img
Выпускные ленты, стрічки випускні "Першокласник"
2018-03-08 - Товары для детей- Киев
Лента атласная, надпись выполнена глиттером, окантована пеной (объемное, рельефное изображение 3D) по цене 16 грн Длина 1, 5м, ширина 9, 5 см. Всевозможной цветовой гаммы. Доставка по всем регионам Украины

16грн

Подробно
img
стрічки першокласник
2018-03-08 - Товары для детей- Киев
Лента атласная, надпись выполнена глиттером, окантована пеной (объемное, рельефное изображение 3D) по цене 16 грн. Лента шелковая (горячее теснение фольгой) по цене 12 грн. Длина 150 см, ширина 9,5 см. Всевозможной цветовой гаммы. Доставка по всем регионам Украины.

16грн

Подробно
img
Бант, бантик на конверт, ковдру виписка
2020-05-23 - Товары для детей- Львов, Галицкий
Має 3м стрічки, на виписку до конверту

70грн

Подробно
img
Бант на выписку/ бант мальчику/хлопчику
2020-08-03 - Товары для детей- Хмельницкий
Бант на виписку для хлопчика ручної роботи + 2 метри стрічки) ви будете особливими!) стан ідеальний)) виготовлений якісно і з любов‘ю)

150грн

Подробно
img
Выпускные ленты, стрічки випускні, выпускник 2020
2020-05-05 - Товары для детей- Киев
Лента атласная, надпись выполнена глиттером, окантована пеной (объемное, рельефное изображение 3D) по цене 16 грн. Длина 2м, ширина 9,5 см. Всевозможной цветовой гаммы. Доставка по всем регионам Украины

16грн

Подробно
img
пінетки вязані
2020-07-13 - Товары для детей- Самбор
Ніжний білий комплект з повязочки на голову і пінеточек, відмінно підійде в подарунок на хрещення, народження або іменини дитини.Пінетки з атласною стрічкою, щоб не злітали з ніжки.Ширина повязочки також регулюється за допомогою атласної стрічки.

90грн

Подробно
img
Підвіска на візочок м'ячик / подвеска на коляску мячик
2020-03-15 - Товары для детей- Буча
Нові!!!Підвіска на візочок М'ячик. Всередині брязкальце, м'який, стрічки діти люблять гризти, також кільце одночасно є гризунком.Пересилаю Укрпоштою або Новою поштою

153 грн.грн

Подробно
img
золоті метелики- гнучкий обруч
2019-04-15 - Товары для детей- Луцк
прикраса для волосся виконана в рожево золотистих відтінках на випускні в дитячий садок, школу ( початкові класи) , святкові події, ранки. Кріпиться як обруч, чи гілочка навколо гульки або пучка. Декоративні елементи метелики і квіти мають голографічне напилення і гарно переливаються при зміні освітлення. Використання в роботі яскравих кольорів створює піднесений настрій та доповнює святковий образ маленьких модниць) ) ) Розмір 32 см ( від першого до останнього метелика ) . Кріплення за допомогою рожевих маленьких заколочок ( є в комплекті) чи атласної стрічки у відтінках виробу. Пересилання по Україні Укрпоштою - безкоштовно!

170грн

Подробно
img
Бізіборд Розвиваюча дошка
2020-06-14 - Товары для детей- Львов, Шевченковский
Розмір 50*40 см. Наповнення: магнітна дошка з магнітиками-рибками, коліщатко, дерев'яні кільця і прищепки, ксилофон, гачок, липучка, замок-защіпка, годинник, текстильний замочок, дзвіночки, дверцята, шпінгалет, замочок накидний дитячий (з кодом), тапочок-шнуровка, фантазійна шнуровка (дитина може плести все, що нафантазує). Додатково для зручності ззаду прикріплені силові петлі. Можна або вішати на стіну, або прив’язувати до високого бортика дитячого ліжечка чи манежу. В комплекті для цього є стрічки достатньої довжини (корсажна стрічка, дуже міцна). Верхні петлі закріплені вертикально для зручності підвішування, нижні – горизонтально – для бокового кріплення, якщо вішати на ліжечко чи манеж.

1 500грн

Подробно