img
Українські журнали для дітей
2018-03-08 - Товары для детей- Киев
«Равлик» - видання для розвитку та розваг. Ми пропонуємо сучасний підхід для розвитку дитини через розваги. Разом з Равликом малеча навчиться: читати, фантазувати, розвивати пам'ять, моторику рук, логіку та мислення. Яскраві сторінки наповнені завданнями, іграми, конкурсами, розмальовками та саморобками. Наліпками. Дітям буде весело в компанії з героями журналу. Шановні батьки! Передплатити журнал "Равлик" ви можете на всіх поштових відділеннях "УКРПОШТИ". Інформацію про передплату ви знайдете на своєму поштовому відділенні у Каталозі Індекс: - 86655. Увага: Акція "Надія України - її діти" : Передплатіть через видавництво журнал "Равлик" на 2 півріччя зі знижкою 20%. Заявки подавайте на електорону адресу журналу яка є на сайті в рубриці "Контакти" Вам не потрібно витрачати час у черзі на поштовому відділенні - ми оформимо передплату! Передплачуйте українське! Купуйте українське! Любіть Україну!

23грн

Подробно
img
Українські журнали. «Равлик» - журнал для розвитку та розваг!
2018-03-08 - Товары для детей- Киев
Ми пропонуємо на сторінках нестандартний підхід до розвитку дитини через розваги. Діти разом з "Равликом" навчаються: читати, фантазувати, розвивати пам'ять, моторику рук, логіку та мислення. На сторінках різні завдання, ігри, конкурси, розмальовки та саморобки. Подарунок - ціла сторінка наліпок. Передплатіть дитині журнал «Равлик» у будь-якому поштовому відділенні, щоб вчасно дізнаватися про нові пригоди равлика і друзів!

20грн

Подробно
img
Журнали українською мовою
2018-05-29 - Товары для детей-
Журнали українською мовою Прочие детские товары Киев 26 грн.

грн

Подробно
img
Українські дитячі журнали. Равлик
2018-03-08 - Товары для детей- Киев
Шановні батьки! Журнал «Равлик» - дітям, для розвитку та розваг! Приймайте активну участь разом з нами у розвитку своєї дитини. Ми розмістимо велику кількість інформаційного матеріалу, який розвиває у маленького читача уяву, кмітливість, допомагає пізнати світ і себе. Подбаймо разом про наше майбутнє! Акція "Надія України - її діти" : Передплатіть через видавництво журнал "Равлик" на 2 півріччя зі знижкою 20%. Заявки подавайте на електронну адресу редакції яка є на сайті журналу "Равлик" Вам не потрібно витрачати час у черзі на поштовому відділенні - ми оформимо передплату! Передплачуйте українське! Купуйте українське! Любіть Україну!

23грн

Подробно
img
Золота криничка хрестоматія 1-4 класи
2020-03-13 - Товары для детей- Киев, Деснянский
У хрестоматію включено твори для дітей українських та зарубіжних авторів, а також уривки з Біблії, дитячі молитви, українські народні пісні, прислів?я, скоромовки, казки тощо. Книга у стані нової. Продаж по Україні. Передоплата на картку Приватбанку. Надсилаю Укрпоштою, Новою поштою. Відправка за рахунок покупця. Повернення не передбачено. Можна домовитись про зустріч в Києві.

50грн

Подробно
img
Дитячі журнали
2020-07-06 - Товары для детей- Киев
«РАВЛИК» - дитчий журнал для розваг та розвитку! Цікаві та веселі завдання для дітей сприяють різноплановому розвитку дитини через розваги. Кольорові та вдало підібрані картинки розвивають фантазію, просторове мислення, а завдання- логіку та посилюють пам'ять. На сторінках "Равлика" ваші діти знайдуть багато цікавого: ігри, конкурси, розмальовки та наліпки у подарунок. Щодо передплати журналу "РАВЛИК" зверніться до редакції. Телефони, електронна адреса в контактах на сайті. www. ravlyk. net. ua

1грн

Подробно
img
Усі українські письменники (підготовка до ЗНО)
2020-03-31 - Товары для детей- Одесса, Приморский
Посібник містить біографії письменників (списки на фото) та критику вибіркових творів) Стан ідеальний)

30грн

Подробно
img
Журнали для маленьких дітей
2018-03-08 - Товары для детей- Харьков
«Равлик» - видання для розвитку та розваг. Ми пропонуємо сучасний підхід для розвитку дитини через розваги. Разом з Равликом малеча навчиться: читати, фантазувати, розвивати пам'ять, моторику рук, логіку та мислення. Яскраві сторінки наповнені завданнями, іграми, конкурсами, розмальовками та саморобками. Наліпками. Дітям буде весело в компанії з героями журналу. Адже чудес на світі так багато! Акція "Надія України - її діти" : Передплатіть через видавництво журнал "Равлик" на 2 півріччя зі знижкою 20%. Заявки подавайте на електронну адресу яка є нашому сайті. Вам не потрібно витрачати час у черзі на поштовому відділенні - ми оформимо передплату! Передплачуйте українське! Купуйте українське! Любіть Україну!

23грн

Подробно
img
Книга для дітей
2020-12-19 - Товары для детей- Винница, Ленинский
Книга для дітей Г. К. Андерсен " Найкращі казки", ілюстрована. 94 сторінки. Стан нової.

50грн

Подробно
img
Біблійні історії для дітей
2020-03-25 - Товары для детей- Чернигов
Біблійні історії для дітей.Нова.Видавництво Книголав,2016. 75 сторінок.Дуже цікава і легко написана для розуміння дітям.Гарні малюнки.

150грн

Подробно
img
Захисні замочки від дітей
2020-06-19 - Товары для детей- Хмельницкий
Захисні замочки від дітей. В комплекті чотири замочки та один магнітний ключ. При купівлі від двох наборів ціна по 300 грн

320грн

Подробно
img
пижама для дітей утеплена
2018-05-29 - Товары для детей-
пижама для дітей утеплена Детский мир Детская одеждаТернопольская обл. Тернополь Разместили в :35 116 грн

грн

Подробно
img
Дитячі журнали
2018-03-08 - Товары для детей- Киев
Шановні батьки! Передплатити журнал "Равлик" на 2016 рік можна у всіх поштових відділеннях "УКРПОШТИ". Індекс: помісячний – 86655 Передплатити видання можна також онлайн - банківською карткою.

20грн

Подробно
img
Веселі звірята для дітей
2020-03-25 - Товары для детей- Ивано-Франковск
Пропоную вам веселих звірят. Дитячі в'язані іграшки. Найкращий подарунок для дітей. Невеликий розмір: висота 9 см Ідеальний варіант для маленьких долоньок. Ціна 1 іграшки 50 грн Можна брати набором за 150 грн Щоб переглянути більше фотографій іграшок пишіть у вайбер або телеграмм

150грн

Подробно
img
горщики для дітей
2020-03-17 - Товары для детей- Тернополь
горщики , горки в ванночку для дітей по 40 грн

40грн

Подробно
img
Крем Weleda weisse malve для обличчя, крем для лица
2020-10-06 - Товары для детей- Ивано-Франковск
Крем для дітей Weleda, повністю натуральний склад, для проблемної, схильної до алергії шкіри обличчя у дітей, замовляла з Німеччини

290грн

Подробно
img
Логопед-дефектолог
2020-07-30 - Товары для детей- Полтава
Запрошуємо до нашого логопедичного кабінету за адресою вул. Дмитра Коряка ,3 В нас створені професійні умови для проведення занять з вашими дітками.Окремо виділена зона відпочинку та реабілітації дітей які мають порушення ходьби (ортопедичний масаж). Виправлення порушень звуковимови (постановка мови). Корекція мовних порушень різного ступеня тяжкості (у дітей від 3 років і дорослих). Виправлення порушень письма і читання. Робота з фонетико-фонематичними порушеннями мови. Розгальмовування мовлення у дітей, які не говорять, віком від 2,5 років. Робота з важкими мовними розладами (РВ, ЗПР, дизартрія).

80грн

Подробно
img
Книжка для дітей
2020-06-03 - Товары для детей- Луцк
Книга для дітей середнього шкільного віку: « Мій друг Юрко Циркуль та інші» Валентина Бердота, 268 ст., тверда обкладинка, текст і малюнки чорно- білі, шкільний роман про дружбу, веселощі, пригоди і першу закоханість; Книга в ідеальному стані. Дивіться всі мої оголошення, можливо, вас ще щось зацікавить.

50грн

Подробно
img
Дитячі полівітаміни. Європа. Польша.
2020-05-13 - Товары для детей- Ивано-Франковск
ячі полівітаміни. Європа. Польша. Вітамінки в вигляді желейок, солодкі жувальні цукерочки для дітей, в упаковці біля 50 штук, аж 240 грам насолоди для дітей! Діти приймають їх з великим задоволенням! Підтримайте дитячій імунітет цією весною!

185грн

Подробно
img
Журнали для дітей українською мовою
2018-03-08 - Товары для детей- Повсеместно
Привіт! Ми – равлик та павучок! Ми ще не ходимо до школи, як і ти, і нас цікавить все на світі! А цей журнальчик розповідає про наші пригоди! Ось що можна зустріти на його сторінках: - наліпки для розвивальних завдань та розваг; - англійська сторінка з нашим другом містером Снейком - наліпки з літерами абетки; - шнурівки, щоб твої пальчики були вправними; - математичні ігри - кумедні пальчикові іграшки - творча майстерня - пізнавальні сторінки - розмальовки; - безліч ігор та завдань навчать думати, писати, вирізати, бути уважним і творчим! «Равлик» - це журнал для розвитку та розваг! Інформацію про передплату ви знайдете на своєму поштовому відділенні у Каталозі Індекс: - 86655. Увага: Акція "Надія України - її діти" : Передплатіть через видавництво журнал "Равлик" на 2 півріччя зі знижкою 20%. Заявки подавайте на електорону адресу журналу яка є на сайті в рубриці "Контакти" Вам не потрібно витрачати час у черзі на поштовому відділенні - ми оформимо передплату! Передплачуйте українське! Купуйте українське! Любіть Україну!

23грн

Подробно
img
Продам книги для дітей "Лісова школа"
2020-07-13 - Товары для детей- Полтава
Серія книг "Лісова школа", для дітей з 6 до 10 років, з кольоровими ілюстраціями та дуже цікавими історіями які з захопленням будуть читати діти та дорослі. Книги в дуже гарному стані. Пересилаю по Україні за рахунок покупця.

300грн

Подробно
img
аніматори для дітей
2018-04-22 - Товары для детей- Киев
Організація та проведення дитячих свят у Києві та Кіївський області! Замовіти віїзд клоунів аніматорів на дитячий день народження! Цікава ігрова программа та веселе привітання іменника! Більше фото на нашому сайті www.akvagrim-art-yo.ho.ua Клоун пірат та інши образи для дітей. Аквагрим маски перевтілення фейс арт карнавал на свято! Дід мороз та снігуронька, снігова фея!

300грн

Подробно
img
Крісло гамак для дітей купити недорого
2020-05-02 - Товары для детей- Луцк
Крісло гамак капля кокон для дітей кресло гамак кокон для детей купить недорого Гарна і весела забавка для вашої дитини матеріал: велюр колір: ніжний салатовий з висота гамака: 150с ширина сидіння: 70см

800грн

Подробно
img
Дитячі журнали для дошкільнят
2018-03-08 - Товары для детей- Бердянск
Багатокольоровий журнал "Равлик" поспішає до діток. Всім, хто передплатив журнал у 2016 році та передплатить його на наступний рік - ми подаруємо читанку діткам для вивчення англійської мови. Зараз над подарунком працюють фахівці. Зберігайте квітанції на передплату. Маємо надію на життя «Равлика». Дякуємо. З повагою - Редакція

17грн

Подробно
img
Рюкзак-кенгуру для дітей
2020-06-26 - Товары для детей- Лелитка
Чудовий зручний кенгуру-рюкзак для переносу дітей в дуже хорошому стані,використовували лише сідло,так як дитина була в стременах,сам рюкзак абсолютно новий і жодного разу не використовувся.Дуже зручна і класна штука.Всі характеристики на фото упаковки.В ідеальному стані.

500грн

Подробно
img
Britax - Romer DUALFIX
2020-05-07 - Товары для детей- Киев, Голосеевский
Дитяче автокрісло BRITAX-ROMER DUALFIX 2 R. Група 0+ - 1 (для дітей від народження і до 4 років (вага до 18 кг)). Легке у використанні: регулювання положення (сидяче і лежаче), поворот на 360 градусів, регульована опорна нога. Проти ходу руху крісло встановлюється для дітей до 18 кг, по ходу руху дітям від 9-18 кг.

7 300грн

Подробно
img
Журнали до 6 років. Україна
2018-03-08 - Товары для детей- Повсеместно
«Равлик» - журнал для розвитку та розваг! Ми пропонуємо на сторінках нестандартний підхід до розвитку дитини через розваги. Діти разом з "Равликом" навчаються: читати, фантазувати, розвивати пам'ять, моторику рук, логіку та мислення. На сторінках різні завдання, ігри, конкурси, розмальовки та саморобки. Подарунок - ціла сторінка наліпок.

20грн

Подробно
img
Дитячі журнали
2018-03-08 - Товары для детей- Киев
«Равлик» - видання для розвитку та розваг. Ми пропонуємо сучасний підхід для розвитку дитини через розваги. Разом з Равликом малеча навчиться: читати, фантазувати, розвивати пам'ять, моторику рук, логіку та мислення. Яскраві сторінки наповнені завданнями, іграми, конкурсами, розмальовками та саморобками. Наліпками. Дітям буде весело в компанії з героями журналу

23грн

Подробно
img
Дитяче автокрісло CAM il mondo del bambino
2020-06-13 - Товары для детей- Полтава
Автокрісло свої функції виконує, ремені, кріплення працюють. Тканина вигоріла на сонці, крісло бачило багато дітей і кожне дитя намагалось його зламати, не вийшло,але відсутня овальна ручка. Для дітей від народження до року(12 кг), в нас крісло відпрацювало рік без зауважень. Полтава, Левада, Дунай. Не пересилаю, доставка вийде дорожче за крісло.

150грн

Подробно
img
Книга дитяча нова Круті малюнки! Віммельбух Рік у чарівній країні
2020-03-15 - Товары для детей- Львов, Франковский
Продам новеньку книгу для дітей Видавництво старого лева 1) книга розглядалка Рік у чарівному лісі - картонні 28 сторінок, чудові кольорові картинки для дітей від 3 років. Кожен розворот - місяць Ціна 165 грн хоча на розетці набагато дорожче! Книга новенька, дуже класна! Не користована Самовивіз Львів (Вул. Кн. Ольги) або Відправлю новою поштою (не укрпоштою) по передоплаті.

150грн

Подробно
img
В'язані іграшки для дітей
2020-03-25 - Товары для детей- Житомир
Ви шукаєте цікавий та унікальний подарунок? Ви не купите це у магазині! Пропоную вам веселих звірят. Дитячі в'язані іграшки. Найкращий подарунок для дітей. Невеликий розмір: висота 9 см Кожна іграшка тільки в одному варіанті. Всі деталі пришиті. Ідеальний варіант для маленьких долоньок. Ціна 1 іграшки 50 грн Можна брати набором за 150 грн Щоб переглянути більше фотографій іграшок пишіть у вайбер або телеграмм 0978138223

150грн

Подробно
img
Настільна гра Вчимося лічити (для дітей віком від 3-х до 7-ми років)
2020-07-25 - Товары для детей- Александрия
Настільна гра Вчимося лічити (для дітей віком від 3-х до 7-ми років). Комплектація: Коробка - 1 шт. Картки - 130 шт. Ціна: 200 грн.

200грн

Подробно
img
Вітамін С, жувальні таблетки, NUTRILITE (100 таблеток)
2020-03-19 - Товары для детей- Черновцы
Кожна жувальна таблетка NUTRILITE Вітамін С містить 200 мг ексклюзивного концент- рату вишні ацероли від NUTRILITE і забезпечує 30 мг вітаміну С. Підходить для дітей та дорослих. Форма жувальних таблеток полегшує вживання для дітей та дорослих, яким важко ковтати таблетки. Не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

530грн

Подробно
img
Продам коляску BabyCare "City" для дітей до 3-х років.
2020-08-04 - Товары для детей- Лебедин
Продам коляску BabyCare "City" для дітей до 3-х років. В дуже гарному стані! В комплекті віддаю теплий хутряний чохол, який можна використовувати для коляски та саночок. Вся тканина легко знімається й переться в машинці. Коляска дуже легка і зручно складається. Є невеликий дефект на кошику для речей (на фото видно).

1 000грн

Подробно
img
Підвіска з собачкою, для дітей
2020-12-15 - Товары для детей- Умань
Підвіска з собачкою, для дітей, зі стразами

12грн

Подробно
img
Знижка!Суміш для дітей для прикорму Хіпп Hipp Combiotic Hipp
2020-03-31 - Товары для детей- Ровно
Каша для дітей для вигoдовувaння Хіпп Hipp Hipp Combiotic - Є вeсь acортимент продyкції ТМ "Hipp", - Дoступні ціни. - Безкоштoвна достaвкa по Україні пpи замовленні від 700 гpн. Hipp 1 (35гр) 230 грн Hipp 1 (700гp) 400 грн Hipp 2 (700гр) 400 грн Hipp 3 (350гp) 230 грн Hipp 3 (700гр) 400 грн Дивіться такoж інші наші товари,є шиpокий вибір дитячого хapчування! Всі питaння зaдaвайте в повідoмлeння!

230грн

Подробно
img
Дитячі журнали
2018-03-08 - Товары для детей- Киев
Що дамо ми сьогодні, завтра дітям взамін: журнали, які пропагують любов до сусідньої країни??? чи все ж таки підтримаємо ті, які пропагують любов, повагу до нашої держави України та нашої культури? Редакція робить сьогодні все, щоби наші діти отримали велику кількість інформаційного матеріалу, що розвиває у маленького читача уяву, кмітливість, допомагає пізнати світ і себе. То ж подбаймо разом про наше майбутнє! Звертаємося до вас, шановні панове, за допомогою. Якщо є можливість - передплатіть до кінця 2016 року журнал дітям сиротам (адреси сирітських закладів є і в інтернеті). Подаруйте «Равлика своїм дітям, онукам, племінникам, похресникам. Та якщо ваші діти дорослі, чи вам бракує часу піти на пошту, -----передплатити видання можна он-лайн - банківською карткою. Для цього потрібно зайти на сторінку ДП «Преса» наберіть індекс 85655 ...ЕНТЕР,.Далі в кошик та за інструкцією. Як вам буде зручно. Можна передплатити видання через редакцію, прерахувавіши кошти на рахунок. Без вашої допомоги діткам не обійтись!!! Увага! Всім, хто передплатив журнал у 2016 р. році та передплатить його на наступний рік - ми подаруємо діткам читанку для вивчення англійської мови. Зараз над нею працюють фахівці - кандидати пед. наук. Зберігайте квітанції на предплату. Маємо надію на життя «Равлика».

23грн

Подробно
img
Акція! Humana 2 Humana 1 Humana 3 Суміш для дітей для вигодовування
2020-03-31 - Товары для детей- Николаев, Корабельный
Humana 3 Humana 1 Humana 2 Каша для дітей для вигодoвувaння - Є веcь асopтимент продукції ТМ "Хумана" AR HN Night SL - Доcтупні ціни. - Безкоштовна достaвкa пo Україні пpи зaмовленні від 700 грн. 1(600гp) 370 гpн 1(350гр) 198 грн 2(600гр) 370 грн 2(350гр) 198 грн 3(600гр) 370 гpн 3(350гр) 198 грн SL(500гр) 300 грн AR(400гp) 315 гpн HN(300гр) 235 грн Джyніор(600гр) 340 грн Дивіться також інші наші тoвaри,є ширoкий вибіp дитячого xарчування! Звертайтеcь,раді будемo допомогти! Всі питання задавaйтe в пoвідoмлeння!

198грн

Подробно
img
Акція!Каша для дітей для прикорму Малиш Малютка Малишка
2020-03-31 - Товары для детей- Донецк, Петровский
Суміш для дітей для вигoдoвування Малютка Мaлишкa Малиш - Є весь aсортимент продукції ТМ "Малиш", ТМ "Мaлишкa", ТМ "Малюткa" - Доступні ціни. - Бeзкоштовнa достaвкa по Укрaїні при замoвлeнні від 700 грн. Малиш 350гр рис,вівсянка, гречка-вівсянк,гpечка, кyкуpудза, - 65 грн Малюкта - 72 грн Мaлюткa Преміум - 95 грн Мaлишка - 48 грн Дивіться такoж інші наші товаpи,є широкий вибір дитячого xарчyвання! Звeртайтесь,раді бyдемо допомогти! Вcі питання задавайтe в повідoмлeння!

48грн

Подробно
img
Акція!Суміш для дітей для вигодовування Хіпп Hipp Hipp Combiotic
2020-03-31 - Товары для детей- Черновцы
Суміш для дітей для вигодовyвання Хіпп Hipp Hipp Combiotic - Є вecь acортимeнт прoдукції ТМ "Хіпп" - Доступні ціни. - Бeзкоштовнa достaвка по Україні при замoвлeнні від 700 гpн. Hipp 1 (35гр) 230 грн Hipp 1 (700гр) 400 грн Hipp 2 (700гр) 400 грн Hipp 3 (350гр) 230 грн Hipp 3 (700гр) 400 грн Дивітьcя також інші наші товари,є шиpокий вибір дитячoго харчування! Всі питaння задавайте в повідомлення!

230грн

Подробно
img
Акція! Humana 2 Humana 1 Humana 3 Каша для дітей для вигодовування
2020-03-31 - Товары для детей- Киев, Святошинский
Humana 2 Humana 1 Humana 3 Сyміш для дітей для вигодовyвання - Є веcь асортимент продyкції ТМ "Humana" SL AR HN Night - Достyпні ціни. - Бeзкoштовнa доставка по Україні при замовлeнні від 700 грн. 1(600гp) 370 гpн 1(350гр) 198 грн 2(600гр) 370 грн 2(350гр) 198 гpн 3(600гp) 370 гpн 3(350гр) 198 грн SL(500гр) 300 грн AR(400гp) 315 гpн HN(300гр) 235 грн Джуніoр(600гр) 340 грн Дивіться такoж інші наші товaри,є широкий вибіp дитячого хaрчувaння! Звеpтайтecь,раді бyдемо дoпомогти! Всі питання зaдaвaйте в повідoмлення!

198грн

Подробно
img
Деревянные кубики.Бук
2020-08-03 - Товары для детей- Киев, Днепровский
Ця проста забавка розвиває у дітей уяву, координацію та моторику рухів. Можливість складати не тільки фігури, а й послідовні історії розвиває уяву і логіку. Кубики виготовлені з масиву дерева бук, ретельно відшліфовані та покриті екологічною лляною олією, яка є безпечною для дитини. Граючись кубиками малюки, малюки можуть будувати із них всілякі будинки, фортеці та інші будь-які предмети. Матеріал: дерево бук. Розміри: 40*40*40 мм. Комплект: 20 шт. Рекомендовано для дітей віком від одного року.

249грн

Подробно
img
Встигни!Пюре для дітей "Маленькое счастье" Білорусь
2020-03-31 - Товары для детей- Черновцы
Пюре для дітей "Чyдо Чадо" Білорyсь - Є вecь асортимент пpoдукції ТМ "Чудо Чaдo"ТМ "Маленьке щаcтя", . - Доcтyпні ціни. - Бeзкоштовна дoстaвка по Укpaїні при замовлeнні від 700 грн . Пaуч ТМ "Мaлeнькe щacтя" 90 гр - 17грн Пауч ТМ "Чудо Чадо" 90 гр - 18 грн Такoж є різні овочеві, м'яcні фpуктoві, пюpе в склі! Дивіться такoж інші нaші товаpи,є широкий вибіp дитячого xарчування! Звeртайтесь,рaді будемо допомогти! Всі питання задавайтe в пoвідомлення!

17грн

Подробно
img
Журнал для дітей
2021-01-07 - Товары для детей- Киев
Розвиток дітей державною мовою! Шановні батьки, бабусі та дідусі, куми, свати, хрещені батьки, друзі: всі діти України повинні розвиватись! Крапка. То ж нагадую, що вже другий тиждень проходить передплата на перше півріччя 2021 року на журнал для розвитку Равлик. Журнал підходить для дітей від 2, 5 до 6-7 років. Видання кольорове та закрите в поліетиленовий пакет. В середині журналу - наліпки для завдань. 20 сторінок. Вам не потрібно йти на поштове відділення. Передплатити Равлика можете онлайн. Заходьте на сайт ДП Преса (внизу) та заповнюйте абонемент. На цьому ж сайті журнал можна передплатити й з-за кордон. Там є графа- "Доставка за межі України". Не забудьте вказати конкретну домашню адресу та електронну пошту, на яку вам пришлють квитанцію про уплату та передплату журналу для розвитку Равлик. На сьогодні найкращий вихід забезпечити повноцінний розвиток діток під час карантинних обмежень, - це онлайн передплата. А пошта доставить Равлика дитині незважаючи на обмеження. Допоможемо разом дітям у розвитку моторики рук, логіки, мислення, навчанні письму, англійської і т. д. ! Ціна передплати на пів року є на сайті ДП Преса. Вчіть разом з нами дітей бути розумними! Прохання до всіх друзів і по ФБ поширити цей пост. Український Равлик не здається і хоче надалі приймати участь у розвитку дітей всієї України! http: //presa. ua/ravlik. html?

35грн

Подробно
img
НОВЫЙ квадроцикл 110 сс кубов Sok Mot, для подростка, бензин
2020-04-02 - Товары для детей- Кропивницкий, Кировский район
Квадроцикл - це не мрія кожного підлітка!!! В час автоматизації, комп'ютерів та мобільних телефонів - квадроцикл це чудова можливість для батьків відволікти дітей від комп'ютерних ігор та дати можливість провести час на свіжому повітрі в поєднанні з природою. Sok Moto 110 cc це стильний та надійний транспортний засіб для дітей від 7 до 10 років. Такі квадроцикли для хлопчиків та дівчаток відрізняються якісними комплектуючими, максимальним рівнем безпеки і комфортності при їзді. Також модель оснащенна сигналізацією. Максимальна нагрузка на квадроцикл до 90 кг. Отримайте консультацію та купуйте даний квадроцикл по СУПЕР ЦІНІ в нашому магазині: (/atv-blend.com.ua/)

16 620грн

Подробно
img
Pink Panda - дитячий одяг з США
2018-09-26 - Товары для детей- Киев
Pink Panda - З Любов'ю ? до дітей ! Запрошує Вас замовляти речі та брендовий дитячий одяг з США в інтернет-магазині Pink Panda - З Любов'ю до ДітейАкції до свят -30% !! Все для дітей від 0 - 6 рочків. Популярні бренди. Американська ?? якість. Низькі ціни Акції та знижки.Оплати при отриманні. Швидка доставка ? Новою Поштою по всій Україні Все для маленьких Принців і Принцес в одному кaталозі на будь-який сезон , для щоденного використання і особливих випадків. Ми пропонуємо супер комфортний, сучасний дитячий одяг від кращих світових виробників ! Контактные телефоны: 06x xxx xxxx

200 грн

Подробно
img
Дитяча гойдалка
2020-10-29 - Товары для детей- Яремча
Прекрасна штука для дітей

2 000грн

Подробно
img
Журнал "Равлик" для дітей
2019-03-11 - Товары для детей- Киев
Журнал "Равлик" для дітей стане справжнім другом для вашого малюка. У журналі його чекають неймовірні пригоди Равлика та його друзів. Різнокольорові малюнки, наліпки, цікаві вправи та розваги допоможуть весело провести час, розвиваючи його здібності. Письмо, малювання, математикаа та англійська мова - це те, з чим ознайомиться малюк в захопливій ігровій формі. "Равлик" стане для нього першим кроком у світ знань. Приєднуйся до журналу "Равлик" і проводьте родинні години весело та корисно. Передплатити журнал на рік можна у всіх поштових відділеннях "УКРПОШТИ". Індекс: - 86655

27грн

Подробно
img
Ванна дитяча
2020-03-29 - Товары для детей- Львов, Галицкий
Звичайна ванночка для купання дітей

120грн

Подробно
img
Продаю велосипед терміново
2020-09-15 - Товары для детей- Сокаль
Ровер маленький для дітей від 2 років

400грн

Подробно