img
Еріксон А. Шлях до вершини.
2020-06-06 - Книги и журналы- Ивано-Франковск
Саморозвиток. Психологія Про книжкуЯкщо ви мрієте досягти вершин професіоналізму, є дві новини — приємна й не надто. Почнімо з другої. Навіть якщо ви присвятите певній справі дуже багато часу, немає гарантії, що рухатиметеся вперед. Популярна формула «10 тисяч годин, щоб стати експертом» є неефективною, стверджує психолог Андерс Ерікссон. Приємна новина в тому, що шлях до вершини існує й дістатися туди може будь-хто. Психолог протягом 30 років вивчав історії видатних людей із різних сфер — олімпійських чемпіонів, гросмейстерів, піаністів-віртуозів — та дійшов висновку, що таємниця криється у здатності обрати правильну модель навчання і вмінні сконцентруватися на потрібних навичках. Для кого книжкаКнижка для найширшого кола читачів, всіх, хто цікавиться саморозвитком, шукає оптимальні моделі професійного вдосконалення, навчається або навчає інших. Чому ця книжкаНа основі ґрунтовних досліджень Андерс Ерікссон пропонує концепцію, як стати експертом у будь-якій справі. Разом із Робертом Пулом вони переконують: розвинути будь-які вміння може кожен. Про авторівАндерс Ерікссон — шведський психолог, професор Флоридського університету, автор досліджень у сфері професійного вдосконалення, розвитку здібностей та стратегій навчання. Роберт Пул — письменник, консультант із питань навчання та вдосконалення навичок. Колишній дописувач та редактор наукових журналів Science та Nature, автор статей у Discover, New Scientist, Technology Review, Washington Post.

130 грн.грн

Подробно
img
Т. Еріксон В оточенні психопатів / ідіотів
2020-06-02 - Книги и журналы- Харьков, Киевский
Т. Еріксон В оточенні психопатів Т. Еріксон В оточенні ідіотів Цена за одну

200грн

Подробно
img
Шлях до довголіття
2021-04-25 - Книги и журналы- Луцк
Книга. Шлях до довголіття в ідеальному стані. Не читанна взагалі. На 700 сторінок

150грн

Подробно
img
Ліон Фейхтвангер. Успіх. Вершини світового письменства.
2020-03-27 - Книги и журналы- Киев, Голосеевский
Вершини світового письменства. Ліон Фейхтвангер. Успіх. Київ. Дніпро. 1980. Стан добрий. Продаю бібліотеку. Якщо цікаво - вишлю список. Пишіть. Телефон не працюе. Фото на вимогу. Від 5 книг знижка 5%. Від 10 книг знижка 10%. Для книг з усіх моїх оголошень. Зручно м. Видубичі, м. Обухів або в Києві домовляємося. Відправлю укрпоштою, Новою поштою або ін.

20грн

Подробно
img
Шлях королів
2020-05-23 - Книги и журналы- Кривой Рог, Долгинцевский
Книга Шлях Королів. Нова.

165грн

Подробно
img
Газета Ленінський шлях 1971 року.
2020-04-07 - Книги и журналы- Киев, Дарницкий
Ленінський Шлях 1971 року 18 вересня,16 листопада,цена одной.

35грн

Подробно
img
Газета Ленінський шлях 1964,1965,1966 року.
2020-04-07 - Книги и журналы- Киев, Дарницкий
Ленінський Шлях :4 вересня 1964,7 жовтня 1965,15 вересня 1966 рр.,цена одной.

40грн

Подробно
img
Книга Любов та 17 страждань Петрика П'яточкина Наталя Гузєєва
2020-03-16 - Книги и журналы- Винница, Ленинский
Книга - Любов та 17 страждань Петрика П'яточкина Автор Наталя Гузєєва; Видавництво ЧАС МАЙСТРІВ твердий перепліт; 200 сторінок Рекомендовано читати дорослим і дітям. Учня молодших класів (2-4 класів) Петрика П'яточкина найбільше у світі цікавив футбол і прогноз погоди на день матчу, адже дворовий футбол погодозалежний. Але якось на П'яточкина звалилася любов до Катрусі, однокласниці, сусідки по будинку, давньої подружки ще з дитячого садка. Навіть консультанти в любовних справах, друг Шарфик і знайома муха, не можуть йому допомогти: шлях кохання — шлях доказів, і цей шлях П'яточкин мусить пройти сам. Читається на одному подиху. Все написано легкою, якісною українською мовою, з цікавими кольоровими картинками і неабияким гумором. Всім рекомендую! Відправка Новою поштою або Укрпоштою. Поверненню не підлягає.

130грн

Подробно
img
Д. Тесленко "Всупереч. Шлях до перемоги."
2020-07-19 - Книги и журналы- Инженерный
Книга в твердом переплете.

280грн

Подробно
img
Вітрами й сонцем Бог мій шлях намітив...
2020-07-13 - Книги и журналы- Львов
"Вітрами й сонцем Бог мій шлях намітив..." / Упр. внутріш. політики Хмельниц. облдержадмін.; Упр. культури, туризму і курортів Хмельниц. облдержадмін.; Хмельниц. ОУНБ ім. М. Островського; Уклад.: О.Д. Яворська, Ю.М. Гой. -Хмельницький, 2007. - 52 с.Видання містить інформацію про життя і діяльність видатних діячів України Романа Шухевича, Олега Ольжича, Олени Теліги, пропонує деякі з форм соціокультурної роботи по вшануванню їх пам'яті, а також вибірковий список літератури до теми з фондів ОУНБ ім. М. Островського.Адресується працівникам культури, освіти, всім, хто цікавиться історією і культурою України та кому небайдужа ідея національного відродження.

35грн

Подробно
img
Вершини світового письменства т 64 Гюго- Собор паризької богоматері
2020-06-16 - Книги и журналы- Днепр, Ленинский
Дніпро 1989 478с стан добрий картонна обкладинка має невеликий дефекти В Дніпрі передам особисто якщо потрібно пересилання , вартість книги 40 грн можна сплатити на карту Приватбанку пересилання НП або Укрпоштою сплачується покупцем при отриманні

40грн

Подробно
img
Бодо Шефер «Шлях до фінансової свободи»
2021-04-21 - Книги и журналы- Львов, Галицкий
Цілеом нові книга, дуже крута

150грн

Подробно
img
ЦЕ Воргол (Видавництво Старого Лева)
2021-04-10 - Книги и журналы- Киев, Оболонский
Продаю книжку про життя, мистецький шлях Енді Воргола (українською, "ВСЛ" 2016).

100грн

Подробно
img
Манн Е. Літа зрілості короля Генріха ІУ.
2020-05-15 - Книги и журналы- Буча
Продам книгу Манн Е. Літа зрілості короля Генріха ІУ. – К.: Дніпр, 1985 (Вершини світового письменства).

100грн

Подробно
img
Книга-игра Пьер и город лабиринтов
2020-04-17 - Книги и журналы- Крыжановка
Книга один раз прочитана,состояние новой. Очень интересная игра-квест-лабиринт на внимательность в поисках предметов.Для детей от 7лет. Дочка (11лет)была очень довольна. Книга большая- Размер 26*36см В конце книги -ответы,если не смог найти задание. П’єр, детектив лабіринтів, отримав нову справу. Містер Ікс викрав Камінь Лабіринту, який має силу перетворювати все в Опера-Сіті на лабіринти. Допоможи П’єру та його подрузі Кармен віднайти шлях у лабіринтах і зупинити Містера Ікс, доки не пізно. У цій прекрасно ілюстрованій книзі-квесті тобі потрібно знайти шлях у кожному фантастичному лабіринті, розпізнати ключі, що ведуть до розгадки, та вирішити спеціальні завдання, щоби стати героєм дня!

100грн

Подробно
img
Коти-Вояки Шлях Вогнезора,Темні часи
2020-04-05 - Книги и журналы- Гусятин
Цікаві книги ,які швидко і захоплююче читають дорослі і діти ,стан нових!!!

100грн

Подробно
img
Віктор Почепцов. Вибір
2020-04-07 - Книги и журналы- Черкассы
В мякій палітурці.200 стор. Фото на обложц1.2019 року видання. 4 розд. 1.Коліївщина 2.українська революція.3.М.О. Злобинців. 4. шлях до успіху.

80грн

Подробно
img
Дарина Гнатко "Мазуревичі"
2021-04-27 - Книги и журналы- Луцк
Книжка Дарини Гнатко "Мазуревичі" у чудовому стані Про ненависть і любов-шлях п'яти поколінь одного роду.

50грн

Подробно
img
Продам книгу "Alibaba - дім, який збудував Джек Ма"
2020-04-29 - Книги и журналы- Киев, Оболонский
У книзі висвітлюється шлях самого Джека Ма та історія створення Alibaba. Книга нова, обкладинка трохи затерта, видно на фото.

160грн

Подробно
img
КНЕУ Сторічний поступ 1906-2006.
2020-08-19 - Книги и журналы- Мироновка
Висвітлено 100-річний шлях становлення і розвитку Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана - провідного економічного навчального закладу України.

50грн

Подробно
img
Камп П. Прорив у швидкості читання. Книжка за день — це реальність
2020-06-06 - Книги и журналы- Ивано-Франковск
ТематикаСаморозвитокПро книжкуАмериканський президент Теодор Рузвельт устигав «ковтнути» книжку перед сніданком. Інвестор Ворен Баффет прочитує по 500 сторінок щодня. Засновник Microsoft Білл Ґейтс щотижня перегортає останню сторінку цікавого йому видання. У чому таємниця їхнього супервстигання? Автор цієї книжки переконує, що таких результатів можна досягнути, опанувавши техніку скорочитання.Для кого книжкаДля найширшого кола читачів, усіх, хто прагне саморозвитку та хоче встигати читати більше книжок.ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА Завдяки простій та ефективній методиці ви зрозумієте, як швидко сприймати й запам’ятовувати текст, які трюки застосовувати та як налаштувати внутрішній спідометр. Ви зможете самостійно засвоїти техніку скорочитання і вже через тиждень помітите перші результати.ПРО АВТОРА Пітер Камп — експерт зі скорочитання, який понад 20 років досліджував цю тему. Створив власну компанію Peter Kump Reading Consultants і давав поради представникам Білого дому, працівникам багатьох корпорацій і приватним особам.КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ «Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну», Барбара Оклі, «Наш формат», 2018 рік«Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень», Джозеф О'Конор, Ієн Макдермотт, «Наш формат», 2018 рік«Шлях до вершини. Наукові поради про те, як досягнути професіоналізму», Андерс Ерікссон, Роберт Пул, «Наш формат», 2018 рікВІДГУКИ Техніка скорочитання справді має величезне значення для освіти. І, мабуть, найдешевший та найефективніший спосіб оволодіти нею — прочитати цю книжку.

125 грн.грн

Подробно
img
Петро Угляренко. Довгий шлях до озер. Із дерева жалю. Князь Лаборець
2021-04-11 - Книги и журналы- Київ
Історичні романи відомого українського письменника Петра Угляренка.«Довгий шлях до озер» Історичний роман письменника присвячений подіям, що відбувалися в Русі в другій половині одинадцятого століття. У центрі твору – образ великого патріота землі Руської, літописця Нестора, автора «Повісті временних літ».«Із дерева жалю»Роман переносить читача в XVI століття. Події, описані в творі, відбуваються в Україні, Московії, Англії, Туреччині, Молдові, Криму, Казані. У романі виведено галерею достовірних історичних осіб – цар Іван Грозний, князь Дмитро Вишневецький, татарські хани й польські королі, англійський мореплавець Р. Ченслер…«Князь Лаборець»Головний зміст книги – життя маленького князівства Лаборця, колотнеча кочових племен, які в своїх незбагненних і грізних пересуваннях зненацька йдуть на Карпати.Книги у відмінному стані. Вартість кожної 40 грн; трьох - 110 грн.

40грн

Подробно
img
Гараж на Холодной горе
2020-07-03 - Книги и журналы- Харьков, Холодногорский
Сдам металлический гараж на Холодной горе, напротив дома по ул П.Шлях, д.188. Сухой, не течет, на полу бетонная стяжка. Света, ямы нет. Цена 900 грн./ мес.

900грн

Подробно
img
Сдам гараж на Холодной горе
2020-07-22 - Книги и журналы- Харьков, Холодногорский
Сдам металлический гараж на Холодной горе, напротив дома по ул П.Шлях, д.188. Сухой, не течет, на полу бетонная стяжка. Света, ямы нет. Цена 900 грн./ мес.

900грн

Подробно
img
Эдуард Шюре "Великие посвященные"
2021-04-25 - Книги и журналы- Ланівці
Сторінки цієї книги оповідають про життєвий шлях, перипетії доль, світогляді і откровення Великих духовних вчителів,які відвідали планету Земля; Рама, Мойсей, Піфагор, Крішна, Платон, Ісус Христос, Орфей ... Легенди і міфи, подробиці побуту епохи і роздуми послідовників - про все це розкаже вам ця книга.

250грн

Подробно
img
Авторские книги.
2020-04-07 - Книги и журналы- Черкассы
Продаю написанные мной книги : Поміщики Лівобережної України 19-20 ст. 340 сторінок.; Поміщик Золотніського повіту 19-20 ст.; 80 сторінок; маршал Батицький П.Ф.; Провісник свободи (Я.П. Козельський); Вибір ( Коліївщина, Події української ревоюції; Співець свободи М. Домантович, Шлях до успіху - ця частина російською мовою згідно джерел). 1812 рік;

70грн

Подробно
img
Газети Ленінський шлях 12 травня,12 грудня 1970 року.
2020-04-03 - Книги и журналы- Киев, Дарницкий
Газети 12 травня,12 грудня 1970 року,50 гр. штука.

50грн

Подробно
img
Lance beggs price action trader книга
2020-10-12 - Книги и журналы- Ивано-Франковск
Книга Price Action Trader, Lance Beggs для тих хто починає свій шлях в трейдингу.

275грн

Подробно
img
Египтознавство ( укр.яз.)
2018-12-14 - Книги и журналы- Киев
Всі загадки Єгипту в одній книзі «Єгиптологія» - книга, яка підкорила вершини хіт-парадів в Америці і Європі. У рейтингу видання New York Times книга перебувала на першому місці 24 тижні поспіль, випереджаючи Дена Брауна! «Єгиптологія »це не тільки цікавий зміст, але й додаткові матеріали у вигляді барвистих карт, неймовірних міні-книжок, зразка пелени мумії, схема пірамід, магічним оком сфінкса, листів з Єгипту з листівками, фотографіями і навіть багажним талоном. «Вчора з вікна потяга я вперше побачила піраміди. Могутні символи Єгипту - нагадали мені про те, що я так сподівалася побачити тут, - про курні гробниці, чудові храми, скарбниці, повні золота, про дивні і таємничі мумії. Але я приїхала сюди, щоб знайти щось більше ...» книжка с игрой Тематика Детские энциклопедии Подойдет для мальчиков, девочек

170грн

Подробно
img
Журнал Равлик
2018-09-19 - Книги и журналы- Киев
Привіт, малюк! Готовий поринути у світ пригод і розваг? Я підготував шлях для нашої подорожі:творча майстерня, сторінки англійської мови, цікаві та розвивальні ігри,математичні задачки,яскраві розмальовки та пальчикові іграшки. Разом з тобою ми будемо вивчати невідоме,розвивати пам'ять, логіку моторику рук та уяву. Ти вже готовий до пригод? Я чекаю тебе!Шановні батьки!Передплатити журнал "Равлик" на 2016 рік можна у всіх поштових відділеннях "УКРПОШТИ".Індекс: помісячний – 86655 Контактные телефоны: 09x xxx xxxx

грн

Подробно
img
Матвієнко Корнійчук Руданський Маркевич
2020-03-28 - Книги и журналы- Хмельницкий
В нормальному стані. Українська література Ціну на книжки уточнюйте. Пересилаю. "Живе слово" - книга про рідну мову, яку ти чуєш щодня в школі, вдома, на вулиці. Ти чи знаєш ти, який шлях пройшли слова - виразники людських думок і почуттів, невтомні мандрівники від давніх до наших днів? Чи так само люди називали колись численні предмети і явища, як їх звуть тепер? Прочитай цю книгу, і ти дізнаєшся про багато таємниць, що їх ховають у собі часом прості і звичні для нас слова. Державне видавництво дитячої літератури, 1964. Тверда палітурка, збільшений формат, 160 с. Стан: добрий.

28грн

Подробно
img
Криза банківської системи: причини і шлях виходу
2018-03-08 - Книги и журналы- Львов
Збірник містить результати наукового аналізу кризового стану банківської системи, пошуку причин цієї кризи і шляху виходу з неї. Особливу увагу зосереджено на питаннях руйнації довіри як ключового інституту економічного і фінансового розвитку суспільства; критичної обмеженості монетарного і економічного суверенітету; критичного зниження впливу банківської системи на розвиток економіки; неадекватності монетарного, валютного і банківського регулювання умовами поточної кризи. Розраховано на широке коло науковців, економістів, підприємців, банкірів, працівників фінансово-кредитних установ, аспірантів і студентів.

50грн

Подробно
img
Юристи України: Правова еліта держави
2018-05-25 - Книги и журналы- Ирпень
Сьогодні ми пишаємося українськими юристами, які гідно представляють Україну за кордоном – у складі урядових делегацій, на міжнародних конференціях, симпозіумах, тематичних ''круглих столах'', у Всесвітній асоціації юристів, у Всесвітній асоціації юристів у країнах СНД і т. д. Усім їм щиро бажаю нових звершень в ім'я українського народу та Справедливості. Попереду дуже велика кропітка робота із розроблення проектів нових законів, запровадження судової та адміністративної реформи. У цьому незворотному процесі значну роль відведено власне юристам. І цей шлях ми повинні пройти так, щоб народ України був упевнений, що в нашій державі керує не сила, а право.

500грн

Подробно
img
Культура українського народу.
2020-07-09 - Книги и журналы- Киев, Дарницкий
У навчальному посібнику висвітлено основні етапи розвитку культури українського народу --- від Київської Русі і до наших днів, зроблено спробу по -- новому розглянути історію культуру у суголоссі з проблемами становлення нації, державності,у контексті з національно -- визвольним рухом,з боротьбою українського народу за незалежність. Від християнства,від перших писемних пам'яток, через епоху утворення братств та Киево -- Могилянської Академії,національне відродження, одухотворене геніем Т.Г.Шевченка,новітні рухи 20 ст.-- такий шлях осмислення культури українського народу як самобутнього явища у світовій цивілізації.    Для студентів гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів. Книжка в гарному стані.

50грн

Подробно
img
Книга Володимира Яворівського Оглянься з осені. Автопортрет з уяви.
2020-07-17 - Книги и журналы- Киев, Дарницкий
Книга Володимира Яворівського Оглянься з осені. Автопортрет з уяви. Події роману «Оглянься з осені» розгортаютья в наші дні в селі Городищах над Бугом. Автор не шкодує гумору й химерної іронії для своїх героїв і в радісний час творення, і в зворушливому присмутку незвични ситуацій чи чудернацьки пригод, у які потрапляють городищенці. «Автопортрет з уяви» - роман про життєвий і творчий шлях обдарованої селянки, народної удожниці УРСР Катерини Білокур. Використовуючи документальні факти з біографії художниці, автор зосереджує увагу на глибокому й прекрасному світі митця, чий талант вибуяв із самих недр народу.

99грн

Подробно
img
Книга «45 татуювань продавана».
2021-04-05 - Книги и журналы- Львов, Шевченковский
«45 татуювань продавана» - правила для тих, хто продає і керує продажами. Видавництво «Фабула», 2017 р, укр.м. В ідеальному стані. Якщо ви працюєте в продажах, можна вас привітати. Продажі роблять людей сильними переговорниками, психологами, керівниками, ораторами. Гарним продавцям під силу практично будь-які бізнес-завдання. Автор цієї книжки, відомий бізнес-спікер Максим Батирєв, свого часу пройшов у великій консалтинговій компанії шлях від менеджера з продажів до члена правління. Кожен випадок з його практики — це урок на майбутнє, свого роду татуювання на серці. Цих татуювань тут загалом сорок п’ять, але насправді їх набагато більше. Якщо ваша робота пов’язана із продажами, вам потрібна ця книжка.

150грн

Подробно
img
Твоє тіло. Книжка із секретними віконцями
2020-05-08 - Книги и журналы- Черновцы
«Книжка з секретними віконцями. Твоє тіло», допоможе дитині відповісти на цікаві питання. Чи знаєш ти, як працює твій мозок і чому у тебе рухаються руки і ноги? Чи знаєш ти, чому ти відчуваєш смаки і запахи, і який довгий шлях проходить їжа всередині тебе після обіду? А як називається найбільша м’яз в тілі і де знаходиться найменша кісточка? Відкрий чарівні стулки – і тоді ти зрозумієш, як влаштовано твоє тіло і як працюють всі його частини! Кількість сторінок 12 Мова Українська Вік дитини 3-6 Стать дитини Дівчинка, Хлопчик Ілюстрації Кольорові Папір Крейдований Рік видання 2018 Формат 230 х 330 мм Вага 850 г Книга не нова але в гарному станi.

140грн

Подробно
img
Український театр у переддень третього тисячоліття. Пошук Н. Корнієнко
2020-03-09 - Книги и журналы- Киев, Подольский
Театральний процес випереджає думку істориків та теоретиків мистецтва. Книга Н. Корнієнко спокутує цей гріх: уперше в теоретичному аспекті проаналізовано широкий театральний масив вистав, котрі у своїй сукупності можна визначити як пошуковий український театр кінця ХХ століття. Автор пропонує дослідження на перетині мистецтвознавства, соціальної психології театру, культурології, елементів фізико-математичних і синергетичних підходів. Цим нова робота Н.Корнієнко споріднена з її попередньою монографією "Лесь Курбас: репетиція майбутнього". Контекст європейської сучасної думки прокладає новий шлях українській театральній науці. За посылку платит покупатель. Если есть вопросы – спрашивайте. На моей странице есть еще другие мои объявления. Есть много других книг.

155грн

Подробно
img
Думати, як Барак Обама
2021-04-22 - Книги и журналы- Киев, Оболонский
Автор: Деніел Сміт Видавництво: КМ-БУКС Серія книг: Думати як Мова: Українська Рік видання: 2020 Перекладач: Н. Лавська Кількість сторінок: 224 Ілюстрації: Немає ілюстрацій Барак Обама — найбільш нетиповий політик у всьому світі, що зламав безліч умовностей за рахунок свого холодного розуму. 44-й президент США, який став першим темношкірим главою держави за всю історію країни. Лауреат Нобелівської премії миру 2009 року. Шлях Барака Обами до величі та рішень, які він ухвалював на цьому шляху, можна зрозуміти через його світогляд, який змушував його відповідати на будь-який виклик, у зв'язку з чим гасло "Так, ми можемо" стало вичерпним для його кандидатури на посаду президента. P.S. Книга фізично нова, прочитана 1 раз за пару днів.

50грн

Подробно
img
ГРОШІ. Електронна книга "Любов та бюджет" Любомир Остапів
2020-07-15 - Книги и журналы- Селец
Продам електронну версію книги "Любов та бюджет" від українського автора Любомира Остапів у форматах: pdf, mobi чи epub «Любов та бюджет» не є книжкою про те, як заробити гроші, це книжка про те, як керувати заробленим. Більшість підходів і практичних порад адресовано людям, які недавно, або порівняно недавно, живуть разом і відтак керують не тільки особистим, а й сімейним бюджетом. Любомир Остапів проходить із ними увесь шлях до фінансової свободи – від перших незручних розмов до вибору інструментів для обліку та планування, прийняття рішень щодо банку, кредитів та інвестицій. Відправлю файл найбільш зручним для Вас способом: telegram, viber, vk, email, instagram, olx чи інший (потрібно буде тільки завантажити файл) ПИШІТЬ повідомлення на OLX чи в telegram або viber по вказаному номеру телефона 24/7

80грн

Подробно
img
Генрик Сенкевич. Без догмата. Роман. Київ, Дніпро, 1986, 382 с. (укр.)
2020-05-18 - Книги и журналы- Львов
Генрик Сенкевич. Без догмата. Роман. Переклад з польської.Київ, Дніпро, 1986, 382 с.Серія "Вершини світового письменства", том 57.Українською мовою.Тверда картонна обкладинка. Формат звичайний.Стан нової книги. Не читана. Без дефектів.Фото реальні. Додаткові фото за бажанням.Роман "Без догмата" написаний у 1891 р. Після виходу цього твору популярність Сенкевича сягнула свого піку.Сюжет: герой роману - Леон - походить з багатої дворянської родини. Розумний, талановитий, освічений він не може знайти свого місця в житті. Як наслідок він подорожує Європою. У своєму щоденнику Леон постійно вивчає та описує людську поведінку.Дивіться інші мої лоти. Є багато як науково-пізнавальної, історичної, мовознавчої, так і художньої літератури для дітей та дорослих. Уточнюйте.Пересилаю по Україні НП або укрпоштою. З НП працюю при передплаті на банківську картку за транспортні послуги; суму передплати віднімаю від ціни.З укрпоштою - при повній передоплаті вартості товару.Розгляну Ваші пропозиції стосовно оплати.Доставка товару за рахунок покупця.Без передплати не пересилаю.Якщо виникають запитання, пишіть, будь ласка, сюди, оскільки не завжди є можливість якісно відповісти по телефону. На повідомлення відповідаю обов'язково і швидко. Сподіваюсь на розуміння і порядність, від себе ці якості гарантую.

100 грн.грн

Подробно
img
Книга «Руїна. Облога Буші» Михайла Старицького, українською
2020-10-11 - Книги и журналы- Киев, Оболонский
Роман українського письменника М. Старицького (1840—1904) «Руїна» присвячено драматичному періоду в історії України, коли в результаті зрадницького Андрусівського договору 1667 р. вона була розчленована на Правобережну — в складі Речі Посполитої — і Лівобережну з Києвом — під протекторатом Москви. У романі діють гетьмани України Петро Дорошенко, Іван Самой-лович, кошовий Іван Сірко, простежується шлях Івана Мазепи до гетьманства. Темою повiстi «Облога Бушi» є зображення реально? iсторично? подi? ? героїчної оборони мiстечка- фортецi Бушi пiд час Нацiонально-визвольно? вiйни в листопадi 1654 р. Ця геро?чна оборона мала на меті затримати просування на схiд польської армії, та дочекатися підмоги вiйську Богдана Хмельницького. Київ: Український Центр духовної культури, 1996 р. - 280 с. Розміри книжки: 200 х 125 х 12 мм. Стан: практично ідеальний

120грн

Подробно
img
Набуття крил -Сью Монк Кідд ( Нова )
2020-04-06 - Книги и журналы- Ивано-Франковск
Книга нова. Українською мовою. Вишлю любою поштою накладеним платежем. Дивіться і інші мої оголошення є ще багато цікавих книг різних жанрів. Кожен із нас народжується з крилами, та не кожен може літати… Батько Сари й Анджеліни — поважний суддя, заможний плантатор і рабовласник. На день народження Сари він дарує їй чорношкіру рабиню Гетті. Дівчата стають щирими подружками, майже сестрами, та батько карає Сару за це. У ній зароджується неприйняття свавільного суспільства, в якому змушена жити. Тим часом мати Гетті Шарлотта — талановита кравчиня — потайки зшиває ковдру, яка оповідає історію невільників, трагічну долю її роду. Вона мріє про свободу для себе і доньки. На Гетті та Сару чекають важкі життєві випробування, шлях, сповнений перешкод. Чи зможуть вони стати по-справжньому вільними? Бо мати крила ще не означає літати…

50грн

Подробно
img
Набуття крил ( Нова ) Драма,Історія Сью Монк Кідд
2020-05-28 - Книги и журналы- Ивано-Франковск
Книга нова. Українською мовою. Вишлю любою поштою накладеним платежем. Дивіться і інші мої оголошення є ще багато цікавих книг різних жанрів. Кожен із нас народжується з крилами, та не кожен може літати… Батько Сари й Анджеліни — поважний суддя, заможний плантатор і рабовласник. На день народження Сари він дарує їй чорношкіру рабиню Гетті. Дівчата стають щирими подружками, майже сестрами, та батько карає Сару за це. У ній зароджується неприйняття свавільного суспільства, в якому змушена жити. Тим часом мати Гетті Шарлотта — талановита кравчиня — потайки зшиває ковдру, яка оповідає історію невільників, трагічну долю її роду. Вона мріє про свободу для себе і доньки. На Гетті та Сару чекають важкі життєві випробування, шлях, сповнений перешкод. Чи зможуть вони стати по-справжньому вільними? Бо мати крила ще не означає літати…

50грн

Подробно
img
Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України
2020-07-13 - Книги и журналы- Львов
Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України 1920-1939 рр.Пропоноване видання присвячене постаті провідного діяча українського визвольного руху ХХ століття Романа Шухевича (1907–1950). Через його життя та діяльність читач може виразно відчути дух тієї унікальної доби національного відродження та боротьби українців західноукраїнських земель у 1920–1939 рр., що мала вирішальне значення для поступування визвольної боротьби українського народу у подальші роки. Публікація незнаних та малознаних досі документів, спогадів, нарисів, інтерв’ю, газетних публікацій, світлин про Романа Шухевича дозволяють об’єктивно розкрити його життєвий шлях та актуалізувати чимало питань, які вирішуються на сучасному етапі українського державотворення. Більшість текстів публікується за матеріалами державних, громадських і приватних архівів та книгозбірень, частину – передруковано з важкодоступних видань. Книга супроводжується науково-довідковим апаратом. Для істориків, дослідників новітньої історії України,

380грн

Подробно
img
Українська дивізія "Галичина"; (львівщина): історія, спогад
2020-07-13 - Книги и журналы- Львов
Українська дивізія «Галичина» (Львівщина): історія, спогади, світлини / Упоряд.: Ігор Іваньков, Михайло Романюк. – Львів: Духовна вісь, 2016. – 840 с., іл.Книга присвячена маловідомій історії формування та бойового шляху дивізії «Галичина», - українського військового підрозділу у складі німецької армії періоду Другої світової війни та організаційної діяльності його комбатантських об’єднань у повоєнний час.Основу збірника складають наукові дослідження окремих аспектів життя дивізійників, підсилені блоком спогадів безпосередніх його учасників. Особливу його складову становить близько двох тисяч біографічних довідок уродженців Львівщини, які впродовж 1943-1945 рр. воювали у складі дивізії «Галичина», загинули або пройшли увесь її тернистий шлях.Видання багате унікальними фотографіями, історичними документами періоду функціонування дивізії, а також світлинами з організаційної діяльності Львівської станиці Галицького Братства колишніх вояків 1-ої УД «Галичина» УНА у 1992-2016 рр.Книга супроводжується науково-довідковим апаратом та розрахована на широку читацьку аудиторію.

360грн

Подробно
img
Упоряд. М. А. Мицько. "Закарпатські Народні Страви ".
2020-05-31 - Книги и журналы- Харьков
Упоряд. М. А. Мицько. "Закарпатські Народні Страви ". Ужгород. 1991 год.246 стр. 24 л. іл. Тираж 250 000.Цена = 40 гр.Закарпатська народна кулінарія багата на стародавні і сучасні оригінальні страви, різні кулінарні і кондитерські вироби. Вона пройшла довгий шлях свого формування і тісно пов’язана з національними кухнями багатьох народів. У книзі подано опис стародавніх народних закарпатських страв, які зберігають в собі кулінарні традиції краю.Книга буде хорошим помічником і практичним посібником господаркам і кухарям в приготуванні їжі.Зміст:Передмова.Основні способи приготування їжі.Біохімічні способи обробки продуктів.Кухня, посуд і культура харчування.Режим харчування.Салати і закуски.Рибні закуски.М'ясні закуски.Перші страви.Другі страви.Страви з овочів.Страви а борошна.Страви з м'яса.Страви з риби.Страви з яєцьСтрави з сиру.Соуси.Гарніри.Примірні комбіновані гарніри.Вироби з тіста.Солодкі страви і напої.Домашні заготівлі.Додатки. Придоплата 100%. Можно на "УкрПочту" или "Новая Почта".Могу выслать предварительный список в Microsoft Excel.Общий список ~ 5,0 Mb, обшёй объём (c фото) ~4,5 Gb.Нужен Интернетовский ящик...Списки обновляются…

40 грн.грн

Подробно
img
Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху
2021-04-07 - Книги и журналы- Львов, Франковский
«Працюй 4 години на тиждень. Нова психологія успіху» — бестселер за версіями The New York Times, The Wall Street Journal та USA Today. Це абсолютно інший погляд на роботу, на поняття кар’єрного росту і «життя в офісі». Автор руйнує всі стереотипи про обов’язкову зайнятість із 9 до 17 і доводить, що робота може приносити радість, а час — реальні гроші. Тім Ферріс здолав шлях від 40 000 доларів на рік і 80 годин роботи на тиждень до 40 000 доларів на місяць і… 4 години для роботи на тиждень. Книжка змушує подивитись на своє життя по-іншому, зажадати змін і нарешті: віддавати роботі мінімум часу, отримуючи максимум результату; у декілька разів збільшити свій дохід; більше подорожувати; керувати власним бізнесом з будь-якої точки світу; відкрити для себе нову філософію життя. П’ятдесят практичних порад від дослідників та читачів, які змогли подолати власні стереотипи і створили для себе нове життя. Абсолютно нові інструменти та прийоми, які ви зможете застосувати на практиці. Якщо ви прагнете змін, хочете позбутися фінансових проблем, мрієте подорожувати й отримувати задоволення від життя — починайте читати!

150грн

Подробно
img
Книги, классика
2018-05-31 - Книги и журналы- Киев
Продаю книги на разные тематики по 10 грн/шт. При покупке оптом - цена договорная. Тематики: классика, многотомники,фантастика, кулинария, детская лит., растения, животные, садоводство, исторические романы, лит. на укр. языке, искусство, военные мемуары. Есть список книг . Все вопросы уточняйте в переписке. Представлена часть списка. Уточняйте. 97. Никос Казандзакис. Христа распинают вновь. 98. Джон Голсуорси. Конец главы. 99. Леонид Леонов. Русский лес. 100. Альфред де Мюссе. Исповедь сына века. Новеллы . Пьесы. 101. Луис Гойтисоло. Поверка. 102. Э. Эбботт.Флатландия. ; Д. Бюргер. Сферландия. 103. Ирвин Шоу. Богач, бедяк. 104. А. З. Манфред. Три портрета эпохи великой французской революции. 105. Р.Ф. Иванов. Дуайт Эйзенхауэр. 106. А. Козачинский. Зеленый фургон.; С. Диковский. Патриоты 107. Джон Бойнтон Пристли.Затемнение в Грэтли 108. Д. В.Григорович Повести и рассказы. 109. В.Л. Величко. Кавказ. 110. А.-Ф. Прево. Манон Леско.; Шодерло де Лакло. Опасные связи. 111. С. Антонов. Избранные произведения в двух томах. 112. С. Кулик. Кенийские сафари. 113. Н.М. Карамзин. Предания веков 114. А.И. Куприн. Изумруд. 115. К. Паустовский. Избранные произведения в двух томах. 116. К. Паустовский. Начало неведомого века. Время больших ожиданий. 117. С. Скляренко. Владимир. 118. С. Скляренко. Твори в трьох томах. Шлях на Київ. Святослав. Володимир.

10грн

Подробно
img
Стефаунсон Торстейн. Ясне майбутнє. Київ. 1990, 144 с. іл. (укр.) Нова
2020-05-18 - Книги и журналы- Львов
Стефаунсон Торстейн. Ясне майбутнє. Повість. Для середнього та старшого шкільного віку.Переклад з ісландської.Київ. Веселка. 1990, 144 с.: іл. Українською мовою. Рідкісне видання.Повість ісландського письменника про нелегкий шлях юнака Торвартура на літературній ниві.М'яка, але цупка обкладинка. Формат середній: 130х200 мм.Стан нової книги. Не читана. Без дефектів. Цілісність збережена.Фото реальні. Додаткові фото за бажанням.Дивіться інші мої лоти. Є багато як науково-пізнавальної, історичної, мовознавчої, так і художньої літератури для дітей та дорослих. Уточнюйте.Самовивіз можливий у Львові.По Україні пересилаю НП або укрпоштою. З НП працюю при передплаті на банківську картку за транспортні послуги в обидві сторони; суму передплати віднімаю від ціни.З укрпоштою - при повній передоплаті вартості товару. Оплата за послуги доставки укрпоштою - по факту отримання товару.Розгляну Ваші пропозиції стосовно оплати.Доставка товару за рахунок покупця.Упаковка моя.Без передплати не пересилаю.Якщо виникають запитання, пишіть, будь ласка, сюди, в повідомлення, оскільки не завжди є можливість якісно відповісти по телефону. Або залишайте номер свого вайберу у повідомленні.На повідомлення відповідаю обов'язково і швидко. Сподіваюсь на розуміння і порядність, від себе ці якості гарантую.

150 грн.грн

Подробно