img
Топпінг до кави та десертів Марібелл "Малина" 600мл. Арт 02482
2020-12-17 - Еда и напитки- Киев, Оболонский
Топпінг до кави та десертів Марібелл "Малина" 600мл. Код топпінгу на сайті: 02482 Топпінг Maribell 600 гр малина, має приємний ягідний смак і ніжну кислинку. Можна використовувати у випічці, морозиві, млинці, або тістечок. Топпінг виготовлений з натуральних перетертих ягід малини. Стосовно гуртових цін та знижки, звертайтесь, будь ласка, до менеджерів "Petrovka-Horeca". https://petrovka-horeca.com.ua/p515048572-topping-maribell-malina.html Основний склад знаходиться в Києві. Реалізуємо оптом і в роздріб. Відправляємо по всій Україні протягом 24 годин. Телефонуйте, ми обов'язково домовимося щоб ВАМ було зручно і вигідно! По Києву доставка замовлень від 3000 грн безкоштовна! Діють знижки від обсягу! https://petrovka-horeca.com.ua Маєте нагоду придбати велику кількість товарів для Horeca. Дивіться інші наші оголошення.

39грн

Подробно
img
Топпінг Марібелл, 600 мл.
2018-03-08 - Еда и напитки- Ровно
Топпінг Марібелл "Карамель", "Кокос", "Крем брюле", "Лісовий горіх" 600 мл. Топпінг Maribell Карамель підкреслить смак будь-якого десерту, має тонкий цукерковий смак і аромат патоки. Прикрасить і доповнить випічку, десерт або напій. Топпінг Maribell Кокос має вишуканий смак кокоса з білим шоколадом. Має щільний білий колір, що відмінно доповнює темні десерти. Топпінг Maribell Крем-Брюле має приємний кремовий колір і тонкий аромат морозива. Ідеально підходять в якості наповнювача в десерти, та для надання виробу більш високого естетичного ефекту. Топпінг Maribell Лісовий Горіх використовується в холодному та в гарячому вигляді для декорування різних страв, як соус до десертів і як начинка в кондитерських виробах. Якщо ви хочете прославитися як справжній кулінар, то заходьте на Петрівка-Хорека-Рівне за колекцією топінгів. З ними навіть звичайнісіньке морозиво може перетворитися в шедевр, гідний елітних ресторанів. А також ви зможете зробити смачнішими та красивішими ваші повсякденні каші, при цьому, не знизивши їх корисність. Додайте вашій дитині такий сироп в вівсянку, і ваш малюк обов'язково попросить ще. Основний склад знаходиться: в Рівному. Реалізуємо гуртом і в роздріб. Відправляємо по всій Україні протягом 24 годин. Телефонуйте, ми обов'язково домовимося, щоб вам було зручно і вигідно.

грн

Подробно
img
Топпінг Марібелл для морозива, кави "Тірамісу" 600мл.
2020-03-10 - Еда и напитки- Луцк
Топпінг Марібелл "Тірамісу" 600мл Код: 02483 Топпінг ТМ Maribell Тірамісу має незабутній шоколадний смак з легкою гіркуватістю і солодкістю. В ароматі відчуваються ноти горіха і печива. Колір темно коричневий, щільний по текстурі. Його використання не має кордонів, наприклад, ним можна прикрасити морозиво, молочні коктейлі, кава, капучино, млинці, панна котта, десерти, чізкейк, йогурт, кефір, збиті вершки, млинчики, фрукти і куди тільки ще його не використовують .... Ви навіть можете намазати його на хліб, як часто роблять діти. Стосовно гуртових цін та знижки, звертайтесь, будь ласка, до менеджерів "Petrovka-Horeca". https://petrovka-horeca.com.ua/p515048573-topping-maribell-tiramisu.html https://youtu.be/TZGQ84aezj4 Основний склад знаходиться в Києві. Реалізуємо оптом і в роздріб. Відправляємо по всій Україні протягом 24 годин. Телефонуйте, ми обов'язково домовимося щоб ВАМ було зручно і вигідно! По Києву доставка замовлень від 3000 грн безкоштовна! Діють знижки від обсягу! https://petrovka-horeca.com.ua Маєте нагоду придбати велику кількість товарів для Horeca. Дивіться інші наші оголошення.

34.99грн

Подробно
img
Топпінг для морозива, кави Марібелл "Шоколад" 600мл.
2020-03-10 - Еда и напитки- Хмельницкий
Топпінг для морозива, кави Марібелл "Шоколад" 600мл Код: 02486 Топпінг Maribell Шоколад 600 мл зі смаком шоколаду. Соус вельми універсальний, і може використовуватися в численних десертах, випічці, або в будь-якому іншому солодкому блюді. Шоколадний топінг - це соус, приготований на какао, який використовується для смачної декорації в найрізноманітніших рецептах. Його використання не має кордонів, наприклад, ним можна прикрасити морозиво, молочні коктейлі, кава, капучино, млинці, панна котта, десерти, чізкейк, йогурт, кефір, збиті вершки, млинчики, фрукти і куди тільки ще його не використовують .... Ви навіть можете намазати його на хліб, як часто роблять діти. Стосовно гуртових цін та знижки, звертайтесь, будь ласка, до менеджерів "Petrovka-Horeca". https://petrovka-horeca.com.ua/p515048574-topping-maribell-shokolad.html Основний склад знаходиться в Києві. Реалізуємо оптом і в роздріб. Відправляємо по всій Україні протягом 24 годин. Телефонуйте, ми обов'язково домовимося щоб ВАМ було зручно і вигідно! По Києву доставка замовлень від 3000 грн безкоштовна! Діють знижки від обсягу! https://petrovka-horeca.com.ua Маєте нагоду придбати велику кількість товарів для Horeca. Дивіться інші наші оголошення.

34.99грн

Подробно
img
Топпінг для морозива, кави Марібелл "Шоколад" 600мл.
2020-10-11 - Еда и напитки- Киев, Оболонский
Топпінг для морозива, кави Марібелл "Шоколад" 600мл Код топпінгу на сайті: 02486 Топпінг Maribell Шоколад 600 мл зі смаком шоколаду. Соус вельми універсальний, і може використовуватися в численних десертах, випічці, або в будь-якому іншому солодкому блюді. Шоколадний топінг - це соус, приготований на какао, який використовується для смачної декорації в найрізноманітніших рецептах. Його використання не має кордонів, наприклад, ним можна прикрасити морозиво, молочні коктейлі, кава, капучино, млинці, панна котта, десерти, чізкейк, йогурт, кефір, збиті вершки, млинчики, фрукти і куди тільки ще його не використовують .... Ви навіть можете намазати його на хліб, як часто роблять діти. Стосовно гуртових цін та знижки, звертайтесь, будь ласка, до менеджерів "Petrovka-Horeca". https://petrovka-horeca.com.ua/p515048574-topping-maribell-shokolad.html Основний склад знаходиться: в Києві, вул. Вербова 59, м.Почайна, Шоурум: Київ, вул. Вербова 59 Основні склади знаходяться: в Києві, Рівному, Харкові. Реалізуємо гуртом та вроздріб. Відправляємо по всій Україні на протязі 24 годин. Дзвоніть, ми обов`язково домовимося щоб для Вас було вигідно та зручно! По Києву доставка замовлення від 3000 грн безкоштовна! Ви можете придбати багато продукції у нас для Horeca. Дивіться інші наші оголошення.

34.99грн

Подробно
img
Топпинг для мороженного, кофе Марибелл "Шоколад" 600мл. Арт 02486
2020-12-17 - Еда и напитки- Киев, Оболонский
Топпінг для морозива, кави Марібелл "Шоколад" 600мл. Код топінгу сайту: 02486 Топпінг Maribell Шоколад 600 мл зі смаком шоколаду. Соус універсальний і може використовуватися в численних десертах, випічці. Шоколадний топінг - це соус, приготований на какао, який використовується для смачної декорації в найрізноманітніших рецептах. Його використання не має кордонів, наприклад, ним можна прикрасити морозиво, молочні коктейлі, кава, капучино, млинці, панна котта, десерти, чізкейк, йогурт, кефір, збиті вершки, млинчики, фрукти. Ви навіть можете намазати його на хліб, як часто роблять діти. Стосовно гуртових цін та знижки, звертайтесь, будь ласка, до менеджерів "Petrovka-Horeca". https://petrovka-horeca.com.ua/p515048574-topping-maribell-shokolad.html Основний склад знаходиться в Києві. Самовывоз: м.Почайна, ул. Вербовая 59 (з-д Маяк) Реалізуємо оптом і в роздріб. Відправляємо по всій Україні протягом 24 годин. Телефонуйте, ми обов'язково домовимося щоб ВАМ було зручно і вигідно! По Києву доставка замовлень від 3000 грн безкоштовна! Діють знижки від обсягу! https://petrovka-horeca.com.ua Маєте нагоду придбати велику кількість товарів для Horeca. Дивіться інші наші оголошення.

39грн

Подробно
img
Топпінг Sweet Madam
2018-03-08 - Еда и напитки- Ровно
Топпінг "Sweet Madam" - це зручна і швидка готова начинка для приголомшливих булочок і пиріжків. І чудова прикраса для домашніх пирогів, тортів, тістечок та печива. TM "Sweet Madam": - повністю готові професійні продукти; - більше 30 смаків на основі ягід, плодів і фруктів; - 100% гарантія якості (міжнародні сертифікати якості ISO 9001, ISO 22000) ; - однаково добрі як в холодному, так і в гарячому вигляді; - Не кристалізуються на поверхні морозива і надають йому мармуровий відтінок; - Не звертаються на поверхні молочних коктейлів і кави, не тонуть на молочній пінці; - вигідно підкреслюють смак будь-якої солодкої страви; - ідеальні, щоб прикрашати страви. Заходьте до нашого інтернет магазину Петрівка-Хорека-Рівне, і Ви знайдете величезний асортимент товарів для ваших ресторанів, кав'ярень, і продуктів для дому. Наші менеджери дадуть відповідь на абсолютно всі ваші запитання: гуртовві ціни, роздріб, доставка і так далі. Раді з Вами співпрацювати! Основний склад знаходиться: в Рівному, вул. Князя Романа 5, ринок Південний. Більше товару на нашому сайті. Реалізуємо оптом і в роздріб. Відправляємо по всій Україні протягом 24 годин. Телефонуйте, ми обов'язково домовимося, щоб вам було зручно і вигідно.

грн

Подробно
img
Топпинг Марібелл для мороженого "Фисташка" 600мл
2020-03-10 - Еда и напитки- Черновцы
Топпинг Марібелл для мороженого коктейлей "Фисташка" 600мл Код: 02484 Топпинг - это особая сладкая жидкость, подобная сиропу. Она хорошо подходит не только для мороженого, но и для булочек, фруктовых салатов, пирогов, коктейлей и так далее. Украшая им блюда на своем столе, вы сделаете обычный ужин настоящим праздником, ведь одна из основных функций топпинга – украшение десертов. Он имеет довольно густую консистенцию, что позволяет оставить тот вид блюду, который вы изначально придали этим сиропом. Многие повара, подавая десерт на стол, украшают его рисунками из топпинга. Так, как это лакомство очень любят дети, на заводах применяют только качественные продукты для его изготовления. https://petrovka-horeca.com.ua/p515048576-topping-maribell-fistashka.html Актуальные цены и оптовые скидки уточняйте, пожалуйста, у менеджера «Петровка-Хорека». Основний склад знаходиться в Києві. Реалізуємо оптом і в роздріб. Відправляємо по всій Україні протягом 24 годин. Телефонуйте, ми обов'язково домовимося щоб ВАМ було зручно і вигідно! По Києву доставка замовлень від 3000 грн безкоштовна! Діють знижки від обсягу! https://petrovka-horeca.com.ua https://youtu.be/h5ssU4rsvW4 Маєте нагоду придбати велику кількість товарів для Horeca. Дивіться інші наші оголошення.

34.99грн

Подробно