img
Женские банные халаты.
2023-05-05 - Одежда, обувь и аксессуары- Кропивницький
Три вида женских халатов... " БАНТИК 140*70 " , " АРХИДЕЯ 150*80 " , " НА БРИТЕЛЬКАХ 140*70 ". Сделанно из высококачественной махры! Запевняю вас що навіть після багаторазового прання рушникі - халати не втратять свій первинний вигляд. Звертаю вашу увагу що заявку приймаю виключно через сайт шляхом смс. На дзвінки не відповідаю! СУПЕР АКЦІЯ!!! ПРИ ПОКУПЦІ ОДРАЗУ ТРЬОХ ВИДІВ БУДУТЬ ВРАЖАЮЧІ СКИДКИ! ПРИ ПОКУПЦІ ОПТ ВАС ДУЖЕ ПРИЄМНО ЗДИВУЮТЬ НАШІ СКИДКИ!!!

300грн

Подробно
img
Ritulas. Крем для тіла
2023-04-13 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
Об'єм: 200 та 220 мл. THE RITUALS OF SAKURA BODY CREAM / КРЕМ ДЛЯ ТІЛА Обсяг: 200 мл Крем для тіла з ароматом квітів вишні та рисовим молочком. Крему для тіла Sakura має багату текстуру та інтенсивно живить шкіру. Заснований на ароматі квітучої вишні, цей крем для тіла огортає вас легким, довговічним квітковим ароматом. THE RITUALS OF AYURVEDA BODY CREAM / ЗБАЛАНСОВАНИЙ КРЕМ ДЛЯ ТІЛА Обсяг: 220 мл Збалансований крем для тіла з ароматом індійської троянди та гімалайського меду. Поєднує чудовий аромат індійської троянди із заспокійливим ефектом гімалайського меду, які приносять розслаблення тілу та розуму. THE RITUALS OF DAO BODY CREAM / КРЕМ ДЛЯ ТІЛА Обсяг: 220 мл Крем для тіла із ароматом білого лотоса. Поєднує в собі ніжний аромат білого лотоса з поживними властивостями Yi Yi Ren, який традиційно використовується в китайській медицині. Rituals. Крем для тіла "Karma". Обсяг: 220 мл. Виробництво Нідерланди. Розкішний крем з ароматом Священного Лотоса і органічним Білим чаєм забезпечує шкірі вологу, робить її пружною і в той же час обволікає її чарівним ароматом. Rituals. Крем для тіла "Hammam". Обсяг: 220 мл. Виробництво Нідерланди. Збагачений відновлюють органічними Евкаліптом і Розмарином, які допомагають заспокоїти шкіру і роблять її гладкою і шовковистою, доставляє необхідну вологу і харчування шкірі. Крем для тіла. Ritual of Jing Body Cream. Обсяг: 220 мл. Виробництво Нідерланди. Інтенсивно живить свою шкіру кремом для тіла від The Ritual of Jing і насолоджуйтеся відчуттям повного розслаблення. Цей насичений і поживний крем поєднує в собі квітковий аромат священного лотоса і заспокійливий ефект мармеладу, щоб зберегти шкіру гладкою і шовковистою.

900грн

Подробно
img
Крем для полировки обуви "Блискавка" 1 л
2023-03-17 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
Крем для полировки обуви "Блискавка" 1 л ПП "Полинео" Подробно см.на сайте ПП «Полинео»

168грн

Подробно
img
Обувь секонд хенд экстра-крем сорта по 7, 5 евро/кг. Есть новая обув
2023-01-23 - Одежда, обувь и аксессуары- Повсеместно
Секонд хенд. Сортировка. Микс обуви. Вес тюка около 20 кг. Сорт экстра+крем от 6 евро/кг. Также есть в наличии: Лыжные костюмы. Вес тюка около 45 кг. Сорт экстра+крем от 3,5 евро/кг. Микс детской одежды. Вес тюка около 60 кг. Сорт экстра+крем от 8 евро/кг. Микс взрослой одежды. Вес тюка около 60 кг. Сорт экстра+крем от 8 евро/кг. Лыжные штаны. Вес тюка около 45 кг. Сорт экстра+крем от 3 евро/кг. Секонд хенд. Сортировка. Свитера. Вес тюка около 30 кг. Сорт экстра+крем от 6 евро/кг. Секонд хенд. Сортировка. Микс домашнего обихода. Вес тюка около 45 кг. Сорт экстра+крем от 3 евро/кг. Микс \"шапки-шарфы\". Вес тюка около 30 кг. Сорт экстра+крем от 3,5 евро/кг. Микс \"перчатки\". Вес тюка около 20 кг. Сорт экстра+крем от 3,5 евро/кг. Микс \"портфели, ранцы, рюкзаки\". Вес тюка около 20 кг. Сорт экстра+крем от 2,5 евро/кг. Микс \"капюшонки\". Вес тюка около 25 кг. Сорт экстра+крем от 3,5 евро/кг. и много другого... Цены и наличие уточняйте по телефонам (перезваниваем).

6грн

Подробно
img
Крем «Шоколадний» живильний, для рук та ніг 50мл GZ
2023-04-03 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
https://gz-store.com.ua/ua/krem-dlja-ruk-i-nog-shokoladnyj Крем для рук та ніг Шоколадний доглядає шкіру будь-якого типу, незалежно від віку. У його формулі є органічні олії (какао, абрикове, виноградних кісточок), ланолін, вітамін Е, колаген та екстракти рослин. Такий склад надзвичайно корисний для епідермісу, клітини насичуються вітамінами та мікроелементами. Купити крем для рук та ніг органічний необхідно для усунення сухості та лущення. При регулярному догляді продукт відновить водно-ліпідний баланс, покращить стан шкіри, підвищить еластичність і зробить покриви м'якими, приємними на дотик. Застосовуйте крем для ніг з метою регенерації мікротещин і пошкоджень. Кремчик має також і протизапальний ефект, загоює запалені вогнища, знімає почервоніння і дарує приємний комфорт. Поживний крем для рук та ніг стає кращим захистом епідермісу від зовнішніх факторів, продовжить його молодість та забезпечить доглянутий привабливий вигляд. Діє продукт протягом 24 годин після нанесення. Застосування Радимо застосовувати крем вранці та ввечері, наносячи його на чисту шкіру рук та ніг, не забуваючи про кутикулу. Умови зберігання Протягом 3-х місяців у холодильнику. Крем для рук и ног Шоколадный ухаживает за кожей любого типа, независимо от возраста. В его формуле есть органические масла (какао, абриковосое, виноградных косточек), ланолин, витамин Е, коллаген и экстракты растений. Такой состав необычайно полезен для эпидермиса, клеточки насыщаются витаминами и микроэлементами. Купить крем для рук и ног органический необходимо для устранения сухости и шелушений. При регулярном уходе продукт восстановит водно-липидный баланс, улучшит состояние кожи, повысит эластичность и сделает покровы мягкими, приятными на ощупь. Применяйте крем для ног с целью регенерации микротещинок и повреждений. Кремчик обладает также и противовоспалительным эффектом, заживляет воспаленные очаги, снимает покраснения и дарит приятный комфорт. Питательный крем для рук и ног стает лучшей защитой эпидермиса от внешних факторов, продлит его молодость и обеспечит ухоженный привлекательный вид. Действует продукт в течение 24 часов после нанесения. Применение Советуем применять крем утром и вечером, нанося его на чистую кожу рук и ног, не забывая о кутикуле. Условия хранения В течение 3-х месяцев в холодильнике.

213грн

Подробно
img
Крем Оливковий 100мл GZ
2023-06-01 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
https://gz-store.com.ua/ua/krem-dlja-litsa-i-tela-pitatelnyj-olivkovyj Натуральний живильний крем для обличчя та тіла на основі оливкової олії, гідролатів, вітаміну Е, протеїнів шовку, молочної кислоти та рослинних екстрактів забезпечує необхідне харчування сухій шкірі. Також підійде і для шкіри інших типів чоловіків та жінок, незалежно від віку. Оливковий крем купити необхідно для догляду за епідермісом, що швидко втрачає вологу, а також схильного до лущення та запалення. Корисні компоненти продукту продовжують молодість, насичують клітини оптимальною кількістю вологи та попереджають дегідрацію. Поживний органічний крем регенерує пошкоджені ділянки, прискорюючи їх загоєння та усуваючи дискомфорт. А ще крем з оливковою олією стане ефективним захистом від багатьох факторів навколишнього середовища, взимку оберігаючи від холоду, а влітку від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Застосування Наносити оливковий крем необхідно на очищену шкіру тіла. Якщо використовувати засіб для шкіри обличчя, слід спочатку її очистити і тонізувати. Умови зберігання Протягом 3-х місяців у холодильнику. Натуральный питательный крем для лица и тела на основе оливкового маселка, гидролатов, витамина Е, протеинов шелка, молочной кислоты и растительных экстрактов обеспечивает необходимое питание сухой коже. Также подойдет и для кожи других типов мужчин и женщин, независимо от возраста. Оливковый крем купить необходимо для ухода за эпидермисом, быстро теряющим влагу, а также склонного к шелушениям и воспалениям. Полезные компоненты продукта продлевают молодость, насыщают клетки оптимальным количеством влаги и предупреждают дегидрацию. Питательный органический крем регенерирует поврежденные участки, ускоряя их заживление и устраняя дискомфорт. А еще крем с оливковым маслом станет эффективной защитой от многих факторов окружающей среды, зимой оберегая от холода, а летом от вредного воздействия уф-лучей. Применение Наносить оливковый крем нужно на очищенную кожу тела. Если использовать средство для кожи лица, следует прежде ее очистить и тонизировать. Условия хранения На протяжении 3-х месяцев в холодильнике.

293грн

Подробно
img
Крем із ефектом ботоксу Relax 30 мл від GZ
2023-04-03 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
https://gz-store.com.ua/ua/krem-relax-ot-mimicheskih-morshin-s-effektom-botoksa-1 Пептидный крем против морщин Relax органический продукт, которому по силам сделать кожу лица молодой, гладкой и ухоженной. Средство с быстрым антивозрастным эффектом подойдет для кожи любого типа с первыми признаками старения. Купить крем от морщин рекомендуем для комплексного ухода за эпидермисом. В его составе самые полезные для кожи вещества: гидролаты, масла, шелковые аминокислоты, коллаген, растительные экстракты, витамин Е и уникальный пептидный комплекс. Такие компоненты положительно влияют на состояние кожных покровов, продлевая молодость. Органический ночной крем с эффектом ботокса результативно разгладит морщинки, в том числе и мимические, гусиные лапки восстанавливает и регенерирует эпидермис. Заметно улучшает цвет лица, делает контуры подтянутыми, а черты лица более выразительными. Применение Используйте натуральный омолаживающий крем после 40 лет. Наносите его на ночь на очищенную кожу, так все питательные вещества смогут проникнуть вглубь клеточек и оказать свое благотворное действие. Условия хранения Пептидный крем следует хранить в холодильнике не дольше 3 месяцев. Пептидний крем проти зморшок Relax органічний продукт, якому під силу зробити шкіру обличчя молодою, гладкою та доглянутою. Засіб зі швидким антивіковим ефектом підійде для шкіри будь-якого типу з першими ознаками старіння. Купити крем від зморшок рекомендуємо для комплексного догляду за епідермісом. У його складі найкорисніші для шкіри речовини: гідролати, олії, шовкові амінокислоти, колаген, рослинні екстракти, вітамін Е та унікальний пептидний комплекс. Такі компоненти позитивно впливають стан шкірних покривів, продовжуючи молодість. Органічний нічний крем з ефектом ботокса результативно розгладить зморшки, у тому числі й мімічні, гусячі лапки відновлює та регенерує епідерміс. Помітно покращує колір обличчя, робить контури підтягнутими, а риси обличчя виразнішими. Застосування Використовуйте натуральний крем, що омолоджує, після 40 років. Наносите його на ніч на очищену шкіру, так всі поживні речовини зможуть проникнути вглиб клітин і надати свою сприятливу дію. Умови зберігання Пептидний крем слід зберігати у холодильнику не довше 3 місяців.

759грн

Подробно
img
Крем денний Равликовий 30 мл від GZ
2023-07-12 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
https://gz-store.com.ua/ua/krem-dnevnoi-ulitochnyj-uvlazhnjyushii-regenerirujyshii-1 Денний крем для обличчя на основі равликового секрету регенерує клітини, запобігає виникненню зморшок, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища. Корисна дія Равликовий муцин здавна використовувався для покращення стану шкіри та омолодження. NEO-HELIXAN – це біологічно активна витяжка. Вона регенерує клітини, відновлює ліпідний баланс та обмін речовин, знімає подразнення та запальні процеси. Люди, які віддають перевагу активному способу життя обов'язково повинні спробувати крем для обличчя на основі равлика муцина і застосовувати його щодня. Такий догляд подарує шкірі молодість та здоровий вигляд. Поради щодо застосування Нанесіть крем, що регенерує, на шкіру обличчя. Поступово розподіліть легкими масажними рухами. Використовувати крем рекомендуємо після 30 років. Важливо! Термін придатності органічних кремів – 3 місяці. Зберігати їх потрібно у холодильнику. Дневной крем для лица на основе улиточного секрета регенерирует клетки, препятствует возникновению морщин, защищает кожу от негативного влияния окружающей среды. Полезное действие Улиточный муцин издавна использовался для улучшения состояния кожи и омоложения. NEO-HELIXAN это биологически активная вытяжка. Она регенерирует клетки, восстанавливает липидный баланс и обмен веществ, снимает раздражения и воспалительные процессы. Люди, предпочитающие активный образ жизни обязательно должны попробовать крем для лица на основе муцина улитки и применять его ежедневно. Такой уход подарит коже молодость и здоровый вид. Советы по применению Нанесите регенерирующий крем на кожу лица. Равномерно распределите легкими массирующими движениями. Использовать крем рекомендуем после 30 лет. Важно! Срок годности органических кремов 3 месяца. Хранить их нужно в холодильнике.

469грн

Подробно
img
Преміум Адвент календар Sensai 2023-2024
2023-11-05 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
Доступний до замовлення новий Адвент календар від марки преміум класу Sensai очікувати 2-3 тижні Наповнення: -ABSOLUTE SILK MICRO MOUSSE TREATMENT-антивіковий лосьйон -ABSOLUTE SILK FLUID-флюїд для обличчя -ABSOLUTE SILK CREAM -крем для обличчя -ABSOLUTE SILKILLUMINATIVE CREAM-крем з освіжаючою і інтенсивно зволожуючою текстурою вуалі -ABSOLUTE SILKCLEANSING MILK-очищуюче молочко для обличчя -ABSOLUTE SILKMICRO MOUSSE WASH-очищуючий мус для обличчя -EXPERTDUAL ESSENCE 3.1 мл-двухфазний еліксир на основі олії і есенції для зволоження та живлення шкіри -EXPERT ESSENCE DAY VEIL 4.6 мл -денна есенція для захисту від ультрафіолетового випромінювання -EXPERT TOTAL EYE TREATMENT 2мл/1.5 мл-есенція та крем для шкіри навколо очей -EXPERT LIFT FOCUS ESSENCE 5 мл-есенція з ефектом ліфтинга -CELLULAR PERFORMANCE INTENSIVE HAND TREATMENT 20 мл- крем для рук -SILKY PURIFYING CLEANSING OIL 30 мл-олійка для демакіяжу -SILKY PURIFYING CLEANSING CREAM 8 мл-крем для очищення обличчя -SILKY PURIFYING CREAMY SOAP 30 мл -крем-мило для очищення обличчя -SILKY PURIFYING MILKY SOAP 8 мл-молочко для очищення обличчя -SILKY PURIFYING SILK PEELING POWDER 8 мл-очищуюча пудра на основі ферментів -EXPERT COMFORTING BARRIER MASK 30 мл -крем-маска для чутливої шкіри -CELLULAR PERFORMANCE EXTRA INTENSIVE EYE CREAM 2 мл-розгладжуючий крем для шкіри навколо очей -CELLULAR PERFORMANCE EXTRA INTENSIVE MASK 9 мл-маска для обличчя -CELLULAR PERFORMANCE EXTRA INTENSIVE 10 MINUTE REVITALISING PADS( 1 саше 2 патча)-патчі під очі -CELLULAR PERFORMANCE THROAT AND BUST LIFTING EFFECT 19 мл - шовковиста есенція для області шиї,бюста і декольте -COLOURS LASH LENGTHENER 38°C 3.5 мл- туш для вій - COLOURS TOTAL LIP GLOSSблиск для губ 2.4 мл -EXPERT TOTAL LIP TREATMENT 15 мл-есенція для губ -

16300грн

Подробно
img
Питательный крем с маслом черного тмина для ухода за кожей Ersag 260
2023-08-21 - Одежда, обувь и аксессуары- Днепр
Бомбезный питательный крем с черным тмином от Ersag для ухода за кожей лица! Ни пленки, ни жирного блеска. Кожа увлажняется и аж светится, совсем не ощущается на коже. Подчеркну, что масло чёрного тмина - это просто кладезь полезностей. Сам по себе очень лёгкий крем, но при этом справляется с задачей разглаживает морщинки, сужает поры и увлажняет. Даже в ветреные дни кожа гладкая и приятная. Всем рекомендую! Форма выпуска питательного крема: 100 мл. Код крема с черным тмином каталогу Эрсаг: 260. Цена уходового крема: =каталога 657,49 грн; = опт*525,99 грн. *Внимание! Цена каталога это ни о чем. Готов показать совсем другие расклады. А оптовая цена действительна только при заказе с моей помощью и получении со склада Эрсаг Украина. При этом возможны дисконт и подарки от компании (количество выбираешь самостоятельно). Детали по телефону / viber А теперь более подробно о Креме с маслом черного тмина от Ersag. Черный тмин - это богатый источник натуральных веществ с сильными целебными свойствами. Крем для ухода за кожей с маслом черного тмина- это комплексный уход за кожей лица. Его главная задача предотвратить появления морщин и омолодить кожу лица. Крем глубоко проникает в кожу, действуя на нервные окончания тем самым тонизируя клетки и удаляя морщинки. (!) Крем с черным тмином прекрасно увлажняет кожу и осветляет тон лица, делая кожу сияющей и ухоженной. (!) Крем хорошо впитывается, не оставляя жирного блеска, обладает нежной консистенцией. (!) Частые недосыпания, жесткая вода, а также воздействие солнца неблагоприятно влияют на ее состояние. Эффективно восстанавливает красоту и здоровье кожи. (!) Этот природный антибиотик способен уничтожать вредные микроорганизмы и ргенерировать клетки. (!) Крем на основе черного тмина регулирует гидробаланс и повышает упругость кожи, прекрасно тонизирует и восстанавливает ее. (!) Средство эффективно при дерматологических дефектах: оказывает бактерицидное действие, снимает воспаления, раздражения и зуд, заживляет мелкие трещины, шрамы от угрей, эффективно борется с кожными заболеваниями такими как, грибок, экзема и препятствует появлению угревой сыпи. (!) Крем эффективно питает кожу, предотвращает ее сухость и устраняет возрастные признаки увядания, возвращая вам здоровье и красоту.

526грн

Подробно
img
Крем-ліфтінг Lift-active 30мл від GZ
2023-04-10 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
https://gz-store.com.ua/ua/krem-lifting-lift-active-dnevnoi-peptidnyi-ot-morshin-i-provisaniya-shechek Антивіковий крем-ліфтинг Lift-active із природних інгредієнтів. Прекрасна рецептура для вашої молодості. Ефект ліфтингу – значно зменшує глибину зморшок, провисання шкіри. Корисна дія Денний крем від зморшок Lift-Active продовжує молодість. Біоміметичний пептид у складі крему перешкоджає в'ялості та провисанню. Контур обличчя стає стійким, яке риси - більш виразними і молодими. Олії андіроби, аргану та жожоба розгладжують зморшки, СО2 екстракти ромашки та фукуса відновлюють щільність і пружність шкіри. Порада щодо застосування Наносити крем, що омолоджує, потрібно вранці або протягом дня. Так вплив його буде максимальним, Ваша шкіра стане сяючою та підтягнутою. Рекомендуємо використовувати крем після 40 років. Важливо! Термін придатності органічних кремів – 3 місяці. Зберігати їх потрібно у холодильнику. Антивозрастной крем-лифтинг Lift-active из природных ингридиентов. Превосходная рецептура для вашей молодости. Эффект лифтинга - значительно уменьшает глубину морщин, провисания кожи. Полезное действие Дневной крем от морщин Lift-active продлевает молодость. Биомиметический пептид в составе крема препятствует дряблости и провисанию. Контур лица становится устойчивым, а его черты - более выразительными и молодыми. Масла андиробы, аргана и жожоба разглаживают морщинки, СО2 экстракты ромашки и фукуса восстанавливают плотность и упругость кожи. Совет по применению Наносить омолаживающий крем нужно утром либо в течении дня. Так воздействие его будет максимальным, Ваша кожа станет сияющей и подтянутой. Рекомендуем использовать крем после 40 лет. Важно! Срок годности органических кремов 3 месяца. Хранить их нужно в холодильнике.

794грн

Подробно
img
Перчатки для демонстрации ювелирных изделий (Венеция)
2023-02-21 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
Перчатки пошиты с учётом эргономики руки. Применяются в магазинах элитных золотых изделий, меха, часов, косметики. Размеры 6,5; 7,0.Производитель:   ГЛ "Перчаточка"Страна производитель: УкраинаПол: УнисексВид изделия: ПерчаткиСезон: всесезонныеРазмер женских перчаток:   S / 6,5" / 17см.Размер мужских перчаток:   7.0Функция подогрева: НетДлина: 240.0 (мм)Материал верха: ПолиэстерМатериал подкладки: Без подкладкиВид утеплителя: Без утеплителяЦвет:  БелыйСостояние: Новое

480грн

Подробно
img
Крем для повік Равликовий 15 мл від GZ
2023-06-01 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
https://gz-store.com.ua/ua/krem-dlya-vek-ulitochnyj-regenerirujyshii-1 Регенеруючий крем для повік з секретом равлика повноцінно доглядає ніжну тонку шкіру навколо очей, розгладжуючи зморшки і регенеруючи епідерміс. У формулі равликового крему містяться гідролати, олії та екстракти фруктів, рослин, равликовий слиз та ще маса корисних для шкіри продуктів. Це пояснює результативність засобу, до того ж наявність екстракту равлика POLY HELIXAN посилює вплив інших компонентів. Варто відзначити, що равликовий секрет ефективно омолоджує шкіру, підвищує тургор, загоює мікроушкодження та усуває зморшки, пролонгуючи молодість. Купити равликовий крем для повік ми рекомендуємо після 25 років для догляду за шкірою будь-якого типу. Регулярне застосування подарує свіжий доглянутий вигляд та гарний колір ніжному епідермісу, без тьмяності та слідів втоми. Застосування Равликовий крем наносите на чисту шкіру навколо очей делікатними рухами, що поплескують. Умови зберігання Протягом 3 місяців у холодильнику. Регенерирующий крем для век с секретом улитки полноценно ухаживает за нежной тонкой кожей вокруг глаз, разглаживая морщины и регенерируя эпидермис. В формуле улиточного крема содержатся гидролаты, масла и экстракты фруктов, растений, улиточная слизь и еще масса полезных для кожи продуктов. Это объясняет результативность средства, к тому же наличие экстракта улитки POLY HELIXAN усиливает воздействие других компонентов. Стоит отметить, что улиточный секрет эффективно омолаживает кожу, повышает тургор, заживляет микроповреждения и устраняет морщины, пролонгируя молодость. Купить улиточный крем для век мы рекомендуем после 25 лет для ухода за кожей любого типа. Регулярное применение подарит свежий ухоженный вид и красивый цвет нежному эпидермису, без тусклости и следов усталости. Применение Улиточный крем наносите на чистую кожу вокруг глаз деликатными похлопывающими движениями. Условия хранения На протяжении 3 месяцев в холодильнике.

384грн

Подробно
img
Зволожуючий крем з бджолиним маточним молочком 30 мл від GZ
2023-04-20 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
https://gz-store.com.ua/ua/krem-uvlazhnjyushii-s-pchelinim-matochnim-molochkom-2 Зволожуючий крем з бджолиним маточним молочком створений для органічного догляду за сухою, комбінованою та нормальною шкірою після 30 років. Продукт доповнений гідролатами, оліями, вітамінами, кислотами та спеціальними корисними для епідермісу комплексами. Завдяки такій унікальній формулі натуральний крем для шкіри обличчя зволожує, ліквідує сухість та дискомфортні відчуття стягнутості, регенерує та має протизапальну властивість. Варто відзначити позитивний вплив на шкіру маткового молочка. Воно є цінним джерелом вітамінів і білка, 17 амінокислот, мінералів та багатьох інших компонентів. Маточне молочко по праву визнано сильним поживним засобом проти старіння шкірних покривів. А ще воно загоює мікроушкодження, стимулює оновлення клітин, покращуючи синтез колагену та еластину, забезпечуючи шкірі пружність, гладкість та гарний колір. Застосування Органічний крем із маточним молочком наносите на шкіру обличчя легкими масажними рухами. Підходить для використання у будь-який час. Умови зберігання Не довше 3 місяців у холодильнику. Увлажняющий крем с пчелиным маточным молочком создан для органического ухода за сухой, комбинированной и нормальной кожей после 30 лет. Продукт дополнен гидролатами, маслами, витаминами, кислотами и специальными полезными для эпидермиса комплексами. Благодаря такой уникальной формуле натуральный крем для кожи лица увлажняет, ликвидирует сухость и дискомфортные ощущения стянутости, регенерирует и обладает противовоспалительным свойством. Стоит отметить и положительное влияние на кожу маточного молочка. Оно является ценным источников витаминов и белка, 17 аминокислот, минералов и многих других компонентов. Маточное молочко по праву признано мощным питательным средством против старения кожных покровов. А еще оно заживляет микроповреждения, стимулирует обновление клеток, улучшая синтез коллагена и эластина, обеспечивая коже упругость, гладкость и красивый цвет. Применение Органический крем с маточным молочком наносите на кожу лица легкими массажными движениями. Подходит для использования в любое время. Условия хранения Не дольше 3 месяцев в холодильнике.

469грн

Подробно
img
ТОП ПРОДАЖІВ! Креми для обличчя, зволожуючі креми/Увлажняющие кремы
2024-02-05 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
1. Крем для обличчя з вітаміном Е та верблюжим молоком "ERUYN camel milk vitamin E essense cream" 140g -Ніжна, легка текстура, швидко вбирається, не залишає слідів, зволожує шкіру, робить її пружною і гладкою завдяки вітаміну Е і верблюжому молоку. 120 грн 2. Крем для обличчя LIFTHENG PEACH 140 g- з екстрактом солодкого персика та накотинамідом, глибоке зволоження та харчування, освітлює тон 120 грн 3. Крем для обличчя Disaar CARROT&OLIVE OIL& G10 120 ml- зволожуючий, відновлюючий та омолоджуючий 120 грн 4. Зволожуючий та освіжаючий крем Cocoa Baens&Aloe Vera&Vitamin E 120 ml з легкою текстурою - речовини, що має здатність стимулювати регенерацію тканин, насичувати клітини епідермісу вологою. Засіб підходить для всіх типів шкіри, може застосовуватися як база під макіяж, так як має матуючу дію. 120 грн 5.Крем для обличчя Wokali Olive Essence 100% Skin Care Cream 115g Забезпечує інтенсивне зволоження сухої шкіри. Натуральна формула крему зберігає консистенцію оливкової олії, аромат та поживні речовини. Оливковий Колаген і вітамін Е а також 6 природних компонентів мають зволожуючу та пом'якшувальну дію. 120 грн 6.Крем для обличчя WOKALI VITAMIN C 115 g-Нежирний крем, що омолоджує і зволожує, з вітаміном С наповнює шкіру свіжістю і молодістю. Гіпоалергенний засіб можна застосовувати щодня, ідеально підходить тим, у кого суха чи нормальна шкіра. 120 грн

120грн

Подробно
img
Антицелюлітна крем-сироватка 100мл GZ
2023-04-03 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
https://gz-store.com.ua/ua/anticelyulitnaya-krem-sivorotka Антицелюлітна сироватка на основі інгредієнтів органічного походження доповнена унікальним комплексом Lipofirm LCW. Засіб результативний від целюліту, повністю безпечний для організму і в процесі використання не викликає дискомфортних відчуттів. Купити антицелюлітний крем ми рекомендуємо для вирівнювання шкірного рельєфу на проблемних місцях (стегнах та сідницях). Натуральні олії, екстракти, вітаміни та гідролати надають сприятливий вплив на стан шкіри. Вже після кількох застосувань помітний потужний лімфодренажний ефект, з тканин виводиться зайва волога та токсини. Крем-сироватка від целюліту з активним комплексом посилює кровообіг у клітинах епідермісу, а головне продукт розщеплює підшкірний жир і перешкоджає його подальшому накопиченню. Наявність вітаміну Е – ndash; одного з найпотужніших антиоксидантів, що підвищує еластичність та тургор, уповільнюючи процеси старіння. Антицелюлітну сироватку слід використовувати протягом 1-2 місяців (залежно від стадії целюліту). Це стане запорукою красивої доглянутої шкіри без вад та неестетичних горбків. Застосування Крем від целюліту – накопичувальний, тому радимо застосовувати його протягом 1-2 місяців регулярно, наносячи масажними рухами, поки не вбереться. Умови зберігання Протягом 3-х місяців у холодильнику. Антицеллюлитная сыворотка на основе ингредиентов органического происхождения дополнена уникальным комплексом Lipofirm LCW. Средство результативно от целлюлита, полностью безопасно для организма и в процессе использования не вызывает дискомфортных ощущений. Купить антицеллюлитный крем мы рекомендуем для выравнивания кожного рельефа на проблемных местах (бедрах и ягодицах). Натуральные масла, экстракты, витамины и гидролаты оказывают благотворное влияние на состояние кожи. Уже после нескольких применений заметен мощный лимфодренажный эффект, из тканей выводится лишняя влага и токсины. Крем-сыворотка от целлюлита с активным комплексом усиливает кровообращение в клетках эпидермиса, а главное, продукт расщепляет подкожный жир и препятствует его дальнейшему накоплению. Наличие витамина Е – одного из самых мощных антиоксидантов, повышающего эластичность и тургор, замедляя процессы старения. Антицеллюлитную сыворотку необходимо использовать в течение 1-2 месяцев (в зависимости от стадии целлюлита). Это станет залогом красивой ухоженной кожи без изъянов и неэстетичных бугорков. Применение Крем от целлюлита – накопительный, поэтому советуем применять его в течение 1-2 месяцев регулярно, нанося массирующими движениями, пока не впитается. Условия хранения На протяжении 3-х месяцев в холодильнике.

377грн

Подробно
img
Крем Калинонька від висипів 30 мл від GZ
2023-08-12 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
https://gz-store.com.ua/ua/krem-kalinushka-1 Органічний крем для комбінованої, нормальної та жирної шкіри створений на основі гідролатів, олій, екстрактів рослин, також містить колаген та інші корисні інгредієнти. Регулярне використання крему очистить епідерміс від висипів та подарує йому свіжість, здоров'я. Натуральний крем від прищів купити рекомендуємо для повноцінного харчування та зволоження шкіри. Активні речовини покращують обмін речовин у клітинах, а також стимулюють синтез колагену та еластину. Тому при постійному застосуванні розгладжуються зморшки, шкіра стає молодою, пружною та доглянутою. Цей косметичний продукт оптимізує роботу сальних залоз, зменшує вироблення себуму, завдяки чому шкіра обличчя менше лисніє і довше залишається матовою, привабливою. Застосування Крем Калинонька можна наносити щодня, в тому числі як основу під макіяж. Умови зберігання Протягом 3 місяців у холодильнику. Органический крем для комбинированной, нормальной и жирной кожи создан на основе гидролатов, масел, экстрактов растений, также содержит коллаген и другие полезные ингредиенты. Регулярное использование крема очистит эпидермис от высыпаний и подарит ему свежесть, здоровье. Натуральный крем от прыщей купить рекомендуем для полноценного питания и увлажнения кожи. Активные вещества улучшают обмен веществ в клеточках, а также стимулируют синтез коллагена и эластина. Поэтому при постоянном применении разглаживаются морщинки, кожа становиться молодой, упругой и ухоженной. Стоит отметить, что данный косметический продукт оптимизирует работу сальных желез, уменьшает выработку себума, благодаря чему кожа лица меньше лосниться и дольше остается матовой, привлекательной. Применение Крем Калинушка можно наносить каждый день, в том числе и как основу под мейкап. Условия хранения В течение 3 месяцев в холодильнике.

449грн

Подробно
img
Адвент календар Balea 2023 жіночий. косметика подарунок
2023-11-19 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
Більше деталей на нашому сайті dutyshop com ua Адвент-календар Balea скрасить передріздвяні свята. Цей адвент-календар містить 24 чудові продукти спеціально для догляду за шкірою та тілом. Як ранній різдвяний подарунок собі або особливій людині, календар створює багато маленьких моментів турботи. 24 мініатюри доглядових засобів (для обличчя, волосся,тіла) Догляд від голови до ніг Ідеально варіант подарунку для себе та близьких Кожного дня протягом 24 днів Ви маєте відкривати одну ячейку з подарунком-сюрпризом  Склад: 1. Пілінг для душу, 50 мл. З ароматом апельсина та лісових фруктів. Зроблено в Швейцарії. 2. Шампунь для втомленого зимою волосся, схильного до посічених кінчиків, 50 мл. Зроблено в Швейцарії. 3. Щоденний крем для шкіри з ОФ 15, 20 мл. Зроблено в Швейцарії. 4. Гель для душу з солодким ароматом яблуневого цвіту та вишні 50 мл. Зроблено у Франції. 5. Гель для вмивання для шкіри, 20 мл. Для всіх типів шкіри. Зроблено в Швейцарії. 6. Резинка для волосся 1 шт. Матеріал: 100% поліестер. Виготовлено в Китаї. 7. Лікувальний бальзам для втомленого зимою волосся, схильного до посічених кінчиків, 20 мл. Зроблено в Швейцарії. 8. Доглядаюча олія для тіла з солодким ароматом ванілі та карамелі, 20 мл. Зроблено в Швейцарії. 9. Крем під очі з вітаміном Е, 10 мл. Зроблено в Швейцарії. 10. Крем для ніг з ароматом солодкого шоколаду 20 мл. Зроблено в Швейцарії. 11. Піна для ванни з ароматом апельсина та лаванди, 50 мл. Зроблено в Швейцарії. 12. Крем для рук з ароматом лісового горіха та шоколаду, 20 мл. Зроблено в Швейцарії. 13. Нічний крем для шкіри з аргановою олією, 20 мл. Зроблено в Швейцарії. 14. Молочко для тіла з ароматом апельсина та лаванди, 50 мл. Зроблено в Швейцарії. 15. Маска для шкіри з вітаміном С, 2х8 мл (=16 мл). Зроблено в Швейцарії. 16. Сольовий пілінг для душу з ароматом ванілі та карамелі 40 г. Зроблено в Швейцарії. 17. Інтенсивна сироватка для шкіри з гіалуроновою кислотою, 10 мл. Зроблено в Швейцарії. 18. Бальзам для губ із запахом ванілі, 8 мл. Зроблено в Швейцарії. 19. Пілінг для рук з квітковим ароматом квітки лотоса та лілії, 20 мл. Зроблено в Швейцарії. 20. Ароматний гель для душу з ароматом апельсина та лимона, 50 мл. Зроблено у Франції. 21. Відновлююча маска для втомленого зимою волосся, 20 мл. Зроблено в Швейцарії. 22. Міцелярна вода, 20 мл. Зроблено в Швейцарії. 23. Кремоподібний гель для душу з ароматом мигдалю та лісового горіха, 50 мл. Зроблено в Швейцарії. 24. Маска для сну 1 шт. Матеріал: 100% поліестер. Виготовлено в Китаї.

976грн

Подробно
img
Сонцезахисний крем-флюїд для обличчя about sun intensive protection sp
2023-05-10 - Одежда, обувь и аксессуары- Днепр
Захистити шкіру від ультрафіолетового проміння та запобігти фотостарінню допоможе крем-флюїд Intensive Protection About Sun. Він забезпечує інтенсивне зволоження, зберігає шкіру гладенькою, м’якою та пружною. Переваги продукту Крем-флюїд підходить для всіх типів шкіри. Засіб рекомендований для всієї родини. SPF-фактор високого значення захищає від коротких та довгих UVA, а також UVB-променів. Крем-флюїд має легку та шовковисту консистенцію, не залишає білих слідів. Завдяки водостійкій формулі забезпечує надійний і тривалий захист. Як діє? Крем-флюїд містить пантенол, алантоїн, олію ши й екстракт зародків пшениці. Захищає від агресивного впливу УФ-випромінювання та фотостаріння, заспокоює, зволожує і живить шкіру, протидіє віковим змінам. Б’юті-поради Перед нанесенням крему-флюїду очистіть шкіру пінкою для вмивання й освіжіть тоніком. Так ви поліпшите проникнення активних речовин. Варто віддати перевагу засобам однієї серії, щоб досягти найкращих результатів. Як використовувати Сонцезахисний крем-флюїд для обличчя ABOUT Sun Intensive Protection SPF 50, 50 мл Рівномірно розподілити тонким шаром по чутливих ділянках обличчя за 15 хвилин до виходу на сонце. Повторювати нанесення через кожні 1.5-2 години перебуваючи під дією сонячних променів.

150грн

Подробно
img
Ламінування вій та брів, inLei, Zola, kodi nikk mole elan
2023-04-06 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
Склади для ламінування вій та брів Склади Nikk Mole для ламінювання вій і брів: Набори: 1,2,3 в саше 250грн 1,2,3 в тубусі (10 мл) = 632 1 + 2 = 520 Набір Amino Puzzle 1,2,3 з поліпшеною формулою новинка в тубусі(10мл)=680 В саше по 3грам 268 Поштучно: 1-295 (10 мл) 2 -295 (10мл) 3 -230(10 мл Професійний засіб для відновлення брів та вій Nikk Mole “Perfect keratin care” = 188 (15 мл) Выгоднее брать набором Склади зола новинка Набір 1,2,3 =940 грн Набір 1,2=640грн Ботокс Зола 1,5 грам 75грн Ботокс Зола 15грам 750грн Lash secret Склади A,B,C у саші 1 мл по 100грн За комплект 270грн Склади A,B в банці 5 мл 470 грн C у банці 5 мл 510 грн За комплект 1370 грн Склади STRONG для жорстких і щільних вій А,В,С Саші по 160 За комплект 450 грн Склади STRONG для твердих і щільних вій А,В,С 5 мл по 550 За комплект 1580 грн Ботокс Lash Secret 15мл 850грн Бустер биокерамидный Lash Secret 320 грн Бустер гидровитаминный Lash Secret 320грн Инструмент для ламинирования и биозавивки LASH SECRET -263грн Мфи =240 Многофункциональный инструмент для ламинирования ресниц "MAGIC WAND" LASH SECRET-188грн Скошеная кисть для бровей LASH SECRET=86грн Клей для ламинирования и биозавивки LASH SECRET 5мл=430грн Клей для биозавивки Bella PLUS 5мл =350грн Клей для биозавивки Dolly 5мл =450 грн Око Склади для ламінування STEP 1 / STEP 2 по -105грн STEP (BOTOX)- 120грн Набір 330ггн Максимова Состави 1,2,3 1,5грам , Набір 450грн INLEI LASH FILLER склади саші 1.5 мл Від "1" -275 грн Fix "2" - 275грн Filler "3" - 344 грн Набір 894 склади баночки 4мл Від "1" - 774 грн Fix "2" -774 грн Filler "3" -992 грн Набір 2540 Склади брови саші 1.5 мл Brow lift "1" - 158грн Brow lock "2"-158грн Brow bomber "3" - 221 грн. Набір 484 Склади брови баночки : Brow lift "1"30мл - 866 грн Brow lock "2" 30мл -866грн Brow bomber "3"15мл - 1059грн Набір 2831грн 4.Клеи? для ламинирования и биозавивки 5мл 523-грн 5.Солевои? раствор для обьежиривария ресниц и бровей 100мл - 432грн 6.Апликатор Хелпер 1шт -96 грн 6.Апликатор Хелпер САЛАТОВЫЙ NEW 2.0 НА 4 зуба больше , плотнее и тонше 1шт -114 грн 7.Бигуди 4 пары Only, Only1 -645грн, поштучно 154грн 8.Бигуди Total 8 пар -1188грн, поштучно 154грн MY LAMINATION (1.5мл) Склади вії та брови 1,2,3 212/212/212 грн Набір =510грн ламінування брів My Lamination 1,2.3 158/158/158 У набір: 380грн Ботокс мінерал -160 грн ботокс Вітамін 147 грн Elan Склади брови голубі по 370грн 1,2, Brow ELIXIR=390 Набір 1110грн Склади брови голубі з дозатором 1,2 по 390грн Brow ELIXIR=390 Набір 1170грн Склади вії оранжеві 1,2 по 370грн LashPLEX=390грн Набір 1110грн Склади вії оранжеві з дозатором 1,2 по 390 грн LashPLEX=390грн Набір 1170грн Склади вії та брови рожеві з дозатором SUPERSONIC 1,2 ,3 по 430грн Набір 1290грн Набір для завивки вій Kodi 665 Склади для ламінування Kodi Склад # 1 8г 230грн Склад #2 8г 230гн Склад# 3 Кератин 8г. 210 грн Ботокс коди 464 грн Thya 1 -850 Перманентний гель 2-830Крем нейтралізатор 3-390 Аргановий крем-масло Набір 2000 НОВИНКА ОкО Склади для ламінування: STEP 1 / STEP 2 - 105 грн STEP 3 (botox)- 120 грн Набір 330грн Набір валиків для ламінування 3 пари (S, M, L) - 155 грн 5 пар ( S, M, M1, M2, L) - 215 грн Паста для брів White pearl Око 15 мл - 195 грн Сонцезахисний крем для брів SPF 70+ після перманентного макіяжу - 215 грн Шампунь піна 3в1 - 205 грн пінцет стальний скошені кромки 350грн MAXYMOVA НАБІР СКЛАДІВ ДЛЯ ЛАМІНУВАННЯ ВІЙ І БРОВ (1,2,3) (ЗОЛОТО) В САШЕ Професійні склади для ламінування брів та вій. Крок 1 – Lift, крем – ліфтинг (PH 8,2-8,9. Час дії 4-9 хв) Крок 2 – Fix, що фіксує крем (PH 2,4 – 4, час дії 7 – 8 хв) Крок 3 – кератиновий бустер, фінальна олія з кератином, колагеном та алое віра. Об'єм: 1,5 мл Ціна: 150 поштучно, 450 набір Maxymova Золото для вій та брів у саше 3мл=180грн клей для ламінування 5 мл 390грн пінка Максимова 50 мл 275грн 1.Клей для ламинирования и биозавивки ресниц Kodi professional 5мл 280грн 2.Клей для ламинирования и биозавивки design lash » 5мл=279грн 3..Клей для ламинирования и биозавивки ресниц Vilmy 5мл 280грн 4.Клей для ламинирования и биозавивки Bella PLUS 5мл =350грн 5. Клей для ламинирования и биозавивки LASH SECRET 5мл=430грн 6. Клей для ламинирования и биозавивки Dolly's lash 5мл=450грн 7. ELAN professional line Фиксирующии? гель для ламинированияесниц 5 мл=300грн 8. ELAN professional line Фиксирующии? гель для ламинирования ресниц 10 мл=420грн 9. Клеи? для ламинирования и биозавивки inLei 5мл -523грн 10. Клей для ламінування Maxymova 5 мл 390грн

685грн

Подробно
img
Стельки для обуви с ароматом Чайной розы
2023-02-18 - Одежда, обувь и аксессуары- Днепропетровск
Ароматизирующие стельки для обуви ЗАПАХ STOP - Поглощают запах ног и обуви. Как они работают? - Ароматизирующие стельки поглощают влагу ног сохраняя окружающую среду в обуви удобной, сухой и здоровой. Благодаря уникальным свойствам натуральной Чайной розы стельки являются весьма эффективными против запаха, вызывающего бактерии с противомикробными и антисептическими свойствами . Прочные и моющиеся стельки продливают жизнь Вашей обуви . Способствуют созданию комфортного микроклимата в обуви. Это особенно важно для закрытой обуви, при интенсивных нагрузках на ноги в течение длительного времени. Натуральное хлобчатобумажное покрытие сохраняет ощущение свежести и позволяет использовать летнюю закрытую обувь без носков. Идеальный выбор для мужской, женской, подростковой, повседневной, спортивной и туристической обуви. Основные преимущества: - Экологически чистый продукт. - ХБ-натуральная ткань. - Сохраняют аромат 6 месяцев. - Нейтрализует неприятный запах. - Унисекс. ОПТОМ И В РОЗНИЦУ. ЦЕНА:1 пара-85 грн. от 5 пар-70 грн. от 10 пар-50 грн. от 20 пар- 45 грн. Размеры: 45(27.5 см)- подходит на 42-45 размер. 42(26 см) - подходит на 40-41 размер. 37(23.5см) - подходит на 36-37 размер. Мы даём гарантию на использование в течении 6 месяцев. Если Вам не подойдёт данный товар - Мы обязуемся вернуть Вам деньги. Удостоверьтесь в качестве товара. Принимаем заказы из всех регионов Украины.

85грн

Подробно
img
Ремешок СТАЛЬ 20 мм. для Amazfit BIP, GTS, GTR, Samsung Watch, Active2
2023-05-04 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
Дополнительно по желанию в наличииУстройство для снятия звеньев браслета (см. последнее фото, такое или подобное) + 30 грн.Подойдет для часов:- Xiaomi Amazfit BIP / GTS- Xiaomi Amazfit GTR 42 мм.- Xiaomi Huami Amazfit Youth- Samsung Galaxy Watch 3 41 мм.- Samsung Galaxy Watch 42 мм.- Samsung Galaxy Watch Аctive- Samsung Gear S2 Classic - Samsung Gear S2 SM-R720- Samsung Gear Sport- Garmin Vivoactive 3 / vivoactive 3 music- Garmin Forerunner 645- Любых часов с ремешком шириной 20 мм.Действительно качественный, прочный и надёжный из нержавеющей стали, устойчивой к окислению ,не боится воды и пота.Удобная застежка - раскладной замок типа "бабочка", аккуратно складывается внутрь.Максимальная длина - 185 мм.Длина ремешка регулируется с помощью шести съемных звеньев в широком диапазоне под любую руку.Крепление к часам - быстросъемное, аналогичное штатному, позволяет сменить ремешок за несколько секунд.Отправлю через:1. Безопасную покупку; 2. После частичной (100 грн.) полной предоплаты.

350грн

Подробно
img
Джемпер, пуловер.
2022-12-11 - Одежда, обувь и аксессуары- Одеса
Сезон: осень-зима-веснаЦвет: киви, черныйМатериал: трикотаж- хлопок 70%; акрил 30%Джемпер, в отличие от шерстяного не колючий и не раздражает кожу. Его можно при желании одевать прямо на тело. Это незаменимая вещь для людей с чувствительной кожей.Манжеты и пояс отделаны вязкой "резинка".Рукав: регланРазмер: 48(киви); 50(черный)Замеры (на изделии):полуобхват груди: 56; 57полуобхват пояса: 48; 48длина рукава (из-под мышки) -: 49; 49длина джемпера со спины: 70; 70Торговая марка: masimarСтрана производитель: ТурцияВышлю после полной предоплаты стоимости товара.Почтовые услуги оплачивает покупатель.

150грн

Подробно
img
Новые винтажные американские джинсы из 80-х LEVI'S 517 W33 L38
2022-12-29 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
Продаются новые винтажные джинсыLevi's 517 size W33xL38 Made in USAЕще ТА джинса,которая уже не производится и производиться не будет! Середина 80-х годов!!! . Вещь культовая и бесподобная по качеству исполнения и носки,т.н. "фанера".Цвет темно-синий,индиго,очень красиво трущаяся ткань. 517-я модель была разработана под максимально комфортное ношение с ковбойскими сапогами.Небольшой клеш от колена. Ценители меня поймут!)) Просто возвращение к детской мечте об американских джинсах.... ORANGE Tab. Zipper- Levi's. Отвечу на любые вопросы по поводу Levi's. Сам любитель этой фирмы и хочу поделиться с настоящими ценителями!!!Отлично подойдут на наш 52-й размер. Пояс-(полуталия)-43см,ширина внизу-22 см Причем,прошу учесть,так как нужно,садятся на талию вплоть до 94см. Потом немного растягиваются,садятся по фигуре,не висят,не спадают,то что нужно!!! В самый раз на рост в 200см. 220 у.е.Для обратной связи пишите в личкуСМОТРИТЕ ДРУГИЕ МОИ ОБЪЯВЛЕНИЯ!!!

9 000грн

Подробно
img
Мужская шапка Бенджи 5034
2023-05-05 - Одежда, обувь и аксессуары- Харьков
Склад з Бавовною Підкладка внутрішня шапка з микрофлиса& quot; Polar& quot; Матеріал 47% котон, 21% шерсть, 7% поліестер, 25% акрил Вид Шапки Категорія Для чоловіків Розмір шапок 56-59 см

220грн

Подробно
img
Полушубок авто-леди шиншила
2023-01-21 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
Полушубок из шиншиллы "автоледи" натуральный (не рекс) В идеальном состоянии В придачу к шубке кожаные длинные перчатки

6 000грн

Подробно
img
Блуза рубашка RICHARD ALLAN x H&M
2023-03-23 - Одежда, обувь и аксессуары- Кам`янське
Очень красивая, стильная, новая женская блуза рубашка RICHARD ALLAN x H&MТрендовый принт "гусиная лапка" Очень приятна телу, качество супер!!Рубашка из мягкой ткани с небольшим воротником, потайными пуговицами спереди и кокеткой со складкой сзади. Длинные рукава с манжетами на пуговицах и закругленным низом. Основной цвет: молочныйСостав: 100% полиэстерРазмер: M-L (46-48)Страна производитель: Индонезия

680грн

Подробно
img
Серце з бісеру "Код нації"
2023-05-30 - Одежда, обувь и аксессуары- Білопілля
Об'ємне сердце, виконане з якісного чеського бісеру в національних кольорах. Млжна повісити на шию, як кулон, або зав'язати на руці, також можна првісити на ключі, як брелок. Така дрібничка обов'язково приверне до себе увагу оточуючих та одразу покаже, що ви пишаєтеся тим, що ви Українець.Можливе виконання в інших кольоках за домовленістю

90грн

Подробно
img
Гольф Милано стойка , Мілано гольф, водолазка Мілано
2023-07-19 - Одежда, обувь и аксессуары- Харків
Гольф "Милано" воротник - Стоечка (батал ). Размеры :С-М (42-44)Л-ХЛ (44-48)Цена 440грнБатал -480грнМ-Л (48-52)Хл-ххл(54-56)от 50 до 56 размераСостав : 27%модал,20%котон ,15%вискоза,15% полиамид ,14%эластан ,9% шерстьЦвета : беж, капучино, светло - серый, серый, пудра, горчица, сливовый, кирпич, терракот, хаки , темно - синий, черный

440грн

Подробно
img
Набори косметика Rituals
2024-06-22 - Одежда, обувь и аксессуары- Хмельницький
Набори Rituals. Розміру XS Mehr -780 грн. Розміру S Mehr- 950 грн. Розміру М -1520 грн. Розміру L -2050 грн. 1520 грн: Jing розміру M (пінка для душу 200 мл, крем для тіла 100 мл, скраб 125 гр, свічка 140 гр). Sakura розміру М( пінка для душу 200 мл, крем для тіла 100 мл, скраб для тіла 125 грам, свічка 140 грам). Ayurveda розміру M( пінка 200 мл, крем для тіла 100 мл, скраб 125 гр, свічка 140 гр). Karma розміру М (пінка 200 мл, крем 100 мл, скраб 125 гр, свічка 140 гр). Mehr розміру M( пінка 200 мл, крем 100 мл, скраб 125 гр, свічка 140 гр). Homme розміру M( пінка 200 мл, гель 2 в 1 200 мл, лосьйон для тіла 70 мл, парфуми 15 мл).

950грн

Подробно
img
La Roche-posay Toleriane
2023-05-04 - Одежда, обувь и аксессуары- Костопіль
Засоби всі нові, деякі з них лише 1-2 шт в наявності. Оригінал! Купуємо всю косметику в Швеції. Толеран Дермалерго, заспокійливий зволожувальний крем-догляд для гіперчутливої та схильної до алергії або атопії шкіри контуру очей La Roche Posay Toleriane Dermallergo Eyes 500 грн Заспокійлива сироватка для надчутливої шкіри La Roche-Posay Toleriane Ultra Dermallergo Serum 700 грн Толеран Дермалерго крем, заспокійливий зволожувальний догляд для гіперчутливої та схильної до алергії сухої та дуже сухої шкіри обличчя та шкіри навколо очей La Roche Posay Toleriane Dermallergo Cream 500 грн Нічний крем для обличчя La Roche Posay Toleriane Dermallergo Nuit 500 грн Пребіотичний зволожувальний крем для захисту і заспокоєння шкіри обличчя La Roche-Posay Toleriane Sensitive Riche 430 грн Пребіотичний зволожувальний крем для захисту та заспокоєння нормальної та комбінованої чутливої шкіри обличчя La Roche-Posay Toleriane Sensitive Cream 430 грн

500грн

Подробно
img
Губка для обуви
2023-03-16 - Одежда, обувь и аксессуары- Запоріжжя
Губка для обуви ТМ Мида (черный)Обновляет цвет, увлажняет и смягчает кожу, придавая ей эластичность, защищает от влаги, соли.Придает мгновенный блеск, препятствует оседанию пыли.Удобна в использовании. Не требует дополнительной полировки.

22грн

Подробно
img
Пом'якшуючий крем Mustela Stelatopia для сухої і атопічної шкіри 200мл
2024-01-30 - Одежда, обувь и аксессуары- Чернівці
Можете замовляти через OLX доставку. Відправляємо Укрпоштою, Новою Поштою, Джастіном. Є в наявності. Пом'якшуючий крем Mustela Stelatopia для сухої і атопічної шкіри 200мл Зволожувальний і пом'якшувальний крем для новонароджених і малюків Mustela B?b? підкорить вас своєю неймовірно легкою текстурою. Він швидко вбирається й дуже ніжно дбає про вкрай суху шкіру, схильну до екземи. Крем сприяє зміцненню захисного бар’єра шкіри та покращує її загальну гідратацію. Водночас він приносить малюку полегшення від свербежу й відчуття дискомфорту. Властивості: покращує зволоження сухої шкіри, знімає свербіж і відчуття дискомфорту заспокоює подразнену шкіру та відновлює її захисний бар’єр дерматологічно протестований, підходить для дітей відразу після народження після нанесення швидко поглинається паковання придатне для вторинної переробки Результати тестування: Клінічне дослідження за участі 65 новонароджених, немовлят та дітей старшого віку із надзвичайно сухою шкірою тривало 28 днів і продемонструвало наступні результати: у 91 % дітей послабилося відчуття дискомфорту у 90 % дітей зменшилася виражена сухість шкіри Склад: Avocado Perseose® — посилення захисного бар'єра шкіри дистилят соняшникової олії — заспокоєння, зволоження, доповнення ліпідів не містить ароматизаторів, фталатів і феноксиетанолу веганський засіб Спосіб застосування: Наносьте зволожувальний та пом’якшувальний крем Mustela B?b? двічі на день на суху шкіру дитини, зосереджуючись переважно на проблемних ділянках.

398грн

Подробно
img
Набір засобів для боротьби зі старінням Філорга, Filorga
2023-12-25 - Одежда, обувь и аксессуары- Біла Церква
600 грн. Filorga trousse NCEF reverse - soins anti age (4 продукти + косметичка) 550 грн. Filorga Vos Essentiels Anti-?ge (5 продуктів + косметичка) Опис наборів: 550 грн. Filorga Vos Essentiels Anti-?ge Найкраще з антивікових продуктів Filorga у форматі подорожей! Filorga Your Anti-Aging Essentials - це набір, що складається з 5 антивікових продуктів у дорожньому форматі, для більш комфортної шкіри, менш виражених темних кіл під очима, гладкої шкіри та сяючого кольору обличчя. Антивікова міцелярна вода Filorga Anti-Age (50 мл) для всіх типів шкіри, включаючи чутливу м'яко очищує та ідеально знімає макіяж, у тому числі водостійкий містить активні компоненти з антивіковою та зволожуючою дією Крем для корекції всіх типів зморшок Filorga Time-Filler 5XP (15 мл) ідеально підходить для сухої шкіри особливо рекомендується в тому числі для зони шиї призначений для інтенсивної корекції всіх типів зморшок поєднує в собі потужні активні інгредієнти: трипептид, гіалуронову кислоту, Christe Marine, рослинний екстракт і реструктуруючі активні інгредієнти розслаблює мімічні зморшки, розгладжує глибокі, поверхневі зморшки та зморшки від зневоднення комфортна кремова текстура Мезо-маска для обличчя, шиї та області очей Filorga MESO-MASK Smoothing Illuminating Mask (15мл) розроблена для зволоження, заспокоювання шкіри, вирівнювання та освітлення кольору обличчя полісахарид рамнози заспокоює подразнення, миттєво вирівнює та освітлює колір обличчя NCTF® - ексклюзивне ядро ??формул бренду FILORGA стимулює клітинну активність та вироблення колагену надає шкірі сяйво та свіжість розгладжує зморшки ніжна кремова текстура Антивікова сироватка для обличчя Filorga TIME-FILLER Intensive Multi-Correction Wrinkle Serum (7 мл) створена для впливу на всі типи зморшок збагачена полісахаридами-тензорами для експрес-розгладжування шкіри містить гексапептид для розслаблення рис обличчя містить потужні пептиди для розгладження виражених мімічних зморшок містить активний інгредієнт пілінгу, що розгладжує мікротріщини на шкірі та поверхневі зморшки Крем для очей Filorga Optim-Eyes (4 мл) зменшує темні кола, виводячи пігментовані залишки посилює венозний та лімфатичний кровообіг, знімаючи набряки пептиди стимулюють вироблення колагену та еластину 600 грн. Filorga trousse NCEF reverse - soins anti age Провідна французька лабораторія естетичної медицини Filorga пропонує вам набір NCEF, що складається з необхідних процедур для інтенсивної регенерації шкіри. Продукти NCEF Filorga особливо підходять для шкіри з ознаками старіння. NCEF (нові клітинні інкапсульовані фактори), представлені в цьому косметичному наборі трьома продуктами, є фірмовим інгредієнтом Laboratoires Filorga. Це унікальний комплекс, який забезпечує необхідні елементи для правильного функціонування клітин та зберігає природні механізми шкіри. Справжній антивіковий підсилювач, він грає відновлюючу, зволожуючу і поживну роль. NCEF ґрунтується на інкапсуляції інгредієнтів, що використовуються в ін'єкціях, таких як високомолекулярна гіалуронова кислота, амінокислоти, вітаміни, мінерали і навіть коферменти. У наборі NCEF Filorga ви знайдете 4 продукти, 3 з яких сконцентровані в NCEF. Міцелярний розчин, перш за все, необхідний для зняття макіяжу, очищення та догляду за шкірою завдяки своїй формулі, збагаченій зволожуючими та заспокійливими речовинами. Далі йде NCEF-Intensiv, сироватка, покликана забезпечити молодість та оновлення якості шкіри. NCEF-Reverse – це багатофункціональний коригуючий крем вищої якості, що впливає на зморшки, пружність та сяйво шкіри. Нарешті, цей набір Filorga запрошує вас відкрити для себе NCEF-Night Mask, інтенсивну нічну маску проти втоми, яка помолодшає після пробудження шкіри. Набір Filorga NCEF, складається з: 1 міцелярний розчин 50 мл; 1 NCEF-інтенсив 7 мл; 1 NCEF-Reverse 7 мл; 1 NCEF-Нічна маска 15 мл. Використання: Зніміть макіяж і очистіть шкіру за допомогою ватного диска або скребка, що миється, змоченого міцелярним розчином Filorga. Повторюйте застосування, поки бавовна не стане ідеально чистою. Нанесіть сироватку NCEF-Intensiv на все обличчя, шию та зону декольте, а потім крем NCEF-Reverse. Через день наносите тонким шаром маску NCEF на обличчя, область навколо очей та шию, попередньо зняту та очищену. Продукт вбирається за кілька хвилин. Залиште на ніч, щоб отримати всі переваги. Використовуйте по черзі, через день або постійно залежно від потреб вашої шкіри.

550грн

Подробно
img
Ортопедические стельки
2023-02-23 - Одежда, обувь и аксессуары- Запоріжжя
Продам стельки ортопедические, имеют удобную ортопедическую форму, очень комфортная, отлично подойдет для постоянной ходьбы, а так же для длительных работ стоя и просто для повседневного использования.Помогают при общей боли в ногах, боли в суставах, боли в пятке, боли в лодыжке, подошвенном Фасциите, высоком своде стопы и чрезмерной пронации.Высокотехнологичные композитные материалы, прочная пенопластовая основа EVA и межслойная подушка обеспечивают длительную поддержку и комфорт во время ходьбы, бега и пеших прогулок. Ткань также помогает сохранить прохладу ваших ног, впитывая весь пот и влагу, создаваемые вашими ногами.Продам стельки ортопедические, имеют удобную ортопедическую форму, очень комфортная, отлично подойдет для постоянной ходьбы, а так же для длительных работ стоя и просто для повседневного использования.Помогают при общей боли в ногах, боли в суставах, боли в пятке, боли в лодыжке, подошвенном Фасциите, высоком своде стопы и чрезмерной пронации.Высокотехнологичные композитные материалы, прочная пенопластовая основа EVA и межслойная подушка обеспечивают длительную поддержку и комфорт во время ходьбы, бега и пеших прогулок. Ткань также помогает сохранить прохладу ваших ног, впитывая весь пот и влагу, создаваемые вашими ногами.Стелька подойдет как для осенней, зимней и летней обуви, для всех видов (туфли, кроссовки, ботинки).Легко обрезается по размеру вашей обуви, подойдет как для мужской, так и для женской обуви.Максимальный размер 44, длина стельки 295мм.а подойдет как для осенней, зимней и летней обуви, для всех видов (туфли, кроссовки, ботинки).Легко обрезается по размеру вашей обуви, подойдет как для мужской, так и для женской обуви.Максимальный размер 44, длина стельки 295мм.

350грн

Подробно
img
Крем Равликовий Нічний 30 мл від GZ
2023-04-03 - Одежда, обувь и аксессуары- Киев
https://gz-store.com.ua/ua/krem-nochnoi-ulitochnyj-pitatelnyi-regenerirujyshii-1 Нічний крем для обличчя на основі равликового секрету регенерує клітини, запобігає виникненню зморшок, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища. Корисна дія Равликовий муцин здавна використовувався для покращення стану шкіри та омолодження. NEO-HELIXAN – це біологічно активна витяжка. Вона регенерує клітини, відновлює ліпідний баланс та обмін речовин, знімає подразнення та запальні процеси. Люди, які віддають перевагу активному способу життя обов'язково повинні спробувати крем для обличчя на основі равлика муцина і застосовувати його щодня. Такий догляд подарує шкірі молодість та здоровий вигляд. Поради щодо застосування Нанесіть крем, що регенерує, на шкіру обличчя. Поступово розподіліть легкими масажними рухами. Використовувати крем рекомендуємо після 30 років. Важливо! Термін придатності органічних кремів – 3 місяці. Зберігати їх потрібно у холодильнику.

469грн

Подробно
img
Відбілюючий крем для обличчя живлення, пігментація Ерсаг 442 274
2024-02-20 - Одежда, обувь и аксессуары- Днепр
Відбілюючий крем для всіх типів шкіри з кодом 274 від Ерсаг* знято з виробництва. На зміну йому прийшов - код 442. При регулярному застосуванні Відбілюючий крем (код 442) допомагає зменшити помітність плям і зробити шкіру світлішою. Наноситься на шкіру після примінення очищувального молочка (код 164) і тоніка (код 165/166) Ersag перед нічним сном. Не наносьте протягом дня, оскільки це засіб нічного догляду. Вранці шкіру знову очищають і наносять лосьйон Ersag Argan Oil Lotion SFP 15 (код 206). Тим, хто починає користуватися засобом влітку, обов'язково слід використовувати сонцезахисний крем Ersag SPF 50 (код 565). Використання Відбілюючого крему від Ersag: Наноситься на шкіру після примінення очищувального молочка і тоніку Ersag перед нічним сном. Вранці шкіру знову очищають і наносять лосьйон з сонцезахисним фактором Ersag Argan Oil Lotion SFP 15 (код 206). Форма випуску: 50ml. Код Відбілюючого крему: 442. Ціна: = каталогу 858,38 грн. = опт** 686,71 грн. Відбілюючий крем для обличчя від Ерсаг насичує поживними мікроелементами, тож після застосування шкіра виглядатиме більш гладенькою, світлішою, молодшою та здоровішою. *Що стосується олійок, кремів, шампунів і мийних засобів, то компанія Ерсаг випускає тільки безфосфатні, безсульфатні онцентовані органічні засоби! А це і гарантований результат, і без шкідливість, і як наслідок - завоювання ринку. **Ціна дійсна тільки при замовленні з моєю допомогою і отриманні зі складу Ерсаг Україна на суму від 700 грн. При цьому можливі дисконт плюс подарунки від компанії (кількість обираєш самостійно). Деталі за телефоном/viber

грн

Подробно
img
Набір косметичних засобів анти-акн IS Clinical Pure Clarity Collection
2023-08-16 - Одежда, обувь и аксессуары- Івано-Франківськ
Набір косметичних засобів IS Clinical Pure Clarity Collection містить 4 необхідні засоби для догляду за проблемною шкірою. Комплексне використання препаратів допомагає позбутися і запобігти появі акне, звузити розширені пори, глибоко очистити шкіру і поліпшити її тон, повернувши сяйво і однорідність. В наборі: Гель для вмивання Cleansing Complex, 180 мл; Багатофункціональна сироватка Active Serum, 15 мл; Зволожуюча сироватка Hydra-Cool Serum, 15 мл; Сонцезахисний крем Eclipse SPF 50, 100 г. Гель для вмивання IS Clinical Cleansing Complex - це легкий очищуючий гель, потужний, але досить м'який для гіперчутливої шкіри. Продукт включає в себе баланс біо-поживних речовин, антиоксидантів і м'яких відновлюючих компонентів, які ретельно очищають, не пересушуючи шкіру, завдяки ефірним оліям. Гліколева і саліцилова кислоти в складі засобу використовуються для відновлення поверхні і поліпшення клітинного обміну, зменшуючи розмір пор і зводячи до мінімуму їх забруднення. IS Clinical Active Serum - це найпопулярніший продукт американського аптечного бренду. Ця швидко діюча, орієнтована на результат сироватка зменшує появу тонких ліній і зморшок, помітно вирівнює тон шкіри і відмінно підходить для схильної до плям шкіри. Вона чудово підходить для всіх типів шкіри і для будь-якого віку, інтенсивно живить і зволожує покрив, зміцнюючи ліпідний бар'єр і тим самим підвищуючи резистентні здібності шкіри. Сироватка Hydra-Cool Serum розроблена для шкіри різного віку. Вона інтенсивно зволожує і пом'якшує шкіру, дарує їй відчуття полегшення, свіжості і комфорту. Формула засобу містить рослинні антиокисданти та біо-нутрієнти. Завдяки активним компонентам, сироватка швидко знімає подразнення від сонячних опіків, а також заспокоює шкіру після гоління. Антибактеріальні та антимікробні рослинні екстракти мінімізують запалення проблемної шкіри. Сонцезахисний крем Eclipse SPF 50 + ідеально підходить для щоденного використання в період активного сонця. Формула містить науково удосконалені фізичні фільтри, а також чистий вітамін Е, що забезпечує максимальний захист від UVA/UVB променів і окисного стресу. Крем має дуже легку текстуру, швидко вбирається, не залишаючи жирного блиску і неприємної плівки. Не містить олій, ароматизаторів і парабенів. спосіб застосування Гель для вмивання. Нанесіть невелику кількість продукту (розміром з горошину) на руки і помасуйте по обличчю і шиї. Ретельно змийте теплою водою. Сироватка Active Serum. Нанесіть сироватку вранці і / або ввечері, після вмивання, дотримуючись дозування: 2 - 5 крапель, уникаючи області навколо очей. Наносити необхідно прямо з дозатора на обличчя, а не на руку. Сироватка Hydra-Cool. Наносити 3-5 крапель засобу на чисту шкіру обличчя. Рекомендований курс застосування-4-6 місяців. Сонцезахисний крем. Наносити на шкіру обличчя перед виходом на сонце. Повторювати нанесення через деякий проміжок часу.

5500грн

Подробно
img
НОВИЙ РІК! Вечірні, святкові сукні р.М.ПОСПІШАЙТЕ!
2023-12-26 - Одежда, обувь и аксессуары- Дніпро
Гарні, з мереживними вставками в без! Ціна кожної - 590 грн. Бірюзова(фото 1-2): Яскрава, на підкладці. Красиві квіткові мереживні вставки. Бічна таємна блискавка. Чорна з мереживом( фото 3-4. Рукава з мережива 3/4, також мереживні вставки в районі декольте та подолу спереду. Таємна блискавка і розріз сзаду. Гарно підкреслює вигини фігури. Красно-синя (фото 5) р.S Рукав 3/4 Бічна таємна блискавка. Чорне зі срібнимим швами (фото 6-7) НОВА сукня, спереду і сзаду таємна блискавка. Добре розтягується! Кольорова геометрична сукня (фото 8) Американська якість. Рукав 3/4 Відмінний стан, були одягнені 1 раз. Додаткові фото вишлю за запитом Ціни знижено! Відправлю по Україні, олх доставка. Пішіть дзвоніть у будь якій час!

630грн

Подробно
img
Набір Rituals mini Karma
2023-09-06 - Одежда, обувь и аксессуары- Львів
Міні набір Karma -700 грн. Гель піна -390 грн. спрей для тіла та волосся Ayurveda-750 грн. Крем для обличчя для засмаги SPF 30 -600 грн. Набір крем для тіла Ayurveda , Karma крем +запаска-1400 грн. Скраб для тіла великий асорт.-630грн. Піна гель асорт -390 грн.. Крем для тіла Jing -650грн. Набір mini Meht oil shower I body cream- 700 грн. Міні набори -700 грн. Бальзам для рук Mehr -500 грн.

700грн

Подробно
img
Челси, хайтопы, ботинки OTZ Shoes Paso Leather Edition р 45 (29.5см)
2024-05-30 - Одежда, обувь и аксессуары- Дніпро
Никопольчанам скидки и приятные БОНУСЫ ! Все фото и замеры сделаны ЛИЧНО мною! Смотрите ВСЕ мои объявления! Много интересной обуви! Уважаемые потенциальные покупатели ! Пожалуйста, внимательно ЧИТАЙТЕ текст объявления! В текст Вы найдете ответы на 99% самых часто задаваемых вопросов : будь то условия продажи или условия доставки, параметры или характеристики обуви и тд.! Новые. (см.детальные фото) Оригинальные, эксклюзивные. Возможно, ОДНИ в Украине ! Дорогая модель от инновационного и уважаемого американского бренда! Производитель обуви из Малибу, Калифорния. Ссылку, для знакомства с брендом прилагаю : www.activegearreview.com/footwear/otz-shoes/ Ссылка с обзором данной модели (в другом цвете) прилагаю : youtu.be/9-OEo_xqVwg?si=RUnf1znLKBqN9AcO Кожа премиум-класса без подкладки обеспечивает комфорт внутри обуви, а боковые вставки с эластичными резинками обеспечивают удобную посадку. Съемная, запатентованная стелька CORKlite®, обеспечивает идеальную посадку и максимальную поддержку. Выраженный передний свод обуви и задняя её часть с чашеобразной пяткой, которая принимает форму Вашей стопы в нейтральном (естественном/природном) положении для ещё большего удобства ношения. Оттиск (логотип) OTZ находится на боковой стороне обуви, а доп.параметры конкретной модели OTZ Shoes напечатаны на стельке. По итогу имеем : Только НАТУРАЛЬНЫЕ материалы! Толстенная анатомическая стелька = 2см толщина (см.фото). Мягчайшая, натуральная кожа (снаружи и внутри). СВЕРХЛЁГКАЯ обувь с весом полупары около 480 грамм !!! СУПЕРгибкая и СУПЕРэластичная ! (см. фото) Фирма-изготовитель : OTZ Shoes, Inc Модель : Paso Leather Стиль : Casual \ Chelsea \ Slip-On Цвет : Black Размер указанный производителем : US12 (маломерит) Т.е это 45-й размер ПОЛНОМЕРНЫЙ с длиной по стельке = 29.5см. ВАЖНО : Можно пробовать на 44.5 с соответствующей длиной стопы ! См. фото с замером длины стельки ! Материал (внутренний) : натуральная кожа Материал (внешний) : нубук Подошва : TPU-OTZ injection Страна производитель : Китай. Наложенного платежа / OLX-Доставки - НЕТ. Оплата на карту Приватбанка или Монобанка Отправка Новой Почтой за счет покупателя . (в течение 40-50 мин. с момента оплаты) Или же личная встреча в г. Днепр и продажа из рук в руки.

1770грн

Подробно
img
крем-дезодорант антиперспірант Deozen 15 днів свіжості без алюмінію
2024-05-01 - Одежда, обувь и аксессуары- Коломия
Перед оформленням замовлення обов'язково напишіть для уточнення наявності та вкажітб кількість порцій чи упаковок. дякую за розуміння. крем-дезодорант антиперспірант Deozen 15 днів свіжості без алюмінію на основі китайських трав без алюмінію. повністю безпечний для організму. рекомедується застосовувати 1 раз на 15 днів по 1 порції (2 пакетика) по 1 пакетику під кожну руку. підходить підліткам, чоловікам та жінкам, також підійде після лазерної епіляції в упаковці 24 пакетика (12 порцій). ціна за упаковку 599 грн можна придбати 1 порцію 2 пакетика 55 грн олх доставкою можу відправити, пишіть в повідомлення додається додоткова комісія 10грн +1%. Крем-дезодорант для під пахв торгівельної марки ДЕОДЗЕН (DEOZEN) Інгредієнти: Переважно китайські трави – чиста вода, оксиматрин, гідрохлорид лігустразину, берберин, хлорид фелодендрину, евгенол, пропіленглій, ксантанова камедь, дегідроацетат натрію. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Перед використанням виконайте патч-тест на заднійчастині коліна. Якщо є висип або почервоніння, припиніть використовувати цей продукт. Уникайте прямого контакту з очима. Використання: Кожна порція містить два пакети крему (для кожної пахви). Перед сном рівномірно нанесіть крем з кожного пакетика на кожну пахву. Не змивайте протягом 8 годин. Якщо ваші пахви сухі, нанесіть вазелін або лосьйон для тіла, щоб запобігти свербінню. Залежно від віку, статі та способу життя людини ефект продукту може тривати до 21 дні. Але, рекомендується застосовувати кожні 15 днів. Упаковка та дозування: містить 24 пакетика, на 12 разів застосування

66грн

Подробно
img
Увлажняющий крем для лица Biono Squalane & Centella Asiatica
2023-12-21 - Одежда, обувь и аксессуары- Одеса
Крем немного использованый, буквально нажатия 4-5, когда пробовала. мне не подошел. Покупала его за 340 Увлажняющий крем для лица Biono Squalane & Centella Asiatica Moisturizing Cream со скваланом и центеллой, 50 мл Страна производства Украина Вид Крем для лица Класс Натуральная Возрастная категория 18+ Время применения Универсальное Назначение ПитаниеУвлажнение Тип кожи Для всех типов кожи Степень защиты Без SPF Активный компонент Сквалан, Центелла азиатская Объём 50 мл Преимущества продукта Средство нежной консистенции имеет богатый растительный состав. Благодаря этому оно улучшает состояние кожи: смягчает, увлажняет, обеспечивает естественное сияние. После нанесения он быстро впитывается без утяжеления. Как действует? Аргинин и центелла азиатская стимулируют выработку коллагена, усиливают эластичность кожи. Сквалан увлажняет, смягчает и возвращает шелковистость. Экстракт ламинарии питает клетки кислородом и ускоряет обменные процессы. Гинкго билоба борется со свободными радикалами. Масло шиповника выравнивает микрорельеф и сужает поры

250грн

Подробно
img
Крем для обличчя Ів Роше Гідра Філлер Вежеталь Річ
2023-09-28 - Одежда, обувь и аксессуары- Миколаїв
Гідра вежеталь крем-маска інтенсивне зволоження 100 годин 75 мл - 500 грн Філер вежеталь денний догляд від зморщок та для пружності шкіри 50 мл - 450 грн Філер вежеталь інтенсивний догляд від зморщок для обличчя, шиї та декольте 75 мл - 700 грн Ріш крем відновлювальний крем глибокої дії 75 мл - 700 грн

500грн

Подробно
img
Хочете якісний секонд хенд в Україні -тоді Вам саме до нас!
2023-11-20 - Одежда, обувь и аксессуары- Хмельницький
- Оптово-роздрібний склад G-emball-tex ( секонд хенд) здійснюємо продаж якісного Б\в одягу з Англії та Італії за адекватними цінами в Україні. - Якщо ви дійсно маєте бажання придбати саме якісний б/в одяг секонд хенд тоді Вам саме до нас. - Якщо Ви хочете бути впевнені призамовлені товару що Вас ніхто необдурить і Вам неприїде рваний грязний мотлох тоді Вам саме до нас! - Ми зацікавлені у співпраці з кожним нашим клієнтом і нестараємось "впарити що небуть аби тільки продати"! Тому завжли надаємо адекватну інформацію по товару! Оскільки маємо немаленький досвід роботи з секонд хендом як оригіналом так і сортовками -ми вибираємо найкращі варіанти одягу для того щоб і вам і нам працювати було кофортно і без ризиків! на даний момент завозимо тільки якісну сортовку. Є можливість завозити і дешевші позиціїї товарів . Але перевага в хорошому одязі та що купуючи його у нас ви його на 100 відсотків реалізуєте а не викинете у мусор! В наявності: - 1- На даний момент свіжий завоз якісної сортовки Осінь-Зима! Наголошую-саме якісної!! Сорт-1+Екстра+Крем!! Мінімальне замовлення від 20 кг і більше!! Мікс якісного ще раз наголошую якісного дорослого та дитячого одягу по сезону Осінь-Зима!! Дуже багато сучасного молодіжного одягу. Ніякого закошлатення ,затертих воротніків ,пятен чи дир!!! БУДЕТЕ ПРИЄМНО ВРАЖЕНІ! -Шорти літо мікс.Ціна-5,5 євро за кг. 2-Дитячий мікс Осінь-Зима ціна 4,9 євро за кг вага 25 кг 3- Чоловічий мікс Осінь-Зима екстра+1 ціна 6,5 євро за кг.Вага -30 кг 4- Домашній обіход ціна 4,1 євро .Сорт Екстра.Вага -30 кг 5- Взуття Осінь-Зима ціна 5,9 , євро за кг.Вага 25 кг 6. Купальники -мікс. Ціна -6,9 євро за кг. 7- Молодіжний мікс Осінь-Зима екстра+крем.Ціна 6,5 євро 8- Спорт мікс Осінь-Зима- Екстра .Ціна 4,7 євро 9- Халати мікс Ціна -4,2 євро за кг. 10-Фліс мікс сорт 1 +екстра ,Ціна - 3,8 євро за кг. 11- Робочий одяг мікс -ціна 4,5 євро за кг 12- Білизна мікс.Сорт Екстра+Крем.Ціна -6,9 євро за кг 13- Мікс -XL -XXL осінь-зима та також Сорт Екстра+крем .Ціна -6,5євро за кг. 15 - мікс тюлі. Ціна -4,8 євро за кг 16 -Футболка мікс чоловіча+жіноча.Сорт 1+екстра.Ціна-4,8 євро за кг. 17 Штани модні мікс Сорт 1+ Екстра ціна 4,5 євро за кг. 18 Бузки жіночі Сорт Екстра+1.-ціна 4,3 євро за кг. 19 Плаття Осінь-ЗимаСорт-Екстра.Ціна 4,3 євро за кг. 20 Штани жіночі -легкі літні . Ціна-4,8 Євро за кг 21 Сумки мікс . Ціна- 5,9 євро за кг 22.Кофти легкі осінь-Зима-3,5 євро за кг 23.Светри Екстра-4,3 євро за кг 24-Куртка осінь-зима екстра+1.Ціна-5,5 євро за кг. 25.Дитяча куртка осінь-зима-4,5 євро за кг. 26.Лосіни-6 євро за кг.Сорт Екстра 27.Фліс екстра-5 євро за кг. 28. іграшка м'яка - 4,2 євро за кг. АСОРТИМЕНТИ ТОВАРУ ТА ЦІНИ МОЖУТЬ ЗМІНЮВАТИСЬ ТОМУ ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ВКАЗАНИМ НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ. Постійне оновлення товару.Регулярні завози з країн Європи. Без посередництва в Україні! Ми завжди рпацюємо над пошуком товару в Європі який би повністтю задовільняв потреби нашого клієнта! СПІВПРАЦЦЯ З НАМИ Є ГАРАНТІЯ ПРОЗОРОСТІ,ЧЕСНОСТІ, ТА НАДІЙНОСТІ! Ніяких підстав з нашої сторони ! Ніякого мусора,!Всі речі придатні для продажів ! Чесність та порядність гарантуємо. Телефонуйте та переконайтесь самі в цьому! Оплата за товар Наложеним платежем! Весь наш товар належної якості –без мусора,касет,журналів та різного непотребу! Чекаємо з нетерпінням на Ваші звінки та замовлення-сподіваємось на плідну співпрацю.Ваше задоволення від співпраці з нами є запорукою успіху для нас!Замовлення приймаємо без вихідних! Тел- + 38********71 Viber- +38********71

150грн

Подробно
img
Крем Elemis 15мл pro-collagen marine
2024-06-15 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
1. Денний крем ELEMIS PRO-COLLAGEN ROSE MARINE 15мл 450грн в наявності 2. Денний антивіковий крем для обличчя Elemis Pro-Collagen Marine SPF30 (або без) 15 мл 500грн в наявності 3. Денний крем Superfood 20мл 450грн в наявності Підходить для всіх типів шкіри. Строк придатності мінімум 2 роки В наявності є косметички по 200грн Поштою або самовивіз Київ ТЦ Район, або м. Нивки

450грн

Подробно
img
Пилинг PRX-T33, Прх-Т33, wiqo, genosys. ОРИГИНАЛ.
2023-04-08 - Одежда, обувь и аксессуары- Київ
Мы являемся косметической компанией, и вся продукция в нашем магазине - ОРИГИНАЛЬНАЯ. ВНИМАНИЕ!!! PRX-T33 терапия - двухэтапная процедура, которая включает использование: 1. пилинг prx-t33; 2. домашняя линия ухода флюид +крем (в пробниках). Крем и флюид является вторым важным этапом процедуры и используется для пролонгации эффекта препарата. Будьте внимательны !!! Используя только пилинг (первый этап), это не завершённая процедура и Вы можете не достичь желаемого эффекта. Обращайтесь, по всем вопросам Вас проконсультирует наш косметолог. Флакон PRX-T33 4 ml, бренд wiQo. 1) 1 фл * 4 мл (без пробников) - 1395 грн. 2) 1фл+ 4 пробника, канюля - 1545 грн Набор пробников (при покупке флакона): - крем 3 мл - 2 шт - флюид 2 мл - 2 шт - канюля - 1 шт. Дополнительно : P Solution 30 ml - 395 грн. Крем, флюид (пробники) - 45 грн/шт. Перчатки нитриловые 2 шт - 25 грн. Шприц 2 мл - 10 грн/шт. Канюля - 5 грн/шт

1395грн

Подробно
img
Тональний крем з колагеном #13 ОРИГІНАЛ
2023-10-05 - Одежда, обувь и аксессуары- Шепетівка
Сертифікований продукт! Зволожуючий тональний крем із колагеном Enough Collagen Moisture Foundation SPF 15 Переваги: 1.Засіб забезпечує легке та природне покриття без ефекту «маски» 2. Не сушить і не подразнює шкіру 3.Тональний крем Enough Collagen містить такі компоненти, як колаген та гіалуронову кислоту, які інтенсивно зволожують шкіру, підтягуючи овал обличчя, роблячи його контур чіткішим, а також запобігає появі сухості та лущення. 4.Також у складі екстракт центели азіатської, що має протизапальну дію. 5. Тональний крем Enough Collagen чудово підходить для регулярного використання на кожен день.

220грн

Подробно
img
Крем ручной работы натуральный, handmade, косметика с муцином улитки
2024-04-04 - Одежда, обувь и аксессуары- Одесса
shafa_logo 8 avatar Безопасная оплата Сделано в Украине Крем ручной работы натуральный, handmade, косметика с муцином улитки1 фотоКрем ручной работы натуральный, handmade, косметика с муцином улитки2 фотоКрем ручной работы натуральный, handmade, косметика с муцином улитки3 фото В наличии Крем ручной работы натуральный, handmade, косметика с муцином улитки 100 грн Описание Крем handmade, после которого вам гарантировано желание выбросить все свои "Лореали", "Гарниеры", дорогие крема за тысячи гривен, корейские чудо-средства на помойку! 100% натуральный (можно хоть есть) Тщательно подобранные компоненты украинского производства, которым нет достойных аналогов (внутренность свежей икры улитки, живое масло амаранта...) Обновляет, омолаживает кожу, заживляет, оздоравливает, выравнивает тон Подойдёт также и для подарка мужчинам - снимает все неприятные ощущения после бритья Заказывайте, цена пока рекламная: 100 грн и 60 грн (в зависимости от объема). Истинную красоту может подарить только Природа!

100грн

Подробно
img
Авто шампунь с воском 1 литр, Польша
2023-12-08 - Одежда, обувь и аксессуары- Запоріжжя
Шампунь новая. 1 литр. Отправляю Олх доставкой Укрпочтой. EXPRESS PLUS - высококлассное средство для мойки автомобиля. Эффективно удаляет любые загрязнения. Содержит воск для полировки покрытия, а также придает насыщенность и яркость цвета и приятный блеск. Покрывает поверхность защитной плёнкой, которая обладает водо- и пылеотталкивающими свойствами. Не содержит растворителей и фосфатов, не повреждает пластмассовые и резиновые элементы автомобиля. Преимущества: Качественно и без затруднений удаляет любые загрязнения, в том числе следы от насекомых, клейкие почки деревьев, битум, дорожные реагенты и другие, обеспечивает исключительную чистоту кузова; Не оставляет после обработки следов в виде разводов и потёков. Обладает полирующими свойствами, придает насыщенность цвета поверхности и эффект бархатного блеска; Шампунь не содержит абразивов, растворителей и щелочи - благодаря чему не повреждает лакокрасочный слой, нейтрален для деталей кузова из резины и пластмасс и безопасен для кожи рук человека; После обработки образует на поверхностях водо- и пылеотталкивающий защитный слой, который предотвращает возникновение ржавчины и сохраняет кузов в чистоте на продолжительный срок. Инструкция по применению: Растворить 25-35 граммов средства в 5 литрах воды и вымыть автомобиль; Смыть остатки шампуня водой и просушить поверхность при помощи штучной замши или мягкой салфетки из микрофибры.

90грн

Подробно