1000 мг бджолиного прополісу Підтримує здоров’я імунної системи та життєву силу Підходить для вегетаріанців Не містить глютену, ГМО та сої Виготовлено на підприємстві, яке має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) і проходить незалежні перевірки Гарантія 100 % Gold Guarantee Бджолиний прополіс — це смолиста речовина, яку виробляють бджоли для покриття й укріплення стінок вуликів. Крім того, він відомий потенційними корисними для здоров’я властивостями й роками використовувався в традиційній медицині як засіб місцевого застосування, а також як пероральна дієтична добавка. Бджолиний прополіс 2X від California Gold Nutrition містить концентрований екстракт бджолиного прополісу, який підтримує загальне здоров’я імунної системи та життєву силу. Корисні властивості бджолиного прополісу Вважається, що прийом бджолиного прополісу у вигляді дієтичної добавки позитивно вливає на організм людини. Він сприяє здоровій імунній реакції, що потенційно може допомогти легше переносити захворювання*. До того ж, прополіс ефективно підтримує рівень глюкози в крові, допомагаючи утримувати його в межах норми. Бджолиний прополіс 2X від California Gold Nutrition містить екстракт смоли бджолиного прополісу у вегетаріанських капсулах у кількості, еквівалентній 1000 мг бджолиного прополісу. Наш концентрований бджолиний прополіс проходить процес ретельної фільтрації та екстракції, щоб концентрувати природні сполуки, які містяться в необробленій смолі прополісу. За умови прийому згідно з рекомендаціями препарату вистачає на 3 місяці споживання.

230грн

Подробно
img
Органічний бальзам для губ з ароматом мандарину та ромашки Sierra Bees
2024-01-31 - Еда и напитки- Київ
Органічний бальзам для губ з ароматом мандарину та ромашки Sierra Bees Мандарин та ромашка Ціна 120 грн якщо олх доставка то 132 грн Асорті бальзами ціна 145 грн якщо олх то ціна 157 грн Містить виготовлений екологічним способом бджолиний віск, оливкову та соняшникову олії, а також вітамін E Етичний продукт, який має сертифікат USDA Organic і не містить ГМО Виготовлено з екологічно безпечних і біорозкладних інгредієнтів Продукт не містить сульфатів, консервантів, штучних ароматизаторів і не тестується на тваринах Органічний склад сертифіковано Oregon Tilth Bee good to your Lips! Органічний бальзам для губ з ароматом мандарину та ромашки Sierra Bees містить бджолиний віск, виготовлений екологічним способом, оливкову олію, соняшникову олію та вітамін E. Наш органічний бджолиний віск, сертифікований Міністерством сільського господарства США, постачається професійними бджолярами, які працюють відповідно до наших суворих соціальних, екологічних і економічних вимог. Ми купуємо органічний бджолиний віск, сертифікований USDA Organic, у перевірених бджолярів, які часто є представниками третього або четвертого покоління в цій галузі та мають багаторічний практичний досвід. Їхні доходи залежать від того, наскільки етично й гуманно збираються неочищений віск і мед. Вони пишаються тим, що рік за роком виробляють високоякісну продукцію, не завдаючи шкоди бджолам і довкіллю. Збір нашого органічного бджолиного воску відбувається на організованих пасіках або в дикій природі, де збирачі роблять усе можливе, щоб забезпечити гарний догляд за бджолами. Постійно стежачи за вуликами, бджолярі можуть бути певними, що бджоли здорові та добре годуються протягом року, особливо під час посухи або морозів. Багато наших бджолярів використовують дерев’яні вулики, які підвішують на дерева, щоб бджіл не турбували дикі тварини. Крім того, більшість наших бджолярів беруть участь у постійних державних і університетських дослідженнях. Ці важливі дослідження мають на меті розробити кращі способи поводження з бджолами та захистити їх у природному середовищі існування. Органічний бджолиний віск — це натуральний продукт від матінки-природи, виготовлений екологічним способом. Наше завдання — захищати бджіл, щоб вони й надалі запилювали рослини та виробляли високоякісний органічний бджолиний віск для наших нащадків.

132грн

Подробно
img
Пилок (пыльца)/Перга
2023-03-02 - Еда и напитки- Київ
В наявності є пилок та перга: - Пилок (пыльца) – це складний, концентрований рослинно-бджолиний продукт з унікальними споживчими й лікувальними якостями. Фасування по 100 гр. у вакуумній упаковці - 70 грн./шт. - Перга - сприяє підвищенню вмісту в крові еритроцитів, ретикулоцитів та гемоглобіну, забезпечує нормалізацію кількості лейкоцитів та лейкоцитарної формули. Фасування 30 гр. у вакуумній упаковці - 90 грн./шт. Телефонуйте або пишіть: відповім на всі важливі питання!

70грн

Подробно
img
Бджолиний пилок, Бджолине обніжжя, квітковий пилок (збір 2023)
2023-06-06 - Еда и напитки- Сквира
Бджолиний пилок (квітковий пилок) - ваш сильний та здоровий імунітет, він містить безліч корисних речовин, необхідних людському організму щодня. Період збору пилку - весна 2023 *Ціна вказана за 1 кг. ** Мінімальне замовлення - 2 кг - 3 літровий бутель з-під води. Відправляю новою поштою в день замовлення. По всім питанням, звертайтесь за вказаним телефоном.

180грн

Подробно
img
Пилок бджолиний.
2023-07-19 - Еда и напитки- Гребінка
Реалізую бджолиний пилок у 2023 році. Пилок просушений та просіяний. Пилок фасується в поліетиленовий пакет із замком (для транспортування) вагою 1500 грам. Можливе фасування в іншу ємність. Ціна за 1,5 кг пилку.

370грн

Подробно
img
Пилок бджолиний.
2023-07-19 - Еда и напитки- Гребінка
Реалізую бджолиний пилок у 2023 році. Пилок просушений та просіяний. Пилок фасується в пластикові відерця 0,5 л та вагою 300 грамів (для транспортування). Можливе фасування в іншу ємність.

75грн

Подробно
img
Пилок бджолиний 300 грамів - ( 0,5 л )
2023-08-18 - Еда и напитки- Гребінка
Реалізую бджолиний пилок у 2023 році. Пилок просушений та просіяний. Пилок фасується в пластикові відерця 0,5 л та вагою 300 грамів (для транспортування). Можливе фасування в іншу ємність за домовленістю. Збір пилку липень-серпень місяці 2023 року.

50грн

Подробно
img
Сосновая пыльца - натуральный целебный продукт 2023 г.
2023-12-11 - Еда и напитки- Хмільник
Продам сосновую пыльцу отличного качества 2023 года! Сушилась при естественной температуре, очень хорошо просеяна, без шелухи. Цена за 100 грамм - 265 грн. Все вопросы по телефону или в сообщении. Кто хочет можно сразу оформлять олх доставку. Пыльца сосны и ее полезные свойства. Это элитное средство продления жизни, применяемое в Кремлевских клиниках. Натуральный, абсолютно безопасный продукт. Мощный антиоксидант: в 50 раз сильнее, чем витамин Е и в 20 раз сильнее, чем витамин С. Восстанавливает хрупкие капилляры (сосуды), поэтому эффективна при сердечно-сосудистых и глазных заболеваниях (диабет со снижением зрения и хрупкостью сосудов сетчатки). Предотвращает старение кожи и возникновение раковых процессов; улучшает эластичность кожи и мышечной системы. Расщепляя жировые отложения, способствует похуданию. Отчетливо снижает кровяное давление, снижает вязкость крови и тем самым препятствует тромбообразованию, улучшает кровоток в клетках мозга, улучшает память. Мощный протектор иммунной системы. Пыльца сосны — это гарантированная профилактика аллергии и рака. Резко усиливает половую потенцию. Рассасывает элементы наслоений простаты, восстанавливает кровоток капиллярной системы простаты. Пыльца сосны — едвали не панацея от болезней бронхиально-легочной системы (туберкулез легких, хронические бронхиты, затемнения на легких). Ее полезные действия: — стимулирует циркуляцию крови; — восстанавливает зрение; — улучшает подвижность суставов; — препятcтвует ломкости капилляров; — уменьшает умственную дегенерацию; — уменьшает риск рака; — уменьшает риск сердечного заболевания; — предотвращает риск болезней кровеносных сосудов; — уменьшает риск инсульта; — способствует быстрому достижению спортивных рекордов; — повышает сопротивляемость иммунной системы; — снижает частоту и тяжесть протекания простуд; — уменьшает усталость; — устраняет симптомы предменструального синдрома; — нейтрализует аллергические реакции. В настоящее время широкое распространение в медицине и косметологии получила пыльца сосны. При сердечно-сосудистых заболеваниях ее применяют для восстановления капилляров и тонких сосудов, понижения кровяного давления. Кроверазжижающие свойства пыльцы используются для профилактики тромбообразования. Было установлено, что лечение пыльцой сосны позволяет избавиться от таких заболеваний как хронические бронхиты и туберкулез легких. Применение пыльцы сосны в косметологии обусловлено, главным образом, ее антиоксидантными свойствами. Она предотвращает аллергические реакции, замедляет процесс старения кожи, улучшая ее эластичность. Содержащиеся в пыльце вещества улучшают метаболические процессы в жировых тканях, что позволяет лицам, страдающим ожирением, избавиться от лишнего веса. Девять основных оздоравливающих свойств сосновой пыльцы 1. Обладает функциями питания печени и защиты почек, борется с усталостью и кислородной недостаточностью 2. Улучшает пищеварение, улучшает микрофлору кишечника, борется с запорами и воспалениями кишечника 3. Является общепризнанным косметическим средством, содержит большое количество лигнина (около 30%) 4. Способна улучшать психическое состояние, излечивать психастению 5. Обладает способностями борьбы со старением, борется с заболеваниями предстательной железы, способна излечивать импотенцию. Процент выздоровления в Швейцарии и США достигает 80-90% 6. Способствует лечению гиполейкоцитоза. При применении в течение 2 месяцев количество эритроцитов возрастает на 25-30%, содержание гемоглобина - на 15%, а также повышается содержание иммунных молекул в плазме крови 7. Способствует восстановлению организма от радиоактивных повреждений 8. Является сильным антиоксидантом, повышает иммунитет, борется с карциногенами, предотвращает образование опухолей 9. Регулирует равновесие в организме, оказывает лечебное воздействие при климактерическом синдроме

265грн

Подробно
img
Квітковий пилок - природний дарунок вітамінів та мінералів
2023-01-25 - Еда и напитки- Черкаси
В бджолиному пилку виявлено до 240 сполук, що беруть участь у біохімічних процесах. Він багатий на: калій; залізо; мідь; кобальт; кальцій; фосфор; йод; хром; марганець; цинк; магній; каротиноїди (вітамін А); вітаміни груп В, Е, С, D, Р, РР, К; фітогормони; речовини, що мають антибактеріальну дію; фенольні сполуки. Приймати пилок рекомендовано ослабленим, хворим людям, дітям, людям похилого віку як полівітамінний природний препарат, що попереджає виникнення анемічного стану. Він сприяє загоєнню ран, зменшує запалення, поліпшує самопочуття, нормалізує сон. Можна поєднувати його приймання разом з медикаментозним лікуванням. Пилок має сприятливу дію на здоров’я людини, а саме: - протисклеротичну; - протизапальну; - капілярно зміцнювальну; - антиоксидантну; - сечогінну; - жовчогінну; - протипухлинну; - знижує рівень «поганого» холестерину; - зміцнює та відновлює, підвищує захисний рівень імунітету; - поліпшує метаболізм в цілому та поліпшує засвоєння окремих поживних елементів організмом. Вживати пилок потрібно по 1 чайній ложці 1-2 рази на день додаючи при цьому пів чайної ложки меду. Обов’язково розжовувати та розсмоктувати в роті, за півгодини до їди, запивати водою не слід, від рідини потрібно утриматись впродовж 15-20 хв. після вживання. Курс лікування чи оздоровлення від 20 днів до місяця. Зберігати пилок необхідно в сухому прохолодному місці. Вимішаний пилок з медом у пропорції 1:1 зберігає свої лікувальні властивості набагато краще ніж сухий. Ціна за 100г.

40грн

Подробно
img
Мед соняшниковий
2023-01-19 - Еда и напитки- Київ
Любі друзі! Пропоную вашій увазі МЕД натуральний, свіжий, без домішок 2022 року. Різнотрав`я , cоняшник, липа. Мед з власної пасіки! Ненабагато більше року як я з чоловіком стали володарями невеликої пасіки. Цього року вона збільшилася і я з великим задоволенням ділюся з вами своїм трудом, вміннями і знаннями, яких набула за цей час, а головне корисним продуктом, який несе безмежне здоров`я і задоволення! Пасіка знаходиться в екологічно-чистій зоні між Київом і Вінницею, поряд дике поле і ліс. 05******10 Наталія. 09******44 Олександр. Мед 250грн літр. Бджолиний мед - один з складних природних продуктів, у складі якого виявлено більше чотирьохсот різних компонентів. Бджолиний мед – ні з чим не зрівняний за харчовим та цілющими властивостями продукт, це справжнє диво природи, її великодушний дарунок. Він вміщує більшість елементів таблиці Менделєєва, насичений амінокислотами і багатьма іншими біологічно активними сполуками, незмінний продукт харчування. Ще з давнини мед застосовувався для лікування різних захворювань. Старовинні підручники Давньої Русі містять багато рецептів з використанням меду. Зараз цілющі властивості натурального бджолиного меду добре вивчені, а дані знання широко використовуються для лікування і профілактики різних захворювань. При правильному застосуванні він є прекрасним додатковим, а іноді і основним, засобом для лікування різних захворювань. Бджолиний мед являє собою високопоживний продукт. До складу меду входять такі поживні речовин як вуглеводи, білки, мінеральні в-ва, мікроелементи, вітаміни, ферменти і т.д. Глюкоза і фруктоза, расщепляясь, виділяє багато енергії, яка потрібна для життя організму. Так сто грам меду забезпечують одну десяту добової потреби людини в енергії, одну двадцять п'яту добової потреби людини в міді та цинку і у вітамінах В і С, одну п'ятнадцяту добової потреби людини в калії, залізі і марганці, одну четверту добової потреби людини в кобальті, одну п'яту добової потреби людини у вітаміні В6 і біотвані. Калорійність ста грам меду становить одну тисячу триста сімдесят дев'ять джоулів. Поживність даного продукту можна порівняти з поживністю пшеничного хліба, яловичини або печінки. Натуральний бджолиний мед дуже швидко засвоюється, причому компоненти меду засвоюються на дев'яносто вісім відсотків. Крім цього, він покращує процес травлення, а ароматичні речовини, що містяться в меді, покращують смак продуктів, в які додається мед. Оптимально вживати щодня мед по 4 чайні ложки. Найпоширеніше використовують мед під час застуди. Мед відновлює здоров'я і виводить слиз з дихальних шляхів, при захворюваннях органів дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, при недокрів'ї, при гнійно-запальних, щоб позбутися нервозов, безсоння, поліпшити діяльність мозку. Якщо приймати мед безпосередньо перед їжею, то він, навпаки, сприяє виділенню шлункового соку, а тому при правильному призначенні може використовуватися і при лікуванні гастритів з кислотою шлункового соку. Забрус поєднує в собі корисні елементи і є кориснішим ніж мед! Забрус вважається різновидом воску, його хімічний склад набагато багатше. Крім самого воску, в продукті присутні також: мед і прополіс; частинки пилку медоносних рослин; бджолиний слинної секрет; вітаміни підгрупи В; вітаміни С і Е; ефірні масла і полісахариди; моносахариди; смоли; речовина лізоцим; ферменти; калій і марганець; залізо і фосфор; кальцій; хітин; антиоксиданти і ліпіди. До складу забруса входять такі речовини, яких в самому меді практично немає. Одне з них – лізоцим. Це фермент, що забезпечує антибактеріальний захист всім бджолам. В організмі людини він відповідає за активність місцевого імунітету, блокує інфекції з головних напрямків: очні яблука, носоглотка, шкіра, статеві органи, бронхи, легені. Перш ніж відкачати мед, пасічники зрізують верхній шар, яким закупорені кожен отвір і після чого приступають до відкачування. Саме кришечки, що містять спеціальні речовини для запобігання бродіння і псування меду.

250грн

Подробно
img
Мед пчелиный натуральный Мед Карпат Яфин мед 120г
2023-01-20 - Еда и напитки- Київ
Мед бджолиний натуральний. Сорт: "Яфин мед" Сорт меду ,,Яфин-мед” характеризується ніжним, приємним та вишуканим ароматом, що нагадує аромат високогірних полони, оливкового з червонуватим, золотавим відтінком, що спокусливо виблискує від сонячного проміння. Вирізняється класичним ніжним медовим смаком з ледь відчутною кислинкою, та відмінним після смаком. Свіжо зібраний мед повільно кристалізується, утворюючи доволі крупні, але м’які кристали.Якість меду, його органолептичні та лікувальні властивості залежать від суми факторів, серед яких визначну роль відіграє географічне, а відтак ботанічне походження меду, технологія його отримання (конструкція вулика, технологічні прийоми та виробнича дисципліна), і, особливо, відповідність санітарно-гігієнічних норм до приміщень, де проводиться відкачка меду його зберігання та переробка та використання відповідної тари, в якій зберігається натуральний мед .Властивості:Натуральний бджолиний мед виявляє імуномоделюючі, антибіотичні, антимікробні, антибактеріальні, протизапальні, регенеративні, кардіологічні, заспокійливі, антистресові та цілий ряд інших .Мед сповна відповідає твердженню Гіппократа про те, що їжа повинна бути ліками, а ліки – їжею.Показання:Натуральний бджолиний мед використовується у випадку захворювань:нервової системи: безсонні, мігренях, епілепсії та ін;серцево-судинної системи: інфаркти, інсульти, стенокардія,вади серця та ін;викликаних порушенням обміну речовин: цукровому діабеті,порушенні травлення;порушеннях ферментативного та гормонального обміну та ін;шлунково-кишкового тракту: гастрит, дисбактеріозах, колі-тах, виразках та ін;очей: катаракта, кон’юктивіти (мед з білої акації) та ін;ЛОР органів: гайморит, тонзиліт, та ін;гінекологічних: ерозії , запальні процеси та ін;шкіри: некрози, крововиливи, набряки та ін.Натуральний бджолиний мед є відмінним снодійним засобом, знімає данні стреси, сприяє відновленню життєвих сил, додає бадьорості, енергії та доброго настрою.Запорукою народження здорової дитини є інтенсивне вживання натурального бджолиного меду нареченими за 1-3 місяці до зачаття майбутньої дитини (саме звідси походить висловлювання про «медовий місяць» для молодят) та вагітними жінками (до 6-7 місяців), особливо в поєднанні з квітковим пилком та іншими продуктами бджільництва. Немовлята, діти, учні чи студенти, що регулярно вживають мед, завжди краще розвиваються, виявляють кращі успіхи у навчанні, випереджають однолітків за фізичним та розумовим розвитком, більш талановиті.Регулярне вживання меду є потужним засобом сповільнення старіння, активізує організм людини на повніше засвоєння вітамінів, мікроелементів та інших речовин із щоденної їжі, стимулює захисні сили організму та протидію несприятливим факторам зовнішнього середовища.Натуральний бджолиний мед є продуктом широкого щоденного вживання, який спроможний та зобов’язаний майже повністю витіснити шкідливий цукор з раціону дітей та дорослих.Протипоказання: Алергічна реакція на мед чи його неприйняття організмом, високий рівень цукру в крові.Спосіб вживання:Рекомендована сумарна добова доза вживання меду для дітей близько 30г, дорослим 60-100 г. Найкраща дія відмічена при вживанні натурального бджолиного меду вранці за 15-20 хв. перед сніданком, та перед сном – 1 десертна ложка меду, 15-20 крапель натурального яблучного оцту або лимонного соку на склянку теплої води (до 400С). Ранковий прийом меду корисно періодично збагачувати 1ч.л. квіткового пилку, що додасть бадьорості та впевненості в собі на цілий день.Слід знати, що водний розчин меду з холодною водою підіймає кислотність шлункового соку , а з теплою водою при прийомі за 15-20 хв. перед їжею – знижує. Водночас натуральний мед практично повністю втрачає свої властивості при змішуванні його з окропом, тому є недопустимим вживання цього ,,нектару богів” з гарячим чаєм.Доброю традицією є використання натурального меду для масажу та розтирань, особливо після парної. З цією метою, в таких випадках, найвище цінуються падеві меди.Дітям доцільно починати включати в раціон натуральний мед після першого року життя. Для дитячого харчування рекомендовано мед з білої акації (травневий збір), як найменш алергічний.Умови зберігання. У сухому, темному, прохолодному місці.Термін придатності. 2 роки з дати фасування.Упаковка. 120 г меду в скляній таріПроизводитель: Мед КарпатХарактеристики: Артикул: tdx0001024 Вес (г): 120 Действие: Укрепляющее Страна_производитель: Украина Упаковка: Стеклянная банка Наличие: В наличии

117грн

Подробно
img
Бальзам для губ Iherb
2024-01-31 - Еда и напитки- Київ
Комбінований набір органічних бальзамів для губ від Sierra Bees 4 смаки: мандарин і ромашка, чорна вишня, кокос, грейпфрут До складу бальзаму входять виготовлений екологічним способом бджолиний віск, оливкова олія, соняшникова олія та вітамін E Ці бальзами мають сертифікат USDA Organic, не містять ГМО та є етичним продуктом Ціна по олх доставці буде 157 грн якщо оплата на карту то 145 грн Виготовлено з екологічно безпечних і біорозкладних інгредієнтів Продукт не містить сульфатів, консервантів, штучних ароматизаторів і не тестується на тваринах Органічний склад сертифіковано Oregon Tilth Подбайте про ваші губи! Комбінований набір з 4 смаків: чорна вишня, кокос, грейпфрут, мандарин і ромашка. Наш органічний, сертифікований Міністерством сільського господарства США органічний бджолиний віск постачається професійними бджолярами, які відповідають нашим суворим соціальним, екологічним і економічним вимогам. Ми купуємо наш бджолиний віск, що має сертифікат USDA Organic, у добре відомих бджільників, котрі часто є представниками третього або четвертого покоління в цій галузі та отримали знання з багаторічного практичного досвіду. Джерело їхніх доходів залежить від етичного й гуманного збору неочищеного воску та меду. Вони пишаються тим, що рік за роком виробляють високоякісну, одноманітну за якістю продукцію, не піддаючи небезпеці бджіл або інших тварин. Збір нашого органічного бджолиного воску відбувається на організованих пасіках або в дикій природі, де збирачі роблять усе можливе, щоб забезпечити гарний догляд за бджолами. Постійно стежачи за вуликами, фермери можуть бути певними, що бджоли здорові та добре годуються протягом року, особливо під час посухи чи морозів. Багато наших бджолярів використовують дерев’яні вулики, які підвішують на дерева, тому дикі тварини не можуть їм заважати. Крім того, більшість наших бджолярів беруть участь у постійних державних і університетських дослідженнях. Ці важливі дослідження мають на меті розробити кращі способи поводження з бджолами та захистити їх у їхньому природному середовищі існування. Органічний бджолиний віск — це природно стійкий продукт від матінки-природи. Наше завдання — захищати бджіл, щоб вони продовжували запилювати рослини та виробляти високоякісний органічний бджолиний віск для наступних поколінь. Насолоджуйтеся всіма органічними бальзамами для губ від Sierra Bees:

145грн

Подробно
img
Пилок бджолиний (пыльца пчелиная) сбiр 2023.
2023-05-15 - Еда и напитки- Харків
Продам пилок бджолиний збір 2023 року. Квіти збору верба, сади, клен та квіти різнотрав'я. Ціна за кілограм 250 грн.

250грн

Подробно
img
Бджолиний пилок,пчелиная пыльца
2023-05-18 - Еда и напитки- Ірпінь
Доброго дня,пропонуємо бджолиний пилок з власної пасіки. 250 грн/кг. Власна сертифіковані пасіки у Хмельницькій, Київській області. Якщо цікаво звертайтеся! Також відповідаю у Viber, Telegram.

250грн

Подробно
img
Пыльца пчелиная, пилок бджолиний 2023
2023-06-21 - Еда и напитки- Чернігів
Продам пыльцу пчелиную, пилок бджолиний 2023 года, свежая, цена за 100 грамм Экологически чистая, с собственной пасеки По всем вопросам пишите, звоните Встреча в Чернигове или отправка

35грн

Подробно
img
35 грн/100г Пилок бджолиний (обніжка), також є мед, забрус, пыльца
2023-08-07 - Еда и напитки- Житомир
Пилок бджолиний з власної пасіки. Зібраний влітку 2023 р. Ціна в оголошенні за 100 грамм, можна докупити більше. Екологічно чистий та корисний для організму! Також в наявності забрус, мед різнотрав'я 2023 та мед 2022 р. Пишіть попередньо, є олх доставка за бажанням. Є відгуки тут на сайті (в профілі можна подивитися). Додаткові фото скіну в особисті повідомлення.

35грн

Подробно
img
Пилок бджолиний, пыльца, обніжка
2023-08-15 - Еда и напитки- Тернопіль
Пилок бджолиний, свіжий і ароматний. Просушений і чистий. З власної пасіки. Зібраний в 2023 році. Екологічно чистий. Відправлю поштою, Олх доставкою. За деталями дзвоніть. Бутилка 1.5л.=1 кг. 1 кг. - 250 грн. Кількість обмежена!!!!

1500грн

Подробно
img
Бджолиний пилок та мед з власної пасіки 2022 р.Бджолиний підмор.
2023-04-17 - Еда и напитки- Кустолові Кущі
Пилок 2022 року, з власної пасіки на Полтавщині, 220грн за кілограм. Також продаю екологічно чистий мед 2022 року. Акація - 200 грн літр; Різнотравя - 150 грн літр; Липа - 180 грн літр.Продаю бджолиний підмор 40 грн 100 Гр. Звертайтесь за телефоном 09******13

220грн

Подробно
img
Пыльца, Прополис, Перга, Пилок, Прополіс, Продукти Бжолярства.
2024-02-15 - Еда и напитки- Світловодськ
Продукти Бжолярства, Пыльца, Прополис, Перга, Пилок, Прополіс Продам продукти Бжолярства: - Пилок, zip-пакет 100гр. - 50грн. - Перга, zip-пакет 100гр. - 200грн. - Прополіс, кусок, zip-пакет 10гр. - 40грн. - "Бжолиний підмор", скляний флакон з піпеткою, 30мл - 50грн. - "Прополіс", скляний флакон з піпеткою, 30мл - 50грн. - "Восковаї моль", скляний флакон з піпеткою, 30мл - 100грн. Є продаж оптом. Ціна на товар залежить від партії придбання товару. Відправлю Укрпоштою, Новою поштою, олх доставка. Також в продажу є свічки воскові або з парафіну, мед. Телефонуйте, пишіть, запитуйте.

50грн

Подробно
img
Пилок квітковий 2023 (пилок бджолиний, обніжка). Суперфуд!
2023-05-13 - Еда и напитки- Короп
Продам бджолиний пилок (обніжка), сезон 2023. Користь бджолиного пилку виражається наявністю багатьох природних складових. Позитивно впливає на роботу всього організму, зміцнює і тонізує. Натуральний аналог синтетичних вітамінів. Багатий на вітаміни: А, Е, С, D, P, PP, K і велику кількість вітамінів групи B. Користь пилку обумовлена ??наявністю в складі йоду, хрому, цинку, фосфору, кальцію. Також він багатий на мідь, кобальт, залізо, калій. Вміст амінокислот в пилку становить до 13%. Це означає, що найбагатші амінокислотами продукти не зрівняються з пилком. Він свого роду є концентратом амінокислот. Варто відзначити багатий вміст протеїнів в пилку. Їх в даному продукті до 30%. Міститься білок, який за своєю якістю перевершує білок, що міститься в молоці (казеїн). Дозування: 2 чайних ложки перед прийомом їжі, запиваючи невеликою кількістю теплої води. Вирівнює тон шкіри обличчя та насичує її своїми макро і мікроелементами при використанні у вигляді масок. Місячний курс - 350 грам - 140 грн. Знижки при покупці від 1 кг

140грн

Подробно
img
Пилок бджолиний, перга, мед, прополіс, збір 2023 по низьких цінах
2023-08-29 - Еда и напитки- Лютенька
В наявності, пилок бджолиний, мед трав'яний, гречаний, соняшниковий, липовий, прополіс. Все натуральне без домішок, якість гарантуємо. Ціни: пилок - 250/кг. Ціна меду коливається в залежності від виду. Прополіс 2 грн/грам, продаж від 100 гр. За запитаннями звертайтеся по номеру телефону або в смс

100грн

Подробно
img
Закарпатский мёд 100%натуральный
2022-12-17 - Еда и напитки- Плоске
Мёд из прекрасных райских уголков высокогорного Закарпатья ,где отцветает 640~750лесных и луговых медоносных растений которые насыщают огромным количеством полезных веществ и придают душисто приятный вкус мёду он считается одним из лучших в центральной Европе у нас в наличии есть ...! Лесной мед " богат витамином С, Е,РР,К,А витамином В2, В3, В5 ,Н ,и В6, В17 кальция, железа, калия, магния и цинка,меди,фосфора пантинова и фолиевая кислота и огромное количество минералов он незаменимое средство при простудах болезнях сердечно сосудистых заболеваний, кишечно -желудочного тракта ежедневное употребление нормализует обменные процессы в организме и укрепляет нервную систему суставы делает крепче и весь опорно двигательный аппарат снимая воспаления.(кроветворении )-нормализирует структуру крови укрепляет мужскую силу и является хорошим антиоксидантом который омолаживает весь организм и самое главное мёд самый сильный иммуностимулятор который есть в природе он стимулирует вырабатывание гормона радости ... Мед Акации также богатый как и лесной на витамины и минералы он-противоаллергенный очень полезно кушать маленьким деткам его тонкий нежный вкус покорит каждого ... Прополис является прекрасным антивирусным антибактериальным и противогрибковым средством он также прекрасно справляется с язвами желудка укрепляет дёсна зубы противовоспалительное,обезбалюющие антисептическое средство ! Цветочная пыльца собранная трудолюбивыми пчёлами, богата важными белками, витаминами минералами и более 130 рызных микром и макро елементов а также жезненоважными бактериями в том числе baciliyssypciliys которая укрепляет имуномодилирующуюю систему организма пыльца богата калием который является топливом для сердечной мышцы антисклерозна жолчегоная и хорошо укрепляет зрение и память... Доставка по всей Украине "Нова-почта " Абсолютно все продукты от наших трудолюбивых пчёл помогут укрепить иммунитет что очень важно в наше время сохранить ваше здоровье, красоту и молодость вашего организма до глубокой старости Спасибо ! Храни вас Господь! Гнаткович Василий 09******55

280грн

Подробно
img
Перга( Пчелиный Хлеб)
2023-01-29 - Еда и напитки- Дніпро
Перга- это цветочная пыльца, собранная пчелами, утрамбованая ими в соты и залитая медом. Без доступа воздуха и повышенной влажности в гнезде, под воздействием ферментов слюны и меда, пыльца подвергается ферментативному брожению с образованием молочной кислоты, которая в дальнейшем является ее консервантом и препятствует развитию бактерий и плесневых грибов. По вкусу перга напоминает ржаной хлеб смешанный с медом, поэтому ее часто называют пчелиным хлебом.Перга включает в свой состав аминокислоты, различные витамины и ферменты, которые обладают антимикробными свойствами и имеют высокую биологическую ценность.В отличае от пыльцы перга практически на сто процентов усваивается организмом человека и в отличае от меда, очень насыщена витаминами. Перга содержит витамины С, В1, В2, В6, Р, А, D, Е,К. В ста граммах перги содержится такое количество витаминов, что многие из них превышают суточную потребность организма в несколько раз. Особенно она богата витамина А и Е, поэтому при назначении суточной и курсовой дозы, следует учитывать этот факт, чтобы избыток не вызвал витаминный дисбаланс и интоксикацию.

250грн

Подробно